برگزیده های پرشین تولز

شیوه احوال پرسی با دیگران

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
راستش خیلی هم دلشون بخواد که شما بهشون پیشنهاد دوستی بدی این که از اون ،
بعدش هم که من هم اوایل تو شرکت به بچه ها می گفتم بفهمی نفهمی چپ چپ نگام می کردن ولی الان عادی شده ، طرز گفتنش هم مهمه :)

راست میگی :D مثلا اگه به چشماش نگاه کنی و بگی امروز چقدر زیبا شدید خیلی فرق میکنه با اینکه هیکلش رو برانداز کنی و آخرش بگی امروز چه خوشگل شدی :lol:

Gripen

Registered User
لایک‌ها
27
چرا همه میگن حال شما!خوبی؟

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
راست میگی :D مثلا اگه به چشماش نگاه کنی و بگی امروز چقدر زیبا شدید خیلی فرق میکنه با اینکه هیکلش رو برانداز کنی و آخرش بگی امروز چه خوشگل شدی :lol:

من که به عنوان یه خانم میگم تاثیرش بیشتر به آدمش برمیگرده تا نگاه کردن به کدوم قسمت...
چرا همه میگن حال شما!خوبی؟
چی باید بگن خوب؟:blink:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
من که به عنوان یه خانم میگم تاثیرش بیشتر به آدمش برمیگرده تا نگاه کردن به کدوم قسمت...

چی باید بگن خوب؟:blink:

فرض کن طرف رو نمیشناسی . اون وقت چی ؟ بازم تاثیر نداره ؟ اصلا کسی که بار اوله داری مبینیش زشته اینو بگه ؟

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
فرض کن طرف رو نمیشناسی . اون وقت چی ؟ بازم تاثیر نداره ؟ اصلا کسی که بار اوله داری مبینیش زشته اینو بگه ؟

اگه بار اول باشه که کسی رو میبینی از کجا میدونی امروز زیبا شده؟!:D
اگر هم که فقط بگی زیبا هستید بستگی به جنبش داره.... من شخصاً عشق خواهم کرد !:lol:ولی بسته به گوینده میتونه نخ دادن هم محسوب بشه

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
اگه بار اول باشه که کسی رو میبینی از کجا میدونی امروز زیبا شده؟!:D
اگر هم که فقط بگی زیبا هستید بستگی به جنبش داره.... من شخصاً عشق خواهم کرد !:lol:ولی بسته به گوینده میتونه نخ دادن هم محسوب بشه

ولی من بازم جرات ندارم به کسی بگم :D

Celine

Registered User
لایک‌ها
4
ولی من بازم جرات ندارم به کسی بگم :D

من هم پسر بودم همین طور میبودم... عواقب داره همچین جملاتی:lol:....مگه اینکه خیلی جنتلمن مآب باشید و رسمی بگید ...از این تیریپ هایی که دست بانوان رو میارند بالا میبوسند اون موقع میتونید بگید wowچقدر امروز زیبا شدید!!!....وگرنه از سر صمیمیت بسته به جنبه خانم
یا پاداشش لنگه کفش هستش یا ذهن طرف رو پر مییکنید از اینکه دارید نخ میدید! :D

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
از کیوی پرسیدند ادب از که آموختی گفت از یوزرهای پی تی

من قبل از این تاپیک ادب و آداب معاشرت بلد نبودم ولی الان بلد شدم... استارتر، آرمینو در اسرع وقت برای ابراز تشکر میفرستم خودتو آماده کن یکم کارش ممکنه طول بکشه...

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
درود
اگه طرفم خانم باشه یادم میمونه که بگم : سلام ، چطورید؟ اگه سپاسگزاری کرد میگم امروز چقدر زیبا شدید ... خیلی جمله جادوییه ، همیشه جوابش یه لبخنده به پهنای صورت طرف مقابل که خیلی انرژی میده بهتون ، امتحان کنید :)

درود

در اين كه اين جمله جادوييه شكي نيست! :happy: راستي وقتي اين رو به كسي ميگيد واقعا از نظرتون اون شخص اون روز به طرز خاصي زيبا شده؟

paymanparsa

کاربر فعال موسیقی و آشپزی
کاربر فعال
لایک‌ها
237
درود
خب باید اینو بگم که معمولا خانمها که خیلی بی توجه به خود نیستن ، در نتیجه عمدتا جمله من فقط یک تعارف چاپلوسانه و در نتیجه تزویر آمیز نیست ، نکته دیگه هم اینه که اگر اگر اگر که فامیل ، همکار ، یا هر کدوم از دوستانی که میخواهیم احوالپرسی کنیم ، نازیبا به نظر برسه من به هیچ عنوان جمله یاد شده رو به کار نمی برم ، دقیقا الگوی احوالپرسی شما کاساندرای عزیز که تلاش دارید در پاسخ به شکل دقیق و حساب شده ، اینجور موقغ ها من معمولا میگم ، حال شما؟ به به ، به به
:blush:

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
درود
خب باید اینو بگم که معمولا خانمها که خیلی بی توجه به خود نیستن ، در نتیجه عمدتا جمله من فقط یک تعارف چاپلوسانه و در نتیجه تزویر آمیز نیست ، نکته دیگه هم اینه که اگر اگر اگر که فامیل ، همکار ، یا هر کدوم از دوستانی که میخواهیم احوالپرسی کنیم ، نازیبا به نظر برسه من به هیچ عنوان جمله یاد شده رو به کار نمی برم ، دقیقا الگوی احوالپرسی شما کاساندرای عزیز که تلاش دارید در پاسخ به شکل دقیق و حساب شده ، اینجور موقغ ها من معمولا میگم ، حال شما؟ به به ، به به
:blush:

واقعا چه خوب كه جمله شما عمدتا "فقط یک تعارف چاپلوسانه و در نتیجه تزویر آمیز نیست"! از اون بهتر اين كه اگه كسي نازيبا به نظر برسه شما " به هیچ عنوان جمله یاد شده " رو به كار نمي برديد! :happy: اينجا ديگه واقعا جا داره گفته بشه " به به ، به به" ! :cool: :)

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
این درود بر شما منو یاده طنز مدیری انداخت

---

گفتن یا علی موقع خداحافظی خوبه یا بد ؟؟؟

--
چی کار کنیم به جای مرسی عادت کنم به گفتن ممنونم
متشکرم

پیامبر زمعراج چون بازگشت
بفرمود سری چنین با علی
که گفتیم با هم من و کردگار
به وقت خداحافظی یا علی

سلـــــــــــــام...ببوسیم....میگه خوب من شما رو می بوسم...بعد میگی میلرزه...اون میگه چی...شما چیزی نمیگی :lol:

اول سلام....بعدش یه دست و یه بوس و حال و احوال ....
چطوری...چه کردی..چه خبر...

E=MC²

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من خودم در جواب تعارفات متداول زير، اين پاسخ هارو ميدم: :happy:

اولي: آهــــــــاي آقاي انيشتين... با شما هستم
245.gif

من: با منــــــــــــي؟ :D

اولي: بله با شما هستم... سلام عرض كردم

من: منم سلام درز كردم... :D

خوفي؟ خوف ميشي؟ :D

اولي: بسيار سپاسگذارم... منت خداي را عز و جل كه اين بنده حقير سر تا پا تقصير را توفيق ديدار شخصي چون شما را عطا فرمود...

من: بله ... بله ...بله... منت خداي را عزت كچل... :D بفرداييد داخل ... در خدمت باشيد :D

Solarist

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10

It goes like this:

-hi! how you doin'?

- i'm fine tanx.

- you sure you're OK?

- yeah man! i'm great!

- you kiddin'. you'r not kiddin'. are u?

- no man!

- but it seems to me you're kiddin'. are you listening to me?

- yeah.

- no you're not listening to me, you dumbas*s cracko!

- take it easy man. what's wrong with you?

- what's wrong whith me? whatta fu*ck is wrong with you, you stupid ignorant son of a bi*tch.

- hey, watch your mouth!

- Come here you mothrefu*cker, i'm gonna fu*ck you up...

127fs698873.gif

E=MC²

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2

It goes like this:

-hi! how you doin'?

- i'm fine tanx.

- you sure you're OK?

- yeah man! i'm great!

- you kiddin'. you'r not kiddin'. are u?

- no man!

- but it seems to me you're kiddin'. are you listening to me?

- yeah.

- no you're not listening to me, you dumbas*s cracko!

- take it easy man. what's wrong with you?

- what's wrong whith me? whatta fu*ck is wrong with you, you stupid ignorant son of a bi*tch.

- hey, watch your mouth!

- Come here you mothrefu*cker, i'm gonna fu*ck you up...

127fs698873.gif

hey you two...
cowboypistol.gif
I'm so trigger-happy ... I blow you away in a batting an eye :D:D:D

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
ما يه دوستي داريم تيكه كلامش اينه كه به هر كي ميرسه با صداي بلند ميگه چه ميكووني؟ دقيقا به با همين لحن يه جوري ميگه همه خندشون ميگيره

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
یکی از مهم تریناش اینه که اول بزرگتر باید دستش رو بیاره جلو بعد دست بدی ، جون بچتون با بانوان هم درست دست بدید آخه با خانوم دست مردونه میدن !!! :D

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
یکی از مهم تریناش اینه که اول بزرگتر باید دستش رو بیاره جلو بعد دست بدی ، جون بچتون با بانوان هم درست دست بدید آخه با خانوم دست مردونه میدن !!! :D
نه اتفاقا باید مردونگیتونو تو دس دادن نشون بدین ... من یه سری قبلانا به یه دختری نرمو نازک دس دادم بهم گفت مرد باید محکم دست بده منم از اون به بعد دست طرفو دیگه له می کنم :lol:

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
نه اتفاقا باید مردونگیتونو تو دس دادن نشون بدین ... من یه سری قبلانا به یه دختری نرمو نازک دس دادم بهم گفت مرد باید محکم دست بده منم از اون به بعد دست طرفو دیگه له می کنم :lol:
اون حقشه ، دستشو تا راه داشت باید به گرمی بفشاری :D

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
1: سلام چیطیری؟
2753.gif

2: من خوبم تو چیطیری؟
2753.gif

عمو دستت تو حلقم
09954IMMxxov5h5dfsddx5mz.gif

بالا