برگزیده های پرشین تولز

طراحی سایت بازی

rezaya2938

Registered User
لایک‌ها
63
سلام دوستان
بنده میخوام توی یه سایتی بازی های فلش بذارم و میخوام وقتی کاربر بازی میکنه امتیاز بازی رو براش ثبت کنم. کسی میدونه با ASP.net #C چطور میشه این کار رو کرد؟

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
راستش من به زبان PHP مسلط هستم و از asp.net #c چیزی نمی دونم، ولی یه مدت راجب بازی آنلاین تحقیق می کردم، مثل اینکه همه ی بازی های فلش بعد از تموم شدن بازی امتیاز کاربر رو به صفحه پست می کنند با نام score که میشه اینجوری دریافت کرد:
PHP:
$_POST['score'];
این برای php بود باید دید تو زبانی که گفتید چجوری میشه پست رو دریافت کرد.

rezaya2938

Registered User
لایک‌ها
63
راستش من به زبان PHP مسلط هستم و از asp.net #c چیزی نمی دونم، ولی یه مدت راجب بازی آنلاین تحقیق می کردم، مثل اینکه همه ی بازی های فلش بعد از تموم شدن بازی امتیاز کاربر رو به صفحه پست می کنند با نام score که میشه اینجوری دریافت کرد:
PHP:
$_POST['score'];
این برای php بود باید دید تو زبانی که گفتید چجوری میشه پست رو دریافت کرد.
تشکر. این مسعله رو تست کردم.ولی وقتی بازی فلش تموم میشه، صفحه رفرش نمیشه و یا پست نمی کنه.
یک مسعله جالب دیگه اینکه توی این بازیهای دونفره، با یک فایل js مشخصات کاربر رو میده:
این بازی رو ببینید. اگه لوگین باشید نام کاربری رو مینویسه توی بازی. این js رو هم توی صفحه فراخونی میکنه:
http://www.mygame.ir/mu/game.js
کسی نظری نداره که چطوره؟

the110boy

Registered User
لایک‌ها
68
دیگه نمی دونم، اون زمانی که می خواستم همچین سیستمی طراحی کنم یکی در سایت stackoverflow سوال کرده بود و اینطوری جواب داده بودند.
موفق باشید.

بالا