برگزیده های پرشین تولز

صاف کردن مو

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
من سعي ميكن موهام رو به طريق دانشمندي بلند كنم!!به نظرم خيلي جذابه!! :cool:
يه چيز تو مايه هاي انيشتن!! :happy:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من فكر مي كنم مشكلش حله. چون راستش هر روز خيلي از اين تيپ آدم ها ( اون مشخصاتي رو كه دادي) رو مي بينم كه با يه خورده مو بلند كردن حتي موهاش حالت لخت هم پيدا كرده.
با اين وجود چون يه خورده(يه نمه) به صاف شدن موهاي مشكي شك دارم. توصيه مي كنم هر عملياتي كه قراره پيدا كنند كم كم باشه و تغيير دادن سريع عمليات ها و روش ها پرهيز بكنند.
البته ببخشيد فضولي مي كنم. ولي خودمونيم راستش رو بگو gf خودت اينرو ازت خواسته يا gf دوستت ازش خواسته؟؟؟؟؟ :blush:

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از SherlockHolmes :

ممممممهههههههههههه :blink: :blink: :blink:
يعني چي اونوقت؟ چون تا اونجايي كه من از عكس هاي انيشتين ديدم ظاهرا با سلموني محلشون يه دعواي حسابي داشته .
البته فكر نمي كنم اين مدل مو زياد كار ببره و فقط كافي بخوريد و بخوابيد و اصلا هم به سرتون نزنه كه از كنار آرايشگاه رد بشيد. :lol: ( البته اگر درست منظور شرلوك رو فهميده باشم)

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
بابا مو قشنگ هاااااااااا :lol: :wacko:

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از nendoke :
خيلي ببخشيد ‘ منم دوستم رو مجبور كردم بره موهاش رو صاف كنه ‘ گلد كرد و 3 روز تو آرايشگاه بود ‘ الان هم 6 ماه كه موهاش خيلي توپ و خوش حالت مونده ‘
حداقل موهاش هم بايد تا وسط بينيش برسه تا بشه صافش كرد ! :happy:
گلد عوارضش خيلی بيشتر از wella straight هستش بنابر این من پيشنهاد ميکنم از ولا استفاده کنيد.
بعد از استفاده مو يک چند درجه ای روشن تر ميشه و شما بلوند به نظر خواهيد رسيد
:cool: ;) :cool: ;)

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
صافه ديگه!!
اگه بلند باشه با كوچكترين حركتي ميريزه تو چشت !كه گرچه تو فيلمها وقتي اونجوري ميشن خوشتيپ به نظر ميرسند ولي اعصاب آدمو در واقعيت خورد ميكنه.در ضمن موي صاف شديدا تمايل به فرق بودن داره كه همونطور كه مشخصه در صورته داشتن همچين مويي شديدا به افغاني بودن متهم ميشي!!
اگر هم كوتاه باشه قابل تحملتره.ولي بازم با كوچكترين بادي به هم ميريزه چاره كارم كه طبق معمول ژله
كه بايد به زور بچسبوني كف سرت.در ضمن وقتي ژل يا هرجور فيكس كننده ديگه اي استفاده ميكني بيش از حد صاف و صوف ميشه و قيافت ميره تو مايه هاي افغاني هاي متمدن شده.
در ضمن فكر كنم الان موي فر فري ژوليده مد باشه. ;)
من موهام به شدت صافه به شدت موافقم همش درسته !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
از ما گفتن بود

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آخه موهاشو صاف كنه هم لخت (lakht) نمى شه كه !! صاف مى شه !! پس نگرون اين كه بريزه تو صورتش نباشيد !! ;)

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
اول اينكه شرمنده من اينجا رو يه كم دير ديدم :wacko:
اينجا موي صاف با موي لخت يه مقدار اشتباه شده! چون خيلي فرق دارن باهم
موهاي من بدبخت هم صاف هم لخت كه مصيبت اين نوع مو ه اما موي خيلي ها فقط صافه كه مشكلي هم ندارن
در مورد لخت بودن مو بايد بگم واقعا افتضاحه خصوصا همون چيزهايي كه شرلوك توي صفحه ي اول گفت
در مورد صاف كردن مو هم من براي دوستام از گلت استفاده ميكنم ! كه همشون بهم فحش ميدن كه چرا موهامونو ايجوري كردي! يكيشون 1 هفته سر كار نرفت! چون عين افغانيها شده بود :D به نظر من موي صاف و لخت فقط به درد دختر ها ميخوره!
در ضمن اصلا پتها رو نخوندم :D

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
آخه موهاشو صاف كنه هم لخت (lakht) نمى شه كه !! صاف مى شه !! پس نگرون اين كه بريزه تو صورتش نباشيد !!
شرمنده الان اينو ديدم!
اونجوري كه من براي رفيقام گلت كردم موهاشون لخت هم شد! كه براي همين همو نفرينم كردن!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
يه سوال چطوري ميشه مو رو فر كرد؟ :blink: :blink:
(البته به غير از بيگودي!!!) :D :D

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
مثلا همينطوري كه اين اويترم هست!!يكي 2 تا تاب داشته باشه! :eek: :eek: :eek:

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
مثلا همينطوري كه اين اويترم هست!!يكي 2 تا تاب داشته باشه!
اتفاقا من 4-5 تا ارايشگاه رفتم اينو گفتم :wacko: تا گفتم همه ميخنديدن :(
فقط ميشه مو رو شديدا فر كرد نه اون چيزي كه منو تو منظورمونه! عجب گيري افتاديم ها!
دقيقا منم اول تاپيك همينو گفتم!!
خودم هم بعضي وقها اينجوري ميشم! مثلا وقتي بارون مياد همه ي موهام ميچسبه كف سرم! خود به خود هم فرق باز ميشه :lol: :lol: :lol: :lol:

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
كم كم اينا رو كه ميبينم ميزنه به سرم موهامو كوتاه كنم!
ولي انصافا موي بلند مكافاتيه. مخصوصا اگه لخت باشه (صاف بودنش مهم نيست) و بدتر از همه اينكه زيادي چرب باشه!

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
مدل موي منه كه - منتها يكم فرق داره با انيشتين. تقريبا چندين برابر بلند تره و شلخته تر!

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825

خوش به حالت!!!منم موي اونطوري ميخوام!! :( :happy:
خودم هم بعضي وقها اينجوري ميشم! مثلا وقتي بارون مياد همه ي موهام ميچسبه كف سرم! خود به خود هم فرق باز ميشه
واي خدا!! :lol: :lol:
منم همين مشكلو دارم تا يه نمه بلند ميشه فرق ميشه!! :( نميدونم بايد چه غلطي بكنم!! :(

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
آقا گلت نكنيد همه موهاتون ميريزه كچل ميشيد از من به شما نصيحت :D

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
واي خدا!!
منم همين مشكلو دارم تا يه نمه بلند ميشه فرق ميشه!! نميدونم بايد چه غلطي بكنم!!
شايد باورت نشه اما من كلي تو اينترنت دنبال مدل مو گشتم! :blink: اما دريغ از يه هيچي!
جون من شرلوك جون يه فكري بكن كه ما موهامونو چه مدلي بايد بديم! من كه فعلا مدل رو به بالام! قبلش از عقده اي كه از زمان مدرسه مونده بود برام موهامو خيلي خيلي بلند كردم! واي كه نميدونستم چي كارشون كنم! عين موهاي دخترا شده بود فرقش اين بود كه دخترا فقط جلوي موهاشونو ميبينن اما ماله من كلش معلوم بود :lol: داده بودم عقب !!! واي واي چه افتضاحي شده بود! الان كه عكسهاي اون موقع رو ميبينم از خودم خجالت ميكشم!
الان يه ذره فرق داره! كه البته اينم دوستم يادم داد مدل رو به غقب اما نه خيلي اتوكشيده! به همراه خط شونه :lol: يه نمه شلوغ نه خيلي زياد
موهاي لخت بلند بلندش كه واقعا افتضاحه! چون دم موها يه فر هم نميخوره! سيخكي مياد پايين! اگه پشت مو يه ذره بلند باشه به حالت گردن وايميسته :lol:
كوتاه كوتاه هم كه سيخ سيخي ميشه يه نمه كوتاه هم من توي محوطه ي !! فرق سر باهاش مشكل دارم چون شاخ ميشه :wacko: يه ذره بلندترش رو ميشه يه نمه تو مايه هاي تن تني درست كرد كه بدك نميشه(از هيچي بهتره) اگه اندازش تا نوك بيني باشه جدا من نميدونم چي كار بايد بكنم! به جر همين مدلي كه گفتم دوستم ياد داده :lol:
يكي كمك كنه!

بالا