برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
895
درود
ببخشید ، قضیه این پست های مربوط به گردشگری چیه ، من هر وقت میام داخل سایت و آخرین نوشته ها رو نگاه میکنم ، چندین پست پشت سر هم از چند تا یوزر راجع به هتل و فلان منطقه تفریحی و ووو هستش ، جالب اینجاست که اصلا هم بیننده نداره ، نمیگم همچین پست هایی بد هستن ، ولی واقعا نظم سایت رو بهم ریختن دیگه اینجور بصورت پشت سرهم تاپیک باز کردن و کپی پیست کردن کار درستی نیست ! خیلی وقته که این مورد داخل سایت هست احتمالا کاربرهای دیگه هم از این موضوع شاکی شدن ولی نمی دونم چرا رسیدگی نمی کنین

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
چرا نمیتوان به خود پ خ داد؟! چرا ارور میده؟ لطفا مشکل پ خ دادن به خود را حل کنید شاید کسی خواست مطلبی را ذخیره داشته باشد...

PETO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
سلام
اقا این چه وضعیه
من یه تاپیک زدم تو تاپیک اعلام کردم بزودی عکس قرار میدم کلا یک ساعت هم نشد الان عکسو اماده کردم اومدم بذارم دیدم تاپیک بدون هیچ تذکری حذف شده
مدیرای عزیز به ما میرسن یهو قانونمند میشن.
حداقل یه رویه داشته باشین با همه کاربرا یجور برخورد کنین.
من بارها دیدم بعضی کاربرا روزها خلاف قوانین رفتار میکنن ولی کسی رسیدگی نمیکنه ولی به ما میرسه دیگه قلع و قمع میشیم.

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,551
خواهشا پست دادن تو بخش پاتوق رو منوط به گذشتن 30 روز از تاریخ ثبت نام و ارسال حداقل 10 پست بکنید تا از حجم نیویوزرهایی که تو این بخش اسپم میکنن کم شه
با تشکر

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
من مشکل اینباکس پیام خصوصی دارم
4700 پیام بیشتر از ظرفیت 5000 عدد دارم و دیگه تمایلی به خرید پکیج بازارچه ندارم

حالا باید چی کار کنم ؟

@ehsan
@Forum Manager

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
یه بنر شناور هست گوشه فروم کنارش علامت بستن تبلیغ هم هست, خیلی بهتر میشد اگه این علامت X بستن تبلیغ روی تمام بنر ها باشه, افزونه های ضدتبلیغ اگر فعال باشن تمام فروم مختل میشه دیگه نمیشه پست داد و... قبلا اینطور نبود یا قروم را با افزونه ضد تبلیغ سازگار کنید یا یه افزونه مناسب اینجا معرفی کنید یا علامت بستن تبلیغ کنار تمام بنر ها بزارید
@ehsan
ممنون میشم اگه این مشکل را حل کنید, این حجم تبلیغات اون هم وقتی نمیشه حذفشون کرد واقعا کلافه کننده هست

Last edited:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
لطفا اتصال محل سکونت کاربر به گوگل مپ را به اختیار خود کاربر بزارید نه اینکه همه مکان ها به مپ وصل بشه، کمتر کسی از عنوان مناسب و سازگار با مپ استفاده میکنه...

mhrdd_ygnh

Registered User
لایک‌ها
318
بعضی تبلیغ ها سایزشون با کروم گوشی مشکل داره
این چندمین باره که اینجور میشه و آزار دهندس
هی باید انگشت رو برای هر صفحه بکشیم

فایل های ضمیمه

• Screenshot_20170819-212004.png
    Screenshot_20170819-212004.png
    481.4 KB · نمایش ها: 9

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
یه بنر شناور هست گوشه فروم کنارش علامت بستن تبلیغ هم هست, خیلی بهتر میشد اگه این علامت X بستن تبلیغ روی تمام بنر ها باشه, افزونه های ضدتبلیغ اگر فعال باشن تمام فروم مختل میشه دیگه نمیشه پست داد و... قبلا اینطور نبود یا قروم را با افزونه ضد تبلیغ سازگار کنید یا یه افزونه مناسب اینجا معرفی کنید یا علامت بستن تبلیغ کنار تمام بنر ها بزارید
@ehsan
ممنون میشم اگه این مشکل را حل کنید, این حجم تبلیغات اون هم وقتی نمیشه حذفشون کرد واقعا کلافه کننده هست
Adblock Plus این خیلی عالی کار میکنه

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
Adblock Plus این خیلی عالی کار میکنه
دارم استفاده میکنم از همین افزونه آپدیت شده هم هست, فعال باشه پست نمیتونم بزارم! قبلا اینطوری نبود
یه نفرم افزار دیگه هم همزمان کار میکنه ولی امان از این تبلیغات پرشین تولز نیست هم ترافیک نت را میکشن و هم میزنن تو چشم آدم
الان برای شما با همین افزونه بدون مشکل هستید؟!

Dr.Cnet

Registered User
لایک‌ها
2,181
دارم استفاده میکنم از همین افزونه آپدیت شده هم هست, فعال باشه پست نمیتونم بزارم! قبلا اینطوری نبود
یه نفرم افزار دیگه هم همزمان کار میکنه ولی امان از این تبلیغات پرشین تولز نیست هم ترافیک نت را میکشن و هم میزنن تو چشم آدم
الان برای شما با همین افزونه بدون مشکل هستید؟!
نه من مشکلی با این افزونه ندارم، شما ببین چی رو دستی بلاک کردی

world15

Registered User
لایک‌ها
837
چرا ظاهر فروم تغییر کرد، کی پشت این توطئه است؟
نوار عنوان ها ک سیاه هست انگار عزاداریه.. رنگ سفید زیباست ولی اینکه صفحه پست خاکستری تیره یهو سفید میشه عادت نداریم..

world15

Registered User
لایک‌ها
837
بنظرم بهتر بود بخش وب مسترا از کسب درامد از اینترنت جدا میشد.. چون این وب مسترا همینطور پشت سرهم تاپیکشون رو بالا میارن و تاپیکای کسب درآمد اکثر سریع پایین میره

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بنظرم بهتر بود بخش وب مسترا از کسب درامد از اینترنت جدا میشد.. چون این وب مسترا همینطور پشت سرهم تاپیکشون رو بالا میارن و تاپیکای کسب درآمد اکثر سریع پایین میره
فرمایش دیگه ای ندارید؟!

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
اون قسمت نوشته کسب درآمد از اینترنت بعد تاپیک بحث و گفتگو بین وبمسترا که همیشه آپ میشه کجاش درآمدزاست؟
یعنی یه تالار جدید برای اون یه دونه تاپیک درست کنن؟!
تاپیک را کجا جابجا کنن؟! بهترین مکانش همونجاست

world15

Registered User
لایک‌ها
837
یعنی یه تالار جدید برای اون یه دونه تاپیک درست کنن؟!
تاپیک را کجا جابجا کنن؟! بهترین مکانش همونجاست
ی قسمت هست بنام معرفی وبلاگ و وبسایت و یکی هم برای سئو و موتورهای جستجو.. بحث و گفتگوی وبمسترها بیشتر برای اون قسمتا مناسبه

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,498
سلام، تاپیک سوالات متفرقه بخش پاتوق چرا بسته شده؟ درسته که این فروم بخشاهای تخصصی زیادی داره ولی کسی پاسخگو نیست برای همین هم ما مجبوریم سوالامون رو توو پاتوق بپرسیم من خودم هروقت توو یه بخش تخصصی سوال پرسیدم جوابی نگرفتم در حالی که وقتی توو پاتوق همون سوال پرسیده شده فورا جواب داده شده. ;)

بالا