برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان عزیز ، در مورد گزینه های تشکر از یکدیگر چرا در این فروم خبری از اونها نیست ؟
تقریبا در تمام فرومهای موجود این گزینه ها وجود دارند که باعث دلگرمی کسانی میشه که به سوالات کاربران پاسخ می دهند ؛ همچنین در پایین صفحه تاپیک می شد که کاربران در حال دیدن موضوع رو دید اما در این فروم امکانش نیست >
ممنون میشم بگید چرا .
موفق باشید
در مورد تشکر، بارها و بارها تو فروم بحث شده و من فقط جواب آخر رو بهتون میدم: با توجه به شرایط فروم، نصب گزینه تشکر برای فروم نتیجه مثبت نداره...
لطفا این مورد رو ادامه ندین..

اون پایین هم برای اینکه به دیتابیس، فشار نیاد...اسامی نوشته نمیشه...شما با کلیک کردن بر روی هر یوزر میتونین، وضعیتش رو ببینین..!!

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
گذاشتن سیستم تشکر خیلی دیر شده،الان خیلی از کاربران بالای 1000 تا پست دارن و یکی که الان عضو بشه،میتونه 1 پست بزنه و 1 تشکر! ولی کاربری که 3000 تا پست زده،دیگه بدونید که وضعیتش چی میشه!

بعدشم پس فردا لابد کاربری که زیاد تشکر شده... هزار و یک ادعا و منت و ... می خواد داشته باشه.مشکلات زیاد بیده
crazy.gif

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
منهم با سیستم تشکر مخالفم
جایی گفته بودید که قرار ادیت هم بسته بشه ! این اصلا منطقی نیست !
ممکنه لینکی عوض شه ، یا یک فرد در یک صفحه 6 ماه پیش اطلاعات غلط داده باشه بخواد تصحیح کنه !
این مورد برا من پیش امده

در ضمن من تو امضا یک سری پیشنهاد دارم
درسته که آنچنان منطقی نیست...ولی گویا جدیدا مد شده که دوستان یهو همه پستاشون رو ادیت میکنن...

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
واقعا ادیت میخواد برداشته شه!چرا آخه؟ خیلی عجیبه:eek:

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
خب اینکه مد شده ملت شهید پرور پستهایشان را ادیت میکنند، مگر بد است؟
موزمار نگرفتم قضیه رو.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
خب اینکه مد شده ملت شهید پرور پستهایشان را ادیت میکنند، مگر بد است؟
موزمار نگرفتم قضیه رو.
بحث اینه که...مثلا یه کاربری که کلی پست مفید تو فروم زده...یهو به سرش میزنه و پستاش رو ادیت میکنه و بجاش 3 نقطه میذاره...
حالا شماها هم زیاد این بحث رو کش ندینش..من فقط گفتم که شاید ادیت برداشته بشه...شاید هم نشه//!!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من چون حاجاقام، حرف آخر رو من باید بزنم!!
خب مومن، اینطوری که صورت مساله رو پاک نمیکنند که. به یک چنین شخصی با پخ اخطار میدهند، اگر قانع شدند که هیچی، اگر نه، از راههای قانونی وارد میشوند!

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
بحث اینه که...مثلا یه کاربری که کلی پست مفید تو فروم زده...یهو به سرش میزنه و پستاش رو ادیت میکنه و بجاش 3 نقطه میذاره...
حالا شماها هم زیاد این بحث رو کش ندینش..من فقط گفتم که شاید ادیت برداشته بشه...شاید هم نشه//!!

اینجا همیشه به خاطر دیگران دیگران هم تنبیه میشن!

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
البته، همیشه هیزم تر و خشک با هم میسوزند، ولی مرسی لیلا. خوشمان آمد.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
دوستان عزیز من فقط گفتم که شاید اینجوری بشه ... یکی از دلایلی که تا حالا نشده هم همین بحث تر و خشک بوده...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
دوستان عزیز من فقط گفتم که شاید اینجوری بشه ... یکی از دلایلی که تا حالا نشده هم همین بحث تر و خشک بوده...

ميبينم فعاليتتون زياد شده چند وقته تو قسمت هاي ديگر مثل اينكه ارتقا درجه پيدا كرديد :D

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
البته، همیشه هیزم تر و خشک با هم میسوزند، ولی مرسی لیلا. خوشمان آمد.

چطوری حاجاقا کم پیدایی؟

پس یه فکری کنین که نسوزن:D

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
درسته که آنچنان منطقی نیست...ولی گویا جدیدا مد شده که دوستان یهو همه پستاشون رو ادیت میکنن...
خب ادیت کنن ! این دیگه حق مسلم هر فردی هست که حرفی که یه جا زده رو ادیت کنه !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خب ادیت کنن ! این دیگه حق مسلم هر فردی هست که حرفی که یه جا زده رو ادیت کنه !
چقدر بحث کردید ، اوکی پس ما این بحث رو تموم شده میدونیم ، ایشالا که ادیت رو بر نمیدارید . تازه اگه دلیت رو هم بهمون بدید خوشحال میشیم :دی

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

اگه برداشته نشه بهتره .. من خودم خیلی پیش اومده مطلبی رو دیدم عصبانی شدم اون لحظه یه چیزی نوشتم وقتی پست خودم رو دیدم ؛ متوجه شدم که ممکنه باعث درگیری بشه و ادیتش کردم

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

یه انتقاد فورومی!

فروم مدت خیلی طولانی هست که لاگ این کردن بهش خیلی زمان بر شده و بعضی وقت ها هم صفحات خیلی دیر لود میشن ادامین فکری نمی خوان براش بکنن؟؟

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
موزمار جان تو فروم های خارجی،پست را معمولا تا 1 روز میتونی ادیت کنی.. البته احترام کاربر هم بجاش هست و میتونه با پی ام دادن،تقاضای پاک شدن دست نوشته هاشو بده.

بهرحال کاری کنید که نه سیخ بسوزه و نه کباب.بهرحال اگه مدیری پست های کاربری را به درخواست خودش پاک نکنه،مدیون هست و به این نکات هم توجه ای ویژه بشه.

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
جسارتاً یک پیشنهاد دارم.
در مرامنامه، یک بند بگنجانید که نامه های طولانی، ممنوع است.
گفتگوی آزاد رو کاری باهاش ندارم. هرکی هرچقدر خواست بنویسه. ولی بخشهای تخصصی به خصوص تاریخ و فرهنگ، واقعاً حیف است که میایند و مطالب طولانی مینویسند. من فکر میکنم که 99 و خورده ای درصد از این نامه های طولانی، کپی پیست باشد از جای دیگر. علت اینکه نمیگویم 100 درصد از نجابتم است که شاید یک موردی باشد و از چشمان تیز بین بنده رد شده باشد!
ولی واقعاً حیف است. نمیدونم خود نویسندگان این جور مطالب، مینشینند و یک همچین مطلبی رو بخونند یا نه.
پیشنهاد میکنم که جزو قوانین باشد که آقا جان بشین خودت مطلبت رو بخون، خلاصه و مفیدش رو با لینک منبع بیار اینجا. و الا ما میتونیم پاکش کنیم یا کمش کنیم.
جسارت بود البته به تمام دست اندر کاران بخشهای تخصصی.

بالا