برگزیده های پرشین تولز

شکایت از سایت هایی که مطالب شما را کپی کرده اند

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
شکایت از سایت هایی که مطالب شما را کپی کرده اند

برای شکایت از سایت هایی که مطالب شما را کپی کرده اند باید از آدرس زیر استفاده کنید.

کلیک بر روی Create a new notice و سپس فرم را با زبان انگلیسی پر کنید. حتما توجه داشته باشید که دلایل خود را کامل توضیح دهید و آدرس سایت هایی که مطالب شما را کپی کرده اند هم بنویسید. در نهایت
گوگل با توجه به دلایل و سایت ها و محتوا کارهای لازم را انجام میدهد. البته برای پاسخ گوگل باید مدت زمان زیادی در انتظار باشید!

جستجوی مقاله

متن کامل مقاله درباره :
الگوریتم های گوگل چیست؟ راهنمای صفر تا صد الگوریتم‌های گوگل

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
در مورد کپی محتوای سایت ها نمی دونم ولی خبر دارم گوگل تو استفاده نکردن از قانون کپی رایت خیلی حساس شده. سایت پی سی دانلود با اون همه سابقه و اعتبار، یه دفعه گوگل زمینش زد به خاطر این که نرم افزارهای پولی رو رایگان به همراه کرک قرار می داد

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
در مورد کپی محتوای سایت ها نمی دونم ولی خبر دارم گوگل تو استفاده نکردن از قانون کپی رایت خیلی حساس شده. سایت پی سی دانلود با اون همه سابقه و اعتبار، یه دفعه گوگل زمینش زد به خاطر این که نرم افزارهای پولی رو رایگان به همراه کرک قرار می داد

میگم اگر اینطوری که شما میگی باشه پس گوگل باید سایت سافت نودوهشتو علاوه بر زمین زدن به عقد دائم خودش هم دراورده باشه تا الان بخاطر نرم افزارای پولی
شایدم به عقد هم درومدن که هنوز تو نتایج جستجوی گوگل سافت 98 اولین سایته

Mrmehti64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
البته منم درباره پی سی دانلود چند سال پیش شنیدم که به همین دلیل افت شدید کرد و نقل محافل شده بود.

بازم اگه دوستانی اطلاعات بیشتر و درست تری دارن بگن جریان چی بود تا ماهم بدونیم.

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
میگم اگر اینطوری که شما میگی باشه پس گوگل باید سایت سافت نودوهشتو علاوه بر زمین زدن به عقد دائم خودش هم دراورده باشه تا الان بخاطر نرم افزارای پولی
آسیاب به نوبت!
تو میلیون ها سایت، مسلماً گوگل نمی تونه بفهمه کی داره نرم افزار کرک ارائه می ده. پی سی دانلود شاکی زیاد داشت که به گوگل شکایت کرده بودند. اونم بررسی کرد دید بله راست می گن. زد ترکوند پی سی دانلود رو.

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
آسیاب به نوبت!
تو میلیون ها سایت، مسلماً گوگل نمی تونه بفهمه کی داره نرم افزار کرک ارائه می ده. پی سی دانلود شاکی زیاد داشت که به گوگل شکایت کرده بودند. اونم بررسی کرد دید بله راست می گن. زد ترکوند پی سی دانلود رو.

قربون شاکیاش برم که پی سی دانلودی که یک دهم سافت نودو هشتم نیستو ریپورت کردن ولی با سافت نودو هشت کاری نداشتن
من اگر جای گوگل بودم یه اسفند برا شاکیای پی سی دانلود و برای خودم(گوگل گاگول) دود میکردم چشم نخوریم . آخه کاری داره اینکه بفهمیم تو ایران چه سایتایی نرم افزار کرکی میزارن و الکسای بالایی دارن ؟
بعد میشه بگین کی نوبت آسیاب سافت نودو هشت میشه ؟ فکر کنم پونزده سال یا شایدم بیشتر میشه بنده خدا تو صفه
آرتوروز زانو گرفت . اگه نوبتش نمیشه یا پرسنل گوگل تعطیل کردن رفتن بگو بره خونه

javidiran1

Registered User
لایک‌ها
75
قربون شاکیاش برم که پی سی دانلودی که یک دهم سافت نودو هشتم نیستو ریپورت کردن ولی با سافت نودو هشت کاری نداشتن
من اگر جای گوگل بودم یه اسفند برا شاکیای پی سی دانلود و برای خودم(گوگل گاگول) دود میکردم چشم نخوریم . آخه کاری داره اینکه بفهمیم تو ایران چه سایتایی نرم افزار کرکی میزارن و الکسای بالایی دارن ؟
بعد میشه بگین کی نوبت آسیاب سافت نودو هشت میشه ؟ فکر کنم پونزده سال یا شایدم بیشتر میشه بنده خدا تو صفه
منظورم از شاکی فقط ایرانی ها نبودند. و البته منظور کاربران معمولی نیستند. صاحبان نرم افزارهایی هستند که محصولشون به رایگان برای دانلود گذاشته شده.
نقض قوانین کپی رایت مخففش به انگلیسی می شه DMCA. پی سی دانلود بعد از پنالتی گوگل، تو سایتش یه لینک گذاشت با همین آدرس DMCA و اونجا برای گوگل توضیحاتی نوشته بود که اگه می شه کوتاه بیاد. ولی اتفاقی نیفتاد. هنوز هم تو فوتر سایتش هست. البته دامنه .com پی سی دانلود دیگه باز نمی شه و ir شده.

Mrmehti64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام.

بله حتما پی سی رو گزارش کردن.
میتونه کار رقبا باشه و یا صاحبین اثر.

اما صاحبین اثر هم میتونستن از سافت 98 و ... شکایت کنن
اما قضیه پی سی مشکوک بود.

تو ایران کاش رقابت ها سالم تر بشه.

تو سایت گه استارتر معرفی کرد خوندم راجع به قسمتی که میشه به گوگل شکایت کرد.

احتمالا از پی سی دانلود هم همون قسمت شکایت کردن

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سلام.

بله حتما پی سی رو گزارش کردن.
میتونه کار رقبا باشه و یا صاحبین اثر.

اما صاحبین اثر هم میتونستن از سافت 98 و ... شکایت کنن
اما قضیه پی سی مشکوک بود.

تو ایران کاش رقابت ها سالم تر بشه.

تو سایت گه استارتر معرفی کرد خوندم راجع به قسمتی که میشه به گوگل شکایت کرد.

احتمالا از پی سی دانلود هم همون قسمت شکایت کردن

من اگر جای پی سی دانلود بودم میگفتم کار رقباست میرفتم همرو گزارش میکردم

ولی عجب بسیار دارم از اینکه نه پی سی دانلود کسیو گزارش کرده برای تلافی مثلا YasDL یا Patough یا soft98 یا Sarzamindownload یا SoftGozar یا Downloadha یا هزارتا سایت دیگه
نه خود گوگل دنباله داستانو گرفته ببینه شاید تو ایران بهتر از پی سی دانلود یا شاید درست باشه بگیم بدتر از پی سی دانلود هم باشه که پی سی دانلود انگشت کوچیکشونم نباشه و کلی نرم افزار پولیو رایگان گذاشته برا دانلود مثل نرم افزار FL Studio که خیلی دوسش دارم و قیمتش 500 دلاره

خلاصه اینکه من دوتا نتیجه گیری ای که کردم اینه که چقدر پی سی دانلود مرده که آدم فروشی نکرد و نگفت حالا که منو گزارش کردن منم پته همرو میریزم رو آب و همه باید با من سایتشون از جستجوی گوگل حذف بشه و دومی هم اینکه گوگل چقدر کینه ای هستش که فقط با پی سی دانلود پدرکشتگی داره و به سایتای بدتر از اون کاری نداره و تو هر جستجویی سایتای دیگرو میاره ولی پی سی دانلودو نمیاره . کینه شتری که میگن همینه وا

شایدم داستان چیز دیگه ای بوده پی سی دانلود الکی اومده گفته صاحبان نرم افزار FL Studio و IDM ازمون شکایت کردن

من که نمیدونم دلیل واقعیش چی بوده فقط میتونم نظریه هایی که داده میشه توسط دوستان یا حرف خود پی سی دانلود که میگه صاحب نرم افزار دانلود منیجر ازمون شکایت کرده رو بشنوم و حلاجی کنم که درسته یا نه

h3saam

Registered User
لایک‌ها
392
من اگر جای پی سی دانلود بودم میگفتم کار رقباست میرفتم همرو گزارش میکردم

ولی عجب بسیار دارم از اینکه نه پی سی دانلود کسیو گزارش کرده برای تلافی مثلا YasDL یا Patough یا soft98 یا Sarzamindownload یا SoftGozar یا Downloadha یا هزارتا سایت دیگه
نه خود گوگل دنباله داستانو گرفته ببینه شاید تو ایران بهتر از پی سی دانلود یا شاید درست باشه بگیم بدتر از پی سی دانلود هم باشه که پی سی دانلود انگشت کوچیکشونم نباشه و کلی نرم افزار پولیو رایگان گذاشته برا دانلود مثل نرم افزار FL Studio که خیلی دوسش دارم و قیمتش 500 دلاره

خلاصه اینکه من دوتا نتیجه گیری ای که کردم اینه که چقدر پی سی دانلود مرده که آدم فروشی نکرد و نگفت حالا که منو گزارش کردن منم پته همرو میریزم رو آب و همه باید با من سایتشون از جستجوی گوگل حذف بشه و دومی هم اینکه گوگل چقدر کینه ای هستش که فقط با پی سی دانلود پدرکشتگی داره و به سایتای بدتر از اون کاری نداره و تو هر جستجویی سایتای دیگرو میاره ولی پی سی دانلودو نمیاره . کینه شتری که میگن همینه وا

شایدم داستان چیز دیگه ای بوده پی سی دانلود الکی اومده گفته صاحبان نرم افزار FL Studio و IDM ازمون شکایت کردن

من که نمیدونم دلیل واقعیش چی بوده فقط میتونم نظریه هایی که داده میشه توسط دوستان یا حرف خود پی سی دانلود که میگه صاحب نرم افزار دانلود منیجر ازمون شکایت کرده رو بشنوم و حلاجی کنم که درسته یا نه
سـافــت 98 زرنگه فقط با ای پی ایران میتونی دانلود کنی شاید بخاطر همین باشه تا الان گیر نیوفتاده

peugeot5

Registered User
لایک‌ها
715
سافت 98 خیلی وقته ای پی رو بسته فقط با ای پی ایران میشه بری

mostafajan

Registered User
لایک‌ها
1,008
سـافــت 98 زرنگه فقط با ای پی ایران میتونی دانلود کنی شاید بخاطر همین باشه تا الان گیر نیوفتاده
سافت 98 خیلی وقته ای پی رو بسته فقط با ای پی ایران میشه بری

اصلا نقل این حرفا نیست
دوستان میگن مالکین نرم افزارای دانلود منیجر و FL Studio اومدن راپورت پی سی دانلودو دادن برا همینم گوگل تو نتایج جستجوش اسمی از سایت پی سی دانلود نمیاره

حالا من میگم برا چی این مالکین فقط با پی سی دانلود پدر کشتگی داشتن
شما الان تو گوگل بزنی "دانلود نرم افزار دانلود منیجر" برات کلی سایت راپورت لازمتر از پی سی دانلود میاره که پی سی دانلود انگشت کوچیکشونم نیست
چرا گوگل این همه سایتو که پروندشون از پی سی دانلود سنگینتره میاره تو نتایج جستجوی خودش ولی پی سی دانلودو نمیاره ؟
من معتقدم گوگل هیچ وقت بخاطر کپی رایت سایتهای با الکسای بالای ایرانیو از نتایجش حذف نمیکنه
چون اینکارش باعث میشه موتور جستجوهای ایرانی شدیدا بیان روی بورس به این خاطر که خیلیا وقتی یه چیزیو جستجو میکنن تو گوگل از بین نتایجی که میاره وارد اون لینکهایی میشن که ترافیکش براشون تعرفه داخلی حساب میشه . مثلا اگه ویدئویی باشه که هم تو آپارات باشه هم یوتیوب خب همه آپاراتشو میبینن یا بازی ای باشه که تو DLfox باشه همه اونو دانلود میکنن نه از سایتای خارجی با تعرفه چند برابر یا اگر نرم افزار بخوان از سافت98 میگیرن نه از سایتای خارجی
تو همین شلوغی های گرون شدن بنزینم من خیلی از موتور جستجوهای داخلی استفاده کردم و اونجا بود که فهمیدم اگر موتور جستجو نباشه دیگه مهم نیست اینترنت داشته باشی یا نه

درواقع اگر گوگل بخواد خیلی کج خلقی کنه اونوقت داستان اینجوری میشه که اگه یه ایرانی داخل کشور چیزی بخواد (از اخبار ورزشی و ویدئوی آنلاین مسابقات ورزشی پولی خارجی و فیلمو سریال پولی خارجی تا بازی پولی خارجی و نرم افزار پولی خارجی و هرچیز پولی خارجی) اول تو موتور جستجوی ایرانی سرچ میکنه بعد میره موتور جستجوی گوگل که توش نتایجشون سایتای ایرانیو نمیاره و چون به احتمال 90% تو موتور جستجوی ایرانی و سایتای ایرانی که سرورشون داخل کشوره پیدا میکنه دیگه کم کم بیخیال موتور جستجوی خارجی میشه

کور از خدا چی میخواد ؟ دوتا چشم بینا
عزیزان دل از خدا چی میخوان ؟ اینکه بتونن مثل کشور چین اینترنتو ملی کنن و حذف سایتهای ایرانی پر مخاطب از نتایج گوگل یعنی رجوع مردم به موتور جستجوی ایرانی ای که فقط سایت داخلی میاره برات که این یعنی اینترنت ملی

نمیدونید داشتن یه موتور جستجو مثل گوگل یا سایتایی مثل فیسبوک و اینستاگرام یا پیام رسانایی مثل تلگرام تو اداره کشور چقدر کاربردیه تا بفهمی مردمت چی تو مغزشون میگذره و چه چیزایی سرچ میکنن و چند درصد اهل چه حزبی هستن تا بهتر بهشون تسلط داشته باشی ....
تازه با اینترنت ملی شدیدا همه تحت کنترل هستن و کوچکترین تلاشی برای اعتراض سریعا خفه میشه و این یعنی همون چیزی که ادوارد اسنودن براش جونشو به خطر انداخت . جالبه که مستندشم همین چند وقت پیش تلویزیون خودمون پخش میکرد بدون اینکه فهمیده باشن ادوارد اسنودن چی میخواد بگه فقط چون یارو پته سازمانای اطلاعاتی آمریکارو ریخته بود رو آب اینا خوشحال بودن و میگفتن اسنودن قهرمان امشبو اینجا بمان

استارتر تاپیک چرا بن شده ؟

Last edited:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,906
یه سری کار ها میکنن که گوگل و سازنده نرم افزار به سایت دسترسی نداشته باشن مثلا بستن لینک دانلود برای آی پی های غیر ایرانی

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
از همه خفن تر سایت downloadly هستش که اونم سایتش برای آی پی های خارجی بسته
لعنتی خیلی خوبه حتی آموزش های پولی udemy و lynda هم میزاره و قالب های پولی HTML و ورپرس و نرم افزارهای دیگه تیم کرکم داشته باشه!
اما خب سایت های دانلود قدرتمند انگشت شمارن و دیگه هرکی هرچی بخواد میدونه کجا بره و نیازی به سرچ نیست.

Mrmehti64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خلاصه که این قانون کپی رایت تو ایران داستانی شده

و قیمت دلار و درآمد تو ایران هم خاطره شده

و دیگه فک کنم همه راضی هستن از این عدم رعایت قانون کپی رایت

mehr-dad

Registered User
لایک‌ها
785
اگر گوگل تمام سایتهای ایرانی دانلود نرم افزار را از نتایجش حذف کنه . نتیجه ش این میشه که از بینگ یا یک موتور جستجوی دیگه استفاده می کنیم یا اینکه وارد سایت مورد نظر می شیم و مستقیما داخل سایت سرچ می کنیم . آیا نتیجه ی دیگه ای خواهد داشت ؟ اینطوری چند میلیون از کاربرای گوگل از دست می رند :rolleyes: فکر نمی کنم تا گوگل مجبور نشه اقدامی علیه این سایت ها انجام بده .

Mrmehti64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اره به این نکته فکر نکرده بودم

که اگه همه رو با هم حذف بکنه
خیلی هاشون برند شدن و نیازی به گوگل هم ندارن در شرایطی که همه رو باهم حذف بکنه
از سایر موتورهایجستجو هم میشه استفاده کرد
و یا دایرکت مستقیم

netdoc

Registered User
لایک‌ها
34
حالا ممکنه گوگل سایت های دانلودی ایران و بیاد جریمه کنه؟

بالا