برگزیده های پرشین تولز

طراح سايت و وبلاگ لازم دارم

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چه كار ميخواهيد بكنيد؟ چه جور طرحي ميخواهيد؟ اگر ميشه كمي توضيح بديد شايد من بتونم بهتون كمكي بكنم (البته از هفته آينده آلان مشغول امتحانات پايان ترم هستم)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
به همه خواهش مي كنم هركسي بلد است كه چگونه يك سليت درست كرد به من كمك كند من رفتم يك فضا و دامنه خريدم ولي اصلا كار باش بلد نيستم من قبلا وبلاگ نويس بودم وقالب وبلاگ اكدهاو... ير در مي آورم ولي تو سايت موندم اصلا بلد نيستم كار كنم با فرانت پيج هم اصلا بلد نيستم كار كنم ولي با فرانت پيج داخل آفيس مال ويندوز بلدم اما اينجا رو بلد نيستم بلد نيستم فايل يا عكس و... آپلود كنم ايميل در سايت بسازم ساب دومين و...
كسي مي تواند كمك كند منم بدان جبران مي كنم
هر كي مي تواند كمك كند
اگر جايي هم دراين رابطه مي دانيد به من بگوييد تا من انجا برم وياد بگيرم
www.iroonikids.com
فضا هم 50 مگابايت است
لطفا اگر كسي بلد است راهنمايي وتوضيح را به ايميلم بفرستد من اين نوشته را در چند جا ديگر نوشتم ولي كسي راهنمايي نكرد اميدوارم شما ها كمكم كنيد
هر كي مي تواند مدي سايت بازديد كنندها و... هر كي :(
ايميل من
[email protected]

http://www.iroonikids.com
يك ماه است فا ودامنه را خريدم ولي هنوز درست نشده حتي نمي توانم نوشته اول را كه نوشته سايت در حال ساخت است را بردارم
كمك كنيد
كسي هم اگر طراح سايت است به من كمك كند

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
سلام
به همه خواهش مي كنم هركسي بلد است كه چگونه يك سليت درست كرد به من كمك كند من رفتم يك فضا و دامنه خريدم ولي اصلا كار باش بلد نيستم من قبلا وبلاگ نويس بودم وقالب وبلاگ اكدهاو... ير در مي آورم ولي تو سايت موندم اصلا بلد نيستم كار كنم با فرانت پيج هم اصلا بلد نيستم كار كنم ولي با فرانت پيج داخل آفيس مال ويندوز بلدم اما اينجا رو بلد نيستم بلد نيستم فايل يا عكس و... آپلود كنم ايميل در سايت بسازم ساب دومين و...
هر كي مي تواند كمك كند
www.iroonikids.com
فضا هم 50 مگابايت است
لطفا اگر كسي بلد است راهنمايي وتوضيح را به ايميلم بفرستد من اين نوشته را در چند جا ديگر نوشتم ولي كسي راهنمايي نكرد اميدوارم شما ها كمكم كنيد
ايميل من
[email protected]

يك ماه است فا ودامنه را خريدم ولي هنوز درست نشده حتي نمي توانم نوشته اول را كه نوشته سايت در حال ساخت است را بردارم
كمك كنيد

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نظرم بهتر بود شما ابتدا يك اگاهي از سايت پيدا مي كردي بعد مي رفتي سراغش.
اولا اينكه بايد html رابلد باشي كه زبان پايه هست.
بعدش مي تونستي با زبانهاي ديناميك مثل ASP,PHP وب سايت طراحي كني.
به هر حال آگاهي از بعضي كدهاي وبلاگ براي ساخت سايت كافي نيست.
از جايي كه گرفتي زنگ بزن مشورت كن. برايت صفحه طراحي كنن.
يا خودت ياد بگير كه طول ميكشه اگر وبلاگ در سايت مي خواي بايد برنامه اي movable type به كار بگيري.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
سلام
هر كي مي تواند كمك كند
www.iroonikids.com
فضا هم 50 مگابايت است
ايميل من
[email protected]

كمك كنيد

ببین راحت بده یه ام تی (مویل تایپ) که الان بیشتر هاست فروشا نصب می کنن یا تو همینجام که بگرددی زیاد اموزشش هست رو نصب کن و با وبلاگ درست شده حال کن یا اگه تو کنترل پنل سایتت ! فانتاستیکو یا اسکریپ لایبرری هست برو و از اونجا یه ورد پرس نصب کن یا بی 2 !یا یه سیستم پرتابل مثل زوپxoops یا ناک!!!!!!!که اگه فانتاستیکو یا اسکریپ لایبرری هم نداشته باشی ولی دیتابس یعنی مای اس کی یو ال و پرل رو هاستت پشتیبانی کنه به راحتی می تونی فارسی شده این دو تا رو نصب کنی که همه چی دارند و کار باهاشون راحته!!!!!!!!البته از نظر من نصبxoops خیلی راحت تر هست!!!!!و لی راهنمای درمورد ناک فراونتر!!!!!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
ببین راحت بده یه ام تی (مویل تایپ) که الان بیشتر هاست فروشا نصب می کنن یا تو همینجام که بگرددی زیاد اموزشش هست رو نصب کن و با وبلاگ درست شده حال کن یا اگه تو کنترل پنل سایتت ! فانتاستیکو یا اسکریپ لایبرری هست برو و از اونجا یه ورد پرس نصب کن یا بی 2 !یا یه سیستم پرتابل مثل زوپxoops یا ناک!!!!!!!که اگه فانتاستیکو یا اسکریپ لایبرری هم نداشته باشی ولی دیتابس یعنی مای اس کی یو ال و پرل رو هاستت پشتیبانی کنه به راحتی می تونی فارسی شده این دو تا رو نصب کنی که همه چی دارند و کار باهاشون راحته!!!!!!!!البته از نظر من نصبxoops خیلی راحت تر هست!!!!!و لی راهنمای درمورد ناک فراونتر!!!!!!!
من كه بلد نيستم اگر مي توانيد شما براي من نصب كنيد
[email protected]
www.iroonikids.com

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از mahiar0 :
من كه بلد نيستم اگر مي توانيد شما براي من نصب كنيد
[email protected]
www.iroonikids.com
چیو نصب کنم؟؟؟؟روهاست نصب زوپ خیلی آسونه به ویژه اگه فانتاستیکو هم تو کنترل پنلت داشته باشی!!با دوتا کلیک نصب میشه!!کافیه از تو کنترل پنل بری داخل فانتاستیکو و بعد xoos رو از تو منو روش کلیک کنی و یه صفحه میاد و راحت نصب میشه !ولی اصل کار اینه که یاد بگیری با اون کار کنی !! مثلا این زوپ رو اگه اول رو لوکال نصب کنی باهاش ور بری خیلی سریع یاد می گیری باهاش چی کار کنی!
برای نصب روی لوکال زوپ بروbernawolf.com و چگونگی نصب ایزی پی اچ پی رو بخون و نصبش کن تا بتونی با نصب اون برنامه های مثل زوپ و نیوک رو رو کامپیوتر خودت نصب کنی و با اونها راحت کار کنی تا در عمل بتونی از اونها درست استفاده کنی!!!

ولی اگه می خواهی ام تی نصب کنی برای لوکال مقاله مشاهیر تو بلغان تولز کامله و یا نصب همره تصویر در http://weblog.ce.to من نصبش کردم با اون!!ولی اگه مستقیم رو هاست می خواهی نصب کنی برو روزنامه جام جم یک شنبه همین هفته و ویژه نامه کلیک اونو بخون کامل همه چیزو نوشته!!!

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mehrdad1355 :
چیو نصب کنم؟؟؟؟روهاست نصب زوپ خیلی آسونه به ویژه اگه فانتاستیکو هم تو کنترل پنلت داشته باشی!!با دوتا کلیک نصب میشه!!کافیه از تو کنترل پنل بری داخل فانتاستیکو و بعد xoos رو از تو منو روش کلیک کنی و یه صفحه میاد و راحت نصب میشه !ولی اصل کار اینه که یاد بگیری با اون کار کنی !! مثلا این زوپ رو اگه اول رو لوکال نصب کنی باهاش ور بری خیلی سریع یاد می گیری باهاش چی کار کنی!
برای نصب روی لوکال زوپ بروbernawolf.com و چگونگی نصب ایزی پی اچ پی رو بخون و نصبش کن تا بتونی با نصب اون برنامه های مثل زوپ و نیوک رو رو کامپیوتر خودت نصب کنی و با اونها راحت کار کنی تا در عمل بتونی از اونها درست استفاده کنی!!!

ولی اگه می خواهی ام تی نصب کنی برای لوکال مقاله مشاهیر تو بلغان تولز کامله و یا نصب همره تصویر در http://weblog.ce.to من نصبش کردم با اون!!ولی اگه مستقیم رو هاست می خواهی نصب کنی برو روزنامه جام جم یک شنبه همین هفته و ویژه نامه کلیک اونو بخون کامل همه چیزو نوشته!!!

سلام اين چي من نمي فهمم بلد نيستم مي توني كمكم كن
هاستم ويندوز چيزي بلد نيستم :wacko:

fsh-group

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mahiar0 :
سلام اين چي من نمي فهمم بلد نيستم مي توني كمكم كن
هاستم ويندوز چيزي بلد نيستم :wacko:

سلام من 30-40 تومان مي گيرم برات يك سايت طراحي مي كنم بستگي به سايتي داره كه بخواي

mahdi3466

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا ما که برات طراحیش کردیم هاست خودت ایراد داره
12000 خط برنامه نویسی ASP کرده بودیم واسه فارومش که نفله شد اگه اون هاست رو عوض کنی بهتره

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
به نقل از mahdi3466 :
آقا ما که برات طراحیش کردیم هاست خودت ایراد داره
12000 خط برنامه نویسی ASP کرده بودیم واسه فارومش که نفله شد اگه اون هاست رو عوض کنی بهتره
اره مي خوام هاستو عوض كنم دستت درد نكنه زحمت دادم
هواي اين اقا مهدي ما رو داشته باشيد asp كاره خوبي

pro_persian_boy

Registered User
لایک‌ها
43

4bm

Registered User
لایک‌ها
51
  • :) چه نوع سایتی میخوای طراحی کنی؟؟؟

بالا