برگزیده های پرشین تولز

طرح سبای بانک ملی و سوالات

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
سلام
مثلا ملی کارت داشته باشی بری رو ای تی ام صادرات موجودی بخوای از حسابت 100 تومن کم میشه ضمنا اگه برداشت داشته باشی کارمزد نداره .اما رو خود دستگاه ملی با ملی کارت موجودی بخوای چیزی بابت کارمزد کم نمیشه
کلا تمام بانک ها طرح شتاب برای موجودی گرفتن 100 تومن از حساب کم میکنن اما اگر ای تی ام بانک خودت باشه نه چیزی کم نمیکنه
اهان پس اینجوریه.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

این جنگولک بازی ها تازه راه افتاده قبلا این برنامه ها نبود تا دوماه پیش وقتی رسید می گرفتیم از هر بانکی هیچ کارمزدی نداشت !!!
وقتی دیدم زده 100 تومان کارمز موجودی حساب ...ریخت !!! مگه چقدر هزینه این کاغذ 2در 2 میشه ؟!
در کل از ملی راضی هستم هرچند سودی به حساب تعلق نمیگیره !

راستی دیروز رفتم از حساب برداشت کنم کارت زدم و رمز رو وارد کرد و رفتم حتی رسید هم گرفتم وقتی خواستم انتقال وجه کنم پس از ورود مبلغ و شماره کارت وقتی دکمه ثبت رو زدم نوشت رمز صحیح نمیباشد کارت شما در سیستم باقی می ماند از طریق شعبه اقدام کنید !

جالب اینجاست وقتی دکمه قطع عملیات رو میزنی کارت رو بیرون میده !؟ جریان چیه ؟!! نه تونستم پول بردارم نه انتقال بدم !! اما کارت رو داد
راستی کارت من مال 1383 هست از این طرح شتاب زده روش نیست

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
سلام

این جنگولک بازی ها تازه راه افتاده قبلا این برنامه ها نبود تا دوماه پیش وقتی رسید می گرفتیم از هر بانکی هیچ کارمزدی نداشت !!!
وقتی دیدم زده 100 تومان کارمز موجودی حساب ...ریخت !!! مگه چقدر هزینه این کاغذ 2در 2 میشه ؟!

راستی دیروز رفتم از حساب برداشت کنم کارت زدم و رمز رو وارد کرد و رفتم حتی رسید هم گرفتم وقتی خواستم انتقال وجه کنم پس از ورود مبلغ و شماره کارت وقتی دکمه ثبت رو زدم نوشت رمز صحیح نمیباشد کارت شما در سیستم باقی می ماند از طریق شعبه اقدام کنید !

جالب اینجاست وقتی دکمه قطع عملیات رو میزنی کارت رو بیرون میده !؟ جریان چیه ؟!! نه تونستم پول بردارم نه انتقال بدم !! اما کارت رو داد

سلام
در سیستم جدید بانک ملی شما می توانید درخواست افتتاح حساب سیبای پس انداز کنید که دقیقا همان حساب سیبا است با این مزیت که در قرعه کشی حسابهای قرض الحسنه شرکت داده می شود.

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
سلام
من خیلی وقته سامان دارم. در مورد مسائل امنیتی هم باید بگم که خب سامان هم امنیت کمتری از این صادرات و ملی نداره. یعنی من تخصصم امنیت و ... نیست که دقیق بتونم درک کنم. ولی خب.
باید بگم که این دستگاهای رمزیاب فقط یه مشت ماشین حساب بی خاصیت هستند که برای گول زدن و نشون دادن سیستم باحال به مشتری ها داده میشند.
مثلا مشتری پیش خودش میگه ایول بابا چه سیستم باحالی دارن اینا.
در کل باید بگم شاید این دستگاهها خاصیت امنیتی داشته باشند البته خیلی کم و بیشتر ظاهری. ولی خب سامان بانک هم بانک بسیار خوبی هست. خود من دیگه با حساب سپهر و سیبا کار نمیکنم. مدتهاست.

از طریق اینترنت بانک سامان میشه به حسابهای سایر بانکها (مثلا سیبا و سپهر) وجه انتقال داد؟

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
از طریق اینترنت بانک سامان میشه به حسابهای سایر بانکها (مثلا سیبا و سپهر) وجه انتقال داد؟
نه متاسفانه !

اصلا مشکل هم همینه ... وگرنه اگه همه حساب سامان داشتند که مشکلی نبود

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام
مثلا ملی کارت داشته باشی بری رو ای تی ام صادرات موجودی بخوای از حسابت 100 تومن کم میشه ضمنا اگه برداشت داشته باشی کارمزد نداره .اما رو خود دستگاه ملی با ملی کارت موجودی بخوای چیزی بابت کارمزد کم نمیشه
کلا تمام بانک ها طرح شتاب برای موجودی گرفتن 100 تومن از حساب کم میکنن اما اگر ای تی ام بانک خودت باشه نه چیزی کم نمیکنه

فكنم الان بانك ملت اينطوري شده صادرات ملي نه
چون رو ملت زدن براي صورت حساب(موجودي حساب) 100تومان كارمزد تو صادرات وملي نبود

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام

فکر میکنم پارسال بود این ملی مزخرف گفت که درخواست رمز جدید بدین. شما دادی؟ البته بعید میدونم نکرده باشین این کارو چون از کارتتون استفاده میکردین دیگه ؟؟؟؟ منظورم از پارسال تا حالا هست.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
فقط سامان

به قول امین
آنلی سامان

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سامان خیلی سیستم عالی داره ولی چند تا اشکال داره
یکی اینکه فعلا نمیشه به بانک دیگه پول ریخت
دومی و مهمترینش اینکه شعبه کم داره
و اگه کسی دو تا حساب داشته و یکیش به غیر از سامان باشه برای انتقال وجه بین دو حساب خیلی سرگردون میشه چون بانکهای دیگه تقریبا تو هر محله ای دو تا شعبه دارن حد اقل.
دیگه اینکه تو اینترنت بانکش session رو خیلی زود میبنده و بنده برای انتقال وجه هر وقت می خوام فرم پر کنم یکم دیر کنم باید ازاول وارد بشم
ولی تو بانکهای جدید و خصوصی هم دوست داشتنی تره هم سیستمشون مشتری مدار تر از همه.
از محاسن دیگش اینه که تقریبا همه سایتهای فروشگاهی درست حسابی حتی بلیط قطار و بزودی قبض موبایل ارتباطات سیار پذیرندش هستن.
یه چیز باحال دیگش اینه که موجودی رو به صورت لحظه ای می تونی بگیری.

بانک ملی هم همین خدمات سامان رو که بدون دستگاه ارائه کرده به دلیل عقب ماندگی و ترس که سالها باعث شده نتونه انتقال وجه رو اینترنتی بکنه از این دستگاهها استفاده کرده تا امنیت زیاد بشه و فقط کسی که این دستگاه رو داره بتونه پول جابجا کنه که البته این حرکت هم جای تشکر داره با سابقه وحشتی که اینها از اینترنت دارن.

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
سامان خیلی بانک خوبیه. انصافا بانک خوبیه. من اینو از همون وقتی که اولین بار رفتم توی شعبه فهمیدم
خیلی خیلی مشتری مداره این بانک.
این ملی مزخرف که فقط به درد پرداخت عدم خلافی ماشین و انواع مالیات و عوارض میخوره. و بس.
ولی صادرات خوبه هنوز هم خیلی کم ازش استفاده میکنم چون با سامان نمیشه همه کار کرد مثلا تمام کسایی که سامان حساب ندارند ترجیه میدن توی این بانک پول نریزند چون شعبه کم داره در ضمن خیلی از کسایی که با اینترنت آشنایی ندارند اصلا نمدونن یه بانک به اسم بانک سامان وجود داره! چند وقت پیش با یکی صحبت میکردم گفتم پول رو بریزی به سامان راحت تری یا صادرات گفت سامان چیه؟؟؟ :blink:
منم توضیح که بابا یه بانکه

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من بیشتر یک ماه هست تقاضای رمزیاب دادم هنوز نیومده:دی
دارن روش کار می کنن:دی

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
آره سامان بانک خوبیه،
ولی ایرادش اینه که شعبه هاش کمه و برای کاری باید کلی بکوبی بری . . . من الان بیشتر از دو هفته است که درخواست کارت دادم ولی نتونستم برم بگیرم.
بعدش هم بخاطر شعبه های کمش، شعبه هاش شلوغ هستند.

saeid.z

Registered User
لایک‌ها
3
اتفاقا به خاطر نظم خاص و مدل برخورد با مشتری من هیچ وقت معطل نشدم و خیلی آسوده کارها م رو انجام میدم الان دارم همه حسابهامو به حداقل ممکن میرسونم و به سمان انتقال میدم امکانات اینترنتیش هم باعث شده خیلی کم مجبور میشم به خود بانک مراجعه کنم
در عوض همیشه تو بانکهای دیگه اعصابم خورد میشد

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا من هفته پیش که این بحث پیش اومد از رو کنجکاوی برای عابر بانک ملی که دارم یکی سفارش دادم کمتر از 4 روز دستگاه اومده البته هنوز دستگاه فعال نشده من صبح گرفتم گفتن فردا فعال میشه شایدم شنبه ولی یعنی واقعا میشه این ملی اینترنتی بشه؟ به نظر جالب میاد البته چون کاراش رو شرکت سداد میکنه رو پاکت نوشته فرستنده سداد و پشت دستگاه نوشته چینی ، فقط یه چیز برام خیلی سواله اونم تکنولوژی تولید رمز توسط این دستگاه چون بدون هیچ سیم و یا بلوتوثی به صورت آفلاین از خودش یه رمز تولید میکنه که اگه تو سایت بزنم قبول می کنه هماهنگی بین رمز دستگاه و دیتابیس بانک چجوری انجام میشه؟؟ چون این دستگاه که به جایی وصل نیست؟ هست؟

darya_s

کاربر فعال
لایک‌ها
5
راستی یک سوال، این سبای بانک ملی فقط برای حساب جاری سیبا است؟ یا برای کسانی که فقط کارت دارند هم فعال میکنند؟

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
این سبا چقدر خرجهشه ؟؟؟
همون 16 تومن ؟؟؟
مال سامان که 1000 تومن بود خدمات اینترنتش
ولی اگر سامان شعبه هاش در شهرستانها زیاد بود چی میشد

f14

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
16500 تومن از حساب برداشت می کنن و من حساب جاری نداشتم البته نوع حسابهای عابر بانک رو عمدا برای اینکه سود ندن جاری به حساب میارن ولی هر کس هر نوع حساب سیبا داشته باشه می تونه این وسیله رو بگیره و
برای من هنوز فعال نشده :(
شنیدم صادرات هم از این دستگاههای رمز یاب روی عابر بانک هاش(سیستم سپهر) میده. کسی از صحت این خبر اطلاع نداره؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
آره
هم صادرات از این ماشین حساب چینیا میده هم ملی!

بالا