برگزیده های پرشین تولز

شکستن ديوار صوتی ايران توسط دو جنگنده آمريکايي

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
1) جنگ با استراتژي سرزمين سوخته نمي تواند براي جمهوري اسلامي دوام را به ارمغان آورد چون جنگ نيروي هوائي و دريايي ايران را نابود مي کند + کارخانجات نظامي ايران را نابود مي کند + پالايشگاه ها + نيروگا ههاي برق نابود مي شود و خطوط گازرساني هم همينطور عملا در عرض يک ماه ايران مي شود افغانستان.

2) اگر آمريکا بخواهد از طريق جنگ تمام عيار با حکومت ايران مقابله کند تمام زير ساخت ها را که نابود کند، ديگر درآمدي اضافه براي خرج کردن در راه تروريسم براي ايران باقي نمي ماند و درآمدي هم براي خرج کردن و نمايشات در قالب تظاهرات باقي نمي ماند. يک کشور ويران بايد سالها هزينه ها را صرف بازسازي کند تا مثل اولش شود چه برسد توسعه بيابد!

هیچ کدام از اینها برای سیستم مهمتر از بقای خودش نیست، و برای این منظور نشان دادم که راه دومی وجود ندارد. از این سیستم بارها دیده ایم که همه سیاستهای خود را در خدمت یک چیز قرار داده و آن تضمین بقای خودش است، در این راه هر هزینه ای را می پذیرد(البته به حساب ملت!) : بارها تغییر موضع داده، سخنان ضد و نقیض گفته و به "خود ابطالگری" پرداخته ، همانهایی که امامشان گفته بود "ملی گرایی حرام است" و همانها که پسوند "ملی" را از روی مجلس کشور برداشتند و همانها که قصد تخریب تخت جمشید را داشتند و امروز در آن سد بسته اند، شعار "اتحاد ملی..." سر داده اند ، آنهایی که در زندانهایشان ده ها هزار چپگرای مترقی و آزادی خواه اعدام سیاسی شد، فیلم محاکمه گلسرخی را از تلویزیون پخش می کنند و سالگرد سیاهکل را از رسانه عمومی اعلام می کنند ... تنها اولویت **** تهران "بقای اصلح" است و در این راه، هرچه باید می کند ، تمام سیاستهای آن از درآوردن مترسک رفرمیسم خاتمی تا پوپولیسم احمدی نژاد ، همگی در خدمت بقای بیشتر و بهتر است، زیرا این باند مافیایی هرگز تغییر نمی کند، طبقه مخصوص به خودش را دارد و از منافع طبقاتی خود دفاع می کند.

علاوه بر آنچه گفته شد، تمامی نظامهای توتالیتر ایدئولوژیک طبق یک اصل ساده علمی که "پارادوکس رضایتمندی" خوانده می شود و هانا آرنت اولین بار انرا مطرح کرد، خیلی زود از درون می پاشند مگر آنکه دائما دست به پالایشهای مقطعی بزنند : « ابتدا ناممکن بودن رضایت همه اقشار اجتماعی از یک ایدئولوژی و برآورده نشدن هیچیک از نمادها، عقاید، آرمانها و شعارهای سیستم، موجودیت آن از اعتبار می افتد ، در پی آن نارضایتی عمومی تشدید می شود ، و سیستم برای بقا چناکه هست و جلوگیری از بروز این نارضایتی، ناچار به بستن فضا و ***** مخالفتها می شود، همین ***** خود ایجاد نارضایتی بیشتر می کند و هر قدر بیشتر فضای سیاسی_اجتماعی کشور بسته می شود، شاخص نارضایتی عمومی هم در پی آن افزایش می یابد = و هر قدر شاخص نارضایتی بیشتر می شود، دولت مجددا به همان قصد سابق(یعنی عدم بروز این نارضایتی)دائما فشار به روی جامعه را بیشتر می کند و ... این تسلسل تا فروپاشی کامل **** و در اکثریت مطلق قرار دادن مخالفان شرایط حاکم بر کشور ، ادامه پیدا می کند : جایی که ایران امروز به آن رسیده. افزون بر تمام مشکلاتی که در پست قبل به آنها اشاره کردم و در "قالب فعلی" هیچ راه حلی ندارند. پس برای بقا، ناگزیر هستند به انجام آنچه در پست قبل گفتم، و شواهد نیز همگی استدلالات مرا تائید می کند.

درباره بخش دوم، درآمد نفتی همیشه خواهد بود و آمریکا به هزار قدمی چاه های نفت نزدیک نمی شود(چون قطع صادرات نفت ایران و بحران انرژی پی آمد آن، دنیا را نابود می کند)، پس هیچ نگرانی بابت مسائل مالی ندارند.

3)با توجه به وجود نارضايتي در بين اقوام مختلف دو حالت براي ايران پيش خواهد آمد
الف) اتحاد اقوام ترک و لر و کرد و بلوچ + کمک نظامي غرب و فتح تهران مثل انقلاب مشروطه
ب) عدم اتحاد اقوام ترک و لر و کرد و بلوچ + کمک نظامي غرب و تجزيه ايران

می بینید که حالا، اینها می خواهند بگویند "بقای ایران وابسته به بقای ج.ا است"، چنین جعل و دروغی از هیچ جهت پذیرفتنی نیست، زیرا اولا اگر اقوام ایرانی واقعا خواستار فدرآلیسم، یا حتی استقلال باشند(که چنین فرضی فقط فرافکنی پیرامون جنبش حق طلبانه اقلیتهای قومی این مملکت است)هیچ کس به جز خود آنها مشروعیت تعین آنرا ندارد، ثانیا اصلا خود شرایط فعلی مجموعا معلول سیاستها و موجودیت ج.ا است و سیستم فعلی علت آن، از این جهت ابقای آن در هر قالبی تنها به تشدید این شرایط منتهی خواهد شد.

شما سوادت چقدره؟چند سالته؟متعصبی یا روشن فکر؟
برو تاریخ 5-6 قرن قبلو بخون!
این فرهنگ متمدن غرب وحشیانه چند نفر را کشته؟
چند میلیون؟
آمریکا فقط در چند ساعت چند نفر را در هیروشیما و ناکازاکی کشت؟
جنگ جهانی دوم؟
عراق؟
ویتنام؟
آفریقا؟
فلسطین؟؟
از بس آدم کشتن و باز طرف مقابل دیگران را وحشی می داند به من حق دهید که در عقل ایشان شک کنم؟!!!

حمله به شخص سخنگو، و پرداختن به خود او ، به جای استدلال و نقد سخن وی!

دموکراسی "سیستم درون حکومتی" است و کوچکترین ربطی به "سیاست خارجی" یک کشور ندارد ، همینطور لیبرالیسم و سکولاریسم و مابقی ایسمهایی که "ملا حسنی وار" نامشان را تکرار کردید و از ازدیاد گاز معده حکم با اسقاطشان صادر فرمودید...! وقتی شماری از کسانی که خود را پیرو یک نگرش می دانند به نام آن و یا به وسیله آن دست به کاری می زنند، ممکن است دروغ بگویند و ممکن است نگویند، ما باید آن عمل را با خود متن، مقایسه بکنیم و مطابقت بدهیم ، مثلا رفتار طالبان در افغانستان را با متن اسلام مقایسه می کنیم و می توانیم بعد بگوییم آیا به آن ربطی داشته یا نه...

در صورت رسی، خواهیم دید که بسیاری از مطالبی که در جهت غرب هراسی ارتجاعی اسلامگرایان استدلال می شود، جعل واقعیات و مهمل است(مثل ویتنام، جنگ دوم و هیروشیما)اما واقعیت همانست که ایران یک کشور کاملا رو به انحطات کامل و ورشکسته است، ایدئولوژی فعلی از اعتبار عمومی ساقط شده و این "آخرین سنگر شما در برابر تمدن" دارد فتح می شود، در سراسر جهان منزوی و در داخل کشور منفور شده...مهمتر از همه، شهروندان غرب ، این "جعبه پاندورا"، این مظهر تمام پلیدی ها، در حقیقت امر آزادترین، مرفه ترین و خوشبخت ترین ملل موجود در سرتاسر تاریخ بشری و تمام دنیا فعلی هستند و البته الگوی حسرت برانگیزی برای ساکنان "بهشت و ام القرای اسلام" ..

با این متد متافیزیکی اشتباه می توان هر چیز را نفی کرد، سعد چند نفر را سر بریده؟ عمر چند هزار ایرانی را به بردگی کشانده؟ شاه طهماسب صفوی چطور ایرانیان را که هزار سال سنی بودند طی بیست سال شیعه کرده؟ در دهه شصت تحت حکومت فعلی چند هزار نفر اعدام دسته جمعی شدند؟ .. سخن شما بسیار آشناست : ببینید چقدر شرایط غرب بد است، ببینید چقدر آدم کشتند، پس دستاوردهای آنهم بد هستند، برویم جلوی پاپ(=آخوند)زانو بزنیم ، باز گردیم به بدویت شریف !.. سیستم دموکراسی، سکولاریسم، ایدئولوژی زدایی، پلورآلیسم فرهنگی، سوسیالیسم اجتماعی_اقتصادی و ... هیچ ایراد ساختاری نسبت به تحجر حاکم ندارد، به همین دلیل هم از نقد مستقیم گریزان و به فرافکنی پیرامون عملکرد "باورمندان" روی آورده اید.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
خوب شما اعتقاد دارید اسلام و ایران رو به نابودی است!

من هم اعتقاد دارم که غرب اینچنین است(البته از لحاظ همن ایسمها)

زمان مشخص میکند!

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
حفظ جان انسانها واسه آمريكا مهمه ...خيلي خنده داره

آمريكاييها مثل اجدادشون وحشي هستند ..دستشون به خون ميليون ها آدم آلوده است..حتما وقتي بمب اتم انداختن ژاپن واسه نجات جون آدماش بوده!!!!..اونا حاضرن به خاطر يه مشت دلار آدم بكشن
اونا فقط به جون و مال و زمين خودشون فكر ميكنن

من مخالف دولت و سياست هاش هستم و نظر بعضي از دوستان كه جنگ رو واسه بقاي بيشتر خودشون طول دادن موافقم.ولي اينايي كه رفتن جنگيدن براي وطن خودشون و راحتي ما جنگيدن و اين يه كار مقدسه و ما بايد احترام بگذاريم.

جناب سند باد مثل اينكه شما زيادي طرف آمريكايي ها هستي بايد به خودمون اتكا كنيم نه به اونا

برخي از نظراتتو قبول دارم مثل باج گرفتن روسيه و چين..در ضمن من از روسيه بيشتر از آمريكا مي ترسم

مطمئن باش اين سرزمين يه جاي مقدسه ..و هر كي دست درازي كنه خودش نابود ميشه

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
خوب شما اعتقاد دارید اسلام و ایران رو به نابودی است!

من هم اعتقاد دارم که غرب اینچنین است(البته از لحاظ همن ایسمها)

زمان مشخص میکند!

شما مانند هر انسان دیگری آزاد هستید منتظر زمان و آرزومند معجزه در جریان رخدادها بمانید و زوال "ایسمهایی" که چیزی از آنها(بجز نامشان)نمی دانید را فریاد بزنید و این زوال خیالی را به سیستم غیر ایدئولوژیک غرب تعمیم بدهید، آنهم در حالی که همه شواهد موجود و ناموجود دلالت بر نابودی فاشیسم واپسگرا و دگم مذهبی موجود در خاورمیانه و استقرار مردمسالاری و مدنیت به جای آن را دارد( تازه به فرض محال هم اگر تمدن بشری رو به نابودی می بود، این هرگز دلیل درستی گرایشات ضد بشری **** ایران نمی شد). ما منتظر چیزی نمی شویم، پیشرو هستیم و خواسته های مشخص و مشروع و مستدل خود را از درون جامعه مطرح می کنیم، مستند به حقوق انسان به عنوان موجودی نوعی هستیم و هدف مشخصی داریم..

linux.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حفظ جان انسانها واسه آمريكا مهمه ...خيلي خنده داره

آمريكاييها مثل اجدادشون وحشي هستند ..دستشون به خون ميليون ها آدم آلوده است..حتما وقتي بمب اتم انداختن ژاپن واسه نجات جون آدماش بوده!!!!..اونا حاضرن به خاطر يه مشت دلار آدم بكشن
اونا فقط به جون و مال و زمين خودشون فكر ميكنن

من مخالف دولت و سياست هاش هستم و نظر بعضي از دوستان كه جنگ رو واسه بقاي بيشتر خودشون طول دادن موافقم.ولي اينايي كه رفتن جنگيدن براي وطن خودشون و راحتي ما جنگيدن و اين يه كار مقدسه و ما بايد احترام بگذاريم.

جناب سند باد مثل اينكه شما زيادي طرف آمريكايي ها هستي بايد به خودمون اتكا كنيم نه به اونا

برخي از نظراتتو قبول دارم مثل باج گرفتن روسيه و چين..در ضمن من از روسيه بيشتر از آمريكا مي ترسم

مطمئن باش اين سرزمين يه جاي مقدسه ..و هر كي دست درازي كنه خودش نابود ميشه
حالا شما خودتو کثیف نکن
بیخیال

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
جالبه که باز میگید چرا هواپیما هارو نزدن!!!!!!!!!!!!!

بابا شما که اون 15 تا رو اسیر کردن وحشت کردین . حالا بیان 2 خلبان و 2 هواپیمای میلیون دلاری رو بزنن دیگه شما...................

سیستم پدافند هوایی ایران آنچنان پیشرفته نیست در واقع پیشرفته ترین قسمت آن تور ام وان بود که جدیدا از روسیه خریداری کرده بودند اما این سیستم موشکی قادر به رهگیری هواپیماهای رادار گریز مثل f22 f35 f117 , ... نیست و در برابر آن کارایی ندارد

در ضمن قرارداد خرید تعدادی سوخو 30 هم که بین **** و روسیه بسته شده بود کنسل شد

قیمت یک جنگنده f22 تا شصت میلیون دلار هم می رسد

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سیستم پدافند هوایی ایران آنچنان پیشرفته نیست در واقع پیشرفته ترین قسمت آن تور ام وان بود که جدیدا از روسیه خریداری کرده بودند اما این سیستم موشکی قادر به رهگیری هواپیماهای رادار گریز مثل f22 f35 f117 , ... نیست و در برابر آن کارایی ندارد

در ضمن قرارداد خرید تعدادی سوخو 30 هم که بین **** و روسیه بسته شده بود کنسل شد

قیمت یک جنگنده f22 تا شصت میلیون دلار هم می رسد
از قیمت ممنون!

ولی شما فرضو بر این بزار کی می تونستیم!

الان میگید چرا نزدند! اگر میزدند هم می شدیم وحشی و....

پس لطف کنید یک طرف حرکت کنید

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
بابا هنوز تمومش نکردین بل کنید دیگه ما اون اول یه چیزی گفتیم شما هنوز دارین دعوا می کنید .
:D
صفحه اول دوم تاپیک رو ببین :p
بسه دیگه:hmm:

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
از قیمت ممنون!

ولی شما فرضو بر این بزار کی می تونستیم!

الان میگید چرا نزدند! اگر میزدند هم می شدیم وحشی و....

پس لطف کنید یک طرف حرکت کنید

من نگفتم که چرا نزدند چون با این کار محالفم همانطور که با گروگانگیری مخالفم

اما حرفم این است کسی که ادعا می کند که به هیچ کس اجازه تجاوز به حریم ایران را نمی دهیم و برخورد می کنیم همیشه هم قادر به اینکار نیست
همانطور که الان بسیاری از اطلاعات در ایران توسط ماهوارهای آمریکایی شکار می شود

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
من یکم دیر به این تاپیک رسیدم ولی نظرات دوستان رو اجمالا خوندم.
بعضی افراد بسیار خوشبینانه و امیدوارانه صحبت می کنند و بعضی دیگر متعادل که هر دو خوب است.
ولی متاسفانه بعضی دوستان کمی غرض ورزانه صحبت می کنند و دلیل آن هم عدم احساس خطر است.
دوستانی که در ایران زندگی می کنید، کمی به دور و اطراف خود نگاه کنید . خانواده ی خود و درون خود را بگردید.
آیا نشانی از ترس ناشی از حمله آمریکا به ایران مشاهده می کنید؟
آیا به جز این است که وضعیت جامعه کاملا عادی است ، اداره ها و مدارس باز است. کاسب سر کار خود ، کارمند سر کار خود و کارگر هم سرکار خود؟ اگر هم چنین نیست دلیلش تعطیلات نوروز است نه حمله آمریکا به ایران.
پس چرا برای خود تنش ایجاد کنیم؟ از چه بترسیم؟ مدت هاست که حرف حمله آمریکا به ایران است .
شخصا گمان نمی کنم چنین اتفاقی بیفتد و گرنه با خنده به چنین مسئله ای نگاه نمی کردم!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
خب!!
همه میگن آمریکا حمله نمیکنه دلیل هم میارین!! آقا جان همه دلائلتون منطقی و قابل قبول!! من اصلا در مورد دلائلتون حرفی ندارم!!
اما اگه یک درصد حمله کرد چی؟ اون وقت چی کار کنیم؟ بشیم مثل عراق و لبنان و افغانستان!!
با افتخار بریم بجنگیم اما نون خشک نداشته باشیم که شام بخوریم؟!

عزیز من برادر من آدم که رو همه چیزش قمار نمیکنه!!

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
شخصا گمان نمی کنم چنین اتفاقی بیفتد و گرنه با خنده به چنین مسئله ای نگاه نمی کردم!
دامشمند جان!!
ببین آمریکا از دهه 90 عراق رو تحریم کرد و بعد از 10-12 سال بهش حمله کرد!!
دوست داری ما هم همونطوری بشیم!!
ده سال گرسنگی بکشیم بعد بمیریم!!

باز هم میگم این قمار شکستش خیلی برامون گرون تموم میشه!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اما اگه یک درصد حمله کرد چی؟ اون وقت چی کار کنیم؟ بشیم مثل عراق و لبنان و افغانستان!!
شما الان حرفت دقیقا چیه؟
میگی ما نباید حرکت تحریک آمیز انجام بدیم؟

پس شما عقیده داری حتی اگر به خاک و آب ایران تعرض شد ما بخاطر عدم تحریک آمریکا ساکت بشیینیم!

اگر ما یک قدم بریم عقب که اونا صد قدم میان جلو... قبول نداری؟

فیلم 300 و خلیج فارس و.... نشونه ی اینه که از راه مستقیم نتونستن کاری کنن و مجبور شدن که تاریخ رو تحریف کنن!
الان برای جلوگیری از حمله باید جلوی تحریف رو گرفت!مستقیما کاری از پیش نمی برن
من نگفتم که چرا نزدند چون با این کار محالفم همانطور که با گروگانگیری مخالفم

اما حرفم این است کسی که ادعا می کند که به هیچ کس اجازه تجاوز به حریم ایران را نمی دهیم و برخورد می کنیم همیشه هم قادر به اینکار نیست
همانطور که الان بسیاری از اطلاعات در ایران توسط ماهوارهای آمریکایی شکار می شود
هر چیزی حدی داره!
ایران کاری نکرده و نمی کنه که بخواد شروع کننده ی جنگ باشه!می بینید که انگلیس هم مجبور به مذاکره شد

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
خلیج فارس که کار عربا بوده!!

//

آقا من همیشه یه سوالی برام بوده!!چرا به سوئیس که قد نصف تهران خودمونه و ارتش هم نداره!! حمله نمیکنن؟!
چرا جوونای مملکت من باید شهید بشن؟ ما چی مون با بقیه جوونای جهان فرق داره که باید برای رسیدن به هر چیزی بدبختی بکشیم؟
هر روز فکر جنگ و دفاع و ترس از حمله فلانی و بهمانی؟
اینا تقصیر کیه؟

همه حرف من همینه!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
تقریبا خودت جوابه خودت رو دادی!
چرا به سوئیس که قد نصف تهران خودمونه و ارتش هم نداره!! حمله نمیکنن؟!
البته بحث کوچیکش هست ولی نه مساحت!

مگه کویت چقدره که عراق بهش حمله کرد!

دلایل زیادی برای مورد تهدید بودن ایران هست!

بیش از 2000 ساله که ما با اونا جنگ داشتیم (روم و یونان)
این به خاطر داشتن هویت و پیشینه و هدف و... که مخصوص خودمون هست و براش می جنگیم!

موضوعات دیگه ای هم هست که یکیش نفت هست!!! کشورهای صنعتی حداقل فعلا محتاج نفت هستن

دیگری هم می تونه تفکر اسلامی باشه که ما هر جا ظلم باشه باهاش مخالفت میکنیم! و بشدت هم مورد تمسخر چه از داخل و چه از خارج واقع میشیم.
خلیج فارس که کار عربا بوده!!
نشنال جئغرافیه العربیه
بی بی سی النیوز
الغوغل الرث العالمیه
و.........
کاملا عربین

peiman

Registered User
لایک‌ها
21

موضوعات دیگه ای هم هست که یکیش نفت هست!!! کشورهای صنعتی حداقل فعلا محتاج نفت هستن

دیگری هم می تونه تفکر اسلامی باشه که ما هر جا ظلم باشه باهاش مخالفت میکنیم! و بشدت هم مورد تمسخر چه از داخل و چه از خارج واقع میشیم.

نشنال جئغرافیه العربیه
بی بی سی النیوز
الغوغل الرث العالمیه
و.........
کاملا عربین
شما هم جواب خودتو دادی!!
یه بار دیگه پست خودتو بخون
دلیلهایی که امکان داره رو ببین خودت چی نوشتی
و فکر کن چی کار میتونیم کنیم که بهمون حمله نکنن!

karnavaleroos

Registered User
لایک‌ها
0

نشنال جئغرافیه العربیه
بی بی سی النیوز
الغوغل الرث العالمیه
و.........
کاملا عربین

اگه یه نگاهی بندازیم به کشورهایی که آمریکا تو این عصر بهشون حمله کرده بندازیم میبینیم که این کشورها هر کدوم به یه نحوی آمریکا رو تحدریک کردن که آمریکا رو وادار به حمله کرده تو افقانستان طالبان تو عراق القاعده و صدام تو لبنان حسن نصرالله و گروهش البته این یکی اسرییل به نمایندگی از آمریکا دست بکار شد باید قبول کنیم آمریکا ابر قدرته و روزبروز هم قویتر میشه خصوصا با حمایت کشورهای اروپایی اگه یه نفر که نی قلیونه خیلی کلش بوی قرمه سبزی میده که مثلا جلوی یه بدنساز که خلافکاره بایسته که مثلا اونو نصیحت کنه اگه طرف بگه خفه شو تنها کاری که میتونه بکنه اینه که جوابشو بده که اگه طرف جری بشه و اونو ناک اوت کنه دیگه ناک اوت شده یا یه مثال دیگه اگه آمریکا یه لونه زنبور باشه و اگه یه نفر این لونه زنبور رو سیخ بده یهو نیش نوش جان میکنه اگه بگیم آمریکا به اسلام الرژی داره و اونو خطرناک میدونه و بهمین دلیل یعنی ریشه کنی یا تضعیف اسلام به کشورهای مسلمان حمله میکنه حرف بدی نیست اما نباید فراموش کرد که کشورهایی مثل سوریه یا عربستان که مسلمونند چرا بهشون حمله نمیشه اسلام چیز خوبیه هیچ کس حتی آمریکا با اسلام واقعی مخالف نیست اما این مسلمینند که شکل اسلام رو جوری تغییر میدن که شکل زننده ای برای کشورهایی مثل آمریکا پیدا میکنه مثل طالبان که اسلام رو طوری برای آمریکاییا نشون دادن که اونا فکر میکنن اسلام و مسلمان یعنی عقب موندگی و وحشی گری

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
من یکم دیر به این تاپیک رسیدم ولی نظرات دوستان رو اجمالا خوندم.
بعضی افراد بسیار خوشبینانه و امیدوارانه صحبت می کنند و بعضی دیگر متعادل که هر دو خوب است.
ولی متاسفانه بعضی دوستان کمی غرض ورزانه صحبت می کنند و دلیل آن هم عدم احساس خطر است.
دوستانی که در ایران زندگی می کنید، کمی به دور و اطراف خود نگاه کنید . خانواده ی خود و درون خود را بگردید.
آیا نشانی از ترس ناشی از حمله آمریکا به ایران مشاهده می کنید؟
آیا به جز این است که وضعیت جامعه کاملا عادی است ، اداره ها و مدارس باز است. کاسب سر کار خود ، کارمند سر کار خود و کارگر هم سرکار خود؟ اگر هم چنین نیست دلیلش تعطیلات نوروز است نه حمله آمریکا به ایران.
پس چرا برای خود تنش ایجاد کنیم؟ از چه بترسیم؟ مدت هاست که حرف حمله آمریکا به ایران است .

یعنی شما می خواهید بگویید که مردم از ترس حمله آمریکا باید کار و زندگی خود را رها کنند
همینجوری طرف از صبح تا شب کار می کند تا خرج زن و بچه اش را بدهد باز هم کم می آورد

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
حرکت بزرگترین ناو هواپيمابر آمريکا‌ به‌ سوی خليج‌ فارس

به گزارش خبرگزاری فرانسه، نيروی‌ دريايی‌ آمريکا اعلام‌ کرد ناو هواپيمابر '‌نيميتز'‌ روز گذشته‌ بندر سان‌ ديه‌ گو در ايالت‌ کاليفرنيا را به‌ مقصد خليج‌ فارس‌ ترک‌ کرده است.

سخنگوی‌ نيروی‌ دريايی‌ آمريکا در اين‌ باره‌ گفت‌ ناو هواپیمابر نيميتز همراه‌ با چند کشتی‌ ديگر که‌ برخی‌ از آنها به‌ موشک‌ های‌ دريا به‌ دريا نیز مجهز هستند، بندر سان دیه گو را ترک‌ کرده و قرار است‌ در نيمه‌ دوم‌ ماه‌ آوريل‌ وارد آبهای خليج‌ فارس‌ شود‌.

گفتنی است ناوهواپیمابر نیمیتز بزرگترین ناو هواپیمابر نیروی دریايی آمریکا بشمار می رود.

این ناوهواپیمابر قرار است به دو ناو هواپيمابر دیگر آمریکا که هم اکنون در خلیج فارس حضور دارند، بپیوندد.

دو ناوهواپیمابر آمریکايی هفته‌ گذشته‌ در بحبوحه‌ بحران‌ ايجاد شده‌ در باره دستگیری ملوانان انگلیسی‌ در یک مانور بزرگ دریايی - هوايی در آبهای خليج‌ فارس‌ شرکت کردند.

منبع سایت خبری ایران پرس نیوز
مجددا ذکر می کنم که هنوز این خبر را در سایتهای دیگر مثل بی بی سی ندیده ام

aka

Registered User
لایک‌ها
0
آدم اینجا انقدر وجود میبینه ، اصلا شرمنده میشه !
آمریکا اگه داشت حمله میکرد ! مگه خره ؟!!؟
ایران داغون میشه ولی مادر آمریکا هم یکی میشه !

بالا