soha.saeidiii

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
20 اکتبر 2020
نوشته‌ها
13
لایک‌ها
0
سن
28
محل سکونت
تهران
اپلیکیشن کتاب از اپلیکیشن های جذاب برای همه افراد مخصوصا افراد کتاب دوست است!

اینکه در هر لحظه و هر مکانی بتوانی تلفن همراهت را از کیفت در بیاوری و کتاب مورد علاقه ات را در زمان بیکاری برای جلوگیری از اتلاف وقت یا برای لذت بردن از گذر زمان بخوانی امری بسیار خوشایند است. اپلیکیشن کتاب یک برنامه خوب پر از کتاب های الکترونیک است که همیشه با شما است.

با خواندن کتابهای الکترونیک، درختان کمتری بریده میشوند و این بهترین حس استفاده از کتاب های آنلاین است.

این برنامه میتواند شامل دسته بندی های مختلفی از موضوع کتاب مانند رمان، شعر، داستان کوتاه و... باشد. با ساخت اپلیکیشن کتاب میتوانید رقیب سرسختی برای اپلیکیشن های کتابخوان معروف مانند فیدیبو، طاقچه و کتاب باز باشید. برای رقابت با این رقبا باید یک اپلیکیشن کتاخوان خوب طراحی کنید که ویژگی های بارزی داشته باشد. از جمله تجربه کاربری خوب که کاربر احساس خوشایندی از استفاده از اپ کتاب داشته باشد هم طراحی کاربری خوب که کار کردن با نرم افزار راحت و دلپسند باشد. از سادگی و زیبایی خاصی برخوردار باشد. کتابهای زیادی را در خود داشته باشد. دسته بندی موضوعی خوبی داشته باشد تا برای همه افراد قابل استفاده باشد. کتابها امکان گوش کردن صوت را داشته باشند. همه افراد چه در داخل ایران چه خارج از ایران بتوانند به همه کتابها دسترسی داشته باشند.
با استفاده از نرم افزار کتابخوان میتوان به آسانی به کتاب های تازه منتشر شده دسترسی داشت. برای دسترسی به بعضی کتابها باید مبلغ ناچیزی را واریز کرد. البته که این هزینه در مقابل هزینه چاپی کتاب بسیار کمتر است. برای مشاهده مزایا و قیمت میتوانید به این سایت مراجعه کرده و از آنها مشاوره رایگان بگیرید.

https://vistaapp/ir/طراحی-اپلیکیشن-کتاب

نوع دیگری از اپلیکیشن کتاب، اپلیکیشن فروش کتاب است. با ساخت اپلیکیشن کتاب، تمامی کتاب های خود را در نرم افزار ثبت کنید و به فروش برسانید. از مزایای این نوع از فروش کتاب این است که مشتریان نیازی نیست برای خرید یک کتاب کیلومترها رانندگی کنند و با مشکل ترافیک و پارک مواجه شوند! به عنوان یک صاحب کتاب فروشی میتوانید مزایایی را برای مشتریان در نظر بگیرید. مثلا ارسال رایگان برای خرید های بالاتر 150هزار تومن یا ارایه کد تخفیف برای مشتریانی که چندبار از شما خرید کرده اند. اینگونه هم مشتریان از شما راضی هستند و هم شما فروش بیشتری دارید و به سود بیشتری میرسید. مشتریان برای خرید میتوانند هم به صورت آنلاین پرداخت خود را انجام دهند یا درب منزل مبلغ را بپردازند. با داشتن یک اپلیکیشن فروش کتاب ایجاد برندینگ کرده و اپ خود را در کافه بازار و سایر شبکه های اجتماعی قرار دهید تا در دید میلیون ها نفر قرار بگیرید.

طراحی اپلیکیشن ویستا از مزایای زیادی برخوردار است. از جمله اینکه یکسال پشتیبانی رایگان دارد و از تیم حرفه ای برخوردار است. ویستا سالها است که در زمینه طراحی اپلیکیشن فعالیت میکند و از برترین های این حوزه محسوب میشود.
 
بالا