برگزیده های پرشین تولز

طالع بینی چینی و هندی اعضای این بخش

behroozkeyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب خوب خوب...:D
به مناسبت حلول سال جدید میلادی و سال جدید چینی...یه سری مهملات راجع به ملت و امتی که اینجا کار می کنند بدم بخوردتون که برین هم کف کنین و هم حال!!:lol:

اول که باید از کله گنده ها شروع کرد:

دانیال:

پزشک آینده...البته با این وضع و اوضاع باید گفت زرشک!!(دانی جون تسلیت منو بپذیر!!)دارای نامزد که برخلاف مال بعضیا نامرد نیست!!....علاقه مند به پاکت پی سی..بچه خونگرم و خوش اخلاق(البته فک کنم پستای خوفشو نامزده جاش اینجا می پابلیشه!!:D )
تا کسی یه چیزی بنویسه که دانی ازش هیچی ندونه زودی می کونتش "کاربر فعال پاکت پی سی"!!:lol:

یه اتن خریده با یه گیگا (اولی گلو فیشه..دومی گلد فیش!!)که هرمناسبت به بهانه ای این دوتا رو پیش هم توی یه عکس پابلیش می کنه تا مردم قند تو دلشون آب بشه..هیم میگه من اینا رو از فرنگستون خریدم(یعنی شما بی سوات ها حالیتون نیس من چه قدرتی دارم واسه خودم و اهل و عیالم!!):lol:البته مثل...از خرید جفتشون پشیمون!!

البته نمیشه منکر سوادش شد..فعلا که احتمالا بخش کودکانش تمام شده..داره میره توی یه برزخ دیگه..الان تو interval هستش..گاهی یه چند جمله انگلیش هم می تایپه که یادمون بیاره ما جوات ها فارسی هم بلت نیستیم صوحبت کنیم!!!:D

فرانکی:

مقیم پاسداران..سن:جوجه!! گیمر حرفه ای... پدر مقیم شهرک غرب بغل وزیر وزرا...دارای کارخانجات فراوان تجهیزات پزشکی..البته نمی دونم چرا اون دستگاه های انکوباسیون هنو فروش نرفته!!صاحب زن و زندگی..(حالا زنش.. زن زندگی هست یا نه بمن چه فضول؟!!!):lol:
به همون سرعتی که مردم زناشونو با هم exchange می کنن...این حسین آقا پاکت پی سی عوض کرده...یعنی هم پرده بکارتشونو بر می داره هم سه طلاقه شون می کنه!!:lol:

شغل:ماهی یه بار میره کارخونه پاپا و ویندوز اونجا را عوض می کنه(بمیرم برات الهی!!چه شغل سخت و تخصصی!!)
ماهی یه 5 چوق هم از این راه کاسبه..(من چون سوادم سیکل قدیمه..نتونستم صفراشو بشمارم...اینش با شما!!)

دارای یک نتیجه فلسفی: پاکت پی سی به هیچ دردی نمی خوره!!!:lol:

مجتبی:

oh,my!!emmm...errr...والله اگه اینو اینجا بنویسم فوری سه سوت بن میشم!!!بهتره واسه خودش پی ام کنم..علاقمندان ر.ک.پلیز پی ام مجتبی!!:lol:چون خیلی +18 هستش!!(حالا نرین تو کفش که چی هستش!!;)

farhad:

فوق العاده مشتی و خونگرم...از دوستان قدیم ندیم که با هم اینجاها می پلکیدیم...همدوره و یادگار ایکس رادیکال..(یادش بخیر!!:( )... با صفا و با مروت..عموجانیه واسه خودش..ادعا نداره..ولی به داد ملت می رسه..خوشبحال زنش!!:lol:چیزی رو که نمی دونه بی شیله پیله می گه نمی دونم..راحت!!مخلص کلام..من نتونستم تو این چهار سال ازش چیزی ببینم که واسش ایراد بگیرم..یا شایدم وقتی اینجاها می یومده که من نبودم!!

vocian:

کم حرف..ولی وقتی چیزی بنویسه طلاست...اخیرا عاشق فلیم مهرداد شده..البته مهرداد هم فکر می کنه که عاشق خودش شده..بازار بده بستان دل و قلوه ادامه داره...در فکر تعویض لایف...آخه گول حرفای فرانکی رو خورد..
تا یادم نرفته بگم کوتاه ترین مدتی که حسین پاکت داشته as fast as a blink of an eye همین لایف بوده که واسه همه نسخشو می پیچه!!مردک!!تو که لالایی بلدی چرا خوابت نمی بره؟!:lol:

امیر سوزو:

بچه اند مثبت تبریز که شیرین و فرهاد همین مهرداد هستن...اخیرا یه امیری هم بهشون اضافه شده...:D
میگه از بچه های xda developer هستم و اولین بار من رام ویندوز 7 فلیم رو نوشتم..یه بار هم واسه فلیم رفته دوبی...البته جاهای +18 مشاهده شده توسط سرویس مخفی!!:D
مثل اون تلسکوپ رقیب نیوتون که ادعا می کرد تلسکوپی بهتر از نیوتون ساخته(یه برنامه مستند انگلیسی تی وی مال عهد بوق راجع به نیوتون)و همیشه در جلسه سران می خواست رو کنه و نیوتون گفتش :"البته هیچ وقت هم رو نکرد!!"هنوز چیزی از این دانشمند خبره ندیدیم..احتمالا سوات ماها خیلی بچه گانه تر از این حرفاس..شایدم نه!!:lol:

حامد:

فوق تخصص در رم های sdhc و رو کم کن rax!!:D بیشتر aggressive هستش تا assertive...:D

اتلون ایکس 2*64:

ازنادر باسواد های اینجاها که یه مدت تو موبایلستان هم بودش..منتها نه اونجا بهش رسیدن نه اینجا محلش گذاشتن..:blink:اونم کوله بارشو انگاری جمع کرده و رفته!!!:lol:از بروبکس قدیم بخش دوربین های دیجیتال با یه نام مستعار دیگه...

pda:

اونم کمتری از شماره قبلی نداشت...اون موقع که دانیال هنوز اینجاها متولد نشده بود و در سفر کهکشان آندروما تو صف شینگن کره زمین جهت دخول بودش!!!این بابا رو من کشفیدم و می خواستم یه بخش پاکت پیسی واسش بزنم که نشد...اون موقع ها..اینجاها خبری نبود و ویرانه بودش...بازم دانی جونم!!:happy:

دیگه دیگه دیگه....:cigar:

فعلا همینا..باقی سیاهی لشگر بالکل!!:lol:

البته اگه یادم بیاد و این پست سه سوت هوا نره با خودم حتما اصلاحش می کنم!!:D

پی نوشت:این فقط فال کف دست بودش ها!!!درضمن امروز سیزدهم ماه اول میلادی هستش..پس زیاد جدی نگیریدش..:Dچون یهو دیدین واقعیت شد!!!:lol:ناراحتی نداره اخوی خو!!:blink:

مخلص همه تازه متولدین و بروبکس اینجاهام هستم..اینا رو گفتم یه خرده از حال و هوای اینجا بیایین بیرون..همین!!:happy:

اینم بگم که من پاکت پیسی نیستم..ولی پاکت پی سی را دوست می دارم!!:D مخصوصا sexy stylus ام باشه..
به به چه شود!!!لاو لاو لاو...

بالا