برگزیده های پرشین تولز

طراحی و راه اندازی سایت تنها با 50 هزار تومان

sahoo

Registered User
لایک‌ها
82
با سلام
با توجه به این که قبلا تبلیغات در این بازارچه ممنوع بود بنده در تاپیک زیر طراحی می کردم که می تونید سابقه کاری را مشاهده کنید

http://forum.persiantools.com/threads/طراحی-و-راه-اندازی-سایت-نمونه-کار-قیمت-ارزان.721964/
xndr79by3y2oi75uk2fn.jpg

ضمانت بازگشت وجه در صورت نا رضایتی

**شماره های تماس: 09357354242 -09304147154
بخشی از نمونه کار ها
http://www.funpatogh.com
سایت رتبه 1000 ایران

yegaaneh.com
hooco.org/tv
hooco.org
studioava.ir
cheapcharge.ir
filmha.tv
milgroup.ir
milrep.ir
http://kiarostami.club/

Last edited:

nilord

Registered User
لایک‌ها
101
سلام کارهای قشنگی دارید . تبریک می گم .

saman320

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
447
سلام
وبسایت با قالب اختصاصی به چه قیمتی هستش؟

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
دوست عزیز شما طراح قالب نیستید شما ویرایشگر قالب هستید.
بنابراین به ذهن و درک و شعور مشتریاتون احترام بزارید و بگید که این قالب ها اختصاصی نیستند و صرفا عمل فارسی سازی روشون اعمال شده.

sahoo

Registered User
لایک‌ها
82
بنابراین به ذهن و درک و شعور مشتریاتون احترام بزارید و بگید که این قالب ها اختصاصی نیستند و صرفا عمل فارسی سازی روشون اعمال شده.
سلام
درک و شعور شما اگه در حد قابل قبولی بود بهتون توضیح میدادم.شما می تونستید همین سوال یا انتقاد رو در خصوصی مطرح کنید و تاپیک رو خراب نکنید
در کل کسایی که با من کار کردن در جریانند ما هم طراحی می کنیم هم ویرایش همم فارسی سازی

laravel68

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

با پوزش از استارت می دونم اسپ هستش اما مجبورم بگم. دوست عزیز و گرامی چرا ما اینقدر اینطور شدیم که هدفمون فقط تخریب هستش ؟ چرا ما ایرانی ها جز افرادی هستیم که بجای اینکه از خدای بخواهیم ما رو قوی و خوشحال کنه آرزو می کنیم قوی ها و خوشحال رو بدبخت و ناراحت کنه ؟ (پوزش از استارتر) عزیز دل ایشون اصلا کار هم بلد نباشه داره زحمت می کشه و هزینه ای که گفته اصلا برای کار اختصاصی نیست کار اختصاصی وردپرس فقط چهار تا باکس و پس زمینه حداقل یعنی 500 هزار تومان

sahoo

Registered User
لایک‌ها
82
با پوزش از استارت می دونم اسپ هستش اما مجبورم بگم. دوست عزیز و گرامی چرا ما اینقدر اینطور شدیم که هدفمون فقط تخریب هستش ؟ چرا ما ایرانی ها جز افرادی هستیم که بجای اینکه از خدای بخواهیم ما رو قوی و خوشحال کنه آرزو می کنیم قوی ها و خوشحال رو بدبخت و ناراحت کنه ؟ (پوزش از استارتر) عزیز دل ایشون اصلا کار هم بلد نباشه داره زحمت می کشه و هزینه ای که گفته اصلا برای کار اختصاصی نیست کار اختصاصی وردپرس فقط چهار تا باکس و پس زمینه حداقل یعنی 500 هزار تومان
ممنون از شما
من در بالا هم ذکر کردم
پنل 2: طراحی سایت + افزونه های مورد نیاز +تنظیمات پایه+استفاده از قالب های پولی و افزونه های پولی +responsive سازی قالب و امکانات دیگر ==>300 تومان

که نشان دهنده استفاده از قالب های سایت تم فارست و ... است

wwwha

Registered User
لایک‌ها
93

sahoo

Registered User
لایک‌ها
82
دوست عزیز
ما ایرانی ها تخریب نداریم !!؟؟ الان به نظرتون این عمل من تخریب هستش یا عمل ایشون ؟؟
امثال این اقا گند زدن به بازار آی تی یه آدم هفده هیجده ساله یه کم از Css حالیش شده اومده داره اینکارو میکنه با 50 هزار تومن.
بعد وقتی طرف مجری سفارش کار رو میده به ایشون و ایشون یه قالب عملا اماده بهشون میده و یه درخواست خواست رو اجرا نمیتونه بکنه طرف مجری رو کلا نسبت به فضای وب بی اطمینان میکنه

شما که اینقدر روشن فکر هستید چرا زود قضاوت میکنید؟؟؟
من هرگز ارزوی بدبختی برای کسی نمیکنم بقول معروف کافر همه را به کیش خود پندارد

شما هم یکی از اون دسته افراد هستی که قالب وردپرس رو چهار تا باکس و پس زمینه میدونی و Ui و Ux و بهینه سازی قالب و کلی کار دیگه که باید انجام بشه روی یک قالب استاندارد رو نمیدونی

متاسفم واسه ی فضای وب و مردم ما که وقتی میخوان وارد فضای مجازی بشن فقط هزینه پایینتر براشون مهم هست و هیچ چیز دیگر براشون مهم نیست و وقتی نتیجه نمیگیرن وب رو مقصر میدونن نه فردی که براشون راه اندازی کرده

با سلام
دوست عزیز شما که اینقدر به اصطلاح بافهم و شعور هستید اگر مشکلی داشتید با کار بنده در قالب پیام خصوصی بیان می کردید.
درباره سن و سال هم و تخصص هم با کمال احترام به شما هیچ ربطی نداره! کسایی که با بنده کار کردند درباره تخصص و روش کار من آگاه هستند.

درباره اعتماد سازی هم بهتره صحبت نکنیم چون امتیاز های درخشانی که گرفتید قابل مشاهده است.

تاپیک زیر را من در سال 2013 ایجاد کردم. با فرض اینکه حدس شما درباره سن بنده درست باشه (که نیست!) 4 سال پیش در حال راه اندازی و طراحی قالب انجمن با 5 هزار تومان بودم. اونموقه شما تازه وارد دنیای وب شده بودی( تاریخ عضویتتون)
https://forum.persiantools.com/threads/طراحی-انجمن-فقط-با-5هزارتومان-اول-کار-بعد-پول.450938/

درکل نظر و انتقاد قابل پذیرش است. اما اینکه چطور بیان کنیم بستگی به شعور شخص و خانواده آدم داره.
موفق باشید.

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
با سلام
دوست عزیز شما که اینقدر به اصطلاح بافهم و شعور هستید اگر مشکلی داشتید با کار بنده در قالب پیام خصوصی بیان می کردید.
درباره سن و سال هم و تخصص هم با کمال احترام به شما هیچ ربطی نداره! کسایی که با بنده کار کردند درباره تخصص و روش کار من آگاه هستند.

درباره اعتماد سازی هم بهتره صحبت نکنیم چون امتیاز های درخشانی که گرفتید قابل مشاهده است.

تاپیک زیر را من در سال 2013 ایجاد کردم. با فرض اینکه حدس شما درباره سن بنده درست باشه (که نیست!) 4 سال پیش در حال راه اندازی و طراحی قالب انجمن با 5 هزار تومان بودم. اونموقه شما تازه وارد دنیای وب شده بودی( تاریخ عضویتتون)
https://forum.persiantools.com/threads/طراحی-انجمن-فقط-با-5هزارتومان-اول-کار-بعد-پول.450938/

درکل نظر و انتقاد قابل پذیرش است. اما اینکه چطور بیان کنیم بستگی به شعور شخص و خانواده آدم داره.
موفق باشید.

بله دوست عزیز شما خوبی !!
من از طرز صحبت کردن شما واقعا به ادب خانوادگی شما پی بردم و بنده هیچ حرفی دیگه با شما ندارم
قضاوت را میزارم با مردم !!
در ضمن اگر امتیاز های من توجه کنی هیچ ربطی به موضوع برنامه نویسی نداره و یک آدم شیاد که کلاه 10 15 تا بچه های همین انجمن رو برداشته به من امتیاز منفی داده و اینم هم به شما ربطی نداره !!
شما برو همون سایت 50 هزار تومنیت رو بزن.

بالا