برگزیده های پرشین تولز

شما چند وقت یک بار گوشیتونو عوض میکنید

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
خیلی وقته برای من این سوال پیش اومده که مردم چند وقت یک بار موبایلشونو عوض می کنند؟
در کل چه ملاکی برای این کار وجود داره ؟
وقتی گوشیتون خز میشه عوضش می کنین؟ حتی اگه هنوز به کار تون بیاد و تازه گرفته باشین؟
موقع تعویض گوشی تا چه حدی ضرر دادن رو تحمل میکنید؟
آیا تا به حال پیش اومده گوشیتون رو عوض کنید و بعد بفهمید که اشتباه کردین؟ اون موقع چه کار کردین؟

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خودم اوليش رو ميگم
حدودا سالي يه گوشي عوض ميكنم
ملاكم هم دل خودمه!!!
يعني هر وقت دلم رو زد عوض ميكنم

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
وقتی گوشی جدید و باکلاسی بیاد و چشمم رو بگیره
البته به شرطی که پول دستم باشه

LEON__AM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من الان 3 ساله يه گوشي دستمه
عوضشم نمي كنم ،
پول مفت دارينا
292.gif

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من هم خيلي وقت است فقط زمانيكه گوشي جديد از سري P سوني اريكسون مي ياد قبلي را مي فروشم و جديد را مي گيرم .

من هر 5-6 ماه یکبار عوض میکنم
وقتی گوشی جدید و باکلاسی بیاد و چشمم رو بگیره
البته به شرطی که پول دستم باشه
مدير درآمد اينترنتي هم بايد اينگونه باشد . پولها همش اونطرف است . فرهنگ و هنر هميشه مستضعف بوده .

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام
خودم پرسیدم حالا باید جواب بدم:lol:
اول باید بگم که من وقتی یه گوشی جدید میگیرم دوست دارم بهترین چیز توی اون رنج قیمت باشه .برای همین وقتی چند ماه میگذره و قیمتها پایین میآد و گوشی با امکانات بهتری رو توی همون محدوده قیمت می بینم پیش خودم حسرت می خورم و فکر عوض کردن به سرم می زنه :rolleyes:
ولی موقع عوض کردن همیشه مغازه دارها می خوان به پایین ترین قیمت گوشی رو از چنگت در بیارن برای همین هم من ترجیح میدم گوشیمو به قول معروف تو دست بفروشم اگرهم مشتری براش پیدا نکنم چون از ضرر کردن اصلا خوشم نمی آد(تا آخر عمر نمی تونم فراموش کنم) از خیرش میگذرم و میسوزم و میسازم:(

هیچ وقت توی تعویض گوشی ملاکم رو خز شدن قرار نمیدم و وقتی هم که گوشیمو دست یکی دیگه می بینم کلی حال میکنم! :blink:
خدا رو شکر تا حالا پیش نیومده بعد از تعویض گوشی پشیمون شم ولی اگه بشه و راه برگشت هم وجود نداشته باشه حسابی حالم گرفته میشه وهر وقت به گوشی نگاه میکنم اعصابم خورد میشه:mad: (احتمالا اون گوشی رو هم میفروشم و کلا می رم سراغ یک برند دیگه)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من هم هر 8 9 ماه یکی عوض میکنم ولی دیگه پولهام تموم شد همشو ضرر کردم دیگه فعلا تا پولی تو دست و بالم نیاد نمیتونم:(

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
ولی موقع عوض کردن همیشه مغازه دارها می خوان به پایین ترین قیمت گوشی رو از چنگت در بیارن برای همین هم من ترجیح میدم گوشیمو به قول معروف تو دست بفروشم

هیچ وقت توی تعویض گوشی ملاکم رو خز شدن قرار نمیدم و وقتی هم که گوشیمو دست یکی دیگه می بینم کلی حال میکنم! :blink:

میگم منم دقیقا همین کار رو میکنم....فکر کنم تا حالا 10 تایی گوشی به دوست و اشنا فروختم :cool:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
هر موقع گوشی قبلی جواب نده. 6600 رو برای اینکه نمیشد خوب فیلم دید و mp3 player نداشت فروختم خز هم شده بود و 6681 رو فقط برای اینکه 512 رم دیگه برام کم بود وگرنه گوشی خوبی بود و میشد یکسال دیگه نگهش داشت البته N73 و قابلیتهاش و ذغال خوب هم بی تاثیر نبود.

moein_lootii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم اول 6600 داشتم که lcd اون شکست و بعدش sp3 خریدم sp3 گوشی خوبی بود و بعد از اون pda2 خریدم که گوشی خوبی نبود ولی کامپیوتر تو جیبی خوبی بود یعنی امکانات فوق العاده ای داشت اینم دو بار lcd ش خراب شد و الان 1100 دارم و همین روزا یه n91 می خرم و زمان همه اینا تو 2 سال بود

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
معمولآ هر دو سال یکبار!
چون گوشی هام اینقدر تو این دو سال زمین میخورن که دیگه نمیشه باهاشون کار کرد!
ملاک خریدم هم فقط دلم هست!
اصلآ برام مهم نیست چی داره چی نداره یا تو رنج قیمتش بهتر هست یا نه!؟
فقط باید از گوشی خوشم بیاد که کمتر هم میشه از شکل یه گوشی خوشم بیاد!

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
منم اول 6600 داشتم که lcd اون شکست و بعدش sp3 خریدم sp3 گوشی خوبی بود و بعد از اون pda2 خریدم که گوشی خوبی نبود ولی کامپیوتر تو جیبی خوبی بود یعنی امکانات فوق العاده ای داشت اینم دو بار lcd ش خراب شد و الان 1100 دارم و همین روزا یه n91 می خرم و زمان همه اینا تو 2 سال بود

خوب من توی این دو سال (از دو سال یه 20 روزی گذشته) گوشیمو عوض نکردم، حداقل تا 7-8 ماه دیگه هم خیال ندارم عوض کنم!!
مگه پول علف خرسه؟

afshin_electronic

Registered User
لایک‌ها
1
من اون اولا كه 6020 اومده بود يكيشو خريدم حدود 200 تومن... تا الان هم عوض نكردم!!
ولي منتظرم هر موقع اپل گوشي iphone رو بيرون داد .. عوض كنم!!

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
اینجانب به بلای خانمان سوز گوشی عوض کردن مبتلا شدم و تو این 9-8 ماه اخیر چند تا گوشی اومده زیر دستم و رفته ....
الان که حساب کردم دیدم حول و حوش 400 تومن ضرر دادم
127fs3556139.gif

nokia 1112...k 310...w700...nokia5500...p990...n73
کسی درمونی واسه این مرض نداره!؟
crazy.gif

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
در کل راهی نداره...و هرچی هم بیشتر عوض میکنی بیشتر مبتلا میشی....یه راه داره اونم این که پولش رو نداشته باشی...

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سال 83 سیم کارت دولتی به اسمم دراومد
رفتن توی نمایندگی الرمس گوشی پی900 سونی اریکسون تازه اومده بود طرف آشنا بود برام روشن کرد t630 , z200
هم تازه اومده بودند کلی ذوغ کرده ولی با عرض شرمندگی چون اون موقه تازه دانشگاه قبول شده بود نمتوستم 600 تومن پول توی بانک رو یهو خرج کنم z200 رو با ضمانت الرمس 132000 تومن خریدم بعد از 2 سال گوشی دبیلو 810 به قیمت 280000 تومن خرید9 ماه بعدش پی990 رو 330000 تومن خریدم تا الان پی990 دارم

یادمه توی دانشگاه یه مشت بچه دهاتی که پدرهاشون زمین هاشونو فروخته بودند و شهری شده بودند 6600 داشتند و به رخ بقیه دانشجو ها میکشیدند

آخ اگر اون موقع پی900 سال 83 دستم بود البته اون موقع s65 زیمنس با دوربین 1.3 اومده بود برای خودش با قیمت 400 تومن خدائی می کرد

rezajooyan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینجانب به بلای خانمان سوز گوشی عوض کردن مبتلا شدم و تو این 9-8 ماه اخیر چند تا گوشی اومده زیر دستم و رفته ....
الان که حساب کردم دیدم حول و حوش 400 تومن ضرر دادم
127fs3556139.gif

nokia 1112...k 310...w700...nokia5500...p990...n73
کسی درمونی واسه این مرض نداره!؟
crazy.gif

دوست عزیز تنها راهش اینه با سختی پول در بیاری و پول مفت از کسی نگیر

بالا