برگزیده های پرشین تولز

طرح سوالات مربوط به جاوا در این تاپیک!!!

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
469
با سلام خدمت همه بچه های گل پی تی .اول از هم پوزش به دلیل اینکه چند وقتی درگیر اساس کشی بودم و نتونستم فعالیت زیادی داشته باشم اما تا جایی که توان داشتم مخصوصا پخ ها رو جواب دادم.به فکرم رسید که تاپیک مخصوص هر قسمت رو بزنم تا هم مشکلات دوستان برطرف شه و هم خدای نکرده تاپیکی از چشم نیفته و شرمنده نشیم.تا جایی که توان داشته باشم و از عهده حقیر بر بیاد انجام وظیفه می کنم.
البته دوستان هم یاری کنن و نظرات خودشون رو مطرح کنن تا به هم کمکی کرده باشیم
بسم ا...

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام
آقا اگه میتونی یه راهنمایی هم به ما بکن :
isj
کمک برای فلش کردن و یا حل مشکل Samsung GT-B5722
دوست عزیز من سال پیش برای یه گوشی ویو 525 همین مشکل پیش اومده بود که احتمالا مشکل شما هم مثل اون حل بشه.تو این روش مشکلی با فلش معمولی حل نمیشه.باید ببرید پیش تعمیرکارایی که فلش سخت افزاری می زنن که اسمش jtag هست
توضیح
موارد استفاده JTAG
گاهی اوقات به هنگام برنامه ریزی (اپدیت-فلش) گوشی بدلیل برنامه ریزی اشتباه یا قطعی برق یا سیم ارتیاطی در زمان نوشتن فلش، این حافظه تخریب میگردد که به اصطلاح از این اشکال به عنوان خرابی Flash نام برده میشود. در این حالت گوشی هیچ نرم افزاری را دریافت نکرده و بدون استفاده میگردد(بریک) برای برطرف نمودن این اشکال تنها یک راه حل وجود دارد.

-از انجایی که دستگاه IC PROGRAMMER که مخصوص برنامه ریزی IC می باشد وجود ندارد و البته نمیتوان با در آوردن IC Flash دوباره آن را برنامه ریزی کرد و همچنین به علت عدم توانایی و مهارت و در بعضی ازمدلها بخاطر وجود رزین(چسب ) امکان جابجایی IC از PCB وجود ندارد نیاز به ابزاری هست که بتواند به صورت مستقیم CPU و IC FLASH را شناسایی و اقدام به بازنویسی نرم افزار مربوطه نماید

البته این نکته مهم رو بگم که باکس به کابل وصل نمیشه بلکه گوشی باز میشه و به خود برد وصل میشه.
امیدوارم مشکلتون حل شه

Agha_Jo0n

Registered User
لایک‌ها
2,980
دوست عزیز من سال پیش برای یه گوشی ویو 525 همین مشکل پیش اومده بود که احتمالا مشکل شما هم مثل اون حل بشه.تو این روش مشکلی با فلش معمولی حل نمیشه.باید ببرید پیش تعمیرکارایی که فلش سخت افزاری می زنن که اسمش jtag هست
توضیح
موارد استفاده JTAG
گاهی اوقات به هنگام برنامه ریزی (اپدیت-فلش) گوشی بدلیل برنامه ریزی اشتباه یا قطعی برق یا سیم ارتیاطی در زمان نوشتن فلش، این حافظه تخریب میگردد که به اصطلاح از این اشکال به عنوان خرابی Flash نام برده میشود. در این حالت گوشی هیچ نرم افزاری را دریافت نکرده و بدون استفاده میگردد(بریک) برای برطرف نمودن این اشکال تنها یک راه حل وجود دارد.

-از انجایی که دستگاه IC PROGRAMMER که مخصوص برنامه ریزی IC می باشد وجود ندارد و البته نمیتوان با در آوردن IC Flash دوباره آن را برنامه ریزی کرد و همچنین به علت عدم توانایی و مهارت و در بعضی ازمدلها بخاطر وجود رزین(چسب ) امکان جابجایی IC از PCB وجود ندارد نیاز به ابزاری هست که بتواند به صورت مستقیم CPU و IC FLASH را شناسایی و اقدام به بازنویسی نرم افزار مربوطه نماید

البته این نکته مهم رو بگم که باکس به کابل وصل نمیشه بلکه گوشی باز میشه و به خود برد وصل میشه.
امیدوارم مشکلتون حل شه

سلام
ممنون
شما گفتید که این موقعی پیش میاد که گوشی بریک شده باشه دیگه درسته؟
اما گوشی سالم بوده و خود بخودی به این حالت در اومده
اینجوریم میشه؟
پس مشکل از همینه؟

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469
سلام
ممنون
شما گفتید که این موقعی پیش میاد که گوشی بریک شده باشه دیگه درسته؟
اما گوشی سالم بوده و خود بخودی به این حالت در اومده
اینجوریم میشه؟
پس مشکل از همینه؟
دوست من فرقی نمی کنه که خود به خودی بشه یا کسی گوشی رو دستکاری کنه.بریک شدن اصطلاحیه که گوشیه شما بهش مبتلا شده و به قول ایرانی ها رفته تو کما.تا 90 درصد با این کار مشکل گوشیتون حل میشه و اگه نشد که دیگه نمی شه با گوشی کاری کرد.
حتما پیش تعمیرکارهای معتبر ببرید چون علاوه بر کار کردن با برد باید گوشی رو هم با ظرافت باز و بسته کنن

meysam6541

Registered User
لایک‌ها
152
سلام
از دوستان کسی سایتی یا پکیجی که شامل نرم افزار و بازی های جاوا مخصوص گوشی های لمسی باشه سراغ داره؟
چون نرم افزار ها و بازی های معمولی زیر صفحه چند کلید میزاره که با اون باید کار کنی و لمسی نیستند (99%).

javidjava

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
47
سلام
شما میتونید برید به سایت getjar.com برید و بعد تشخیص گوشی برنامه های متناسب با گوشی شما قابل دانلود هستند
یا که میتونی با این برنامه برنامه های مورد نیازتو لمسی کنی

oghab_mobarez

کاربر فعال
لایک‌ها
469

studentdj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من می خوام تو جاوا یه گراف بسازم که دو نوع نود داشته باشه. برای تفکیک نودها شکل اونها رو متمایز می کنم:مربع و دایره . برای همین اول کد زیر رو نوشتم که یک نود رو شکل مربع نشون بده ولی تو خروجی جواب نداده و همون دایره هستش و فرقی نکره . می تونید بگید مشکل کجاست؟ ممنون

System.setProperty("org.graphstream.ui.renderer"," org.graphstream.ui.j2dviewer.J2DGraphRenderer");​
Graph g1= new MultiGraph("db");
g1.addAttribute("ui.stylesheet", "ui.label","node.att{shape:box;}");
Node n1 = g1.addNode("a");
n1.addAttribute("ui.class","att");
g1.display();​

poyaweb

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
از دوستان کسی سایتی یا پکیجی که شامل نرم افزار و بازی های جاوا مخصوص گوشی های لمسی باشه سراغ داره؟
چون نرم افزار ها و بازی های معمولی زیر صفحه چند کلید میزاره که با اون باید کار کنی و لمسی نیستند (99%).
گوشی من ال جی هست.لمسی.جاوا خوره.بازیهای خود جاوا خور که خیلی خوبه!اگه خواستید من نرم افزارهای جاوا مربوط به شرکت خودمون رو هم میتونم در اختیارتون قرار بدم.

بالا