برگزیده های پرشین تولز

طراحی سایت فروشگاه فایل الکترونیکی بدون دانش برنامه نویسی(صد در صد تضمینی)

saeed6700

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به دوستان گلم
کسب درآمد به شیوه جدید و مادالعمر با این آموزش همه شما دارای یک سایت فروش فایل الکترونیکی می شوید مثل سایت چیتان فایل دوستان عزیز این آموزش حتی یک خط کد برنامه نویسی در آن وجود ندارد (حتی یک خط کد) کسانی که حتی برنامه نویسی سایت هم بلد نباشن میتونن استفاده کنند چون قرار نیست شما در این آموزش برنامه نویسی کنید. در این آموزش بنده سعی کردم جوری مطالب به شما بگم که حتی دانشی در مورد طراحی سایت نداشته باشید بتونید سایت خودتونو راه اندازی کنید و شروع به کسب درآمد مادالعمر کنید. در این آموزش سعی کردم از صفر صفر شروع کنم همراه با تصاویر و توضیحات کامل که بتونید با خواندن همین آموزش سایتتون راه اندازی کنید و بهترین روش های نوین با کمترین مقدار هزینه یک سایت برای خودتون راه اندازی کنید. دیگر نیاز نیست به طراحان سایت پول زیادی بدید تا یه سایت مثل سایت ما راه اندازی کنند خودتان به راحتی با زمان و هزینه کم سایت فروش فایل راه اندازی کنید این آموزش کاملا از مبتدی تا پیشرفته توضیح داده شده و هزینه ایی که برای این آموزش در نظر گرفته شده بسیار کم می باشد که همه دوستان با هر وضع مالی که می باشند بتوانند استفاده کنند و شروع به کسب درآمد کنند. مدت نوشتن این آموزش حدودا یک ماه طول کشید و حدود ۸۲ صفحه می باشد و این کتاب در قالب کتاب الکترونیکی برای شما ایجاد کردم که هم در محیط آرام بخشی آموزشها رو مطالعه کنید که فرمت فایل آموزش exe می باشد یعنی با کلیک برروی فایل آموزش اجرا می شود در کامپیوترتون دیگر نیاز به هیچ برنامه کمکی ندارید که ابتدا فایل از زیپ خارج کنید و برروی فایل کلیک کنید تا برنامه اجرا شود.
برای مشاهده بسته و تصاویر کلیک کنید

بالا