برگزیده های پرشین تولز

شما تو انتخابات شركت ميكني؟

majid75

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو 15 سالت شده؟

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
مگه پرشين تولز تو انتخابات اول نشد؟
باز دوباره انتخاب چي؟

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از Persia :
مگه پرشين تولز تو انتخابات اول نشد؟
باز دوباره انتخاب چي؟

انتخابات مجلس را ميگه هاپ هاپی

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بهار ! اينهمه بازي بازي نكن ! حرفتو بزن ! :hmm:

بگو ديگه از پي تي خسته شدي و ترجيح ميدي درشو ببندن ! بگو ديگه !
بابا بيا تو همون تاپيك عمو سيبيلوها پست بزن كاريتم نداريم فقط بالا غيرتا از اين حرفهاي سياسي نزنيد تو پي تي !
(منم عقايد خودمد دارما ! ولي ترجيح ميدم اينجا حرف اين مسائل باز نشه )

bahar13

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از x :
تو 15 سالت شده؟

1: حد اقل سن 16 ساله
2: اون 13 اي كه جلوي اسممه ربطي به سنم نداره!

به نقل از Kako :
بهار ! اينهمه بازي بازي نكن ! حرفتو بزن ! :hmm:

بگو ديگه از پي تي خسته شدي و ترجيح ميدي درشو ببندن ! بگو ديگه !
بابا بيا تو همون تاپيك عمو سيبيلوها پست بزن كاريتم نداريم فقط بالا غيرتا از اين حرفهاي سياسي نزنيد تو پي تي !
(منم عقايد خودمد دارما ! ولي ترجيح ميدم اينجا حرف اين مسائل باز نشه )

من اگه حرفي داشته باشم خودم ميتونم بزنم و احتياجي به التماس هم ندارم! هدفم هم از واز كردن اين تاپيك به خطر انداختن پرشين تولز! نبود. اينجا بحث هايي خيلي خطرناك تر و جدي تر از انتخابات بوده و هر وقت مديرا صلاح دونستن پاكشون كردن. اينجا هم اگه زياد تند رفت مي تونه پاك شه ولي قبل از اون دوست دارم نظر اطرافيانم رو بدونم . همين.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
مگه دفعه هاي قبل راي داديم فرقي كرد كه حالا باز بريم راي بديم؟
نه نميدم!
چرا الكي شناسنامه خودمو كثيف كنم؟

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
اگر آقا illia illiaillia illiaillia illiaillia illia كانديد بشه همگي راي ميديم +بقیه پائینی یا

illia illiaillia illiaillia illiaillia illiaillia illiaillia illia

illia illiaillia illiaillia illia

illia illiaillia illia

illia illia

illia

+
KorooshKorooshKorooshKorooshKorooshKorooshKoroosh
KorooshKorooshKorooshKorooshKoroosh
KorooshKorooshKoroosh
KorooshKoroosh
Koroosh
+

Ehsan EhsanEhsanEhsanEhsanEhsanEhsanEhsan
EhsanEhsanEhsanEhsanEhsanEhsan
EhsanEhsanEhsanEhsan
EhsanEhsan
Ehsan
:ph34r:

در هدف قویتر شدن و توسعه ساختار Satalite & PersianTools :cool:

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از tsotodeh :
اگر آقا illia illiaillia illiaillia illiaillia illia كانديد بشه همگي راي ميديم +بقیه پائینی یا

.................
...
در هدف قویتر شدن و توسعه ساختار Satalite & PersianTools :cool:

Satellite نه Satalite :p ;)

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از خوبی کن :
انتخابات مجلس را ميگه هاپ هاپی
خوبي كن! نمي دونم چرا تو اينقدر بدي مي كني! ;)
البته از قديم هم هركي كچل بود بهش مي گفتن زلفعلي! :d حالا تو هم هي بدي مي كني اسمتو گذاشتي خوبي كن!
اولندش هاپ هاپي نه و پرشيا. خوبه من به تو بگم ميو ميو
:D :D :D
دومندش: منظورمو نگرفتي. منظورم اين بود كه بحث سياسي ؟؟!!! تو پرشين تولز!!؟؟ استغفرله. :hmm:
;)

anathema

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ....P30.... :
مگه دفعه هاي قبل راي داديم فرقي كرد كه حالا باز بريم راي بديم؟
مگه دفعه هاي پيش هم راي ميدادي؟ :eek:

خوب كاري ميكني! ;)
چرا الكي شناسنامه خودمو كثيف كنم؟
بله موافقم بنظر من كه اصلا نبايد راي داد !
راي داد كه چي بشه !
يه مشت آدم دره دهاتي با مدركهاي..... برن بشن نماينده و هيچ كاري هم نكنن ! و
فقط و فقط بخاطر حقوق مزايا نماينده بشن!!!!! :blink:
با راي ندادنبايد ثابت كرد كه مخالفين ! مخالف
من كه راي نميدم!
شما هم اگه ميدين " سفيد " :p

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از Persia :
خوبي كن! نمي دونم چرا تو اينقدر بدي مي كني! ;)
البته از قديم هم هركي كچل بود بهش مي گفتن زلفعلي! :d حالا تو هم هي بدي مي كني اسمتو گذاشتي خوبي كن!
اولندش هاپ هاپي نه و پرشيا. خوبه من به تو بگم ميو ميو
:D :D :D
دومندش: منظورمو نگرفتي. منظورم اين بود كه بحث سياسي ؟؟!!! تو پرشين تولز!!؟؟ استغفرله. :hmm:
;)
:D آئووووو
باشه پرشيا هاپ هاپو به من بگو ميو ميو ;)
:lol: :lol:

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از خوبی کن :
:D آئووووو
باشه پرشيا هاپ هاپو به من بگو ميو ميو ;)
:lol: :lol:
ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو ميو

آخيش دلم خنك شد. :lol:

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از bahar13 :
1:
من اگه حرفي داشته باشم خودم ميتونم بزنم و احتياجي به التماس هم ندارم! هدفم هم از واز كردن اين تاپيك به خطر انداختن پرشين تولز! نبود. اينجا بحث هايي خيلي خطرناك تر و جدي تر از انتخابات بوده و هر وقت مديرا صلاح دونستن پاكشون كردن. اينجا هم اگه زياد تند رفت مي تونه پاك شه ولي قبل از اون دوست دارم نظر اطرافيانم رو بدونم . همين.
حالا نا را حت ن ش و ب ه ا ر ! م ن ك ي ح ر ف ا ز ا ل ت م ا س ز د م ؟ م ن م ع ذ ر ت م ي خ و ا م .
ا ص ل ا ا و ن ج ا ي ه ر ك ي ر ا ي ب د ه ! خ و ب ه ؟

dashamir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا اولا كه بريد به اين آدرس هم راي بديد و هم راي بقيه رو ببينيد :
http://www.hamehporsi.org
اونوقت متوجه ميشيد كه چقدر آدم معتقد به راي دادن هستند . من شخصا چند پست در اين رابطه در وبلاگ نوشتم و دلايل عدم شركت ام رو شرح دادم . به نظر خودم معقول مي آيند . . .

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بحث سر دادن و يا ندادنه - كسي كه دوست داره بده خوب دوست داره در اختيار ديگري باشه تا ازش استفاده كنن ، كسي كه دوست نداره بده خوب معلومه كه نميخواد خودشو در اختيار ديگري قرار بده تا ازش استفاده كنن.(من سوگند ميخورم هيچ منظور بدي ندارم اين تويي كه امكان داره فكر بد بكني)

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
خيلي باحال بود اشكان ! بقول سبزي جون (كه چن وقته پيداش نيس ) زدي تو خال خالو (ي خل ) ! اين آخريش مال خودمه !
ولي واقعا فك كنم هر كي راي بده دقيقا به حكومت اجازه همين كارو (با خودش) ميده ! (نگيد تو كه مي گفتي حرف سياسي نزنيم من الان يادم نيست ! )

Sabzine

Registered User
لایک‌ها
142
سلام به تمامي دوستان عزيز :)
من اينجا فقط نظر شخصي خودم رو ميگم و ميرم ..... متاسفانه توفيق , افتخار , حوصله و وقت همصحبتي با شما مهربانان رو هم ندارم كه دوباره بيام تا به دوستان عزيز و بزرگوار جواب بدم , پس همين اول از همه دوستان دوستداشتني , ميخوام تا وقت" گرانقدر " و " گران سنگ " خودشون رو براي جواب دادن به نظرات من , بيهوده " تلفففف " نكنن !
من در انتخابات حتما شركت خواهم كرد , چون معتقدم : " ممكنه كه با راي دادن چيزي بهتر نشه , ولي حداقلش نذارين بدتر بشه " !!!!!!! ..... نمونه ي دم دستي دم دستيش همين انتخابات شوراها كه كسي شركت نكرد .... به جون خودم اين عزيزان منتخب دارن گند ميزنن عجيييييب ! (اصلا نگران نباشين بوي گندش رو با ادكلن قاطي ميكنن كسي نفهمه ! ) ..... باز هم نمونه ي دم دستيش همين پاركينگ " تئاتر شهر " ( تهران ) , كه پاركينگش رو خراب كردن و دارن واسه ملت هميشه در صحنه " مسجد " ميسازن !!!!!!!!! , من هر دفعه ميرم و ميبينم كه كارگردانا و هنرمندا و بر و بچه ها واسه يه پارك كردن ماشين ساده , چه بد بختي هايي ميكشن هرچي فحش و فضيحت هست نثار اون مردك " ....... " ميكنم , اونم از ته دل , ( ميبينين كوچيكترين حماقت اينا خيلي هم كوچيك نيس !) , در مورد بقيه ي خر بازي هاشون هم " چه گويم كه نا گفتنم بهتره ! " ( هر چن كه وقتي بر و بچه ها , واسه تمرين " تئاتر" جا ندارن اينا كه ديگه ....... )
در مورد فرمايشات " آناتماي عزيز " هم بايد بگم كه باهات مخالفم .... اصلا فرضا گيريم اينجوري كه شما ميگي باشه ..... شما به " در و داهاتي " هاي خوبش راي بده ! ..... نذار كه, " .... " شون برن تو ( چون چه راي بدي چه ندي بالاخره يه عده ميرن مجلس , پس بذار خوباشون برن تو ) ..... هر چند واقعا نميدونم , نميدوني كه اينارو ميگي يا چيز ديگه اس , در مورد مدارك نماينده هاي حداقل تهران كه اين حرفا كاملا غلطه !
ببينين , به نظر من بعضي از ماها بعضي وقتا خيلي بي انصافي ميكنيم .... وقتي فلاني هزارتا مكافات و بدبختي ميكشه و بعد ميبينه كه ميگن : " همشون " ...... " هستن , همشون " ...... " ميكنن " , اونوقت چه انتظاري دارين اگه من هم مسئول شدم, مردم رو نچاپم ؟؟! .... چون پشت سرم كه حرف هست بذار حداقل " ما هم دلي از عذا " در بياريم !!!!!
اصلا نميخوام از خاتمي ( به قول يكي از دوستا كه ميگفت : " لعنت الله عليه !) دفاع كنم ها .... چون خودم هم ازش انتقاد دارم ..... اما خودتون " كلاهتون رو قاضي كنين " , يه كم انصاف هم به خرج بدين .... ببينين قبل 76 با بعدش چقدر فرق كرده ( چه اقتصادي , سياسي و .... ) , انصافا هر نتيجه اي كه گرفتين همون درسته .... سوال من اينه كه واقعا اگه خاتمي رئيس جمهور نمي شد و " ناطق" ميشد , باز هم وضع همينجوري بود ..... الان خيلي چيزا كه اون موقع نبود , برامون بديهي شده , ديگه همه چيز يادمون رفته .... اون موقع كي حق داشت در مورد خيلي چيزا حرف بزنه , خيلي كارها رو بكنه ؟؟؟؟ , يه جوري خفه ميشد كه ...... . نميخوام ( در مورد اون مسائل) اينجا بنويسم , اما الان چي ؟! .... به خدا انصاف هم چيزه خوبيه !!!!
مطمئن باشين حركات انفعالي هيچ فايده اي نداره ..... ما نه " لاك پشت " هستيم , نه " حلزون " ! ..... هر عقيده و نظري داري , " يا علي " رو بگو با يه " بسم الله " .... وايسا وسط گود ! .... از بيرون گود گفتن " لنگش كن " و همشون " ..... " هستن دردي رو دوا نميكنه , اگه واقعا دلت واسه مملكتت ميسوزه و ميدوني داري كار درستي ميكني , پس نبايد بترسي : " يا علي " !
در مورد راي ندادن شما هم بايد بگم كه خيلي از همين عزيزان هم همين رو ميخوان , كه دوباره با آراي كم يه عده كه خودشون ميخوان برن اون تو , اين حرف كه : " همشون مث هم هستن " , هم كاملا غلطه ... من چون واسه خودم و سرنوشتم ارزش قائلم تو انتخابات شركت ميكنم , حرف من واضحه : " شما اقلا بين " بد " و " بدتر " , نذارين سرنوشتتون دست " بدتر " بيوفته , حداقلش " سفيد " بندازين ! اگه مخالفين .... نذارين از اين كه هست بدتر بشه و چهار سال قانونگذاري مملكت بيوفته دست يه عده " ...... " .
اين چيزايي هم كه گفتن دليل اين نيست كه از عزيزان مسئول دل خوشي دارم , اما اگه قرآن رو قبول دارين , نوشته كه : " خداوند سرنوشت هيچ قومي رو تغيير نميده , مگه كه خودشون تغيير بدن " !!! , اين حرف خيلي بزرگيه ها !
ببخشيد كه سرتون رو خيلي درد آوردم , واقعا دلم نيومد كه ننويسم .... به شخصه از " بهار " خانم عزيز هم ممنونم كه اين تاپيك رو باز كرده , اينو هم مطمئن باشين و بدونين كه هر جامعه اي كه تو اون " گفتگو " , بحث " و " نقد " جايي نداشته باشه , قطعا كامل كامل , بد بخت ميشه اونم بد جور !!!!!! . من هم نظرم رو نوشتم و اميدوارم كه هيچكدوم از دوستان دوستداشتني كه همشون بزرگوار و فهميده هستن , از نظرات من ناراحت نشده باشن ( فكر كنم اندازه ي يه سالم نوشتم :happy: , پس تا سال بعد و انتخابات بعد ;) )

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
خوشم مياد بحث رو سياسي كردم :lol:

من ديگه حرفي ندارم , نظر خودمو گفتم

بالا