برگزیده های پرشین تولز

صفحه خانگي اكسپلورر

bamaram

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام
چگونخ مي توانم صفحه مزاحم خانگي را در اكسپلورر عوض كنم بدون نصب مجدد ويندوز؟
البته اينو مي دونم كه از طريق اپشن ولي بازم همون صفحات مزاحم مي آيد در ضمن من اكسپلورر را هم آنيستال كردم ومجدد نصب كردم بازم نشد.
صفحات مزاحم اين ها هستندhttp://homepage.com ياc://searchpage.com
با سپاس
يا حق

Monirzadeh

Registered User
لایک‌ها
35
چي شد كه اين جوري شد خودت هوم پيجت را عوض كردي ياخودش شد

bamaram

Registered User
لایک‌ها
0
خدمت شما عرض كنم كه خودش شده صفحه خانگي من
ودر جواب دوست ديگر هم با يد عرض كنم كه تا به حال از نرم افزارهاي adawareوzerospyware lite استفاده كردم ولي به محض باز كردن مجدد اكسپلورر دوباره مزاحم مي آيد.خواهشا يك نرم افزار توپ معرفي كنيد تا من از شر اين سايت راحت شوم واينكه بعد از راحت شدن گاردي داشته باشد تا دوباره مزاحم وارد نشود البته من روي سيستم نورتن2004 هم دارم ولي مثل اينكه نورتن روي اسپاي ها عملي صورت نمي دهد
با تشكر
يا حق

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از bamaram :
خدمت شما عرض كنم كه خودش شده صفحه خانگي من
ودر جواب دوست ديگر هم با يد عرض كنم كه تا به حال از نرم افزارهاي adawareوzerospyware lite استفاده كردم ولي به محض باز كردن مجدد اكسپلورر دوباره مزاحم مي آيد.خواهشا يك نرم افزار توپ معرفي كنيد تا من از شر اين سايت راحت شوم واينكه بعد از راحت شدن گاردي داشته باشد تا دوباره مزاحم وارد نشود البته من روي سيستم نورتن2004 هم دارم ولي مثل اينكه نورتن روي اسپاي ها عملي صورت نمي دهد
با تشكر
يا حق
راستش من هم همین مشکلو داشتم ولی به هیچ سراتی حل نمی شد (صفحه ام اس ان می اومد)تا اینکه اونت بروازر رو نصب کردم و هوم پیج اونو یاهو کردم مال اینم درست شد یاهو - حالا چه ربطی داره من نمی دونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟- اونت براوزر-یه براوزره که رو اکسپلور نصب میشه و حتی نگارش فارسی هم داره ورژن9.2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
منظورت چیه!؟ این که کاری نداره.
توی اینترنت اکسپلورر برو توی tools بعدش internet options و بعد use Blank رو بزن. !!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از knowhow :
منظورت چیه!؟ این که کاری نداره.
توی اینترنت اکسپلورر برو توی tools بعدش internet options و بعد use Blank رو بزن. !!
مشکل اینجا پیش می یاد که یه نرم افزار مخفی نصب میشه که هر یه مدت چک میکنه اگه صفحه تغیر کنه دوباره صفه رو عوض میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!

bamaram

Registered User
لایک‌ها
0
دوست خوبم اگر تايپيك اول مرا مي خواندي متوجه مي شدي كه عرض كردم از طريق آپشن نمي شود اين كار را كرد
چون دوباره همان صفحه خود به خود بار گذاري مي شود.
فكر كنم دارم به نتايجي مي رسم و بايد اين فايل اسپاي را از رجيستري پاك كرد اگر نتيجه داد خدمت دوستان عرض مي كنم.
يا حق

بالا