برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اگر همچین پستی رو من و امثال من پرسپولیسی میزدیم کم کم یکماه بن میشیدم. ایشون برای بار چندم هست که داره علنا توهین می کنه
http://forum.persiantools.com/threads/کلوب-طرفداران-استقلال.66706/
page-3593#post-11941829

جنابعالی حق نداری بیای تاپیک استقلال خبر های حاشیه ای بذاری در حالی که کل فروم میدونن پرسپولیسی هستی
خبر هایی که میذاری هم همه خبر های حاشیه ای و درپیته.
هیچ کس هم دلش نمیخواد شما اونجا باشی....پس نذار!
همون پستی که میگی توهین رو همه لایکش کردن پس همه با من موافقن...پس نیا تاپیک ما.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مدیران محترم..ایشون علنا اومده در تاپیک داره تبلیغ یه سایت دیگه رو میکنه و علنا عنوان کرده چون داره از گذاشتن لینک درصد ( پول ) میگیره داره اینکار رو میکنه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
جنابعالی حق نداری بیای تاپیک استقلال خبر های حاشیه ای بذاری در حالی که کل فروم میدونن پرسپولیسی هستی
خبر هایی که میذاری هم همه خبر های حاشیه ای و درپیته.
هیچ کس هم دلش نمیخواد شما اونجا باشی....پس نذار!
همون پستی که میگی توهین رو همه لایکش کردن پس همه با من موافقن...پس نیا تاپیک ما.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مدیران محترم..ایشون علنا اومده در تاپیک داره تبلیغ یه سایت دیگه رو میکنه و علنا عنوان کرده چون داره از گذاشتن لینک درصد ( پول ) میگیره داره اینکار رو میکنه
اگر بنا بر توهین باشه ، شما که هر دو تا حرفت سه تاش توهینه !
در ثانی من خبر در مورد استقلال میزارم و حق دارم شرکت کنم در هر تاپیکی مادامی که قوانینش یعنی توهین به افراد ، یا ... نباشه که نیست.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اگر بنا بر توهین باشه ، شما که هر دو تا حرفت سه تاش توهینه !
در ثانی من خبر در مورد استقلال میزارم و حق دارم شرکت کنم در هر تاپیکی مادامی که قوانینش یعنی توهین به افراد ، یا ... نباشه که نیست.

پست های من در تاپیک استقلال ربطی به شما نداره..من چیزی هم بگم به تیم خودم گفتم از روی عصبانیت....
من نیومدم تاپیک پرسپولیس بخوام خبر تحریک آمیز بزنم یا به بازیکنا و مربیای شما حرفی بزنم....
شما هم خیر! تا بوده در این فروم همین بوده که دو طرف در تاپیک های هم پست نمیدن....
شما خبر برای استقلال نمیذاری...شما داری تبلیغات میکنی و این ممنوعه...اینجا اگه مدیر داشت برخورد میکرد باهات.
امیدوارم داشته باشه و بیان پست یکه علنا گفتی دارم پول میگیرم لینک بذارم رو ببینن...خدا روشکر ویرایش هم نمیتونی بکنیش دیگه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
پست های من در تاپیک استقلال ربطی به شما نداره..من چیزی هم بگم به تیم خودم گفتم از روی عصبانیت....
من نیومدم تاپیک پرسپولیس بخوام خبر تحریک آمیز بزنم یا به بازیکنا و مربیای شما حرفی بزنم....
شما هم خیر! تا بوده در این فروم همین بوده که دو طرف در تاپیک های هم پست نمیدن....
شما خبر برای استقلال نمیذاری...شما داری تبلیغات میکنی و این ممنوعه...اینجا اگه مدیر داشت برخورد میکرد باهات.
امیدوارم داشته باشه و بیان پست یکه علنا گفتی دارم پول میگیرم لینک بذارم رو ببینن...خدا روشکر ویرایش هم نمیتونی بکنیش دیگه.
خبر دراگان تنها خبر ضد استقلال بوده که خودتم میدونی درسته و هزار تا سایت و روزنامه هم زدن. اتفاقا خیلی از اخبار بوده من برای همچین فکری نزدم سوتفاهم نشه.
شما هم میتونی در تاپیک پرسپولیس فعالیت کنی مادامی که هر فحشه به پرسپولیسی ها ندی که اونم گویا مدیران باهاتون رفیقن ندید میگیرن.
طبق قانون فروم ، مادامی که خلاف قوانین فروم عمل نکنم حق شرکت در هر تاپیکی رو دارم.
اصلا گیریم من الان استقلالی هستم ، شما مشکلی داری؟

در ضمن من درصدی از سایت نمیگیریم. لینکهای خبری رو در جاهای مرتبط پخش می کنم همین.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
خبر دراگان تنها خبر ضد استقلال بوده که خودتم میدونی درسته و هزار تا سایت و روزنامه هم زدن. اتفاقا خیلی از اخبار بوده من برای همچین فکری نزدم سوتفاهم نشه.
شما هم میتونی در تاپیک پرسپولیس فعالیت کنی مادامی که هر فحشه به پرسپولیسی ها ندی که اونم گویا مدیران باهاتون رفیقن ندید میگیرن.
طبق قانون فروم ، مادامی که خلاف قوانین فروم عمل نکنم حق شرکت در هر تاپیکی رو دارم.
اصلا گیریم من الان استقلالی هستم ، شما مشکلی داری؟

در ضمن من درصدی از سایت نمیگیریم. لینکهای خبری رو در جاهای مرتبط پخش می کنم همین.

شما پستی از من در تاپیک پرسپولیسی دیدی؟؟؟ عکسشو بذار!
من کاری به تیم شما ندارم چون اصلا برام مهم نیست .
خلاف قوانین فروم عمل نکردی؟ اوکی مشخص میشه.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
شما پستی از من در تاپیک پرسپولیسی دیدی؟؟؟ عکسشو بذار!
من کاری به تیم شما ندارم چون اصلا برام مهم نیست .
خلاف قوانین فروم عمل نکردی؟ اوکی مشخص میشه.
دقیقا. به جای فحش هایی که میدید که که اغلب شما را در همین حالت می بینیم ، میتونستید ریپورت بدید تا مدیران بررسی کنند. اگر خلاف قوانین باشه فوقش اینه حذف می کنن . الان هم منتظر می مونیم مدیران هر چی گفتن همون عمل میشه.
در ضمن من هم پرسپولیس رو دوست دارم هم استقلال . کلا دو تیمه هستم.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دقیقا. به جای فحش هایی که میدید که که اغلب شما را در همین حالت می بینیم ، میتونستید ریپورت بدید تا مدیران بررسی کنند. اگر خلاف قوانین باشه فوقش اینه حذف می کنن . الان هم منتظر می مونیم مدیران هر چی گفتن همون عمل میشه.
در ضمن من هم پرسپولیس رو دوست دارم هم استقلال . کلا دو تیمه هستم.

بله مشخصه...من در دو سال اخیر...حداقل صد بار پست های شما که مملو از توهین...تهمت...افترا به باشگاه استقلال بود رو ریپورت دادم.
البته که دو تیمه هستید....!!
شما دارید در این فروم و در تاپیک استقلال به عنوان یه پرسپولیسی پست های تحریک آمیز در مورد باشگاه ما میذارید و دارید تبلیغ یه سایت دیگه رو میکنید و علنا گفتید که دارید پول میگیرید به خاطرش

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
بله مشخصه...من در دو سال اخیر...حداقل صد بار پست های شما که مملو از توهین...تهمت...افترا به باشگاه استقلال بود رو ریپورت دادم.
البته که دو تیمه هستید....!!
شما دارید در این فروم و در تاپیک استقلال به عنوان یه پرسپولیسی پست های تحریک آمیز در مورد باشگاه ما میذارید و دارید تبلیغ یه سایت دیگه رو میکنید و علنا گفتید که دارید پول میگیرید به خاطرش
من ضد بعضی ها زدم ولی خودتونم میدونید خیلی هاش راست بوده. ولی به هیچ وجه من الوجوه توهینی نکردم. شما علنا هر کی مخالفت حرف میزنه فحش میدی. من لینک از سایت ورزشی میزارم. اینجا هم فقط تبلیغ مستقیم هاستینگ ممنوعه. تمام.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
لطفا بگذارید مدیران تصمیم بگیرند که آیا کسی با رعایت قوانین میتونه در تاپیک های مختلف شرکت کنه یا نه. من و شما باهم به نتیجه نمی رسیم.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
بله مدیران تصمیم بگیرن....ولی قضیه اینه که شما قوانین رو رعایت نمیکنید به 2 دلیل :

1-خبرهایی که میذارید حاشیه ای هست و باعث تنش در تاپیک استقلال شد....مدرک هم براش هست به عنوان مثال خبر درپیتی که راجع به نیامدن فرهاد مجیدی به استادیوم گذاشتید باعث حاشیه و جنجال شد

2- شما پول میگیرید که تبلیغ یه سایت دیگه رو بکنید و اینو من نمیگم خودتون به وضوح در تاپیک عنوان کردید...این غیر اخلاقی و همین طور درواقع دارید غیر مستقیم اسپم میکنید.

حالا ظاهر آدم های متشخص و عاشق قوانین رو به خودتون گرفتید فکر میکنید همه مثل خودتون ظواهر قضیه رو می بینند.

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
الان میتونستم توی پیام خصوصی این موضوع رو پیگیری کنم اما من اهل دغلبازی نیستم

یاد ندارم پشت کسی اراجیف ببافم برای همین همینجا مردانه حرفمو میگم . مدیرای عزیز رسیدگی کنید

@Forum Manager
@Hamid2day
@ehsan
@kyle

بخدا منم میتونم با کاربرا کتابی صحبت کنم دل همه رو بدست بیارم بعدش با پنبه سر ببرم
اما خدا رو شکر هم صداقت دارم هم شرافت ، که باعث میشه حرف حق رو همونطور که هست بگم

اینکه توی بخش بازارچه ی اپل کاربرای معمولی رو از قیمتهای واقعی آیفون باخبر میکنم تا سرشون کلاه نره بده ؟

اینکه بلد نیستم با لحن محترمانه سر ملت کلاه بزارم بده ؟

Last edited:

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
الان میتونستم توی پیام خصوصی این موضوع رو پیگیری کنم اما من اهل دغلبازی نیستم

یاد ندارم پشت کسی اراجیف ببافم برای همین همینجا مردانه حرفمو میگم . مدیرای عزیز رسیدگی کنید

@Forum Manager
@Hamid2day
@ehsan
@kyle

بخدا منم میتونم با کاربرا کتابی صحبت کنم دل همه رو بدست بیارم بعدش با پنبه سر ببرم
اما خدا رو شکر هم صداقت دارم هم شرافت ، که باعث میشه حرف حق رو همونطور که هست بگم

اینکه توی بخش بازارچه ی اپل کاربرای معمولی رو از قیمتهای واقعی آیفون باخبر میکنم تا سرشون کلاه نره بده ؟

اینکه بلد نیستم با لحن محترمانه سر ملت کلاه بزارم بده ؟
لطفا بفرمایید مشکل چی هست؟

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
لطفا بفرمایید مشکل چی هست؟

سلام کل تاپیکمو فقط بخاطر یک پست پاک کردن
یارو میتونسته خودش کلمات پست مورد نظر رو ویرایش کنه
اصن پیام ارسال میکرد خودم ویرایش میکردم
نه اینکه همه ی زحمات منو یهو یکجا حذف کنه

انجمن با ما کاربرای عادی زنده است منظورم اینه که فعالیت مدیرای فرعی باید برای رفاح اعضا باشه
پس بی زحمت دسترسی افرادی که به تازگی رنک مدیریتی گرفتن محدود کنید که کاربرای معمولی اذیت نشن
بزارین واسه چند ماه مدیر آزمایشی باشن مثلا اگه هرکاری خواستن انجام بدن قبلش به تایید یک مدیر اصلی برسه
بعد از یک مدت اگه عرضه داشتن بعد بهشون دسترسی های بیشتری بدین نه اینکه از همون اول بهشون رنک میدین

Last edited:

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
کاش همه ی مدیرای بخش بازارچه ی اپل مثل آقا مهدی عزیز باشن

@modernyanni
http://forum.persiantools.com/members/modernyanni.131107/

حتی وقتی یه ویرگول میخواد به تاپیک اضافه کنه به کاربرا اطلاع میده همه هم مطمئنن اگه پستی رو ویرایش میکنه صد درصد به نفع صاحب تاپیک هست

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
اینجا یه تشکر ویژه هم کنم از آقا سعید گل
که از وقتی مدیر پاتوق شدن اعتبار زیادی به انجمن پرشینتولز دادن
الحق که امثال سعید جان باید پست های مدیریتی توی نهاد های دولتی بگیرن
مطمئنم همه ی اونایی که باهاش برخورد داشتن حرف منو کامل قبول دارن

http://forum.persiantools.com/members/saeid-kh.275308/
@saeid.kh

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
حالا که حرف از تشکر کردنه جا داره از عمو مایکی هم یه تشکر ویژه کنم <3
خداوکیلی وجودش واسه پیتی یه نعمته
ایشالا که همیشه سالمو سلامت باشه ما هم از برکات حضورش فیض ببریم :دی
فقط ایندفعه رو تگش نمیکنم که ریا نشه

Last edited:

saeid.kh

مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
5,966
اینجا یه تشکر ویژه هم کنم از آقا سعید گل
که از وقتی مدیر پاتوق شدن اعتبار زیادی به انجمن پرشینتولز دادن
الحق که امثال سعید جان باید پست های مدیریتی توی نهاد های دولتی بگیرن
مطمئنم همه ی اونایی که باهاش برخورد داشتن حرف منو کامل قبول دارن

http://forum.persiantools.com/members/saeid-kh.275308/
@saeid.kh
سلام دوست من :)
شما نسبت به من خیلی لطف دارید، البته من یه همکار ساده در بخش پاتوقم ;):general406:

بالا