برگزیده های پرشین تولز

صدام مسخرست

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,044
دیگه هر کدوم از ماها از یه چیزیمون خوشمون نمیاد باید باهاش کنار بیایم بلاخره:( من حدس میزنم شما هم مث من از بس مسخرت کردن باورت شده یعنی حتی اگه حاد هم نبوده به خودت قبولوندی ناخداگاه... :|

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY
نه..
باید تقویتش کنیم و از باقی زندگیمون لذت ببریم.

miladdn2

Registered User
لایک‌ها
802
من یه رفیقی دارم کلمه س رو درست تلفظ نمیکنه اینقدر دوست دارم باهام حرف بزنه :general504: نمیدونم چرا از ادمهای عجیب قریب خوشم میاد
بش بگو ک بگه ثامان ماثانی نثب :دی

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
آقا تشكر
شرمنده
راه ميوفته بچه
تا ما به ايول سرعت تايپي برسيم دل همه آب كه چه عرض كنم كباب ميشه زياد به خودش سخت نگيرين
چیو تقویتش کنیم مثلا قیافتو چجوری میخوای تغییر بدی یا قدت اگه کم هست مثلا

failed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میدونم چی میگی..
منم دقیقا همینطوری بودم
مشکل من این بود که میخواستم توی جمع کمرنگ بمونم..این که توجه جمع از حد مد نظرم بهم بیشتر میشد, نوعی حس سنگین بهم دست میداد..نوعی حس مسئولیت مانند.
همین الان خودتو جمع کن.. فردا تو صحبت با نامزد سرخورده نشی!

پ ن : لاغری؟

تو که از همین جا معلومه فلفل خوردی! :دی
اینطور فکر میکنم یه سری ترعشعات نوجوونیت هنوز به اندازه ی کافی کار نرکدن..دارن خودشون رو خالی میکنن.. بعد از 3-2 سال دیگه سنگین و شمرده صحبت میکنی.خیالت راحت

اضافه وزن هم داری؟

منم توی جمع کمرنگ هستم منتها توجه جمع هم بهم زیاد نمیشه و همین در مرکز توجه قرار گرفتن و حرف زدن رو برام سخت می کنه
یه چیز دیگه هم اینکه حس می کنم صدام در حالت دیفالت از حالت عادی ارومتره یعنی بقیه وقتی یه بار چیزی رو میگن بقیه می فهمن ولی من وقتی میگم کسی نمیشنوه و باید سعی کنم بلند تر حرف بزنم
نه لاغر نیستم ولی خیلی چاق هم نیستم یه مقدار اضافه وزن دارم.

failed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1

منم کلا ازظاهرم راضی نیستم نه از ظاهرم نه از صدام
قیافه و صدام کلا به هم میان!
قیافمم خیلی بیش از حد معصومانست و یه جورایی مسخره و هالو میزنه
یعنی وقتی یه غریبه برای اولین بار باهام روبرو میشه و گفتگو می کنه تو همون چند دقیقه اول میفهمه من یه ادم ضعیف هستم اینو از نگاهشون می تونم بفهمم
تو خانوادمون هم هیشکی اینجوری مثل من نیست نمی دونم چرا من اینجوری شدم.

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
از وقتی یادم میاد همیشه همکلاسیهام صدام و نوع حرف زدنمونو مسخره می کردن
از وقتی یادم میاد تن صدام ضعیف و اروم بوده جوری که وقتی سر کلاس یا جایی چیزی می پرسیدم و تو جمعی حرفی می خواستم بزنم کسی متوجه نمیشد و باید خیلی سعی میکردم بلند حرف بزنم تا معلم یا طرف مقابل بفهمه
هیچ وقت صدام مردونه نشد و طرز حرف زدنم مثل یچه هاست و برای همین همیشه سعی می کنم ساکت باشم و چیزی نگم چون نه خودم از صدام خوشم میاد و نه دوست دارم دیگران صدامو زیاد بشنون
لطفا بگید چه کنم؟ می خوام صدام عوض بشه و مایه خنده و سوژه نباشه

اگه صدات واقعا اینجوریه جون میده واسه ی سوپرانو خوندن توی اپرا ( هر چند که اکثرا تن صدای بانوان در بازه ی سوپرانو هست ) . البته باید صدات تست بشه چون شاید
بتونی آلتو یا تنور هم بخونی که اگه یه همچین صدایی داشته باشی و روش کار بشه و پرورشش بدی کلی معروف و مشهور میشی چون اکثر آقایون توی بازه ی باس میتونن
اپرا بخونن یا خوانندگی کنند . حتما به این کارگاه های هنری تست صدا پیشگی و گویندگی و خوانندگی مراجعه کن تا یه اهل فن صدات رو تست کنه . هیچ وقت هم یادت نره
که به قول بودا : " معمولا نقطه ی ضعف هر آدمی همان نقطه ی قوت اوست هر چند که خود فرد بر این موضوع آگاه نیست "

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,044

اگه سنت زیر 25 اسله با ورزش میتوزی قدت رو اضاف کنی..
قیافه رو هم که تا 80% قابل تغییره..
منم توی جمع کمرنگ هستم منتها توجه جمع هم بهم زیاد نمیشه و همین در مرکز توجه قرار گرفتن و حرف زدن رو برام سخت می کنه
یه چیز دیگه هم اینکه حس می کنم صدام در حالت دیفالت از حالت عادی ارومتره یعنی بقیه وقتی یه بار چیزی رو میگن بقیه می فهمن ولی من وقتی میگم کسی نمیشنوه و باید سعی کنم بلند تر حرف بزنم
نه لاغر نیستم ولی خیلی چاق هم نیستم یه مقدار اضافه وزن دارم.
مشکل شخص خودت نیست..
مشکل ترعشعات غیر استاندارد مغزته..
برو روانپزشک برات دارو بنویسه. خوب میشی.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
توکلت به خدا باشه اول برو متخصص و یسری ازمایشارو بده شاید هورمونی یا مشکل دیگه باشه بعدش برو تو جای خلوت که هیشکی نباشه تا میتونی داد بزن فحش بده نمیدونم جیغ بزن و هر کار دیگه که خواستی این طوری هم از نظظر روانی تخلیه میشی هم حنجرت یکم تقویت میشه البته زیاد داد نزن که حنجرت داغون شه و اگه تونسی وقت داشتی برو استادیومی یا جایی اونجا هم یکم انرژی بسوزون و داد بزن خیلی هم رو روحیت موثره و هم رو صدات اون دوستایی هم که شمارو مسخره میکنن مطمنا مشکل مغزی دارن تو سن 25 سالگی مسخره کردن واقعا احمقانه س اگه راه دااشت یه کتکی هم اونارو بزن

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
اقا صدا زیاد مهم نیست
اگه جاهای دیگ بدنت همه سالمه برو خدا رو شکر کن
حالا خوبه کف دستت عرق نمیکنه یا پاهات پرانتزی نیست

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
اگه سنت زیر 25 اسله با ورزش میتوزی قدت رو اضاف کنی..
قیافه رو هم که تا 80% قابل تغییره..

مشکل شخص خودت نیست..
مشکل ترعشعات غیر استاندارد مغزته..
برو روانپزشک برات دارو بنویسه. خوب میشی.

اصلا هم اینطور نیست خواهشا از خودتون نظریه در ، وه ، نه کنید !!
انتهای بلوغ که صفحه های رشد انتهای استخوان ها بسته میشه و دیگه غضروف به استخوان تبدیل نمیشه در نتیجه قد رشتی نخواهد کرد .
برای دختر ها 9 سالگی پسر ها هم 16-17 (بسته به زمان بلوغ متفاوت)
در مورد قیافه هم اطلاعی ندارم

MAS✪UD

Registered User
لایک‌ها
245
بلند شو برو کوهی جایی تا میتونی فریاد بزن خود به خود اعتماد به نفست میره بالا بعد که از کوه اومدی برو باشگاه بدنسازی بعد باشگاه اعتماد به نفست سه چندان میشه آخر شبم میری تمام دوستاتو هرکدوم جداگونه یه فصل کتک مفصل میزنی میری خونه.

باور کن جدی میگم

یه راه دیگم اینه که بری بازار میوه فروشا چند وقتی کار کنی اولش سخته البته

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
اقا صدا زیاد مهم نیست
اگه جاهای دیگ بدنت همه سالمه برو خدا رو شکر کن
حالا خوبه کف دستت عرق نمیکنه یا پاهات پرانتزی نیست
Liiiiiike
من دستم عرق میکرد جراحی کردم.الان که خوب شدم تازه میفهمم سلامتی عجب نعمتیه .
ما نعمت هایی داریم که گاهی قدرشونو نمیدونیم و فقط وقتی از دست دادیمشون تازه میفهمیم خدا چه نعمتهایی بهمون داده.
امیدوارم همه مریض ها شفا پیداکنن و خدا سلامتی کسی رو ازش نگیره.

Sent from my C5303 using Tapatalk

status

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
سلام داشم بیشتر ماها مشکلات پنهان و اشکاری داریم که به نظر من بعضی وقتها باید باهاش کنار بیایم من خودم چندین ساله لکنت زبان دارم و خیلی در عذاب بودم خیلی هم مسخره شدم و میشم ولی سعی کردم باهاش کنار بیام خودتو ناراحت نکن داشم ایشالله حل میشه انسان بی عیب وجود نداره فدا

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
منم یه همچین مشکلی دارم ! بحث مسخره کردن نیست
من کلا تو کلاس هام اصلا حرف نمیزنم !
این ترم یک کنفرانس داشتم با یکی از رفقا اون که از من بدتر اصلا نیومد کلاس ! من بدبخت کنفرانس دادم و فکر کنم ابروم رفت بچه ها چیزی بهم نگفتن
ولی موقع صحبت کردنم حس کردم دهنم خیلی خشک شده و اصلا نمیتونستم کلمات رو خوب ادا کنم :general208: ( اون موقع فکر میکردم الان کلاس میره رو هوا ! ولی نرفت ! )
:general208::general208::general208:
منم زیاد صدامو ضبط میکنم :confused:

miim

Registered User
لایک‌ها
451
یه نکته اینه که آدم نباید خیلی به صدای ضبط شده خودش گوش بده یا صدای پشت تلفنشو ملاک قرار بده.چون آدما معمولا از صدای ضبط شده خودشون خوششون نمیاد.
بعدم صدا یه چیز ذاتیه خیلی نمیشه تغییرش داد.با آواز کار کردن یا تو کوه داد زدن میشه یه مقدار صدا رو قویتر کرد ولی تونالیته صدا رو نمیشه تغییر داد.اگه میشد که الان همه شجریان یا اصفهانی بودن

Sarrow

Registered User
لایک‌ها
75
آقا برای صدا باید به چه متخصصی مراجعه کرد؟ چون من صدام احساس می کنم خیلی داغون و دو رگه هست، البته وقتی ضبطش می کنم یا از پشت تلفن میشنوم اینطور و وقتی حرف می زنم به طور عادی مشکلی نداره. حالا جالب آینه که بابام خبرنگار و مجری رادیو بوده و صدای خیلی خوبی داشته ولی نميدونم چرا صدای من اینطور شده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 4

hamedM1368

Registered User
لایک‌ها
866
آقا برای صدا باید به چه متخصصی مراجعه کرد؟ چون من صدام احساس می کنم خیلی داغون و دو رگه هست، البته وقتی ضبطش می کنم یا از پشت تلفن میشنوم اینطور و وقتی حرف می زنم به طور عادی مشکلی نداره. حالا جالب آینه که بابام خبرنگار و مجری رادیو بوده و صدای خیلی خوبی داشته ولی نميدونم چرا صدای من اینطور شده؟

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 4
پس حتما صدات به مادرت رفته

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به نظر من اگه مشکلت حاد هست به فکر درمان باش به یه متخصص گوش حلق بینی مراجعه کن اگه لازم باشه میتونه حتجره شما رو جراحی کنه

بالا