منتخب بازارچه

شکایت از شرکت آوینو

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
امتیاز - 100%
13   0   0
میخواستم در مورد یک تجربه ی خودم با شرکت آوینو
awino بنویسم. اسم مدیرشون و کسی که من باهاش قرارداد رسمی دارم عباسی هست.
همون اول بهشون گفتم که بودجه ی من مشخص هست و 2 میلیون بیشتر نمیتونم بدهم و قبول کردند و قرارداد نوشته شد.
طبق قرارداد یک ماهه باید قالب تحویل داده میشد و یک ماه هم پشتیبانی کامل رایگان.
اما هیچ کدام از اینها عملی نشد.
خیلی صبر کردم و باهاشون راه اومدم که نخواهم ازشون اینجا شکایت کنم اما گویا روالشون اینه .
حدود 3 ماه پیش باهاشون قرارداد بستم که برای من یه قالب وردپرس درست کنن.
توی قرارداد یک ماهه قرار بود تحویل بدهند ولی بعد از چهل روز یه قالب که بیسش نال شده بود و ویروس داشت تحویل دادند.
با مکافات قرار شد پول را پس بدهند. اما بعد از مدتی با داستان سرایی که پول نیست و اینا یه قالب دیگه به من دادند.
قالب مشکل داشت و من مشکلات رو بهشون گفتم. قرار شد حداکثر یک هفته ای حل بشه. اما حدود 10 روز هست که دیگه حتی جواب منو نمیدهند.
این شرکت بسیار بی مسئولیت هست و من به هیچ کس پیشنهاد نمیکنم.
فقط هر چند روز یک مرتبه میاد میگه درست میشه. چی درست میشه و چرا کلا این درست میشه عملی نمیشه رو نمیفهمم. پروژه ی مردم را اصلا جدی نمیگیرند.
حتی در یک مقطعی امدند گفتند که این پول کم بوده. این حرف به نظر من خیلی زشت آمد. کم بود قبول نمیکردی. مثل این همه دوستان اینجا که قبول نکردند.
من قطع امید کردم از این شرکت و افرادش ولی اینجا نوشتم که بقیه گول نخورند.
الان من یه قالب بهم داده شده که مشکلات متعددی داره و نمیخواهم دیگه پروژه را معطل این افراد بکنم.
www.awino.com
در ضمن من عکس از همه ی صحبتها و قرارداد دارم و در صورت نیاز یا علاقمندی هر شخصی حاضر به ارائه هستم.

بالا