برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
اگر چند کاربری که این پی ام رو دریافت می کنند ، ریپورت کنند باهاش برخورد میشه .

من بیکارم بشینم به اینُ اون بگم بشینید PM این شخص رو ریپورت کنید ؟ خصومت شخصی که با ایشون ندارم . با کسی هم کاری ندارم که میخواد ریپورت کنه یا نکنه ، بنده فقط از دریافت PM های این کاربر ناراحتم و شما هم موظفید بهشون تذکر بدید ، حالا میخواد چه خاطر 1 کاربر رو آزرده کرده باشه یا 100 نفر.

اینم pm دیروز این شخص و دریافت کننده ها :

gXbc.png

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325

xmixx

Registered User
لایک‌ها
8
سلام

در قوانین بازارچه یک تجدیدنظر لازمه
من پست خرید کتاب کمک آموزشی از ناشر با 20% تخفیف قرار دادم و عکس هم گذاشتم درحالیکه برای کتاب واقعا نیازی به عکس جلد نیست
با این حال بسته شده، علت رو پرسیدم، گفتن باید از کالا عکس چند وجهی باشه!!!
بنظرتون واقعا این خنده دار نیست؟!
اصلا کتابها دست من نمیاد که بتونم عکسی بگیرم، من فقط واسطه هستم
درحالیکه کتاب کمک آموزشی گاج بیرون ریخته ست و همه می شناسنش
میگن "قانون" هست، آخه قانونی که برای همه چیز و همه شرایط یک حرف بزنه که دیگه قانون نیست، میشه ساطور

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
سلام و درود خدمت مدیران عزیز

دیگه الان بسته بودن گفتگوی آزاد معنای خاصی نداره خصوصا الان که بحث رفع فیلترینگ فیسبوک هم مطرح شده و خیلی از مسائل دیگه و خدا رو شکر دیگه کسی نیست بیاد

به گفتگوی آزاد پرشین تولز گیر بده پس نه خودتون رو عذاب بدید و نه ما رو ! الان کل پی تی شده گفتگوی آزاد ! و با قبل هیچ فرقی نداره

پس بازش کنید بذارید بقیه بخش ها هم سر و سامون بگیرن و از تاپیک های مربوط به گفتگو راحت بشن

ار بسته بودنش نه شما نفعی میبرید و نه ما ؛ بهتره کمی به کاربرای فروم هم احترام بذارید الان چند وقته خیلیا دارن التماس میکنن که آقا باز کنید! حالا قبلا بهونش بود و ما هم قبول داشتیم ولی الان دیگه نه

الان ببینید اکثر کاربرای با سابقه پرشین تولز تو این یه سال غزل خداحافظی خوندن رفتن شما باز کنید دوستان هم خودشون جو رو کنترل میکنن

اعتبار یه سایت به کاربراشه ! احترام قائل باشید تا اعتبار داشته باشید

ممنونم ازتوجهتون ...

P R O

همکار باز نشسته
لایک‌ها
4,036
ای کاش برای افرادی که امتیاز ویژه بازارچه رو خریدن ، این امکان رو فراهم میکردید که

وقتی من پست یک نفر رو ادیت می کنم، دیگه اون یوزر نتونه پستش رو ادیت کنه .

این مشکل چند ماه پیش برای خود من پیش آمد و طرف (اسپمر) خیلی راحت اراجیفی که من ادیت کرده بودم رو، دوباره می نوشت !

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,234
سلام و درود خدمت مدیران عزیز

دیگه الان بسته بودن گفتگوی آزاد معنای خاصی نداره خصوصا الان که بحث رفع فیلترینگ فیسبوک هم مطرح شده و خیلی از مسائل دیگه و خدا رو شکر دیگه کسی نیست بیاد

به گفتگوی آزاد پرشین تولز گیر بده پس نه خودتون رو عذاب بدید و نه ما رو ! الان کل پی تی شده گفتگوی آزاد ! و با قبل هیچ فرقی نداره

پس بازش کنید بذارید بقیه بخش ها هم سر و سامون بگیرن و از تاپیک های مربوط به گفتگو راحت بشن

ار بسته بودنش نه شما نفعی میبرید و نه ما ؛ بهتره کمی به کاربرای فروم هم احترام بذارید الان چند وقته خیلیا دارن التماس میکنن که آقا باز کنید! حالا قبلا بهونش بود و ما هم قبول داشتیم ولی الان دیگه نه

الان ببینید اکثر کاربرای با سابقه پرشین تولز تو این یه سال غزل خداحافظی خوندن رفتن شما باز کنید دوستان هم خودشون جو رو کنترل میکنن

اعتبار یه سایت به کاربراشه ! احترام قائل باشید تا اعتبار داشته باشید

ممنونم ازتوجهتون ...

احسنت!!!

Registered User
لایک‌ها
4,964
با باز شدن گفت و گوی آزاد چندان موافق نیستم . دلیلش بازگشت احتمالی اوباش به اونجاس ! الان به اقصی نقاط نِت پراکنده شدن خوشبختانه .

همینطور سفت و سخت بگیرین تا کودک درون اینا بمیره ، بعد بازش کنید

از شما بعیده ! کودک درون دوستان صد تا کفن پوسونده

این محدودیت باید برداشته بشه

amanz

Registered User
لایک‌ها
1,085
با باز شدن گفت و گوی آزاد چندان موافق نیستم . دلیلش بازگشت احتمالی اوباش به اونجاس ! الان به اقصی نقاط نِت پراکنده شدن خوشبختانه .

همینطور سفت و سخت بگیرین تا کودک درون اینا بمیره ، بعد بازش کنید

درسته جهان سومی و عقب افتاده هستیم و قدرت تحمل نظرات مخالف در حد صفره ولی شعور هم خوب چیزیه
کسانی توی گفتگوی آزاد داشتیم که ذهن حقیرت از درک مطالبشون عاجز بوده
کسانی که به علت تفاوت طرز فکرشون توی جامعه ی واقعی جایی نداشتن و به اینجا پناه می بردن
در ضمن توی هر محیطی نخاله وجود داره

Registered User
لایک‌ها
4,964
درسته جهان سومی و عقب افتاده هستیم و قدرت تحمل نظرات مخالف در حد صفره ولی شعور هم خوب چیزیه
کسانی که به علت تفاوت طرز فکرشون توی جامعه ی واقعی جایی نداشتن و به اینجا پناه می بردن

احسنت ! ای کاش مدیریت فروم به این مسائل هم نگاه بکنه

باز شدن گفتگو خیلی ضروریه ! خیلی

botrakia

Registered User
لایک‌ها
72

اون قسمتی که بُلد کردم با جمله های بعدت تطابق بده ... یه چیزایی در مورد قدرت تحمل نظر مخالف و شعور در حد صفری که ازش صحبت میکنی دستگیر خودت بشه لا اقل !

پ ن : ببین کی داره برای کی از گفت و گوی آزاد تعریف میکُنه !!!

از شما بعیده ! کودک درون دوستان صد تا کفن پوسونده

این محدودیت باید برداشته بشه

من موافق آزادی برای هر موضوعی هستم ولی اگه اونجا رو دیده باشید یا قبلا تجربه کرده باشی ...

ترولی که نمیخوام اسمشو بیارم ، اونجا رو به گند کشیده بود ، برای بعضیا فان بود ولی ترولاش واقعا رو مود خیلی ها بود . این یه نمونه ـشه .

باند بازی در حد لالیگا ! ضمنا کدوم آزادی تا یه تاپیک در مورد یه مسئله حساس تاریخی یا فرهنگی میزدی گاهی به دقیقه نمیکشید که پاک میشد .

در کل خوب بود ولی واقعا دیگه اواخرش به گند کشیده شده بود ، سر مسائلی که بعضیاشون رو الان گفتم .

هم همکارای اون بخش و هم یوزرا دیگه یه جورایی انگار به آخر خط رسیده بودن ؛ انگار زده بود به سرشون مثل روانیا شده بودن .

Last edited:

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بنده هم تا اونجای که به یاد دارم افرادی مثه ایشون باعث برهم زدن نظم گفتگو ازاد و بسته شدنش شدند

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
من به خاطر مشغله زیاد و دانشجو شهرستان بودن نتونستم با یوزر تکش تو گفتگوی آزاد عرض اندام کنم:D:p خدا کنه وا بشه با خیال راحت پست بدیم:lol: باووو چقدر آخه بن میکنید لا مصبا- :lol:

botrakia

Registered User
لایک‌ها
72
این سوزشش از جای دیگه اس جدی نگیریدش

الان منظورت من بودم ؟!!!!!!!!!!!! :)

پ ن : بعضی وقتا خوبه آدم از سن و سالش خجالت بکشه ! و یه ذره قبل حرف زدن فکر کُنه !

کاش مردم ما اینطور نبودن ! حتی ظرفیت یه پست خلاف نظر خودتون رو ندارین .

همه مردم منظورم نیست ...

مشکل شخصی هرکی داره پ خ بده ! اینجا رو به ... نکشین ! الان یکی میاد میبینه فکر میکنه دارم با 10 نفر کل می کنم !! دیگه نمیدونه کرم از کجاس ! هرچی با احترام بیشتر صحبت می کنم ، متاسفانه عکسشو میبینم ! کامبیز ؟!!!! من اصلاً با تو مشکلی داشتم ؟! دارم ؟! خودم خبر ندارم ...

mondert

Registered User
لایک‌ها
1,425
بیکارین می خواین گفتگوی آزاد باز بشه!؟
اسپم کده ای بیش نبود اونجا

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
از دوستان عزیز خواهش مندم ادبیات فرومی را رعایت کنند.

متاسفانه تعدادی از پست ها از این نظر مشکل داشتن که حذف شدند لطفا رعایت کنید.

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508

خسته نباشی حمید خان! یعنی فقط ادبیات فرومی من ایراد داشت که هر 3 تا پستم پاک شدند؟!!

اونوقت این کاربر brotkia که مدام در حال افترا زدن به سایرین هست و از واژه های نامناسبی هم استفاده می کنه ادبیات فرومیش مورد تایید شماست؟!!
1364044234481.gif

همین سیاست رو در پیش گرفتید که پی تی داره هر روز خلوت تر از گذشته میشه دیگه. به جای پست پاک کردن کمی انتقاد پذیر باشید

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

جمید جان یعنی فقط پستای یه نفر مشکل داشته؟ پس اون کسی که این بحث رو شروع کرد چی؟

Registered User
لایک‌ها
4,964
دوستانی که موافق باز شدن گفتگو هستند لطفا اعلام کنند

Registered User
لایک‌ها
4,964
موافقم

پ.ن: ولی کو گوش شنوا؟

وقتی مدیریت بیاد ببینه همه درخواست بازگشایی گفتگو رو دارن خارج از ادب هستش که بخوان به درخواست کاربران واکنش منفی نشون بدن

به شخصه اگر ببینم تو جایی برام احترام قائل نیستن یه لحظه اونجا نمیمونم

بالا