برگزیده های پرشین تولز

طرح انتقادات و پیشنهادات عمومی مربوط به کل فروم

فتنه گر

Registered User
لایک‌ها
138
سلام
یه پیشنهاد کوچیک دارم، در قسمت "پیغام های من" مدیریت پ خ خیلی سخته اگه می شد در قسمت نمایش پ خ که همه رو نشون میده علاوه بر نشان دادن موضوع مثلا ده کلمه اول پ خ رو هم نشون می داد تا با مشاهده خلاصه از هر پیغام اونو تیک بذاریم و صندوق ارسال و دریافت رو سریع تر پاکسازی کنیم. با تشکر

لایک
خیلی موافقم
TTJ.png

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
من موندم، دوستان مسئول برای فروش مواد غذایی محدودیت ایجاد می‌کنند
ولی برای فروش موجودات زنده، علی‌الخصوص حیوانات غیرخانگی هیچ کاری انجام نمی‌دن!

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
از زمان عضویتم تا کنون 5-6 پستم حذف شده است. دو سه مورد اول مربوط به تاپیک فروش مخازن ضد انفجار بنزین بود که فعلا استارتر محروم از فعالیت تجاری است. در آن تاپیک ادعای استاندارد بودن کالا شده بود و من با گذاردن لینکی از موسسه استاندارد که محتوایش دروغین بودن ادعای استاندارد بودن آن کالا بود ار استارتر توضیح خواستم. متاسفانه مدیریت به جای توضیح خواستن از استارتر یابت دروغی که می تواند جان و مال خریداران را به خطر بیاندازد به حذف پست هاس من اکتفا کرد. دو سه مورد هم مربوط به تذکر من در خصوص مجازات داشتن خرید و فروش و نگهداری گاز و شوکر بود تا خریداران بی اطلاع دچار مشکل نشوند که باز هم متاسفانه حذف شد. یک مورد هم مربوط به تاپیک فروش یم یخچال خودرویی بود که فروشندهع دست دوم آن را 600 قیمت گذاشته بود و من لینک و شماره تلفن ابزار سپه را قرار دام که نوی آن کالا با داشتن گارانتی 550 هزار تومان بود. آیا ضرر فرد خریدار که از حذف پست من ناشی شد منطقی و درست بود؟ واقعا بیان قوانین کشور برای احتیباط خریدار و فروشنده اینقدر اشتباه است که مدیران اقدام به حذف آن می کنند؟ یعنی فروشنده حق دارد با ادعای دروغ کالای خود را بفروشد و اطلاع رسانی کاری خطاست؟ فکر نمی کنید این رویه موجب سوء استفاده برخی و بی اعتماد شدن بقیه می شود؟ لطفا در صورت حذف این پست در صورتی که امکانش هست دلیلش را پیام خصوصی بفرمایید.
با تشکر

از پاسخ های قانع کننده مدیران ممنونم. دیگه کافیه کاملا قانع شدم....:wacko::rolleyes:

rezidentevil

Registered User
لایک‌ها
832
بازارچه خیلی شلوغ شده

الان بخش سخت افزار نیاز به تفکیک داره ( سی پی یو - مین - هارد - پاور - کیس و... )

اینطوری بازدهی خیلی می ره بالاتر

---------------------------------------------------

xxxxxx has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.

من اگه می دونستم علت این گدابازی حجم اینباکس نیو یوزر ها که باعث می شه در فروش بهشون به مشکل بر بخوریم چیه خیلی خوب می شد! :eek:

Last edited:

farshid38

Registered User
لایک‌ها
24
من اگه می دونستم علت این گدابازی حجم اینباکس نیو یوزر ها که باعث می شه در فروش بهشون به مشکل بر بخوریم چیه خیلی خوب می شد! :eek:

دقیقا. تا حالا چندین بار صندوفم پر شده و مشکل پیدا کردم. مگه یک پیغام چقدر حجم داره؟

panda_biz

Registered User
لایک‌ها
24
خواهشن يك فكري به حال ورژن موبايل كنين. نميشه كه اجباري وارد ورژن موبايل بشه بعد كلي از امكانات هم با اين روش دسترسي بهش امكان پذير نباشه كه !!!
اون فول سايت هم كه گذاشتين كار نميكنه!!!!
http://forum.persiantools.com/index/?styleid=19

404 Not Found

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394
مدیران باهوش!

احیانن قصد ندارید این سه تا یوزر مولتی رو که با بحثای جنسی و +18 کل فروم و به مسخره گرفتن بن کنید؟ دیگه بچه ی 2 ساله هم بود می فهمید این سه نفر یه بچه ی 20 ساله ی روانیه

نمایش مشخصات: الهه.آتش - PersianTools Forums
نمایش مشخصات: SHADmaghz - PersianTools Forums
نمایش مشخصات: سارا روانشناس - PersianTools Forums

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
خواهشن يك فكري به حال ورژن موبايل كنين. نميشه كه اجباري وارد ورژن موبايل بشه بعد كلي از امكانات هم با اين روش دسترسي بهش امكان پذير نباشه كه !!!
اون فول سايت هم كه گذاشتين كار نميكنه!!!!
http://forum.persiantools.com/index/?styleid=19

404 Not Found

تنظیماتش توی مرورگرتون باید باشه

select agency=desktop

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
مدیران باهوش!

احیانن قصد ندارید این سه تا یوزر مولتی رو که با بحثای جنسی و +18 کل فروم و به مسخره گرفتن بن کنید؟ دیگه بچه ی 2 ساله هم بود می فهمید این سه نفر یه بچه ی 20 ساله ی روانیه

به نظرم باید رنج آی پیش بن بشه
تجربه نشون داده این پسره با بن شدن از بین نمیره تنها از یک آی دی در یک آی دی دیگر حلول میکنه
عملا چند وقت پیش توی بخش بدنسازی تاپیک زده بود عکس ..... از خودش هم گذاشته بود (شهدا شرمنده ایم )

zon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
باز شدن گفتگوی ازاد یا سبک زندگی!در صورت درخواست جمعی مقدوره؟

روح سگ ولگرد

Registered User
لایک‌ها
394

یه بار بهروز گفت امیدنداشته باشید.
ما هم گفتیم بروکی.
رفتیم سراغ سبک زندگی. اونجا رو هم تقریبن تعطیل کردن.
الان داریم برنامه ریزی می کنیم برای بخش خاطرات. ظرفیتش رو داره. مدیران فرهیخته ای هم داره!

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
مدیران باهوش!

اولی و سومی 100% یکی هستن ولی وسطی رو مطمئن نیستم!!

یه بار بهروز گفت امیدنداشته باشید.
ما هم گفتیم بروکی.
رفتیم سراغ سبک زندگی. اونجا رو هم تقریبن تعطیل کردن.
الان داریم برنامه ریزی می کنیم برای بخش خاطرات. ظرفیتش رو داره. مدیران فرهیخته ای هم داره!

ما از 2012 داریم رو بازارچه کار میکنیم
:lol:

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
خودت چی فکر می کنی؟!! واقعن فکر می کنی اینجا دموکراسی حاکمه که به رای اکثریت احترام گذاشته بشه؟! نه واقعن اینطور فکر می کنی؟!
1366927323312210.gif

مدیران باهوش!

اولی و دومی 100% یکی هستن ولی آخری رو مطمئن نیستم!!
foufougly.gif

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
سلام این تاپیک امامزاده قل قلی چی شد؟؟؟
:D

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
پیشنهاد میکنم تاپیک جامعی برای خرید و فروش اسکناس و سکه قدیمی ایجاد شود......... پدرمون دراومد از بس تو بازارچه تاپیک اسکناس دیدیم.... مثل اسپم میمونن لامذهبا

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
در حال حاضر من هیچ مشکلی با فروم ندارم..همه چی عالیه!!

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
سلام . میگم ایم بخش تغییر نام کاربری گویا یه قانونی داره که اگر یه بار اخطار بگیریم با یه بار بن بشیم تا ابدالدهر حق تغییر نام نداریم . حالا اگر یه بابایی تاپیک شکایت داشته باشه به خاطر ثبت سوابق میشه گفت امکان تغییر نام کاربری نداره اما یه بابایی مثل من گناهش چیه ؟ من یه بار خواستم عوض کنم گفتن اخطار قرمز داری . که البته زمانی هم بود که اخطارم منقضی شده بود . مگر کسی که نام کاربریش عوض میشه اخطار پروفایلش هم پاک میشه ؟ حتی اگر پاک بشه وقتی اخطار منقضی شده دیگه چه مشکلی هست ؟ خواهشا رسیدگی کنین .

س : قوانین تعیین شده برای تغییر نام کاربری منصفانه و عادلانه نیست.
ج: هر محیط و مجموعه ای قوانین مربوط به خودش رو داره که توسط مدیریت اونجا تهیه، تدوین و اعمال میشه. قوانین تغییر نام کاربری هم از همین قضیه پیروی میکنه.

این که نشد حرف !

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
ولی جدی پی تی به فاک رفت

فقط شده بازارچه

فعالیت قدیمی ها هم کمتر شده
متاسفم

بالا