برگزیده های پرشین تولز

شناسایی نشدن گیرنده دیجیتال ایکس ویژن بعد از hibernate

وضعیت
موضوع بسته شده است.

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
سلام دوستان
بنده گیرنده دیجیتال usb مارک ایکس ویژن مدل 3100 دارم که به pc وصل کردم و روی ویندوز سون 32 بیت به راحتی داره کار میکنه
اما مشکل اینجاست که هر موقع سیستم رو hibernate میکنم و دوباره روشنش میکنم ویندوز پیغام میده usb device not recognize
و گیرنده دیجیتال رو نمیشناسه
بعد باید برم یکبار از دستگاه جداش کنم و مجدد وصلش کنم تا بشناستش
این مشکل رو با باقی دیوایس ها مثل هارد اکسترنال و ماوس و... ندارم فقط با همین دارم
به پورت های usb پشت کیس هم وصل هست و به جلویی ها وصل نیست
درایورشو آپدیت کردم درست نشد
توی دیوایس منیجر تیک allow saving paower رو برای این پورت usb برداشتم بازم درست نشد
بایوس رو آپدیت کردم درست نشد
با پورت دیگر وصل کردمش بازم درست نشد
قبلا که لپ تاپ داشتم این مشکل خیلی کم پیش میومد (چون من همیشه سیستممو هایبرنت میکنم) اون موقع شاید 2 ماهی یه بار اینجوری میشد ولی همین گیرنده الان با pc هردفعه هایبرنت میکنم همین اتفاق تکرار میشه
موندم چکار کنم چون ویندوز هم عوض کردم درست نشد
جالبیش اینجاست که وقتی زیر 20 دقیقه حدودا سیستم رو دوباره روشن کنم مشکلی نداره فقط اگر بیش از 20 دقیقه از زمان هایبرنت بگذره و دوباره روشنش کنم اینجوری میشه
لطفا راهنمایی کنید

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
ولتاژ در زمان برگشت از اون حالت به حدی نیست که این دستگاه را مجدد راه اندازی کنه . برای حل این مشکل عموما استفاده از هاب های اداپتور دار مشکل را حل میکنه .

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
ولتاژ در زمان برگشت از اون حالت به حدی نیست که این دستگاه را مجدد راه اندازی کنه . برای حل این مشکل عموما استفاده از هاب های اداپتور دار مشکل را حل میکنه .
اگر واتاژ در اون حد نیست چطور وقتی بصورت سخت افزاری replug میکنم گیرنده رو میشناستش؟
مگه ولتاژ usb میره بالا؟

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اگر واتاژ در اون حد نیست چطور وقتی بصورت سخت افزاری replug میکنم گیرنده رو میشناستش؟
مگه ولتاژ usb میره بالا؟
دوباره پلاگ میکنی یعنی مثل این میمونه یه قطعه جدید وصل میکنی .

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
دوباره پلاگ میکنی یعنی مثل این میمونه یه قطعه جدید وصل میکنی .
یه موقعایی که سیستم از هایبرنت پا میشه دو سه دقیقه طول میکشه درست این مشکل همون مواقع ایجاد میشه
ولی بعضی اوقاتم سیستم سریع بعد از هایبرنت میاد بالا شاید 20 ثانیه بشه کلا که در اون مواقع مشکلی نیست و گیرنده کار میکنه بدون نیاز به replug
به همین خاطر فکر نمیکنم مشکل از ولتاژ باشه
وقتی هم که اون مشکل بوجود میاد سعی کردم بصورت نرم افزاری در دیوایس منیجر اون دیوایسو disable/enable کنم ولی با اینکارم شناسایی نشد یعنی راه نرم افزاری هم براش پیدا نکردم که هی مجبور نباشه replug کنم آخه با اینکار ممکنه گیرنده اخرش خراب شه که هی میکشمش و دوباره میزنمش
موندم چکار کنم

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
امکان دارد میزان watt پاورم کم باشه؟ چون الان به پورت های usb یکعدد کیبورد معمولی و یکعدد ماوس گیمینگ و هارد اکسترنال و خود گیرنده دیجیتال که خودش 2 تا فیش usb داره یکی خودش و یکی ام تقویت کننده آنتن متصله
و قدرت پاورم 280 واته
سیستم هم اینه مشخصاتش:
پردازنده 2 هسته ای اینتل با فرکانس 2.13
رم 2 دی دی آر 2
گرافیک 256 اینتل
هارد 250 گیگ سیگیت
بقیه چیزاشم نمیدونم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
امکان دارد میزان watt پاورم کم باشه؟ چون الان به پورت های usb یکعدد کیبورد معمولی و یکعدد ماوس گیمینگ و هارد اکسترنال و خود گیرنده دیجیتال که خودش 2 تا فیش usb داره یکی خودش و یکی ام تقویت کننده آنتن متصله
و قدرت پاورم 280 واته
سیستم هم اینه مشخصاتش:
پردازنده 2 هسته ای اینتل با فرکانس 2.13
رم 2 دی دی آر 2
گرافیک 256 اینتل
هارد 250 گیگ سیگیت
بقیه چیزاشم نمیدونم
بله امکانش هست . خیلی از مشکلات usb سیستم ناشی از پاور هست .

shahabbasic

Registered User
لایک‌ها
47
اینو میگم برای کسانیکه که احتمالا این مشکلو دارن:
بالاخره بعد از مدتی به پیشنهاد دوستمون یه هزینه ای کردمو و یک هاب آداپتور دار مارک معتبر خریدم
گیرنده دیجیتال و تقویت آنتنشو وصل کردم به هاب

20161220_132121.jpg

و مشکل رفع شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا