آژانس هواپیمایی
pop up

صفحه ای که دو دقیقه پیش ایمیل میفرستاد الان نمیفرسته

شروع موضوع توسط aref1364 ‏12 می 2008 در انجمن asp , ASP.NET

1. aref1364

aref1364 Registered User

سلام،

من صفحه ای با ASP.NET و VB.NET دارم که توش باید یه پیغامی رو ایمیل بکنم. تا دو دقیقه پیش کار می کرد اما الان همون صفحه بدون هیچ تغییری کار نمی کنه در حالیکه همه authentication ها درستن. اینم کدهای من و ایرادی که سیستم میگیره. ضمنا هاست من اختصاصی نیست که وارد mail enable بشم.

PHP:
    Server Error in '/' Application

--------------------------------------------------------------------------------

Bad sequence of commandsThe server response wasThis mail server requires authentication when attempting to send to a non-local e-mail addressPlease check your mail client settings or contact your administrator to verify that the domain or address is defined for this server
    DescriptionAn unhandled exception occurred during the execution of the current web requestPlease review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code

Exception DetailsSystem.Net.Mail.SmtpExceptionBad sequence of commandsThe server response wasThis mail server requires authentication when attempting to send to a non-local e-mail addressPlease check your mail client settings or contact your administrator to verify that the domain or address is defined for this server.

Source Error

Line 186:                Dim smessage As New SmtpClient("mail.domain.com")
    Line 187:                smessage.Credentials = New Net.NetworkCredential(email@domain.com"pass")
    Line 188:                smessage.Send(message)
    Line 189:                message.Dispose()

Dim message As New MailMessage

message.From = New MailAddress("[email protected]")

message.Subject "Subject"

message.IsBodyHtml True

Dim smessage As New SmtpClient("mail.domain.com")

smessage.Credentials = New Net.NetworkCredential("[email protected]""password")

smessage.Send(message)

message.Dispose()

2. aref1364

aref1364 Registered User

آقا یکی یه جوابی بده پیلیز!

3. ehsan707

ehsan707 Guest

اگه کار میکرده و الان کار نمیکنه بهتره با پشتیبانی میل سرور تماس بگیری احتمالا چیزی عوض شده

4. aref1364

aref1364 Registered User

دستتون درد نکنه مشکل حل شد. از dns ها بود که آپدیت نشده بودند!