برگزیده های پرشین تولز

طراحی سایت فروش هاست و دامنه

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12
سلام.
من اخیرا نمایندگی هاست دامنه گرفتم و دنبال یک سایت خوب و ارزون میگردم. پنل هم whcms است. سایت ظاهر خوبی داشته باشه، پرداخت آنلاین، جستجوی دامنه و پنل کاربری هم داشته باشه.

با تشکر
مسعود مردانی

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12
اگر از cms های آماده که الان بیشتر شرکت های هاستینگ ازش استفاده میکنند هم استفاده بشه مشکلی نداره. مثل میهن وب هاست

payasite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام.
براي طراحي سايت ميتوانيد به سايت زير مراجعه فرماييد.
http://payasite.ir

باتشكر.

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12
که البته طبیعتا پرداخت آنلاین هم داشته باشه

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
بودجتون رو مشخص کنید تا بهتر راهنمایی بشید
میشه از 50 تومن سایت طراحی کرد تا چند میلیون تومان.
پس محدودیت بودجتون رو مشخص کنید تا بهتر در خدمتتون باشیم.
از cms های آماده استفاده کنید طبعا درگاه هم براشون نوشته شده ، اما اگر چیز دیگه ای براتون استفاده بشه باید براش درگاه نوشت که خب با توجه به محدودیت بودجتون بعید میدونم این گزینه رو انتخاب کنید
ست کردنش هم هزینه ای خواهد داشت ، و ....

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12
بودجتون رو مشخص کنید تا بهتر راهنمایی بشید
میشه از 50 تومن سایت طراحی کرد تا چند میلیون تومان.
پس محدودیت بودجتون رو مشخص کنید تا بهتر در خدمتتون باشیم.
از cms های آماده استفاده کنید طبعا درگاه هم براشون نوشته شده ، اما اگر چیز دیگه ای براتون استفاده بشه باید براش درگاه نوشت که خب با توجه به محدودیت بودجتون بعید میدونم این گزینه رو انتخاب کنید
ست کردنش هم هزینه ای خواهد داشت ، و ....
سلام. دوست عزیز. بودجه رو همون 50-60 تومن در نظر بگیرید. اگر رونق گرفت میتونیم سایت رو گسترش بدیم. وردپرس یا جوملا باشه. جفتشون خوبن

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
سلام و درود
بله من گفتم از 50 تومان سایت طراحی میکنن تا به بالا ، اما نه برای وردپرس یا جوملا.:)
با 50 تومن فقط چند صفحه استاتیک میزنن.;)
بعید میدونم کسی بخاطر این مبلغ وقتشو برای نصب و کانفیگ وردپرس یا جوملا بزاره.
یه قیمتی از نصب ،راه اندازی و کانفیگ سایت بر پایه وردپرس و جوملا بگیرید.
البته تاپیکتون رو به روز نگه دارید ، افراد زیادی هستن که با قیمتهای بسیار پایین کار میکنن. اما کسی که تخصص داشته باشه با این قیمت کاری نمیکنه حتی اگر همه چیز رو رایگان استفاده کنه(قالب و افزونه و ...)

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12
سلام و درود
بله من گفتم از 50 تومان سایت طراحی میکنن تا به بالا ، اما نه برای وردپرس یا جوملا.:)
با 50 تومن فقط چند صفحه استاتیک میزنن.;)
بعید میدونم کسی بخاطر این مبلغ وقتشو برای نصب و کانفیگ وردپرس یا جوملا بزاره.
یه قیمتی از نصب ،راه اندازی و کانفیگ سایت بر پایه وردپرس و جوملا بگیرید.
البته تاپیکتون رو به روز نگه دارید ، افراد زیادی هستن که با قیمتهای بسیار پایین کار میکنن. اما کسی که تخصص داشته باشه با این قیمت کاری نمیکنه حتی اگر همه چیز رو رایگان استفاده کنه(قالب و افزونه و ...)
بله. حق با شماست. شما با چه قیمتی این پروژه رو انجام میدید؟ همونطوری که گفتم این پروژه برای تازه کارها هم خیلی عالیه چون در صورت گسترش کار رزومه خوبی براشون میمونه.

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
پیشنهاد من به شما اینه که از همون whmcs،اما با یک قالب زیبا در صفحه اصلی سایتتون استفاده کنید که هم هزینه ی طراحی سایت ندید و تمام مواردی که در پست اول گفتید را با هم داشته باشید.
اما اگر قصد داشتن سایتی به عنوان فروش هاست و جدای از whmcs دارید ، چیزایی که از سایت مد نظرتون دارید رو برام پ خ کنید تا برآورد هزینه بشه و بهتون اعلام کنم. قیمت هم باهم کنار میایم و مشکلی نیست.

حالا هر کدوم رو که خودتون انتخاب میکنید در خدمتتون هستم و سوالی داشتید بپرسید تا بنده و دوستان با تجربه تر از من که تو این فروم هستن راهنماییتون کنیم

در صورت موفقیت پروژه، بله برای تازه کارها رزومه خوبی میشه ، اما بنده تازه کار نیستم که بخوام رزومه جمع کنم.
در خدمتتون هستم

Last edited:

MSDMRDN

Registered User
لایک‌ها
12
پیشنهاد من به شما اینه که از همون whmcs،اما با یک قالب زیبا در صفحه اصلی سایتتون استفاده کنید که هم هزینه ی طراحی سایت ندید و تمام مواردی که در پست اول گفتید را با هم داشته باشید.
اما اگر قصد داشتن سایتی به عنوان فروش هاست و جدای از whmcs دارید ، چیزایی که از سایت مد نظرتون دارید رو برام پ خ کنید تا برآورد هزینه بشه و بهتون اعلام کنم. قیمت هم باهم کنار میایم و مشکلی نیست.

حالا هر کدوم رو که خودتون انتخاب میکنید در خدمتتون هستم و سوالی داشتید بپرسید تا بنده و دوستان با تجربه تر از من که تو این فروم هستن راهنماییتون کنیم

در صورت موفقیت پروژه، بله برای تازه کارها رزومه خوبی میشه ، اما بنده تازه کار نیستم که بخوام رزومه جمع کنم.
در خدمتتون هستم
ممنون از پاسخ تون. این هم پیشنهاد خوبیه. و فقط یک قالب طراحی بشه کافیه. فقط اینکه قالب خوب و حرفه ای باشه و پرداخت آنلاین هم داشته باشه. امکان مدیریت سایت رو داشته باشم. و اینکه یک قالب وبلاگ هم برای تولید محتوا طراحی بشه که اون هم پنل مدیریت داشته باشه. ممنون میشم قیمت هردوی اینها رو بفرمایید. یعنی یک سایت هاست و یک سایت هاست با وبلاگ.

با تشکر

hanijafari

Registered User
لایک‌ها
567
ممنون از پاسخ تون. این هم پیشنهاد خوبیه. و فقط یک قالب طراحی بشه کافیه. فقط اینکه قالب خوب و حرفه ای باشه و پرداخت آنلاین هم داشته باشه. امکان مدیریت سایت رو داشته باشم. و اینکه یک قالب وبلاگ هم برای تولید محتوا طراحی بشه که اون هم پنل مدیریت داشته باشه. ممنون میشم قیمت هردوی اینها رو بفرمایید. یعنی یک سایت هاست و یک سایت هاست با وبلاگ.

با تشکر

درود
دوست عزیز ببخشید،سوالاتتون یکم مبهم هست برام و نمیدونم منظور شما رو درست متوجه شدم یا نه،اما پاسخ شما رو به صورت قسمت قسمت میدم.

" و فقط یک قالب طراحی بشه کافیه. فقط اینکه قالب خوب و حرفه ای باشه و پرداخت آنلاین هم داشته باشه. امکان مدیریت سایت رو داشته باشم."
چه قالبی؟برای whmcs منظورتونه یا یک قالب استاتیک؟ خود whmcs دارای ماژول پرداخت آنلاین هست و نیازی به نوشتن براش نیست،جز اینکه بخواهید از درگاه پرداختی استفاده کنید که ماژول برای whmcs نداشته باشه که بعید میدونم درگاهی این ماژول رو نداشته باشه.
امکان مدیریت سایت هم در پنل whmcs به صورت کامل گنجانده شده و ربطی به قالب نداره،قالب فقط و فقط ظاهر سایت هست ، امکان مدیریت و درگاه و ... به اسکریپت شما بر میگرده که الان برای شما whmcs هست.

"و اینکه یک قالب وبلاگ هم برای تولید محتوا طراحی بشه که اون هم پنل مدیریت داشته باشه. ممنون میشم قیمت هردوی اینها رو بفرمایید. یعنی یک سایت هاست و یک سایت هاست با وبلاگ."
قالب وبلاگ برای چه اسکریپتی؟وردپرس یا جوملا؟اگر قالبی طراحی بشه با پنل مدیریت،اونوقت میشه اسکریپتی اختصاصی که هزینش بالا میوفته،چون باید امنیت و همه اصول کدنویسی رو در نظر گرفت.

البته جسارت نشه خدمتتون دوست عزیز، اما از رو نحوه درخواست شما،مشخصه که هنوز اطلاعات جامعی در مورد سایت و سایت داری و زیرساختهاش ندارید.
به نظرم یکم زود اقدام کردید برای گرفتن نمایندگی هاست و دامنه و بهتر بود که اول یکم اطلاعاتتون در زمینه سایت و اصول و روال اون رو بالا میبردید و بعد اقدام میکردید.
البته ببخشیدا،جسارت نشه خدمتتون،بخاطر خودتون میگم،چون کاربری که میاد تو سایت شما از شما انتظار داره و سوال میپرسه در مورد هاست و سرور و ... و شما باید بلد باشید که بتونید جواب بدید،وگرنه مشتری هیچوقت خرید نمیکنه ازتون

nilord

Registered User
لایک‌ها
101
با تشکر

سلام دوست خوبم
به شما با این بودجه ای که دارید پیشنهاد میکنم که :
از قالب های رایگان مدیریت محتوا وردپرس و همینطور whmcs استفاده کنید .
بحث وبلاگ هم اکثر قالب های وردپرس معمولا این مورد رو در نظر می گیرن که بلاگ داشته باشین و بتونین مقالات و اخبار و... رو در سایت قرار بدین ....
هزینه 50 هزار تومان رو صرف تغییرات در قالب رایگان ( فارسی سازی یا شخصی سازی ) بکنید به نظرم نتیجه ی بهتری دریافت می کنین تا اینکه صرف طراحی کامل 0 تا 100 قالب بشود .
با آرزوی موفقیت برای شما;)

payasite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آیا قالب جدید پولی در وردپرس دارید برای شرکت طراحی سایت معرفی کنید.

بالا