برگزیده های پرشین تولز

طراحی و راه اندازی وب سایت و ایده های شما

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

با هزینه کاملا مناسب

بصورت کاملا ریسپانسیو و بهینه و کدنویسی اصولی

طراحی گرافیک (PSD ) - تبدیل psd به html - تبدیل html به وردپرس

نمونه کارها به زودی بصورت عکس و آنلاین قرار داده میشه

امکان عقد قرارداد با تمام افراد حقوقی و حقیقی فراهم هستش

برای تست ریسپانسیو و بهینه بودن سایت میتونید
سایت اصلی شرکت ما رو بررسی کنید

http://pardazmizban.com

https://validator.w3.org/nu/?doc=http://pardazmizban.com/

بعضی از نمونه کارها:

نمونه اول

نمونه دوم

راههای ارتباطی با شرکت فاطر ایده پردازان مهام

شماره تماس: 08433230259
تلگرام : @pardazmizban

ارسال تیکت
نمونه های جدید و آنلاین بزودی در تاپیک درج خواهد شد

در صورت هرگونه سوال میتونید در داخل همین تاپیک،تلگرام،شماره تماس یا از طریق تیکت در ارتباط باشید

Last edited:

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
متاسفانه ما به این شخص یک کار برای کدنویسی سپردیم که قرار بود دو روزه تحویل بدن. بعد از یک ماه گفتن که من دیگه نمیتونم ادامه بدم و تا همینجا مجبورم رها کنم کار رو. نکته جالب قضیه اینجاست که این آقا خودش بلد نبود انجام بده باز داده به کس دیگه که براش انجام بده. کاری که ما برون سپاری کردیم رو این آقا دوباره برون سپاری کرده. حالا باز نکته جالب تر اینجاست که پول کاری که نکردن رو هم از ما میخوان. کاری که ما دادیم یه کدنویس دیگه انجام داده که تمام مستندات هم موحوده. نکته جالبه قضیه اینجاست این آقا بابت دیرکرد و کار نیمه تمام به ما کلی ضرر زده و ما مجبور شدیم خسارت بدیم. بعد از ما طلبکار هم هست و کارهای جالبی هم انجام میده مثل ساخت آی دی با نام دختر و پیام دادن به بنده. این آقا واقعا رفتارش خیلی حرفه ای هست. خیلی. حتما پیشنهاد میشه.

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
این آقا من آوازش رو شنیدم فکر میکنه با تخریب دیگران خودش میتونه به نون و نوایی برسه. ولی وقتی بن بشه میفهمه

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
متاسفانه ما به این شخص یک کار برای کدنویسی سپردیم که قرار بود دو روزه تحویل بدن. بعد از یک ماه گفتن که من دیگه نمیتونم ادامه بدم و تا همینجا مجبورم رها کنم کار رو. نکته جالب قضیه اینجاست که این آقا خودش بلد نبود انجام بده باز داده به کس دیگه که براش انجام بده. کاری که ما برون سپاری کردیم رو این آقا دوباره برون سپاری کرده. حالا باز نکته جالب تر اینجاست که پول کاری که نکردن رو هم از ما میخوان. کاری که ما دادیم یه کدنویس دیگه انجام داده که تمام مستندات هم موحوده. نکته جالبه قضیه اینجاست این آقا بابت دیرکرد و کار نیمه تمام به ما کلی ضرر زده و ما مجبور شدیم خسارت بدیم. بعد از ما طلبکار هم هست و کارهای جالبی هم انجام میده مثل ساخت آی دی با نام دختر و پیام دادن به بنده. این آقا واقعا رفتارش خیلی حرفه ای هست. خیلی. حتما پیشنهاد میشه.
سلام
وقت شما بخیر بزرگوار
حرفی برای گفته هاتون ندارم احیانا شما نبودید سه ماه جواب مارو نمیدادید
تا اینکه توی انجمن اعلام کردم جواب دادید !
خودتون داخل چت ها گفتید ما انجام دادیم بعد گفتید فقط 60 هزار تومان پرداخت میکنم :)ما گفتیم 120 هزار تومان هزینه هستش باید پرداخت کنید :)
الان میگید من اومدم با اسم دختر،دو روزه گفتم نمیتونم تحویل بدم؟میتونید مستندات رو بذارید (البته بصورت فیلم) که شماره ما قشنگ بیافته که با اسم دختر بهتون پیام دادیم ،یا اعلام کردیم نمیتونیم که راست و دروغ قضیه مشخص بشه

الان فکر کردید مارو تخریب کردید !حروم خوری خودتونو پوشاندید ایشالله تو این ماه محرم هرکسی کلاهبرداری و دروغ میگه تمام درامد خرج درامد خودش و خانواده اش بشه:general703:;):)
جدیدا کسی کلاهبرداری میکنه توی تاپیک اعلام میشه طلب کار هم میشه
موفق باشید بزرگوار

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
سلام
وقت شما بخیر بزرگوار
حرفی برای گفته هاتون ندارم احیانا شما نبودید سه ماه جواب مارو نمیدادید
تا اینکه توی انجمن اعلام کردم جواب دادید !
خودتون داخل چت ها گفتید ما انجام دادیم بعد گفتید فقط 60 هزار تومان پرداخت میکنم :)ما گفتیم 120 هزار تومان هزینه هستش باید پرداخت کنید :)
الان میگید من اومدم با اسم دختر،دو روزه گفتم نمیتونم تحویل بدم؟میتونید مستندات رو بذارید (البته بصورت فیلم) که شماره ما قشنگ بیافته که با اسم دختر بهتون پیام دادیم ،یا اعلام کردیم نمیتونیم که راست و دروغ قضیه مشخص بشه

الان فکر کردید مارو تخریب کردید !حروم خوری خودتونو پوشاندید ایشالله تو این ماه محرم هرکسی کلاهبرداری و دروغ میگه تمام درامد خرج درامد خودش و خانواده اش بشه:general703:;):)
جدیدا کسی کلاهبرداری میکنه توی تاپیک اعلام میشه طلب کار هم میشه
موفق باشید بزرگوار
از الفاظی که جناب عالی به کار میبری کاملا سطح شخصیت شما مشخص هست. تمامی مستندات آماده شده و تصاویر موجود هست. از تاریخ شروع که قرار بوده 3 روزه کارهارو انجام بدین و همه کارهایی هم که من خواسته بودم هست. تاریخ نهایی که جناب عالی که نمیدونم چند سال سن دارین به دلیل امتحانات چواب من رو نمیدادین و نمیتونین کارو انجام بدین. همه این ها موجوده. که به ما ضرر زدین ما نباید تاوان امتحان داشتن و کار بلد نبودن شما رو پس بدیم . ما قرار داد میبندیم کار میکنیم آبرو داریم. بازیچه ی دست شما نیستیم . مدارک همه موجوده که کار ناقص با انجام فقط چند تا ریزه کاری در مدت زمان خیلی طولانی تر به ما دادی بعد کاری که انجام نشده هم پولش رو از ما خواستی و بعد اقدام به تخریب و ... . جالبه واقعا. به خاطر ضرری که به خاطر شما دیدیم باید یه چیزیم پرداخت کنیم. البته این که به خاطر ضرری که شما زدی به خاطر امتحان داشتن و کار بلد نبودنتون به ما ما یه بار به یه کدنویس دیگه هم مجبور شدیم پرداحت کنیم که کارها رو درست برای ما انجام بده

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
از الفاظی که جناب عالی به کار میبری کاملا سطح شخصیت شما مشخص هست. تمامی مستندات آماده شده و تصاویر موجود هست. از تاریخ شروع که قرار بوده 3 روزه کارهارو انجام بدین و همه کارهایی هم که من خواسته بودم هست. تاریخ نهایی که جناب عالی که نمیدونم چند سال سن دارین به دلیل امتحانات چواب من رو نمیدادین و نمیتونین کارو انجام بدین. همه این ها موجوده. که به ما ضرر زدین ما نباید تاوان امتحان داشتن و کار بلد نبودن شما رو پس بدیم . ما قرار داد میبندیم کار میکنیم آبرو داریم. بازیچه ی دست شما نیستیم . مدارک همه موجوده که کار ناقص با انجام فقط چند تا ریزه کاری در مدت زمان خیلی طولانی تر به ما دادی بعد کاری که انجام نشده هم پولش رو از ما خواستی و بعد اقدام به تخریب و ... . جالبه واقعا. به خاطر ضرری که به خاطر شما دیدیم باید یه چیزیم پرداخت کنیم. البته این که به خاطر ضرری که شما زدی به خاطر امتحان داشتن و کار بلد نبودنتون به ما ما یه بار به یه کدنویس دیگه هم مجبور شدیم پرداحت کنیم که کارها رو درست برای ما انجام بده
اینکه شخصیت ما چطوری هستش به خود ما مربوط هستش
اما چند تا ریزه کاری ما رفع تمام مشکلات شما بوده :) بجز یک مورد که دو سه روز زمان برد :)
احیانا عکس نذارید چون خودتون گرافیست هستید و تقلب ماشالله زیاده :)
اگر کار ناقص هستش میخواین قالب رو همینجا بفرستم دوستان بررسی کنن :)
طبق گفته شرکتی شما براش کار انجام دادید چند ماه الافشون کردید و ده تا کدنویس عوض کردید و هر بار به هرکدومشون یه کار میدادین بعد کلا جواب نمیدادین :)مستند بذارید کار براتون انجام دادیم گفتید فردا تسویه میکنم سه ماه جواب نمیدادید اگه نداشتید خودم میذارم مستندات رو :)
کسی که شما دارید میگید فلان و بیسان هستش بهش کار دادید بعد با اسم خودتون میزنید کدنویسی شده :)در حالی که نصب افزونه در وردپرس رو هم بلد نیستید و به ما گفتید انجام بدیم :)(این از سطح سواد شما)
شما اول گفتید فردا واریز میکنم بعد چند ماه جواب ندادید بعد گفتید 50 تومن واریز میکنم برای کاری که به قول خودتون ما انجام ندادیم چرا میخواین پول واریز کنید

سن ما هرچی هستش میتونید بیاید شرکت در خدمتتون باشیم :)

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
اینکه شخصیت ما چطوری هستش به خود ما مربوط هستش
اما چند تا ریزه کاری ما رفع تمام مشکلات شما بوده :) بجز یک مورد که دو سه روز زمان برد
احیانا عکس نذارید چون خودتون گرافیست هستید و تقلب ماشالله زیاده :)
اگر کار ناقص هستش میخواین قالب رو همینجا بفرستم دوستان بررسی کنن :)
طبق گفته شرکتی شما براش کار انجام دادید چند ماه الافشون کردید و ده تا کدنویس عوض کردید و هر بار به هرکدومشون یه کار میدادین بعد کلا جواب نمیدادین :)مستند بذارید کار براتون انجام دادیم گفتید فردا تسویه میکنم سه ماه جواب نمیدادید اگه نداشتید خودم میذارم مستندات رو :)
کسی که شما دارید میگید فلان و بیسان هستش بهش کار دادید بعد با اسم خودتون میزنید کدنویسی شده :)در حالی که نصب افزونه در وردپرس رو هم بلد نیستید و به ما گفتید انجام بدیم :)(این از سطح سواد شما)
شما اول گفتید فردا واریز میکنم بعد چند ماه جواب ندادید بعد گفتید 50 تومن واریز میکنم برای کاری که به قول خودتون ما انجام ندادیم چرا میخواین پول واریز کنید

سن ما هرچی هستش میتونید بیاید شرکت در خدمتتون باشیم :)
تصویر قرار میدیم در صورتی که اعتراضی داشتید فیلمش رو هم قرار میدیم
کاملا از صحبت های شما شخصیت و هدف شما مشخص هست. کاربرها خودشون عاقلن
قالب خیلی وقته توسط فرد دیگه ای که ایشون هم کاملا آماده ی احضار نظرشون توی انجمن های مختلف هستن تکمیل شده. و ایشون هم به عنوان شاهد ماجرا هستن که شما کاری برای ما نکردی و بخش وبلاگ رو این شخص برامون اوکی کرده و خیلی موارد دیگه. مواردی که شما انجام دادین تغییر چند مارجین و ... بوده اونم نه بعد از 3 روز بلکه بعد از دو هفته چند تا مارجین عوض کردی که 100 تومن بابتش از ما خواستی.
نمیزاریم کد نویسی شده میزاریم طراحی شده چون تیمی کار میکنیم
باشه شما فکر کنید نصب افزونه وردپرس رو بلد نیستیم. همین طوری فکر کردی که اومدی پیش خودت حساب کتاب کردی که پول زور از ما طلب کنی. مطلب بعدی این که من اگه بلد نباشم افزونه وردپرس نصب کنم مشکلی نیست. چون گرافیستم. جناب عالی که کار کدنویسی قبول میکنی اسم خودتو میزاری کدنویس بهتره بری کار خودتو یاد بگیری ( سطح شعور و شخصیت و دانش شما مشخص هست )
بله با کارهایی که شما کردی من باز گفتم اشکال نداره وبلاگ که اصلا انجام نشده من پولشو دادم کدنویس دیگه اوکی کرده . اون پول 4 تا ریزه کاریم که میگی 50 اشکال نداره میدم. ولی همون طور که از شخصیت شما پیداست و کارهایی که انجام دادی و تهدیداتی که کردی اونم نگرفتی چون قبول نکردی که بگیری. همه چیز مستند وجود داره.
آهان شما شرکت دارین. ببخشید نمیدونستم ثبت شرکت این قدر کلاس داره :)

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
لازم باشه ریز کارهایی که باید انجام میشده و شده و ... رو هم قرار میدم
تاریخ شروع که به من پیام ارسال کرده:
45196150685097843683_almandata2.jpg

ما کارو یک روزه میخواستیم کامل که گفت ته تهش 3 روزه کارو کامل میکنه :
7778150685097229402_almandata3.jpg

تاریخی درگیر امتحانات شده کار رو ول کرده و کاری انجام نداده :
36978150685097333745_almandata.jpg

قسمتی که بلد نبوده انجام بده : در حدی میتونه کار انجام بده که کد هکس رنگ رو تغییر بده یا مارجین ها رو عوض کنه.

20157150685098738318_almandata4.jpg

این بوده یعنی قرار دادن آیکون + عنوان. که همینشم که برون سپاری کرده سایز هاش اشتباه بوده. ریسپانسیوش به هم ریخته بوده. ما اینارو دوباره دادیم کدنویس جدید اصلاح کرده

22207150685098719746_almandata6.jpg

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
نیاز باشه تمام مدارک خسارت هایی که این شخص به من وارد کرده و من مجبور شدم پرداخت کنم و باعث ضرر من شده با دیرکرد و ناقص تحویل دادن و رها کردن کار همه رو قرار میدم
کدنویسی هم که کارهای ما رو انجام داده هستش و آمادست تا بیاد عنوان کنه ایشون دروغ میگه و ما به کدنویس جدید پول دادیم اون کارها رو برا ما انجام داده.
از اول دو تا مارجین تغییر میداد هی میگفت ما کامل انجام دادیم. میگم عزیز من چیو انجام دادی؟ این که همونیه که روز اول بوده. برا ما فاکتور فرستاده . فاکتور کرده نصب افزونه contact form فلان قدر.

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
لازم باشه ریز کارهایی که باید انجام میشده و شده و ... رو هم قرار میدم
تاریخ شروع که به من پیام ارسال کرده:
45196150685097843683_almandata2.jpg

ما کارو یک روزه میخواستیم کامل که گفت ته تهش 3 روزه کارو کامل میکنه :
7778150685097229402_almandata3.jpg

تاریخی درگیر امتحانات شده کار رو ول کرده و کاری انجام نداده :
36978150685097333745_almandata.jpg

قسمتی که بلد نبوده انجام بده : در حدی میتونه کار انجام بده که کد هکس رنگ رو تغییر بده یا مارجین ها رو عوض کنه.

20157150685098738318_almandata4.jpg

این بوده یعنی قرار دادن آیکون + عنوان. که همینشم که برون سپاری کرده سایز هاش اشتباه بوده. ریسپانسیوش به هم ریخته بوده. ما اینارو دوباره دادیم کدنویس جدید اصلاح کرده

22207150685098719746_almandata6.jpg
داخل عکس هم گفته شده فقط یک مورد بوده که من در توانم نبوده و منتظر بودم دوستم رفع کنه :)
قرار نیست من همه چیو بلد باشم:)هیچ کس کامل نیستش :)
شما لطف کن بعد از اینکه من گفتم کارهارو انجام دادم ببین چی جواب دادی گفتی فردا راجب تسویه میحرفیم سه ماه بعدش جواب ندادین شما :) اگر دروغ میگیم شما ثابت کن این قضیه رو :)
با سهه اکانت دیگه بهتون پیام دادیم 5 دقیقه ای جوابگو بودین :)
من امشب قالبتونو پیدا کنم میذارم همینجا ببینیم ناقص بوده یا کامل:) (اول نمیخواستم اینکارو کنم چون قالب رو من کامل کد نکرده بودم!اما الان که شما اینقدر مارو مشکل دار کردید !امشب قرارش میدم دینشم گردن خودتون بخاطر پررویی :) جای تسویه حساب ادعا هم دارید)
من خودم شخصا با مدیر شرکت حرف زدم اعلام کردن ده بار تغییر کدنویس دادین چندین ماه الافشون کردین !
اگه خواستید من شماره و همه چیز مدیر شرکت رو میذارم !
لطف کنید تمام پیام هارو بذارید از اول تا اخر :)

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
سلام و وقت بخیر

متاسفانه وقت اینو ندارم خط به خط توضیح بدم

فقط اینو میگم

طبق عکس خودشون

18 خرداد قرار بوده با ما تسویه کنن

http://up.vbiran.ir/uploads/36978150685097333745_almandata.jpg

دو ماه بعدش جواب مارو دادن

http://s8.picofile.com/file/8307891334/photo_۲۰۱۷_۱۰_۰۱_۱۷_۳۱_۵۹.jpg

داخل انجمن دیگه هم گفتم تمام موارد رو خود من انجام دادم یک مورد بود یا دو مورد من سپردم دوستم دو روز با تاخیر بود که متاسفانه ایشون بخاطر دو روز بدقولی ما !حدود چندمیلیون متضرر شدن (مدیر شرکت اعلام کرده چند ماه فکر کنم آقای بابایی الافشون کرده هربار یه قسمت از کارو به یه کدنویس دادن )

حالا ایشون به ما میگه اسپمر که چرا این اقا کار براش اانجام شده هیچ پولی ندادن اینطوری هم طلبکارن !

ملت دزدی میکنن بیصدا ایشون با صدا ادعاشم داره

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191629&p=1707242#post1707242

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
شما خودتو ثابت کن شکایت کن :)
کارهایی که ما کردیم براتون
منوی صفحه اصلی - وبلاگ - صفحه سینگل - صفحه اصلی بخش تماس با ما - صفحه اصلی منو محصولات
صفحه لاگین هم کدنویسی شده براتون :)
هزینه هم گفتیم 120 هزار تومان وظیفه تون هستش پرداخت کنید :)پرداخت نکنید کلاهبردارید:)

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
منوی صفجه اصلی تغییر گزینه ها و تغییر متن چند کلمه - وبلاگی اوکی نده صفحه سینگلی اوکی نشده - تماس با ما فقط پلاگینش نصب شده چون همه چی از قبل کد نویسی شده بوده - محصولات هم که توضیح شده - صفحه لاگین هم که توضیح داده شده یک دکمه با دو فیلد
هزینه نهایت حق شما 50 تومنی بود که گفتم برای همین چند تا رزه کاری به غیر از وبلاگ و سینگل که اوکی نشده که اونم زیادیتون بوده که متاسفانه قبول نکردین و نخواستین.
جناب عالی فکر کنم خیلی احساس زرنگی میکنی. اینجوری شیادی نمیکنن دوست عزیز. یکم سعی کن حرفه ای تر باشی
کارهایی که اول گفتیم انجام دادیم انجام شده خودتون هم میدونید فقط میخوای ادعای حرفه ای کنید که شما خوبید :)
قرار بود پول واریز کنید سه ماه جواب ندادید که عکسش معلومه بعد داخل تاپیک اعلام شد
گفتید که شما هیچ کاری نکردید :)

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
دروغگویی پوریا بابایی

داخل انجمن دیگه دروغگویی ایشون ثابت شد :) بعد دوستانشونو میارن توی تاپیک که بگن اره با ما کلاهبرداریم :)

ایشالله حرام رو کنار بذارید و به نون حلال بپیوندید ;)

pouria.b

Registered User
لایک‌ها
418
دروغگویی پوریا بابایی

داخل انجمن دیگه دروغگویی ایشون ثابت شد :) بعد دوستانشونو میارن توی تاپیک که بگن اره با ما کلاهبرداریم :)

ایشالله حرام رو کنار بذارید و به نون حلال بپیوندید ;)
خب به سلامتی حکم الهی رو هم صادر کردن ایشون برای ما
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191629
لطفا دوستان چک کنن و ببینن ایشون چیجوری قصد شیادی دارن اما متاسفانه این بار موفق نشدن
نمونه های قبلی شیادی های این فرد:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=183421&highlight=
متاسفانه یا خوشبختانه باز هم دستش رو شده اما این بار گیر یکی مثل بنده افتاده که پول مفت به کسی نمیدم

mohammadsaeed1

Registered User
لایک‌ها
152
خب به سلامتی حکم الهی رو هم صادر کردن ایشون برای ما
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191629
لطفا دوستان چک کنن و ببینن ایشون چیجوری قصد شیادی دارن اما متاسفانه این بار موفق نشدن
نمونه های قبلی شیادی های این فرد:
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=183421&highlight=
متاسفانه یا خوشبختانه باز هم دستش رو شده اما این بار گیر یکی مثل بنده افتاده که پول مفت به کسی نمیدم
اصلا من شیاد :))
شما خوب :))

شما حروم خوری نکن شیادی من به شما هیچ ربطی نداره :):general711:

Vonarian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
لطفا تاپیک توسط مدیران و ناظران سایت بررسی بشه!
باتشکر.
شما ۲ تا هم بهتره به طور قانونی(قانون فروم)مشکل رو حل کنید نه اینکه همینطور بحث کنید و اسپم ارسال کنید.

Sent from my K00E using Tapatalk

m_2t_ab

مدیر بازارچه - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,026
سلام دوستان عزیز
تمامی فعالیتهای کاربران و خرید و فروشهای بین کاربران به صورت دوستانه و با مسوولیت خود آنها انجام می شود. پرشین تولز، همکاران بازارچه،‌ مدیران و گردانندگان انجمنهای بازارچه هیچگونه نفعی از این فعالیت و هیچ گونه تعهدی در خصوص صحت و سقم معامله یا کلاهبرداری و کم فروشی ندارند. از طرفی پرشین تولز کیفیت و کمیت هیچ یک از محتویات نوشته های کاربران را تایید نمی کند.
با این حال در صورت نیاز به مدیران همین بخش مراجعه کنید، من در بازارچه عمومی در خدمتتون هستم.
موفق باشید

بالا