برگزیده های پرشین تولز

شوره سر- بیمای موذی

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
اخه من کلیر زدم ریزش داشتم زیادس
همه مدلشو زدم فقط رنگ سبز قوطی سورمه ای مردانه خوب بود ولی ریزش داشتم

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من يه سري clear گرفت رو تمام بدنش روسي نوشته بود ؛ سورمه اي رنگ بود ، خود شامپو هم به رنگ آبي خيلي خيلي روشن و خوشگل :)
اينقدر عالي بود واقعا از شر شوره خلاصم كرد رفتم 10 تا ديگه از همون مغازه گرفتم ، الان 4 تاش مونده نميدونم تموم شه بايد بگردم باز پيدا كنمش

نگران نباش قانونی داره وارد میشه. فقط از داروخانه و یا هایپر و شهروند بخرید. دقت کنید برچسب کد داره شبنم رو داشته باشه.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
اخه من کلیر زدم ریزش داشتم زیادس
همه مدلشو زدم فقط رنگ سبز قوطی سورمه ای مردانه خوب بود ولی ریزش داشتم

من فکر میکنم یا شامپو با سر شما نساخته و یا تقلبی بوده. من مدتی هد اند شولدرز می گرفتم سرم دوباره شوره میزد خفن. از دبی یکی خریدم تازه فهمیدم این مدت تو ایران همش تقلبی بوده. حتما با برچسب شبنم بخرید.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

hadi2050

Registered User
لایک‌ها
17
مال من با سلونیوم نمیدونم چی چی از بین رفت
بعد با کلیر روزانه شامپو میکنم هم چربی وشورش کنترل میکنه
نامصب یه جوره از بین نمیره باید مداوم استفاده کنی واسترس وغذاهای چرب رو کاهش بدی

rozz

Registered User
لایک‌ها
239
من هنوز به نتیجه نرسیدم
کسی شامپوهای خارجی گرون قیمت مصرف نکرده نتیجه بگیره؟
هیچ ماسک یا لوسیون بعد ازحموم وجود ندارهس
سینره زدم بی تاثیر
محلول ضد شوره الپسین بدتر
محلول کلیون بیتاثیر

mohsen15930

Registered User
لایک‌ها
31
من سرم شوره داره و خارش
بعد از حموم سرم میخواره وقتی ناخن میکشم تخت سرم زیر ناخونم انگه یک سری جرم مرطوب زیر ناخونم جم میشه موهامم خشکه
شامپوهای زیادی امتحان کردم
سلنیوم سولفاید+کوتکونازول+تار+کاپوس
کلیر قفوطی بنفش گلوله سبز و ابی+کلیر قوطی سفید ایس کول+شولدرز اصل(چند سال پیش) همه رنگ
ضدشوره هگور+اس اکوفن+ کلوران+سلسون بلو+فولیکا+دوکری+آلپسین......

تو بین اینا اس اکوفن و هگور خیلی خیلی بد بود و کلیر از همه بهتر ولی ریزش داشتم خیلی زیاد

اخرین شامپویی که استفاده کردم و فکر میکنم بهتر بود شانپو ایرانی ایویدرم بود که دکتر بهم داد
مدل سیکو زینک که صورتی رنگ بود این کمی بهتر بوداز بقیه
تموم که شد یکی دیگه گرفتم وقتی خواستم بسرم زنم با کمال تعجب دیدم رنکش کرم رنگه ولی ترکیباتش عین همون قبلی نوشته ولی بوش فرق داشت
و بعد از حموم خارش شدید گرفتم--- شانس منه دیگه اکه یک چیز خوبی هم تولید بشه خرابش میکنن--ح
الا نمیدونم دوباره برم سراغ کلیر با اون همه ریزش مو یا مارک بهتر ی هست از نظر بودجه مشکلی ندارم
فقط یک چیزی باشه خارش نگیره و این جرم های چسبده زیر ناخونم ایجاد نشده با خاروندن

موثرترین اینا که امتحان کردی سلنیوم سولفاید هستش. یه بار دیگه با درصد بالاترشو امتحان کن. واسه دفعه اول بذار چند دقیقه کفش رو موهات بشینه. بعد بشورش. دو یا سه بار در هفته انجام بده. اگه جواب نداد باید معاینات بیشتری پزشک انجام بده.
ایشالا مشکل برطرف بشه.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,114
شامپو ضد شوره کلیر واقعا معجزه میکنه، الان 3 هفته ست شروع به استفاده کردم دیگه هیچ اثری از شوره نیست.

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
داداش من چند سال پیش سرم شوره میداد . رفتم دارخانه یک چیز شامپو مانندی داد فقط دوبار زدم به سرم از اون موقع تا به امروز یکبارم سرم شوووره نگرفته . به شدت تاثیر داشت . حالا میرم اسمشو نگاه میکنم و میام میگم . ولی فقط دوبار زدم و کاملا رفع شد و دیگه هیچوقت سراغم نیومد . اسمشو میارم میگم . به دیدن این پست ادامه دهید

fereydoon1

Registered User
لایک‌ها
895
کلیر سفید زده بودم رفته بود
بعد سانسیلک زدم سبز دوباره برگشت
الانم کلیر ابی میزنم بیشتر مو میریزه تا حل شدن مشکل شوره
داییم با هید اند شولدر اصل زد دیگه شوره نمیده

مایع ضرفشویی بزن ضد چربیه :D

armin ordak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
شامپو پرژک بزن درست میشه!

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
منم موم خیلی شوره داره یعنی 1 ساعت بعد از حموم پیدا میشه تقریبا همه شامپوهارو امتحان کردم

روش پدر مادر داری وجود نداره ؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
شامپو ALPECIN فقط!

jowshany

Registered User
لایک‌ها
270
دوستان ممکنه شما بیماری اگزما سبورئیک داشته باشید و بهتره به یه متخصص پوست مراجعه کنید تا داروی ترکیبی براتون بنویسن .
شامپوی اویدرم سیکلوزینک هم پیشنهاد میشه برای شوره های سخت .

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
دوستان ممکنه شما بیماری اگزما سبورئیک داشته باشید و بهتره به یه متخصص پوست مراجعه کنید تا داروی ترکیبی براتون بنویسن .
شامپوی اویدرم سیکلوزینک هم پیشنهاد میشه برای شوره های سخت .

این دوستمون راست میگن
شوره سر رو جدی بگیرید پسر عموی من الان 8 ساله مبتلا به بیماری درماتیت سبورئیک شده خوب هم نمیشه :( مال اونم از شوره سر شروع شد

pourya74

Registered User
لایک‌ها
384
یه دو سه سالی هم وضع موهای من همین بود . شامپو های زیادی امتحان کردم من جمله همین هد اند شولدز . نشد که نشد آخرش رفتم داروخونه کمی با مسئولش سلام علیک داشتم گفتم آقا یه چیز واسه این سر صاحاب مرده ما بده اثر کنه گفت هر شامپویی به هر مویی نمیوفته ! تو که این همه امتحان کردی ضد شوره سینره رو هم امتحان کن ( CINERE ) همین که زدم معجزه شد الان نزدیک دو سالی هست موهام شوره نداره . با آب ملایم حتی گرم هم نباشه رو سر ماساژ میدی 4-5 دقیقه 2-3 روز یک بار منظم کاملا برطرف میشه مشکلت .

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
یه دو سه سالی هم وضع موهای من همین بود . شامپو های زیادی امتحان کردم من جمله همین هد اند شولدز . نشد که نشد آخرش رفتم داروخونه کمی با مسئولش سلام علیک داشتم گفتم آقا یه چیز واسه این سر صاحاب مرده ما بده اثر کنه گفت هر شامپویی به هر مویی نمیوفته ! تو که این همه امتحان کردی ضد شوره سینره رو هم امتحان کن ( CINERE ) همین که زدم معجزه شد الان نزدیک دو سالی هست موهام شوره نداره . با آب ملایم حتی گرم هم نباشه رو سر ماساژ میدی 4-5 دقیقه 2-3 روز یک بار منظم کاملا برطرف میشه مشکلت .

این سینره رنگ نداره ؟ مثلا آبی سبز و ...

greenapple

Registered User
لایک‌ها
21
من یه پیشنهاد دیگه دارم /
شامپو رو کلا قطعش کن و فقط صابون ( گلنار حمام ) / تو حموم آخر سر یه استکان سرکه سیب معمولی بریز رو سرت و آبکشی کن ( دیگه صابون نزن این کار بعد صابون زدنه ) ( تو سرت احساس تولید روغن میکنی ولی کاملا کاذبه) / بعدش که اومدی بیرون خوب سرت رو خشک کن و از برس چوبی استفاده کن / بعد نیم ساعت حموم اسپری نلا نازول بزن ( 10 پاف کافیه هم ارزونه هم مدت زیادی استفاده میشه )لابراتوار نلا | از طبیعت بسوی زیبایی / اصلا ژل و کتیرا و تافت و چسب و ... نزن . ترجیها سشوار نکش . بر اعصابت مساط باش که شوره سر با اعصاب خیلی مربوطه . موهات بلند نباشه . سیگار رو کمش کن / بعد بیا تو پیام خصوصی بگو دکی جون دست درد نکنه ./ این آخرین روشه / اگه جواب نگرفتی بگو واسط چند تا دکتر خوب معرفی کنم.

Rip

همکار بازنشسته
لایک‌ها
1,104
من یه پیشنهاد دیگه دارم /
شامپو رو کلا قطعش کن و فقط صابون ( گلنار حمام ) / تو حموم آخر سر یه استکان سرکه سیب معمولی بریز رو سرت و آبکشی کن ( دیگه صابون نزن این کار بعد صابون زدنه ) ( تو سرت احساس تولید روغن میکنی ولی کاملا کاذبه) / بعدش که اومدی بیرون خوب سرت رو خشک کن و از برس چوبی استفاده کن / بعد نیم ساعت حموم اسپری نلا نازول بزن ( 10 پاف کافیه هم ارزونه هم مدت زیادی استفاده میشه )لابراتوار نلا | از طبیعت بسوی زیبایی / اصلا ژل و کتیرا و تافت و چسب و ... نزن . ترجیها سشوار نکش . بر اعصابت مساط باش که شوره سر با اعصاب خیلی مربوطه . موهات بلند نباشه . سیگار رو کمش کن / بعد بیا تو پیام خصوصی بگو دکی جون دست درد نکنه ./ این آخرین روشه / اگه جواب نگرفتی بگو واسط چند تا دکتر خوب معرفی کنم.

روش سرکه هم امتحان کردم تو کوتاه مدت خوب بود ولی دوباره برگشت

بالا