برگزیده های پرشین تولز

طالب لو از استقلال جدا شد .

Reprisal

Registered User
لایک‌ها
2
دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران پس از انتقاداتى كه از سوى فيروز كريمى نسبت به وى صورت گرفت اعلام كرد ديگر به اين تيم بازنخواهد گشت. «وحيد طالب لو» گفت: در استقلال همه گونه ناملايمات و بى مهرى را تحمل كرده ام اما تحمل چنين برخوردى را نداشتم. با اين شرايط ماندنم در استقلال بيهوده است و ديگر به تمرينات باز نمى گردم. طالب لو با اشاره به عملكرد خود در بازى مقابل صنعت نفت افزود: همه ديدند كه در اين بازى من مقصر اصلى شكست استقلال نبودم. در صحنه گل نخست شايد اگر از دروازه بيرون نمى آمدم به شكل ديگرى دروازه ام باز مى شد. در گل هاى دوم و سوم نيز اشتباهات بازيكنان ديگر منجر به باز شدن دروازه ام شد. با اين حال همچون ساير بازيكنان خود را در ناكامى استقلال سهيم مى دانم اما طاقت اين را ندارم كه تمام دلايل شكست به من نسبت داده شود.دروازه بان استقلال خاطر نشان كرد: به آقاى حجازى نيز گفته ام كه ديگر به استقلال بازنمى گردم. اگر مشكل استقلال وحيد طالب لو است چه بهتر كه ديگر در اين تيم نباشم.وى ادامه داد: منتظربازگشت فتح الله زاده از سفر هستم تا در جلسه اى با حضور وى رضايتنامه ام را دريافت كنم و از استقلال جدا شوم.طالب لو گفت: كار كريمى تنبيه نبود بلكه تخريب شخصيت بود. با اين كار، شخصيت بازيكنان مقابل تماشاگران زير سؤال رفت.طالب لو در خصوص تشويق رحمتى از سوى هواداران استقلال خاطر نشان كرد: ديگر دوست ندارم در اين رابطه اظهار نظر كنم اما اگر هواداران استقلال رحمتى را دوست دارند، بروند او را بياورند

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
دروازه بان تيم فوتبال استقلال تهران پس از انتقاداتى كه از سوى فيروز كريمى نسبت به وى صورت گرفت اعلام كرد ديگر به اين تيم بازنخواهد گشت. «وحيد طالب لو» گفت: در استقلال همه گونه ناملايمات و بى مهرى را تحمل كرده ام اما تحمل چنين برخوردى را نداشتم. با اين شرايط ماندنم در استقلال بيهوده است و ديگر به تمرينات باز نمى گردم. طالب لو با اشاره به عملكرد خود در بازى مقابل صنعت نفت افزود: همه ديدند كه در اين بازى من مقصر اصلى شكست استقلال نبودم. در صحنه گل نخست شايد اگر از دروازه بيرون نمى آمدم به شكل ديگرى دروازه ام باز مى شد. در گل هاى دوم و سوم نيز اشتباهات بازيكنان ديگر منجر به باز شدن دروازه ام شد. با اين حال همچون ساير بازيكنان خود را در ناكامى استقلال سهيم مى دانم اما طاقت اين را ندارم كه تمام دلايل شكست به من نسبت داده شود.دروازه بان استقلال خاطر نشان كرد: به آقاى حجازى نيز گفته ام كه ديگر به استقلال بازنمى گردم. اگر مشكل استقلال وحيد طالب لو است چه بهتر كه ديگر در اين تيم نباشم.وى ادامه داد: منتظربازگشت فتح الله زاده از سفر هستم تا در جلسه اى با حضور وى رضايتنامه ام را دريافت كنم و از استقلال جدا شوم.طالب لو گفت: كار كريمى تنبيه نبود بلكه تخريب شخصيت بود. با اين كار، شخصيت بازيكنان مقابل تماشاگران زير سؤال رفت.طالب لو در خصوص تشويق رحمتى از سوى هواداران استقلال خاطر نشان كرد: ديگر دوست ندارم در اين رابطه اظهار نظر كنم اما اگر هواداران استقلال رحمتى را دوست دارند، بروند او را بياورند

خبرت قدیمیه و طالبلو هم از امروز توی تمرین استقلال شرکت میکنه!

طالب لو: از فردا در تمرينات استقلال شركت مي‌كنم
دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال تهران گفت : از اين پس مثل گذشته با تمام وجود در خدمت تيم استقلال بوده و از فردا در تمرينات آن شركت مي‌كنم.

به گزارش ايرنا،وحيد طالب لو روز يكشنبه درگفت وگو با سايت رسمي باشگاه استقلال افزود : فوتبال خود را مديون استقلال هستم و هرچه دارم از نام بزرگ استقلال و هواداران آن است.

وي ادامه داد:زماني كه‌احساس كردم مشكل اين تيم من هستم و در نتايج ضعيف آن مقصرم براي همين و براي كمك به استقلال تصميم به جدايي گرفتم.

طالب لو ادامه داد: فتح الله زاده حكم پدر را براي من دارد، وي در نشست امروز بر شرايط ويژه استقلال در اين مقطع تاكيد كرد و گفت: همه استقلالي ها بايد به تيم كمك كنند.در اين ميان اگر بتوانم كمكي به استقلال كنم با تمام وجود در خدمت تيم محبوبم خواهم بود.

دروازه‌بان تيم فوتبال استقلال در پايان گفت: بار ديگر تاكيد مي‌كنم تصميم من براي جدايي از استقلال از تعصب ام نسبت به اين تيم نشات مي‌گرفت و احساس كردم شايد اين دوري به سود استقلال باشد.بااين حال ازفردا در تمرين استقلال حضور مي‌يابم.

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
Reprisal عزيز
سلام . يك خواهشي از شما داشتم . لطف كن يه كم توي تاپيك زدن دقت كن. الان اين تاپيكي كه زدي فقط يك خبره كه حتي اگر صحت هم داشته باشه با نهايتا 10-11 پست براي هميشه پروندش بسته ميشه . ضمن اينكه ما توي تالار ورزش تاپيك استقلال رو داريم كه تمام اخبار و مباحث مربوط به تيم استقلال در اونجا زده ميشه . ممنون موفق باشي

بالا