برگزیده های پرشین تولز

شکایت از کاربر pishini به علت کلاهبرداری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
سلام خدمت دوستان عزيز.
چند روز قبل من از ايشون يک عدد گوشي S4 خريدم که به گفته ايشون آکبند بوده ولي به محض اینکه به دستم رسيده متوجه شدم گوشي نه تنها آکبند نيست بلکه به طور ناشيانه ايي تعمير شده و الان کلي مشکل از قبيل تاچ و پرش آنتن و لرزش صفحه موقه تماس و وای فای و هنگ هاي مکر و باتری و ... داره
تازه ايشون به اسم i9505 اين گوشي رو به من فروخته در صورتي که ورژن t-mobile هست.
و همون روز بنده به نمایندگی سامسونگ رفتم و به محض دیدن گوشی گفتن رفرش هست و حتی کارتنش هم برا خودش نیست.
به گفته شان به ايشون ربطي نداره و اصلا با صحبت زير بار نميرن و سريع تاپيک رو بستن.بعد از کلی صحبت تازه گفتن گوشی رو بفرس ده روز دیگه پولتو میدم بنده هم به اداره پست مراجعه کردم و هر چی با ایشون تماس گرفتم آدرس به بنده برای ارسال ندادند و گفتند به همون آدرسی که داری بفرست تا قیامت نمیرسه.
بنده تمامي اطلاعات ايشون رو از رابطي که در پليس فتا دارم پيگيري کردم و در هفته آینده پرونده ایشون تکمیل میشه.
اين عکس پيچ که برچسب پلمپش پاره شده و تمامي پيچ ها جاي پيچ گوشتي داره

x7qn_cv.jpg

تمامي گوشه هاي صفحه که نور پخش ميکنه
lotz_bhg.jpg

گوشه ایی از صحبت های ایشون
87uj_untitled.jpg

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
اقای محترم مطمئنید حالتون خوبه!!!!
معمولااینجورمسائل رودرخصوصی حل میکنن اگه حل نشد میان وتاپیک شکایت میزنن
اولا که گوشیی که فرستادم اونطوری که شمانوشتین نبوده
دوما حرفاتون رو قبول کردم وتوافق کردیم که شماگوشی روبفرستین هروقت هم رسیدمن پولتون رو بحسابتون واریز میکنم (البته بشرطیکه گوشی همونی باشه که من فرستادم)
شایدانتظارداریداول پولتون روبرگشت بدم بعدگوشی رو بفرستین!!!!!

بهتون اس ام اس دادم که گوشی روبه ادرسم بفرستین شماهم پاسخ دادین ممنون پسر خوب فردامیفرستم تمام دیگه نیازی به زنگ واس ام اس شمانبودومن هم مجبوربه پاسخ دادن نیستم بیکارهم نیستم که فوراپاسخ بدم

درحالیکه منتظر کدرهگیری هستم چشمم به تاپیک شکایت وتهدید افتاد
الان من باید چکارکنم!!???

pishini

Registered User
لایک‌ها
450
@pishini

عکس پروفایلتون خیلی گمراه کنندست :general210:

استارتر عزیز عجیبه که فبل از خرید عکس و فیلم محصول رو درخواست نکردید!
ادمایی که ازعکس قران گمراه میشن زیاده نگران نباش ولی قبل ازمردن عقیدت رودرست کن که خیلی پشیمون میشی
اتفاقا به این اقای حرفه ای گفتم. شماکه ازعکس تشخیص فیک بودن رومیدین چراهیچ عکسی نخواستین

حالاهم موندم که چراگوشی رونمیفرسته تاپولش روبگیره وقضیه روتموم کنه !!!!!!!

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
اس ام اس شما هست که گفتی به اون آدرس نفرست نمیرسه و آدرس جدید رو ندادی.شما همین جا لطف کن آدرس دقیق رو بده من شنبه اول وقت ارسال کنم گوشی شما رو.

Last edited:

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
ضمنا همین الان از گوشی شما با کارتن و وسایل شما عکس میگیرم همین جا میذارم رسید نگین تو راه عوض شده

Last edited:

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
اینم گوشی که شما برای بنده فرستادید حتی کابل ها هم دست نخوردن.
منتظر آدرس صحیح از شما هستم که براتون ارسال کنم.

hv3y_img_20170412_172116.jpg

Last edited:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
خیلی رو میخواد به خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
دیشب آدرس فرستادن امروز صبح براشون به آدرس مغازه ارسال کردم کد رهگیریم فرستادم منتظر پرداخت از طرف ایشون هستم.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دیشب آدرس فرستادن امروز صبح براشون به آدرس مغازه ارسال کردم کد رهگیریم فرستادم منتظر پرداخت از طرف ایشون هستم.
اقا خدا صبرت بده پس :) . به ماهم بیا این مدلی اعتماد کنا. یک کبوتر داریم بار حمل میکنه تا وزنه یه تن . باور کن . یه تومن بزن حسابم بگم بیاد سمتت

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
گوشی رو نفرست که باز بامبول درمیاره پولتو نمیده . اول پولو بریزه به حساب یک شخص ثالث که مورد تایید دو طرف باشه بعد گوشی رو بفرست

خواستم همین رو بگم ، که دیدم ارسال کردن .. امیدوارم اون فکری که من میکنم غلط باشه و اتفاق نیفته ..

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
بچه کرمونشاه که نباید انقدر ساده باشه ، آدرس رو هم که میگن تغییر دادن ... اگر گوشی با اون چیزی که ادعا کردن یکی نبوده مطمئنن مقصر هستند و باید اول کل مبلغ رو برگشت بزنن و بعد منتظر دریافت گوشی باشن.

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
بچه کرمونشاه که نباید انقدر ساده باشه ، آدرس رو هم که میگن تغییر دادن ... اگر گوشی با اون چیزی که ادعا کردن یکی نبوده مطمئنن مقصر هستند و باید اول کل مبلغ رو برگشت بزنن و بعد منتظر دریافت گوشی باشن.
بعد از کلی جر و بحث ایشون به من گفتن موجودی ندارند و 5 ثانیه بعد ازین که گوشی برسه به دستش میده به اون کسی که ازش خریده و بعد پول رو واریز میکنه.
امیدوارم به حرفشون عمل کنن و مشکل بدون حاشیه حل بشه.

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
بعد از کلی جر و بحث ایشون به من گفتن موجودی ندارند و 5 ثانیه بعد ازین که گوشی برسه به دستش میده به اون کسی که ازش خریده و بعد پول رو واریز میکنه.
امیدوارم به حرفشون عمل کنن و مشکل بدون حاشیه حل بشه.
اگر پول رو هم پس داد امتیاز منفی رو حذف نکنی :general505:

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
این چه داستانیه درست کردی اقا. این همه ادم بهت میگن نکن. خودت دوست داشتی اینطوری بشه. باور کن من جای تو دارم حرص میخورم . والا

zaminz

Registered User
لایک‌ها
1,103
این چه داستانیه درست کردی اقا. این همه ادم بهت میگن نکن. خودت دوست داشتی اینطوری بشه. باور کن من جای تو دارم حرص میخورم . والا
بنده تا الان نزدیک 550 هزار هزینه کردم در هر صورت هیچ کس اینجا زیر بار گوشی رفرش که کارتنش هم برا خودش نیست نمیره پس هیچ راهی برا بنده نمیمونه فرض کن نمیفرستادمش اینجا میفروختمش صد تومن؟؟
شماره خط دوم ایشون رو داشتم پیام دادم و بعد دوبار زنگ زدم جواب نداد حالا خط دوم هم خاموش کرده.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا