برگزیده های پرشین تولز

صداي كامپيوتر-لطفا جواب بدين صواب داره!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست عزيز اينجوري كه نميشه جواب داد . يكم بيشتر توضيح بده . كارت صدا داري يا ساند آنبورد داري ؟ سيماي اسپيكر درست وصله ؟ ( به جك ميكروفن نزدي ؟ ) درايور صدا داري ؟ ( مثلا سي دي كارت صوتي داري ؟ )

بي زحمت اينقد تاپيك باز نكن . يه دفعه بپرسي كسي بلد باشه ميگه . لازم نيست قسم بدي و چند بار بگي .

توضيح بيشتر بده ! يعني چي كه عكس بلندگو هست ؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امیر آقا برو تو کنترل پنل ( ویندوزت اکس پیه ؟ ) و sound and Audio Option رو بزن . ببین اون اسلایدر ( دسته تغییر ولوم ) فعاله یا نه ؟ اگه غیر فعاله برو تو کنترل پنل > سیستم > هاردور > device manager > و سعی کن multiledia audio controller رو uninstall کنی . بعد از اون اگر سیدی audio داری بزار و درایور sound رو نصب کن . اگرم نداری یه دفعه ویندوزت رو ریستارت کن شاید خود اکس پی شناخت .

مشکلی بود بازم بگو . با توضیح بیشتر .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
منظور از uninstal همون remove هست . با ویندوز 98 من هم مشکل داشتم ( هزار نوع هم هست ) و من متاسفانه منو هاش و ... یادم رفته ( چند ساله با اکس پی کار میکنم ) .
چرا از اکس پی استفاده نمیکنی ؟ معمولا نیازی به نصب درایور هم نداره .
در هر صورت آره . همون که audio controller رو ریموو کن و دوباره درایور sound رو نصب کن .

موفق باشی .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
ببين دوست عزيز . واقعيت اينه كه شما تقريبا يك تازه كار محسوب ميشي . منم كمك خيلي زيادي نميتونم بهت بكنم . ( يعني با توضيح از راه دور تو اين حالت كار چندان زيادي نميشه كرد ) .
درايور معمولا يك مجموعه فايله كه يه فايل اجرايي ( معمولا با پسوند Exe. ) داره . روي اون كه دبل كليك ( يه كتاب نوشته بود :‌دو تقه !!!‌‌ ) كني اجرا ميشه و درايور رو نصب ميكنه . خيلي وقتا نيازه كه سيستمت رو ريست كني بعد از نصب درايور .

بنظر من بهتره كسي كه يكم وارد تره اول حضوري يادت بده .

بعدش خودت راه مي افتي .

موفق باشي .

بالا