برگزیده های پرشین تولز

شمع (برای رفع موهای زائد صورت) چه مارکی بگیرم ؟

frog

Registered User
لایک‌ها
36
کسی از دوستان از این موارد استفاده داره به ما هم بگه چه مارکی بگیریم ؟

یه چیزی توی مایه های موم هست منتها برای صورت استفاده میشه و درد و حساسیتش کمتره ( البته برای ریش و .. نیست برای موهای نازک که نمی خوام با تیغ بزنم تا کلفت تر نشه)

کسی از دوستان برای ریش و .. استفاده نکنه که مسولیت استفاده و تلفاتش با خودشونه .

راينهارد هيدريك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
کسی از دوستان از این موارد استفاده داره به ما هم بگه چه مارکی بگیریم ؟

یه چیزی توی مایه های موم هست منتها برای صورت استفاده میشه و درد و حساسیتش کمتره ( البته برای ریش و .. نیست برای موهای نازک که نمی خوام با تیغ بزنم تا کلفت تر نشه)

کسی از دوستان برای ریش و .. استفاده نکنه که مسولیت استفاده و تلفاتش با خودشونه .

كي گفته تراشيدن مو كلفتش ميكنه؟ (توهم عوامه :happy:)

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
تایید

چون مو توسط تیغ به طوری چراشیده می شه که مثل قلم خوشنویسی می شه و وقتی دست می کشند تیز به نظرشون میاد توهم می کنند که ضخیم شده !

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
چیییییی؟
(78).gif
بیخود نیست شعیب ظهور کرده
(78).gif
آخر الزمونه

frog

Registered User
لایک‌ها
36
حالا ما یه خبطی کردیم

الان مهم اینه کسی از این شمع ها که گفتم می شناسه یا نه .

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
كي گفته تراشيدن مو كلفتش ميكنه؟ (توهم عوامه :happy:)

من هم اول قبول نداشتم ولي وقتي در عمل بهم ثابت شد ديگه كاملا قبول دارم و خوشحالم كه ديگه اصلا از تيغ استفاده نمي كنم. زنده باد موم و مومك و البته شمع ! :blush:

Last edited:

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
منبع

شمع اصلاح We Clean

پدیده ی نو ظهور اصلاح با شمع که توجه همه را با هزاران سوال به خودش جلب کرده.

روش کار این هست که ابتدا تکه ای از پارافین را که به صورت قالبهای بزرگ تهیه میشود، توی دستگاه گرم کننده قرار میدهیم تا کاملا" آب شود سپس بوسیله یک کاردک یا معمولا" چوب بستنی یک لایه نازک از آن را روی پوست کشیده و بعد از کمی خشک شدن خلاف جهت رویش مو سریع آن را میکشیم. پارافین به صورت ورقه ای جدا میشود. تقریبا" شبیه موم عمل میکند اما ویژگیهای منحصر به فردی دارد.

نکته ی مهم این است که مواظب باشیم حرارت شمع ملایم باشد تا پوست آسیب نبیندو همچنین این کار باید باید با دقت و ظرافت انجام شود. پارافین مخصوص صورت و پارافین مخصوص بدن متفاوت هستند و با توجه به اسانس آن در رنگهای مختلف موجود میباشد.

از ویژگیهای این روش میتوان به کم درد بودن آن به نسبت بند اشاره کرد. (البته بی درد هم نیست)

کسانی که با بند همیشه گرفتار معضل زخم شدن پوستشان هستند از شمع خیلی استقبال کرده اند،

خاصیت نرم کنندگی و شفاف کنندگی روی پوستهای لک دار دارد،

کار پاکسازی و لایه برداری قشر مرده پوست را انجام میدهد،

و به مرور موهای زائد را کمتر از قبل خواهد کرد.

اشکال این روش نیز این است که به خاطر کششی که روی پوست ایجاد میشود ممکن است باعث شل شدن پوست مخصوصا" برای خانمهای سنین بالا شود که توصیه میکنیم در ماه فقط یکبار از این روش استفاده کنید.

همچنین خانمهایی که پوست صورتشان به حدی نازک هست که مویرگهای ظریف زیر پوست به راحتی دیده میشوند بهتر است از همان بند استفاده کنند تا مویرگها و پوست ظریفشان آسیبی نبیند.

در مورد جوش بعد از شمع معمولا" نظرات خیلی متفاوت بوده. ولی اکثرا" دیدیم و شنیدیم کسانی که با بند جوش میزدند با شمع اینگونه نبودند.

ژل مخصوصی حاوی عصاره جلبک دریایی بعد از شمع استفاده میشود که خاصیت خنک کنندگی ، ضد التهاب و ضدعفونی کننده دارد و باعث پیشگیری از بروز جوش میشود. البته جوشی که هنگام رشد مجدد موها ایجاد میشود حکایت جداگانه ای دارد که به آرشیوم مراجعه کنید توصیه های مفیدی در این باره نوشتم.

frog

Registered User
لایک‌ها
36
خوب عزیزم اون چهار تا دونه مو رو اگه با موچین بکنی که راحت تری !

ریزن و 4 تا دونه نیست .

ممنون .

به نقل از Mohammad";3515241][URL="http://www.forum.persiantools.com/u161191.html :

من هم اول قبول نداشتم ولي وقتي در عمل بهم ثابت شد ديگه كاملا قبول دارم و خوشحالم كه ديگه اصلا از تيغ استفاده نمي كنم. زنده باد موم و مومك و البته شمع ! :blush:

خوب شما چی استفاده می کنی ، منظورم چه مارکی هست ؟

========

این we clean که گفتند ، خوبه ؟ اینترنتی به دردم نمی خوره ، می خوام اگه بد بود پس بدم ، قلنا بسته های کوچیکتر هم بود الان دیگه نیست !

sarvenaz24

Registered User
لایک‌ها
310
اپيليدي از همه چي بهتره!!!!

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
یک کلیپی بود ؛درباره اصلاح موهای زاید وسط پا (فکر کنم تو یکی از آرایشگاههای زنانه) کسی ندارش؟

khabaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
603
حالا که اصرار داری بگیرش، خواستم ببینم هنوز راهی برای هدایتت هست یا نه ولی دیگه از این مرحله گذشتی

http://monopol.ir/front/product/detail/id,10092

گویا برای انواع پوست منافقین ، مثل چرب و خشک و معمولی ،نوعش فرق میکنه.فقط نگی من بهت گفتم من پیش آغا آبرو دارم
(78).gif

Last edited:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
کندن موها با دست و دندون هم توصیه می شه:دی Any Problem?
TrollLeft.png

Kasandra

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
خوب شما چی استفاده می کنی ، منظورم چه مارکی هست ؟

شمع رو كه خودم استفاده نمي كنم، آرايشگر اين كار رو انجام ميده و آرايشگرها هم موقع استفاده به هيچ عنوان مارك و برند رو نشون مشتريها نميدن!

براي استفاده در خانه كرمهاي موبر پريزن و سينره Cinere توصيه ميشه.

Solarist

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوش به حال کوسه ها!
127fs4730978.gif

بالا