برگزیده های پرشین تولز

طراحی سایت با وردپرس چه مزایایی دارد؟

hamyardev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر شما هم تصمیم گرفته اید وب سایت شخصی یا شرکتی خود را بسازید و برند خود را در فضای اینترنت مطرح نمایید، برای راه اندازی وب سایت، دو گزینه پیش روی شماست:

• انتخاب یک CMS یا سیستم مدیریت محتوای آماده
  • استخدام یک کدنویس حرفه ای برای طراحی یک CMS اختصاصی
اگر به هر دلیل مایلید از سیستم مدیریت محتوای اختصاصی خودتان استفاده کنید، ناگزیر به پرداخت هزینه بسیار بالایی هستید. اما استفاده از یک سیستم مدیریت محتوای آماده، به شما کمک میکند تا در هزینه های وب سایت خود، تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

CMS های متنوعی برای طراحی و ساخت وب سایت وجود دارد. اما بدون شک، وردپرس، با اختلاف زیاد، یکی از بهترین هاست. دلیل این ادعا را در این مطلب بررسی می کنیم.

سئو سایت بسیار قوی با وردپرس
موتورهای جستجو، عاشق وب سایت های وردپرسی هستند!

شاید کمی عجیب به نظر برسد، اما واقعیت دارد. وردپرس از کدهای ساده ساخته شده است. این سادگی باعث می شود تا موتورهای جستجو به راحتی بتوانند محتوای وب سایت های وردپرسی را ایندکس کرده و آنها را به کاربران نمایش دهند.

علاوه بر این هر صفحه، پست و عکس می تواند متا تگ های مخصوص به خود را داشته باشد. علاوه بر این می توان به هریک از این عناصر، تگ عنوان، تگ کلیدواژه و تگ توضیحات، اختصاص داد. بنابراین محتوای وب سایت وردپرسی شما، از حداکثر بهینه سازی برخوردار خواهد بود و موتورهای جستجو می توانند به راحتی محتوای وب سایت شما را بیابند.

افزونه هایی مانند Yoast و all in one wordpress seo، پلاگین هایی رایگان و بسیار قدرتمند برای بهینه سازی و سئوی سایت شما هستند.

طراحی سایت با وردپرس ، آموزش تصویری طراحی سایت با وردپرس ، آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس ، آموزش کامل طراحی سایت با وردپرس ، فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf ، قیمت طراحی سایت با وردپرس ، دانلود کتاب آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش راه اندازی سایت با وردپرس

امنیت بالا
استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس، این امکان را به شما می دهد تا بتوانید برای تأمین امنیت وب سایت خود، از پلاگین (افزونه) های امنیتی استفاده کنید.

برای این کار پلاگین های بسیار متنوعی وجود دارد. پیشنهاد می کنیم برای تأمین امنیت کامل وب سایت، پس از بررسی کافی، یکی از این پلاگین ها را نصب کنید.

گفتنی است برای امنیت بیشتر وب سایت وردپرسی خود، بهتر است همواره وردپرس را به آخرین نسخه به روزرسانی کنید.

بهترین پلاگین های امنیتی وردپرس در سال 2020
  1. Sucuri Security. Sucuri Security
  2. Wordfence Security. Wordfence Security
  3. MalCare Security
  4. iThemes Security
  5. All in One WP Security & Firewall.
طراحی سایت با وردپرس ، آموزش تصویری طراحی سایت با وردپرس ، آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس ، آموزش کامل طراحی سایت با وردپرس ، فیلم آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی سایت با وردپرس pdf ، قیمت طراحی سایت با وردپرس ، دانلود کتاب آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش راه اندازی سایت با وردپرس

رابط کاربری آسان
کار کردن با سیستم مدیریت محتوای وردپرس بسیار ساده و آسان است. اکثر کاربران پس از یک جلسه آموزش می توانند وب سایت خود را به طور کامل مدیریت کنند.

وردپرس بر اساس سادگی ساخته شده است، بنابراین تنظیم پست جدید، افزودن محصول جدید به فروشگاه، ساختن یک برگه جدید یا تنظیم فهرست، در کوتاه ترین زمان و بدون نیاز به هیچ گونه کدنویسی و فرمت بندی HTML، برای کاربران قابل انجام است.

با استفاده از وردپرس، نیاز شما به طراح وب سایت تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد و برای ایجاد کوچکترین تغییرات نیازمند حضور طراح وب سایت نخواهید بود.

وجود قسمت بلاگ به صورت پیش فرض
قابلیت وبلاگ نویسی به صورت پیش فرض در وردپرس وجود دارد. با مراجعه به قسمت نوشته ها، می توانید قسمت بلاگ وب سایت خود را به آسانی مدیریت نمایید.

امکان کامنت گذاری، تنظیم RSS، خبرنامه ایمیلی و امکان افزودن مطالب جدید به صفحه اصلی، از دیگر امکانات اولیه وردپرس برای ساخت وبلاگ یا قسمت مجله در وب سایت است.

به روزرسانی منظم وبلاگ با مطالب جذاب و بهینه شده، کمک شایانی به سئوی سایت شما خواهد کرد.

وجود هزاران پلاگین و قابلیت رایگان
به جرأت می توان گفت، هیچ یک از سیستم های مدیریت محتوا، تنوع افزونه های وردپرس را ندارند.

برای افزودن قابلیت هایی مانند ساخت فروشگاه، فرم تماس، منوی های شناور، پیام پاپ آپ، گالری های ویدئو و تصویر با طراحی خاص، اسلاید عکس، نمایش تقویم، دکمه لایک، و ... می توانید از هزاران پلاگین رایگان و حرفه ای وردپرس استفاده کنید.

تنها کافی است به قسمت افزونه ها مراجعه کرده و پلاگین مورد نیاز را نصب و راه اندازی کنید.

پلاگین های صفحه ساز وردپرس
با استفاده از پلاگین های صفحه ساز وردپرس (مانند Elementor و Beaver) می توانید محدودیت های طراحی را زیر پا گذاشته و صفحات وب سایت را کاملا مطابق با سلیقه و نیاز خود طراحی نمایید.

طراحی وب با استفاده از این افزونه ها بسیار ساده بوده و نیازی به دانش کدنویسی ندارد. به وسیله افزونه های صفحه ساز می توانید صفحات سایت را با جذاب ترین افکت ها و عناصر، به صورت آسان و بدون کدنویسی، طراحی نمایید.

بدون نیاز به ویرایشگر HTML
سیستم مدیریت محتوای وردپرس به گونه ای ساخته شده است که برای طراحی صفحات وب سایت، قرار دادن فایل های تصویری یا ویدئویی، فرمت بندی متن، ساخت برگه ها و نوشته های جدید، طراحی منوها و ... هیچ گونه نیازی به نرم افزارهای ویرایشگر HTML نخواهید داشت. کار طراحی سایت، تنها از طریق داشبورد وردپرس و به صورت آنلاین انجام می شود.

هرچند کاربران حرفه ای می توانند در صورت تمایل از کدهای CSS برای سفارشی سازی بیشتر صفحات استفاده کنند.

وجود وب سایت‌های معروف و موفق وردپرسی
برای اینکه بدانید آیا استفاده از وردپرس، انتخابی حرفه ای و درست است یا خیر، کافی است بدانید بسیاری از معروف و پرترافیک ترین وب سایت های ایرانی و جهانی، از وردپرس استفاده می کنند.

وب سایت های پرطرفداری مانند دانلودها، دیجیاتو، دیجی کالا مگ (مجله دیجی کالا)، یک پزشک، دکتر سلام، موسیقی ایرانیان، گجت نیوز، چطور، پی سی ورلد، میهن دانلود، کلیک، دیجی رو و ... تنها چند نمونه از موفق ترین وب سایت های ایرانی وردپرسی هستند.

این وب سایت ها از سئوی قوی، طراحی زیبا و جذاب و رابط کاربری مناسب، برخوردار هستند. همه این ویژگی ها به لطف امکانات و قابلیت های بی شمار وردپرس در دسترس شما نیز قرار دارد.

mehdi1399

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوست گرامی آیا سایت هایی که به آموزش وردپرس برای افراد مبتدی به زبان ساده پرداخته شده باشه میشاسید که معرفی کنید؟

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
دوست گرامی آیا سایت هایی که به آموزش وردپرس برای افراد مبتدی به زبان ساده پرداخته شده باشه میشاسید که معرفی کنید؟
فرادرس و فرانش خیلی کورس وردپرس دارند، اگر هم زبانتون خوبه git.ir و ... من قبلا یه سری کورس ازشون دیدم بد نبودند (یه کورس فرادرس رو دیدم و حدود 3-4 تا فرانش فکر کنم.). به نظرم وردپرس کلا ساده است، لازم نیست نگران این باشید که مدرس پیچیده تدریس کنه.
(البته اگه درست متوجه شده باشم و منظورتون کار با وردپرس باشه، نه برنامه نویسی پلاگین و تم سازی با وردپرس. برای برنامه نویسی وردپرس، تا اونجایی که میدونم منابع فارسی خیلی کم هست، ولی منابع انگلیسی نسبتا فراوان اند.)

mehdi1399

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فرادرس و فرانش خیلی کورس وردپرس دارند، اگر هم زبانتون خوبه git.ir و ... من قبلا یه سری کورس ازشون دیدم بد نبودند (یه کورس فرادرس رو دیدم و حدود 3-4 تا فرانش فکر کنم.). به نظرم وردپرس کلا ساده است، لازم نیست نگران این باشید که مدرس پیچیده تدریس کنه.
(البته اگه درست متوجه شده باشم و منظورتون کار با وردپرس باشه، نه برنامه نویسی پلاگین و تم سازی با وردپرس. برای برنامه نویسی وردپرس، تا اونجایی که میدونم منابع فارسی خیلی کم هست، ولی منابع انگلیسی نسبتا فراوان اند.)
ممنونم از شما بابت راهنمایی کامل تون

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
یه نفر حرفه ای هم تو زمینه ساخت سایت با وردپرس که به همه چیزش و کاستم کردناش وارد باشه و قیمت هم منصف باشه و خوش قول هم باشه دیدید به من معرفی کنید کار زیاد داریم ( البته تو حرف که همه همینطور هستن )

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
یه نفر حرفه ای هم تو زمینه ساخت سایت با وردپرس که به همه چیزش و کاستم کردناش وارد باشه و قیمت هم منصف باشه و خوش قول هم باشه دیدید به من معرفی کنید کار زیاد داریم ( البته تو حرف که همه همینطور هستن )
من یه دوستام بود که به یه گرافیست نیاز داشت برای مقاله اش، دو تا آگهی رایگان زدم براش توی دو تا کانال تلگرامی (با یه متن شبیه این: برای یه مقاله به یه گرافیست نیاز داریم که بتونه نمودار بکشه، با تصاویر کار کنه، غیره)، حدود 10 تا پیام اومد، از اون ده تا ، دو سه تاشون که بهتر بود رو انتخاب کردیم، بعد یکی دو تا از کار هارو برای تست (رایگان البته) بشون دادیم (یه عکس میخواستیم که یه فلش دو راهی بکشه و نشون دهنده تردید باشه، که ویرایش تصویر بود، یه عکس دیگه هم بود که باید با متن از 0 میساختن.)، و بعدش بعد که کارشون رو دیدیم، یکی شون کارش از نظر گرافیک خیلی بد بود ولی خیلی ارزون بود، یکی دیگه میگفت من پول رو اول میگیرم و بهم اعتماد کنید، یکی دیگه نسبتا خوب بود کارش و قیمتش هم مناسب بود. خلاصه سومی رو انتخاب کرد و با اون کار کرد، از نتیجه کار هم راضی بود.
خوبی فریلسنری اینه که به شرط کیفیت و ... با طرف کار میکنید و قرار داد بلند مدتی وجود نداره، یعنی هر موقع از کار طرف خوشتون نیومد میتونید با یکی دیگه کار کنید.
این فرآیند هم یکی دو روز وقت گرفت کلا.
این هم کانال های پروژه که استفاده کردم:
فکر کنم سه تاش رایگان ولی یکی اش پولی بود، که من فقط رایگان آگهی دادم.
خلاصه اگه خواستین این روش رو هم میتونید برای پیدا کردن متخصص مورد نظرتون استفاده کنید.
موفق باشید.

freebird

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
362
من یه دوستام بود که به یه گرافیست نیاز داشت برای مقاله اش، دو تا آگهی رایگان زدم براش توی دو تا کانال تلگرامی (با یه متن شبیه این: برای یه مقاله به یه گرافیست نیاز داریم که بتونه نمودار بکشه، با تصاویر کار کنه، غیره)، حدود 10 تا پیام اومد، از اون ده تا ، دو سه تاشون که بهتر بود رو انتخاب کردیم، بعد یکی دو تا از کار هارو برای تست (رایگان البته) بشون دادیم (یه عکس میخواستیم که یه فلش دو راهی بکشه و نشون دهنده تردید باشه، که ویرایش تصویر بود، یه عکس دیگه هم بود که باید با متن از 0 میساختن.)، و بعدش بعد که کارشون رو دیدیم، یکی شون کارش از نظر گرافیک خیلی بد بود ولی خیلی ارزون بود، یکی دیگه میگفت من پول رو اول میگیرم و بهم اعتماد کنید، یکی دیگه نسبتا خوب بود کارش و قیمتش هم مناسب بود. خلاصه سومی رو انتخاب کرد و با اون کار کرد، از نتیجه کار هم راضی بود.
خوبی فریلسنری اینه که به شرط کیفیت و ... با طرف کار میکنید و قرار داد بلند مدتی وجود نداره، یعنی هر موقع از کار طرف خوشتون نیومد میتونید با یکی دیگه کار کنید.
این فرآیند هم یکی دو روز وقت گرفت کلا.
این هم کانال های پروژه که استفاده کردم:
فکر کنم سه تاش رایگان ولی یکی اش پولی بود، که من فقط رایگان آگهی دادم.
خلاصه اگه خواستین این روش رو هم میتونید برای پیدا کردن متخصص مورد نظرتون استفاده کنید.
موفق باشید.
با همه این سیستم ها برای ساخت سایت کار کردم همه هم ماشالا ادعا دارن در بهترین شرایط شما یه پیش پرداخت میدید به طرف دیگه درسته ؟ بعد شروع میکنه به پیچوندن شما یا اگرم نپیچونه یه کاری میده حتی برای نمونه که راضی نیستید در آخر 1 ماه وقتت رفته + اون بیانه که دادی

برای همین پرسیدم یه چیزیم هست همین انجمن چند تا از تاپیک های پین شده ای که برای سئو توش وجود داره و همه هم به به و چه چه توش کردن ( که دیگه ما بعد این همه سال میدونیم چطوری این تعریفا و کامنت ها گذاشته میشه ) به 2 نفرشون هر کدوم 2 پروژه که از 3.5 میلیون به بالا برای سئو گرفتن و بعد از چندین و چند ماه معطلی که داریم رو پروژتون کار میکنیم 1 قدم هم برای سایت بر نداشتن متاسفانه این جامعه کاری آنلاین ایران هست

ya3ya6

Registered User
لایک‌ها
755
با همه این سیستم ها برای ساخت سایت کار کردم همه هم ماشالا ادعا دارن در بهترین شرایط شما یه پیش پرداخت میدید به طرف دیگه درسته ؟ بعد شروع میکنه به پیچوندن شما یا اگرم نپیچونه یه کاری میده حتی برای نمونه که راضی نیستید در آخر 1 ماه وقتت رفته + اون بیانه که دادی

برای همین پرسیدم یه چیزیم هست همین انجمن چند تا از تاپیک های پین شده ای که برای سئو توش وجود داره و همه هم به به و چه چه توش کردن ( که دیگه ما بعد این همه سال میدونیم چطوری این تعریفا و کامنت ها گذاشته میشه ) به 2 نفرشون هر کدوم 2 پروژه که از 3.5 میلیون به بالا برای سئو گرفتن و بعد از چندین و چند ماه معطلی که داریم رو پروژتون کار میکنیم 1 قدم هم برای سایت بر نداشتن متاسفانه این جامعه کاری آنلاین ایران هست
نه فک کنم درست منظورم رو متوجه نشدید. ببینید من خودم با وردپرس آشنام، بذارید رو مثال خودتون حرف بزنیم. فرض کن شما یه سایت فروشگاهی برای تابلو میخواید، که یه سری قابلیت خاص لازم داره. یکی اش اینکه مثلا میخواید تابلو بسته به سایز ابعادش قیمت میخوره. یعنی میخواید توی پنل مدیریت، ابعاد کالا رو تنظیم کنید و بسته به اون قیمت تنظیم شه. خوب این قابلیت برای یه نفر که حرفه ای باشه چند ساعت یا نهایت 1 روز وقت میگیره. (پیدا کردن و ستاپ پلاگین آماده چند ساعت وقت میگیره، پلاگین نویسی از 0 هم از چند ساعت تا 1 روز). شما اگه این پروژه رو دارید، نباید بیعانه بدید به کسی. باید به طرف بگید این کارو برام برای تست انجام بده، ببینید چه مدت طول میکشه و کیفیت کارش چطوره. جامعه کار آنلاین ایران افراد حرفه ای هم توش پیدا میشه ولی خیلی کم اند، به نظرم خودتون باید پیداشون کنید، نه اینکه انتظار داشته باشید کسایی که خودشون میان سمتتون و برای کارشون تبلیغ میکنند کارشون خوب باشه.
برای پروژه واقعی هم پیش پرداخت دادن لازم نیست، بهش بگید هر روز هر میزان که تحویل دادی باهات حساب میکنم.
سئو قضیه اش فرق داره، سئو بلند مدته و این روش جواب نمیده. ولی برای دولوپ و وردپرس ، این روش که به طرف یه کار تستی بدید ، یا اینکه کار های ریز ریزتون رو هر چند وقت یبار به فریلنسر های مختلف بدید تا آشنا بشید باشون، جواب میده.
البته باز هر جور خودتون میدونید.

بالا