برگزیده های پرشین تولز

صدور مجوز واريز پول از شتاب به جيرينگ

>-->O

همکار بازنشسته
تاریخ عضویت
25 نوامبر 2009
نوشته‌ها
2,530
لایک‌ها
468
محل سکونت
㋡ همین جا ㋡
محمد مهدي عطوفي در گفت وگو با فارس در خصوص سرويس جيرينگ همراه اول اظهار داشت: طبيعي است که رگولاتور سيستم بانکي (بانک مرکزي) در خصوص سرويس هاي جديد دغدغه هايي داشته باشد اما اپراتور هم به طبع انتظاراتي دارد و انتظار ما اين است که رگولاتور روال بررسي سرويس را تسريع کند.

معاون بازاريابي و امور مشترکان شرکت ارتباطات سيار افزود: اپراتور از رگولاتور انتظار دارد که سرويس را بررسي و پاسخ صريح انجام شدن يا نشدن سرويس را ارائه نماید. وي توضيح داد: هم اکنون سرويس هاي مختلفي روي جيرينگ ارائه مي شود و در مورد اين سرويس ها از رگولاتوري سيستم بانکي يک جواب صريح نداريم که انجام دهيد يا اصلاً انجام ندهيد.عطوفي در پاسخ به اين سوال که آيا مجوزي که هم اکنون بانک مرکزي به جيرينگ داده مجوز نهايي و مورد انتظار جيرينگ است، گفت: بانک مرکزي هنوز مصوبه نهايي را به ما نداده است.

معاون همراه اول اضافه کرد: مفهوم خدمات جيرينگ اين است که جيرينگ کيف پولي است که مي توانيد به آن پول واريز و از آن برداشت کنيد.وي ادامه داد: در فاز اول رگولاتور قسمت اول کار را پذيرفته است يعني پذيرفته که از طريق کارت هاي شتاب به کيف پول الکترونيکي جيرينگ پول تزريق شود و اين بخش از سرويس رسماً راه اندازي شده است. عطوفي افزود: فاز دوم کار نيز اين است که بتوانيد از کيف پول الکترونيکي جيرينگ به کارت هاي شتاب پول واريز کنيد. با کسب موافقت فاز دوم فضاي کسب و کار پرداخت موبايل کاملاً شکل خواهد گرفت.
 
بالا