برگزیده های پرشین تولز

ضد علی دائی(Anti Daei)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از IM BAHRAINI :
من منظورم بازيش نيست منظورم اخلاق وآداب ورسومشه كه ادب اجتماعي نداره در دو بازي اخير ايران با بحرين با طلال يوسف دركَير شده ودر هر دو بازي كارت هاي رنكَي كَرفته يه دفع زرد يه دفع قرمز .
قيافش هم خيلي ناجوره اون با علي كريمي بدترين قيافه هارو در تيم ايران دارن انكَار نه انكَار كه مسلمون هستند .
قيافه نال بن حاميم كه يك صهيونيسته با مهدويكيا فرقي نداره .
من كه بشخصه قيافه يك صهيونيست كه انصافا خوشتيپ هم هستن به 100 تا عرب اماراتي و و عربستاني و..ترجيح ميدم
موهاي بلند يكي از نشانهاي ايرانيان باستان هست اگه نميدوني بدون دوست عزيز

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IM BAHRAINI :
من منظورم بازيش نيست منظورم اخلاق وآداب ورسومشه كه ادب اجتماعي نداره در دو بازي اخير ايران با بحرين با طلال يوسف دركَير شده ودر هر دو بازي كارت هاي رنكَي كَرفته يه دفع زرد يه دفع قرمز .
قيافش هم خيلي ناجوره اون با علي كريمي بدترين قيافه هارو در تيم ايران دارن انكَار نه انكَار كه مسلمون هستند .
انتظار داری ریش بن لادنی بذارن و با دشداشه و چفیه بیان تو زمین بازی کنن!
من شنیده بودم این سوسمارایی که میخورید فسفر تو مغزتون باقی نمیذاره! الان مطمئن شدم!!!;)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از IM BAHRAINI :
ادب اجتماعی رو احتمالا برادران بحرینی دارن که فحش خوار مادر به فارسی یاد میگیرن و توی بازی های ایران ازش استفاده میکنن!!
ببین کثافت هاچی میگن که مهدی مهدوی کیا رو هم اعصابشو خورد میکنن!!
5.gif

تف به گور هر چی آدم %$^#^$#^
بی خیال بابا
نژاد پرستی رو بزاریم کنار
23.gif

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
در ضمن صهیونیست ها در قلب ما جای دارند!!
34.gif
16.gif
17.gif
26.gif

IM BAHRAINI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از setareh2 :
انتظار داری ریش بن لادنی بذارن و با دشداشه و چفیه بیان تو زمین بازی کنن!
من شنیده بودم این سوسمارایی که میخورید فسفر تو مغزتون باقی نمیذاره! الان مطمئن شدم!!!;)
اخه جه خري كَفته ما سوسمار ميخوريم در حال حاضر در يمن فقط ملخ ميخورن نه سوسمار .
نكَفتم ريش بزارن كَفتم كه كَلوبند طلا نبوشند يه خورده خجالت بكشن لا اقل نماينده كشور اسلامين .

IM BAHRAINI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SherlockHolmes :
ادب اجتماعی رو احتمالا برادران بحرینی دارن که فحش خوار مادر به فارسی یاد میگیرن و توی بازی های ایران ازش استفاده میکنن!!
ببین کثافت هاچی میگن که مهدی مهدوی کیا رو هم اعصابشو خورد میکنن!!
5.gif

تف به گور هر چی آدم %$^#^$#^
بی خیال بابا
نژاد پرستی رو بزاریم کنار
23.gif
مكَه تو شنيدي بحريني ها فحش دادن يا بازيكنان ايران اين رو بهتون كَفتن ؟؟؟
بعد وقتي بازيكنان ايران اومدن بحرين جقدر بهشون احترام كَذاشتن ولي وقتي كه بازيكنان بحرين اومدن ايران بليسها نزاشتن بعد از بازي بازيكنان بحرين به رختكن برن وقتي هم ميخواستن از ورزشكَاه بيرون بيان اتوبوسشون رو محاصره كردن (اين ها رو روزنامه هاي بحرين فاش كرده ايرانيها كه نميكَن كه جيكار كردن ) .

Google

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من هم ازش خوشم نمياد
خدا كنه علي كريمي پوزش رو بزنه
حداقل از نظر مايه تيله
خدا كنه وقتي پوزش رو زد مثل علي دائي نشه

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از IM BAHRAINI :
مكَه تو شنيدي بحريني ها فحش دادن يا بازيكنان ايران اين رو بهتون كَفتن ؟؟؟
بعد وقتي بازيكنان ايران اومدن بحرين جقدر بهشون احترام كَذاشتن ولي وقتي كه بازيكنان بحرين اومدن ايران بليسها نزاشتن بعد از بازي بازيكنان بحرين به رختكن برن وقتي هم ميخواستن از ورزشكَاه بيرون بيان اتوبوسشون رو محاصره كردن (اين ها رو روزنامه هاي بحرين فاش كرده ايرانيها كه نميكَن كه جيكار كردن ) .
چشم دارم میبینم که هی بازیکناتون کرم میریزن!!
در ضمن چرا مهدوی کیا که بازیکنه آرومیه فقط سر بازی با بحرین عصبی میشه؟؟
من یادم نمیاد مهدوی کیا اخطار گرفته باشه تا حالا!!
البته به جز بازی با بحرین!!
لازم به ذکره که شما با دور افتخار با پرچم عربستان تخم نفاق رو بین ایرانی ها و بحرینی ها کاشتین
تا قبل از اون مشکلی بود؟؟
قبول داری اون حرکت غلط بود؟
در ضمن برنامه نود یه سری مصاحبه جالب با مردم بحرین کرد که امیدوارم دیده باشیدش!!
23.gif

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از IM BAHRAINI :
اخه جه خري كَفته ما سوسمار ميخوريم در حال حاضر در يمن فقط ملخ ميخورن نه سوسمار .
نكَفتم ريش بزارن كَفتم كه كَلوبند طلا نبوشند يه خورده خجالت بكشن لا اقل نماينده كشور اسلامين .
ببخشیدا!
1- اینا نماینده مردم ایرانن! نماینده اسلام نیستن!
2- تو کشور شما(اگه بشه بهش گفت کشور!!!!!) همه فوتبالیستا نماینده اسلام تلقی میشن!
3- مورچه چیه که کله پاچش چی باشه! ما هم بیکاریم با شما دهن به دهن میزاریم! با تمام احترامی که برای محمد رضا شاه قائلم بعضی وقتا نفرینش می کنم که چرا بحرین رو به شما عربا بخشید! قبلش بزرگترین شیخاتون سالی چند بار میومدن ایران دست بوس شاه! اینا رو برو تو تاریخ(تاریخ دارید شما:wacko: ) بخون! بعد اینجا از ایرانیها ایراد بگیر!!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينطوري درست نميشه
من هميشه گفتم بهترين و استراتژيك ترين متحد ما ايرانيها اسرائيل ميتونه باشه
هر چي به اين عربها احترام بزراي درست بر عكس جوابتو ميدن نمونش همين چند وقت پيش تشكيلات خودگردان مالكيت جزاير سه گانه رو عربي دونست تف به ذات شون كه هر كاري ( دستمال انداختن حاكميت) براشن بكنند بازم روي عرب بودنشون مي خوان سر به تن ايرانيها نباشه
در جنگ عراق همشون از عراق پشتيباني كردند خدايا چقدر ما بايد از دست اين ها بكشيم
مسلمون بودنتون بخوره تو سرتون كه مسلمونيتون همگي معاويه اي 2 قدم اونورتر مسجد ديسكوي شبانه و .. راه ميندازن كه تو دنيا لنگه نداره با پول دخترهاي منطقه رو به اونجا مي كشن ايراني اذر بايجاني و.. هر كدوم كه قيافه دارن
هر چي مي خواي هيچي نگي مگه ميشه اهههههههههههههههههههههههههههههههه
گند و بدبختي عربا دنيا رو بر داشته يا در حال منفجر كردن خودشون هستن يا ديگران رو منفجر مي كنن

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
آقای بحرین . با اینکه از بعضی حرکات شما مثله قرار دادن ادعیه و صوت و برنامه برای موبایل خوشم اومد ولی :
خداییش شما از فوتبال حرف نزنین که شیخاتون اونجوری میان داور ها رو میخرن که تابلوترین زمین خوردنها رو هم خطا
حساب میکنن . من نمی دونم شما که دم از اسلام میزنی چرا اونجوری بازی میکنید ؟ چرا ؟ چرا پرچم عربستان رو
گرفتید و دور زدید ؟ یعنی تا این حد پست و بی غیرت و بی هویت هستین ؟ البته حق هم دارید چون یک جزیره که با پول
همون شیوخ عربستان تونسته پرچمش رو به جهان بشناسونه که دیگه این حرفا رو نداره
شما که ادعا می کنی کسی به مهدوی کیایی که تا بحال کارت نگرفته بود ! فحش ( ببخشین ) خواهر مادر نداده و میگی
همش حرفه ( که همه می دونند نیست و اخلاق گند این عربا رو دیگه همه می دونند ) از کجا ادعا میکنی پلیس ایران
با فوتبالیستهاتون !!!! اونجوری برخورد کرده ؟
قیافه ی یک انسان مهم نیست . نفس مهمه برادر من . موی بلند داشتن عیب نیست در زمونه ای که فجیع ترین کارها
اعمال روزانه ی کسیه . چهره ی اسلام فقط ریش و کله ی طاس ( !!! ) و عمامه و ... نیست .
ببین بحثو به کجا میکشونی برادر .

درباره ی علی دائی :
آقا کمبودش حس می شد !!! نه از نظر بازی ! همینجوری قیافتن !

IM BAHRAINI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از SherlockHolmes :
چشم دارم میبینم که هی بازیکناتون کرم میریزن!!
در ضمن چرا مهدوی کیا که بازیکنه آرومیه فقط سر بازی با بحرین عصبی میشه؟؟
من یادم نمیاد مهدوی کیا اخطار گرفته باشه تا حالا!!
البته به جز بازی با بحرین!!
لازم به ذکره که شما با دور افتخار با پرچم عربستان تخم نفاق رو بین ایرانی ها و بحرینی ها کاشتین
تا قبل از اون مشکلی بود؟؟
قبول داری اون حرکت غلط بود؟
در ضمن برنامه نود یه سری مصاحبه جالب با مردم بحرین کرد که امیدوارم دیده باشیدش!!
23.gif
مهدوي كيا بازي كن خوش اخلاقيه وقتي باكفار بازي ميكنه وقتي با مسلمونا بازي ميكنه هميشه بد اخلاقه مخصوصا با بحرينيها انكَار ارث باباشو خوردن .
راجع به دور افتخار اين رو بايد بكَم كه جندتا از بازيكنان سنى بحرين اينكار رو كردن ولي الان تيم بحرين نصفشون شيعه است واكثر بازيكنان اون موقع عوض شدن نمونه بارزش هم محمد حبيل وعلا حبيل هست كه هر دو اينها شيعه هستند تازه سيد محمد عدنان وسيد محمود جلال هم كه معلومه ديكَه سيد هستند ، اون موقع همه بازيكنان بحرين سني بودند بجز دوسه تاشون .
بعد در يكي از برنامه هاي فوتبال كه از شبكه 3 بخش شد يادم نيست كدوم بود يكي از مسؤلين تيم بحرين كه شيعه بود اومد واز مردم ايران معذرت خواهي كرد راجع به اون كار .
متاسفانه اون برنامه نود رو كه ميكَي نديدم .
حالا ما نمي كَيم كار اون جند بازيكن بحرين درست بوده ولي مكَه در برجم عربستان جي نوشته :
اشهد ان لا اله الله اشهد أن محمد رسول الله
از اين لحاض برجم عربستان برجم بدي نيست البته معنى اين نيست كه بكَم كار اون جندتا بازيكن بحرين درست بوده .

IM BAHRAINI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از setareh2 :
ببخشیدا!
1- اینا نماینده مردم ایرانن! نماینده اسلام نیستن!
2- تو کشور شما(اگه بشه بهش گفت کشور!!!!!) همه فوتبالیستا نماینده اسلام تلقی میشن!
3- مورچه چیه که کله پاچش چی باشه! ما هم بیکاریم با شما دهن به دهن میزاریم! با تمام احترامی که برای محمد رضا شاه قائلم بعضی وقتا نفرینش می کنم که چرا بحرین رو به شما عربا بخشید! قبلش بزرگترین شیخاتون سالی چند بار میومدن ایران دست بوس شاه! اینا رو برو تو تاریخ(تاریخ دارید شما:wacko: ) بخون! بعد اینجا از ایرانیها ایراد بگیر!!
خواهش ميكنم .
اينا نماينده اسلام نيستن ولي وقتي رو لباسشون برجم ايران هست كه در ان نوشته شده الله بايد به احترام اين نام مقدس حد اقل از اين كارا نكنند .
قبلا بازيكنان ايران وقتي كَل ميزدند سجده ميكردند ، خدا رو شكر ميكردند همين مهدويكيا در جام جهاني 98 وقتي به امريكا كَل زد خدا رو شكر كرد ولي الان انكَاري همه مسخ شدند هيج كدومشون به جز علي دائي كه كَأهي بعد از كَل زدن خدا رو شكر ميكنه بقيه هيج تازه جديدن كشف كردم كه ميرزابور + يحيى كَل محمدي هم كَلوبند طلا ميبوشند كاري كه شايد بازيكنان امريكا واسرائيل هم نكنند ، به نظر شما اين درسته ؟؟؟
وقتى ازتون انتقاد ميكنم جوابم رو درست بديد اينقدر هم به عربا كَير نديد ، همه جا هم خوب داره هم بد حالا تمام ايرانيها خوبند ؟؟؟

IM BAHRAINI

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از tintin :
آقای بحرین . با اینکه از بعضی حرکات شما مثله قرار دادن ادعیه و صوت و برنامه برای موبایل خوشم اومد ولی :
خداییش شما از فوتبال حرف نزنین که شیخاتون اونجوری میان داور ها رو میخرن که تابلوترین زمین خوردنها رو هم خطا
حساب میکنن . من نمی دونم شما که دم از اسلام میزنی چرا اونجوری بازی میکنید ؟ چرا ؟ چرا پرچم عربستان رو
گرفتید و دور زدید ؟ یعنی تا این حد پست و بی غیرت و بی هویت هستین ؟ البته حق هم دارید چون یک جزیره که با پول
همون شیوخ عربستان تونسته پرچمش رو به جهان بشناسونه که دیگه این حرفا رو نداره
شما که ادعا می کنی کسی به مهدوی کیایی که تا بحال کارت نگرفته بود ! فحش ( ببخشین ) خواهر مادر نداده و میگی
همش حرفه ( که همه می دونند نیست و اخلاق گند این عربا رو دیگه همه می دونند ) از کجا ادعا میکنی پلیس ایران
با فوتبالیستهاتون !!!! اونجوری برخورد کرده ؟
قیافه ی یک انسان مهم نیست . نفس مهمه برادر من . موی بلند داشتن عیب نیست در زمونه ای که فجیع ترین کارها
اعمال روزانه ی کسیه . چهره ی اسلام فقط ریش و کله ی طاس ( !!! ) و عمامه و ... نیست .
ببین بحثو به کجا میکشونی برادر .

درباره ی علی دائی :
آقا کمبودش حس می شد !!! نه از نظر بازی ! همینجوری قیافتن !
اقا دون فكر كنم جوابتون رو راجع به دور زدن با برجم عربستان در دو بست قبلي داده باشم ، راجع برخورد بليس ايران با بازيكنان بحرين روزنامه هاي بحرين اين رو كَفتن كه من بعيد نميدونم از ايرانيها اين كار رو كرده باشن ودليلش هم اين هست كه بعد از بازي برجم بحرين رو باره كردن ودر خيابانها كَرداندن ايا اين درسته كه دو كشور اسلامي سر فوتبال مسخره اينطور وحدت خودشون رو الكي بهم بزنند ؟؟؟ اصلا فوتبال جه ارزشي داره ؟؟؟

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
فکر میکنم داری زیادی زر میزنی!!! یه پست دیگه تو این تاپیک بزنی من یکی که کفری میشم!! عزیز کی تو رو مجبور کرده بیای تو این فروم؟ برو یه جایی که فوتبالیستهاش طلا نندازن!!! اصلا ما میخوایم ابروی اسلام رو ببریم به تو چه؟

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
آقا این عر بها به چه اجا زه ای اومدن توی این فروم؟
12.gif

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
برای همیشه یاد خواهد ماند که:

اگر فوتبال ایران به این مرحله رسیده
اگر 7/8سال پیش رده 148م جهان بودیم با تلاش افرادی همچون علی دایی و علی دایی ها بوده که العان به اینجا رسیده.

هیچ وقت فراموش نخواهم کرد که وجود علی دایی سبای تکنیکش برای تیم ایجاد انگیزه و قدرت میداده.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا