برگزیده های پرشین تولز

طرح مباحث در مورد غولهای امنیتی و ضد مخربهای :

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
نرم افزارهای مجازی سازیه ؟؟؟

فایروالها حملات رو از بیرون تشخیص میدن و از طرفی سیستم کار فایروال هر ضد ویروس با ی ضد ویروس دیگه فرق داره . مثلا تا اونجا که ما مطالعه کردیم سیستم فایروال ترند میکرو و نورتن تا حدی باهم و البته با بقیه ضد ویروسها فرق داره و تکنولوژیهای متفاوت به کار می برن .

بعد از وقتی سیستم امنیتی کلود اومده برخی ویژگی ها مثلا مقابله با حملات فیشینگ و ... توسط کلود و پیش از اینکه لینک به کاربر برسه شناسایی میشه .

مورد دیگه اینکه ما داریم فایلها رو تست می کنیم روی محصولات اینترنت سکیوریتی . تا اونجایی که ما تحقیق کردیم این محصولات هم ماژولهای فایروالشون تو شناسایی ویروسهای این مدلی تهدیدات تاثیر نداره .

خدا کنه همین باشه که میگیم .
معلومه که فایروال نرم افزاری فقط ورودیها رو فیلتر میکنه و در عمل در خروجیها سخت افزاری حرف اول رو میزنه....
لیک تست تستهایی مثل نشت کردن یا dns یا icmp یا تزریق و اینژکشن کدها رو داره و این تست برای تمام فایروالها معیار بسیار خوبیه...حالاهر محصولی با تکنولوژی ماورایی یا فوق بشری هم ساخته شده باشه باید بتونه جلوی تعدادی از این 34 حمله در لیک تست رو بگیره....توی عکس لیک تست در صفحه قبل دیدی که یک فایروال 3 مگابایتی 31 تست رو جواب داده و 3 تا رو رد شده...نورتون با آخرین تنظیمات 18 تست رو قبول شد اگه درست در خاطرم باشه چون توی اون تاپیک تستش موجوده---
====================================
اگه به نرم افزار سند بوکسی یا شادو دیفندر مجازی ساز نمیگن چی میگن؟؟
این چهارمین باره میگم sandboxie ---shadow defender که محیط مجازی ایجاد میکنن...منظور من اینهاست نه سندباکس داخل کومودو یا اوست؟؟؟
متوجه شدید؟؟؟/

disna

Registered User
لایک‌ها
39
معلومه که فیروال نرم افزاری فقط ورودیها رو فیلتر میکنه و در عمل در خروجیها سخت افزاری حرف اول رو میزنه....
لیک تست تستهایی مثل نشت کردن یا dns یا icmp یا تزریق و اینژکشن کدها رو داره و این تست برای تمام فایروالها معیار بسیار خوبیه...حالاهر محصولی با تکنولوژی ماورایی یا فوق بشری هم ساخته شده باشه باید بتونه جلوی این 34 حمله در لیک تست رو بگیره....
====================================
اگه به نرم افزار سند بوکسی یا شادو دیفندر مجازی ساز نمیگن چی میگن؟؟
این چهارمین باره میگم sandboxie ---shadow defender که محیط مجازی ایجاد میکنن...منظور من اینهاست نه سندباکس داخل کومودو یا اوست؟؟؟
متوجه شدید؟؟؟/

سلام .

کدوم 34 تست ؟؟

من کلا ويژگی sandbox رو گفتم حالا ممکنه هر شرکتی س اسم براش گذاشته باشه .
البته نفهمیدم منظورتون چیه ؟!

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام .

کدوم 34 تست ؟؟

من کلا ويژگی sandbox رو گفتم حالا ممکنه هر شرکتی س اسم براش گذاشته باشه .
البته نفهمیدم منظورتون چیه ؟!
منظور من تست (لیک تست کومودو) هست که معیار امنیت فایروال و اچ آی پی اس هست و 34 تست داره...یه نرم افزار خیلی سبکه حدود 150 کیلوبایت...براتون گذاشتم تست کنید...فقط اول انتیتونو غیرفعال کنید بعد تست رو شروع و تمام پیغامها رو بلاک کنید..

فایل های ضمیمه

• Comodo Leak Test-1.1.0.3.zip
    157.1 KB · نمایش ها: 4

disna

Registered User
لایک‌ها
39
منظور من تست (لیک تست کومودو) هست که معیار امنیت فایروال و اچ آی پی اس هست و 34 تست داره...یه نرم افزار خیلی سبکه حدود 150 کیلوبایت...براتون گذاشتم تست کنید...فقط اول انتیتونو غیرفعال کنید بعد تست رو شروع و تمام پیغامها رو بلاک کنید..

ببخشید فایل شما همینه ؟

Firewall Test for Computer Security is a Free Personal Firewall Test

آخه این 153 کیلو هست ولی فایل شما 157 کیلوبایت هست .

اهان - مال شما ی فایل html عادی اضافه داره .

موضوع دیگه اینه که فایل در سال 2008 release شده و بعد از اون آپدیت نشده . ( منظور همین فایل تست فایروال ) . به نظرتون میتونه چیزی که مال 4-5 سال پیشه الان معتبر باشه ؟

اون موقع حتی سرویس پک 3 اکس پی هم نبود ! درسته ؟ چه برسه به ویندوز 7 .

ما به خاطر شما تست گرفتیم .

خوب بعد از اجرای برنامه و وقتی شروع کرد بره تو تست ترند میکرو گرفتش و Block کرد .

Unblock کردیم و ترند میکرو 60 از 340 شد .

وب روت هم شد 50 از 340 .

تست روی ویندوز اکس پی با آخرین آپدیتها و بروزرسانی ها .

خوبه ؟ بده ؟ نظرتون چیه ؟ اصلا میشه به این تست اطمینان کرد به نظرتون ؟

ته لینک عکس فایروال کومودو رو کشیده . ظاهرآ فقط برای خودشه .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
چند نرم افزار دیگه هم برای تست دارم برای کی لاگر و اسکرین شاتر ها و دانلودرها و ضبط کننده های فیلم و صدا از روی مانیتور قربانی...
اگه دوست داشتین براتون میفرستم اما توی تمامشون محصولاتی که شما میگید رد شدن...خودم چندین بار تست کردم..
این نرم افزار اگه مرجع تست فایروال نباشه یکی از معتبرترین نرم افزارها برای تست فایروال و HIPS هست...
این نرم افزار نقاط نفوذ و ضعیف امنیتی شبکه و اینترنت رو چک میکنه...(دقیقا همون نقاطی که از طریق اونها این بقول شما حملات سایبری صورت میگیره...)
ببینید گفتم 34 تست داره که نتیجه هر تست و تویحات اون توی فایل html ذخیره میشه...
هر تست 10 امتیاز...
آنلاین آرمور رایگان و کومودو فایروال رایگان و اوت پست رایگان امتاز کامل 340 برای امنیت رو میگیرن...
حتی نود 32 در ورژن 6 310 امتیاز میگیره چون روی HIPS خیلی کار کرده...
شما باید نرم افزار رو ران کنید و بعد اگه اگه پیغامی داد بلاک کنید...
نورتون و ترند و وب روت اصلا hips ندارن که پیغام بدن فقط نورتون یه اپلیکیشن کنترل داره که حتی اگه اون رو هم فعال کنید گمونم 210 امتنیاز میاره....بولگارد هم با اپلیکیشن کنترلش همین امتیاز رو میاره.
پس میبینید که برای تامین امنیت حرف اول و آخر رو کاربر میزنه و اینکه چون محصولی معروفه دلیل خوب بودنش نیست...
در ضمن کسپرسکی هم که عمرا دیگه نصبش نخواهم کرد حتی برای تست 320 امتیاز میگیره...
شما امتیازی گرفتین که ویندوز خالی میگیره...شما این نرم افزار رو روی ویندوز بدون ضد مخرب تست کن همین امتیاز رو میگیره....یعنی زیز 100
حالا باز بگید امنیت سایبری...
================================================
یه روز چند آدرس سایت مخرب رو براتون میذارم ببینم کدوم یکی از نرم افزارهای شما جلوی باز شدن سایت مخرب رو میگیرن...(همون تهدیدات سایبری)
پیروز باشید

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
چند نرم افزار دیگه هم برای تست دارم برای کی لاگر و اسکرین شاتر ها و دانلودرها و ضبط کننده های فیلم و صدا از روی مانیتور قربانی...
اگه دوست داشتین براتون میفرستم اما توی تمامشون محصولاتی که شما میگید رد شدن...خودم چندین بار تست کردم..
این نرم افزار اگه مرجع تست فایروال نباشه یکی از معتبرترین نرم افزارها برای تست فایروال و HIPS هست...
این نرم افزار نقاط نفوذ و ضعیف امنیتی شبکه و اینترنت رو چک میکنه...(دقیقا همون نقاطی که از طریق اونها این بقول شما حملات سایبری صورت میگیره...)
ببینید گفتم 34 تست داره که نتیجه هر تست و تویحات اون توی فایل html ذخیره میشه...
هر تست 10 امتیاز...
آنلاین آرمور رایگان و کومودو فایروال رایگان و اوت پست رایگان امتاز کامل 340 برای امنیت رو میگیرن...
نورتون و ترند و وب روت اصلا hips ندارن که پیغام بدن فقط نورتون یه اپلیکیشن کنترل داره که حتی اگه اون رو هم فعال کنید گمونم 210 امتنیاز میاره....بولگارد هم با اپلیکیشن کنترلش همین امتیاز رو میاره.
پس میبینید که برای تامین امنیت حرف اول و آخر رو کاربر میزنه و اینکه چون محصولی معروفه دلیل خوب بودنش نیست...
در ضمن کسپرسکی هم که عمرا دیگه نصبش نخواهم کرد حتی برای تست 320 امتیاز میگیره...
شما امتیازی گرفتین که ویندوز خالی میگیره...شما این نرم افزار رو روی ویندوز بدون ضد مخرب تست کن همین امتیاز رو میگیره....یعنی زیز 100
یه روز چند آدرس سایت مخرب رو براتون میذارم ببینم کدوم یکی از نرم افزارهای شما جلوی باز شدن سایت مخرب رو میگیرن...(همون تهدیدات سایبری)
پیروز باشید
دوست عزیز ممنون از اطلاعاتت
AVGرو تست نکردی؟

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
این مخرب رو هم تست کنید اما مسولیت فایلها و تست انها با خودتون :
پسورد : bat
ZA2

این مخرب خیلی قدیمیه و قائدتا فایروالتون باید جلوی اتصالات اون به نت رو بگیره...بعدشم انتی ویروس اونو گند زدایی کامل کنه...توی سیستم مجازی یا با شادو دیفندر تست کنید...اول ران کنید ببینید فایروالتون اتصالاتشو بلاک میکنه و بعد انتی ویروستون رو فعال کنید تا پاکسازی و گند زدایی بشه...

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
دوست عزیز ممنون از اطلاعاتت
AVGرو تست نکردی؟
سلام نسخه جدیدشو تست نکردم چون همون اول نصب بدون اینترنت حتی اینستالش شروع نمیشه و منم مشکل هیتلر داشتم...
و ضمنا باید سیستم مجازیم رو از اول نصب کنم چون زیاد نصب و ریمو کردم...
چشم در اولین فرصت تستش میکنم....

==================================================
نکته :
تمام نظرات و تستها فقط و فقط نظر شخصی و تجربه کاملا شخصی بنده هست و هیچ لزومی به قبول اونها نیست و هدف فقط اشتراک گذاریه نه ترویج قوت و ضعف محصولات

Last edited:

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
سلام نسخه جدیدشو تست نکردم چون همون اول نصب بدون اینترنت حتی اینستالش شروع نمیشه و منم مشکل هیتلر داشتم...
و ضمنا باید سیستم مجازیم رو از اول نصب کنم چون زیاد نصب و ریمو کردم...
چشم در اولین فرصت تستش میکنم....

==================================================
نکته :
تمام نظرات و تستها فقط و فقط نظر شخصی و تجربه کاملا شخصی بنده هست و هیچ لزومی به قبول اونها نیست و هدف فقط اشتراک گذاریه نه ترویج قوت و ضعف محصولات
ممنون
ولی درم.ورد نصبش نه اینطوری نیست
من بدون اتصال به اینترنت تاحال روی چندتا سیستم نصب کردم
دیگه خودتم که واردی باید فقط روی سون یا ایت نصب بشه! ایکس پی رو دیگه ساپورت نمیکنه!

disna

Registered User
لایک‌ها
39
هر تست 10 امتیاز...
پیروز باشید

سلام .

من اجازه هست ی سری توضیحات بدم ؟؟؟ بدون اینکه متهم بشم به طرفداری و این مدل چیزها ؟

قبل از هر چیزی که فرمودید محصولات ما . اینها محصولات ما نیست و محصولات شریک تبلیغاتی ما یعنی شرکت دورانتاش هستش .

تاکید دورانتاش بر اعتبار و ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات فنی و پشتیبانی هست وگرنه اونها الان خیلی محصولات توزیع می کنن : ترند میکرو ، سایمنتک ، وب روت ، بولگارد ، اف-سکیور ، بیت دفندر ، جی دیتا ، آویرا ، پاندا و ...

و از طرفی شیوه اطلاع رسانی هست ، یعنی به کار مشتری در سریعترین زمان و به بهترین شکل رسیدگی می کنن و البته به صورت 24 ساعته / 7 روز هفته .

شما فکر کردید چرا نزدیک به 40-50 شرکت و نماینده ضد ویروس بر ضد دورانتاش تبلیغ دارن و حتی **** صنفی تهران ضد شرکتش هستن و رسمآ تو نشریات و وب سایتها و ... به طور مستقیم و غیر مستقیم ضد هم دورانتاش و هم محصولاتش که بیشتر فروش دارن تبلیغ میشه ؟؟؟

نبین الان 3-4 ماهی هست که برخی وب سایتها از جمله نماینده های کسپرسکی شروع کردن روی چند تا برند خاص مثل ترند میکرو خبر کار می کنن . دلیلش اینه که از بس دروغ گفتن و چرت و پرت دیگه کاربر بهشون اعتماد نداره و میخوان دوباره اعتماد جلب کنن .

مشکل اینه دورانتاش اطلاعات صحیح و البته به روز در اختیار کاربرهای ایرانی قرار داده ( با ذکر منبع معتبر و ..)

مسئله بعدی اعتبار ابزارهایی هست که برای تست استفاده میشه و میگید مثلا ترندمیکرو یا سایمنتک توش رد شده .

جدا از اینکه ما نه صاحب این 2 شرکت هستیم نه سهامدارشون ذکر چند نکته خالی از لطف نیست .

الان کمپانی های پیشرو برای مقابله با تهدیدات مثلا همین کی لاگرها و ... از تکنولوژی های بسیار پیشرفته تری استفاده می کنن و به صورت تلفیقی که سرقت اطلاعات رو کلا برای خلافکار غیر ممکن میکنه .

و اون ابزارها فقط از روشهایی برای تست استفاده می کنن که یا غیر واقعی هست یا استفاده نمیشه و یا وقتی به صورت عملی هکر بخواد استفاده کنه نمیتونه در نهایت اطلاعاتی به سرقت ببره .

ی مثال ساده میزنیم :
نمونش ترند میکرو که به وسیله ماژولهاش ویروسهای کی لاگرها رو میشناسه .

قبول داریم هیچ ضد ویروسی صد در صد نیست ولی ببینیم ترندمیکرو اومده چکار کرده :

شما برخی طلاعات مهم رو تو بخش Data Loss Prevention میزنید که اصلا دیگه قابل برداشت و سرقت نیست و در نهایت شما از Directpass به طور کلی برای ورود اطلاعات کاربری ( یوزرنامها و پسوردها ) استفاده می کنید که رمزنگاری شده هستش.

دلیل اینهمه لایه امنیتی میدونید چیه ؟ کاربرهای اروپایی و آمریکایی بیشتر مشتری این شرکتها هستن که کارتهای اعتباری دارن که چندین هزار دلار پول توشه و حساسیت کار میره بالا .

شما باید طیف مشتری ها رو جدا کنید .

ی مثال ساده میزنم .

به نظر شما طیف مشتری های شرکت بنز با ایران خودرو یکیه ؟؟؟ از لحاظ بیزینسی که صد در صد متفاوت هستن حتی من قول میدم از لحاظ مدل زندگی هم فرق دارن . من نمیگم یکی بالاتره یا پایین تر که متهم بشیم به تبلیغ اختلاف طبقاتی . ولی باید براساس حقایق پذیرفت .

این به ظبقه مشتری های ی شرکت و طیف اونها و مدل بیزینسی ارتباط داره و کیفیت و اعتبار برند .

بعدش ما ی چیزی گفتیم که این نرم افزار متعلق به سال 2008 یعنی 4-5 سال پیشه ( جدا از اینکه اصلا چقدر این تست معتبره و واقعی )

بعدش فرمودید " شما باید نرم افزار رو ران کنید و بعد اگه اگه پیغامی داد بلاک کنید... " . دوست عزیز بلاک کنیم که برنامه بسته میشه .

در مورد ترندمیکرو و سایمنتک و حتی وب روت که گفتید HIPS ندارن باید ی توضیحی بدن خدمتتون .

این حرف شما مثل اینه که ما سوار ی ماشین بشین که دنده اتوماتیکه . بعد بگیم این ماشین اصلا به درد نمیخوره . خاک بر سر سازندش . ی دنده نذاشته . :D

( ببخشید غلط املایی داریم . متاسفانه ادبیات ما به شدت ضعیفه )

اینها بیشتری نوآوری ها رو تو انیت سایبری دارن و تجربه ما میگه بی دلیل کاری نمکنن .

میشه بگید ی شرکتی مثل .... که هنوز نمیدونه gadget نباید استفاده بشه و امنیت کاربر به خطر میافته ولی میاد استفاده می کنه چی از امنیت حالیش میشه ؟؟؟

در نظر گرفتن اولویتهای منافع کاربر و مصرف کننده محصول باید مهم باشه و نه تبلیغات .

ی مثال دیگه بزنم .

همین وب روت که 50 امتیاز گرفته از 340 با بزرگترین بانکهای دنیا از جمله سیتی بانک کار می کنه و بهش سرویس میده . به سیسکو سرویس میده .

محصولش اینقدر خوب بوده که حتی چند تا از مدیرای شرکت مکافی اومدن سرمایه گذاری کردن تا ی شرکت جدید و محصولی جدید مثل وب روت به بازار بدن .

من سعی کردم نیام یهویی بگم این تست اعتبار نداره یا فلانه . نه تست گرفتم نتیجش هم گفتیم ولی سعی کردم با ارائه برخی توضیحات بگم اصلا خود این تست چقدر معتبره و درسته و بعدش بگم که امنیت و مباحث به طور کلی همیشه بر اساس اون چیزی از که از ذهن ما میاد نیست .

ی بحث دیگش انتخاب شدن توسط برترین کمپانی های فناوری دنیاست .

میدونید که سیسکو سیستمز بیش از 50 % بازار فایروالهای سخت افزاری دنیا رو در اختیار خودش داره و این به خاطر اعتبارش و کیفیت محصولاتشه نه به خاطر اینکه ممکنه دختر خاله اوباما باشه و پسر عمومی فلانی .

همین سیسکو تو فایروالهای ASA از ترند میکرو که فایروالهای رده Enterprise هست و تجهیزات Ironkey هم از تکنولوژی های سوفوس ، وب روت ، سایمنتک و مکافی استفاده می کنه .

ی شرکت که مسئول امنیت بیش از 50 درصد شرکتها و سازمانهای دنیاست و زیر ساختهای اینترنتی رو به هم پیورند میده کارش خاله بازی نیست که بیاد از روی عشق و حال همکار انتخاب کنه .

اینها به کنار ما باید ی طرف دیگه قضیه هم ببینیم . چرا Astaro میاد موتور کسپرسکی رو کنار میزاره ؟ ظاهرآ Watchguard هم ی زمانی استفاده میکرد که اونهم کنار گذاشته و حداقل میدونیم تو فایروالهای سری XTM چند سالی هست که استفاده نمیشه .

در نهایت همه مدل محصول و همه مدل تست هست و هر کسی هم با توجه به اطلاعاتی که داره توضیحاتی که بلده رو میده و کاربره که انتخاب میکنه چی بگیره و خوبه که یکی باشه توضیحات ی طرف دیگه رو به چالش بکشه و همین باعث میشه چیزهای بیشتری یاد بگیریم .

ممنونم از شما .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
ممنون
ولی درم.ورد نصبش نه اینطوری نیست
من بدون اتصال به اینترنت تاحال روی چندتا سیستم نصب کردم
دیگه خودتم که واردی باید فقط روی سون یا ایت نصب بشه! ایکس پی رو دیگه ساپورت نمیکنه!
والله من ورژن جدیدشو چند روز پیش دانلود کردم و روی سیستم مجازیم اومدم نصب و تست کنم که همش پیغام اتصال اینترنت میداد...منم از خیرش گذشتم....ویندوز نصب کردم چشم..
بله چون نرم افزارهای جدید دات نت فریم ورک 4 و 4.5 استفاده میکنن روی ویندوز ایکس پی نصب نمیشن

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
دوست عزیز شما همه ش مغلطه میکنید و من با شما دیگه هیچ بحثی ندارم ...
من میگم ران کنید پیغامهای اتصال به نت رو بلاک کنید..چون چندین درخواست اتصال به نت میکنه این مخرب...گفتم اول ران کنید اگه ران بشه مرورگرتون باز میشه
اگر پیغام نداد بلاک کنید مطمئن باشین سیستمتون آلوده میشه...
در مورد HIPS هم من نداشتن هیچ محصولی رو سرزنش نکردم و ضعف ندونستم...
یا تست کنید و نتیجه مستدل با عکس یا فیلم بذارید یا لطف کنید یه تاپیک مجزا بزنید

ya_ali_mavla

Registered User
لایک‌ها
1,540
والله من ورژن جدیدشو چند روز پیش دانلود کردم و روی سیستم مجازیم اومدم نصب و تست کنم که همش پیغام اتصال اینترنت میداد...منم از خیرش گذشتم....ویندوز نصب کردم چشم..
بله چون نرم افزارهای جدید دات نت فریم ورک 4 و 4.5 استفاده میکنن روی ویندوز ایکس پی نصب نمیشن
خوب منم اونی که شما دانلود کرده بودی رو اول دانلود کردم
حجمش کم بود و طبیعتا باید برای دانلود یه سری فایل به اینترنت وصل میشد
شما نسخه بالای 100 مگابایتش رو دریافت کن
AVG سرویس ثبت ( رجیستر ) و آپدیت ( بروزرسانی ) روی ایران نداره و ارزش تست نداره .
شاید باورت نشه من بدون یا ساکسی چیزی آپدیت میکنم به راحتی
ولی این رجیستری که میگی رو نمیدانم؟!چیه؟ همون رجیستر کردن برنامه رو میگی؟

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
این سایت رو هم قبول ندارین؟؟معتبرترین سایت تست فایروال و پرواکتیو- جدول و نتایج و تعداد و جزییات تمام تستها رو ببینید...:)

Results and comments - www.matousec.com

disna

Registered User
لایک‌ها
39
دوست عزیز شما همه ش مغلطه میکنید و من با شما دیگه هیچ بحثی ندارم ...
من میگم ران کنید پیغامهای اتصال به نت رو بلاک کنید..چون چندین درخواست اتصال به نت میکنه این مخرب...گفتم اول ران کنید اگه ران بشه مرورگرتون باز میشه
اگر پیغام نداد بلاک کنید مطمئن باشین سیستمتون آلوده میشه...
در مورد HIPS هم من نداشتن هیچ محصولی رو سرزنش نکردم و ضعف ندونستم...
یا تست کنید و نتیجه مستدل با عکس یا فیلم بذارید یا لطف کنید یه تاپیک مجزا بزنید

سلام .
منظورتون پیغام اتصال به نته ؟ خوب موقع تست اصلا همچین پیغامی ما نگرفتیم . از اول میگفتید پیغام اتصال به نت . ما فکر کردیم منظورتون پیغام بلاک نرم افزاره .

مخرب ؟ منظورتون کدوم مخربه ؟

( زود قضاوت نکن )

disna

Registered User
لایک‌ها
39
این سایت رو هم قبول ندارین؟؟معتبرترین سایت تست فایروال و پرواکتیو- جدول و نتایج و تعداد و جزییات تمام تستها رو ببینید...:)

Results and comments - www.matousec.com

بگم آره یا نه ؟؟؟؟ :D

اولا زود ما رو بیرون نکنید . داریم باهم صحبت می کنیم . بحث می کنیم چیزهای جدید یاد میگیریم . یکم صبور باشید و با صبر و حوصله پیش بریم . همیشه دیدگاه های دیگه هست که باعث میشه چیزهای جدید یاد بگیریم و جنبه های جدیدی از مسائل برای ما قابل مشاهده باشه .

من چند تا نکته میگم .
راستش نه تنها این وب سایت بلکه هیچ وب سایت مقایسه ای رو ما مورد تائید قرار نمیدیم . حالا هر کسی توش اول باشه .
یکی از دلایلش هم اینه : PC MAG : آیا تستهای مقایسه ای آنتی ویروسهای اندروید معتبر است ؟
و یکی هم این : سوء استفاده برخی شرکتها و وب سایتها از نام و نشان ترندمیکرو .

برای اینه نمیشه صد در صد یا حتی 1 درصد به معتبر بودن ی تست گواهی داد .

ما حالا به این کاری نداریم .

بریم سر لینکی که فرستادید .

ما چند تا ایراد فنی توش پیدا کردیم .

توجه داشته باشید تست مال همین ماهه ( April 2013 ) .

1- ترند میکرو نیستش .
2- VirusBuster Internet Security Suite 4.1 مال کدوم شرکته ؟؟؟ این شرکت 1 سالی هست که به ی شرکت دیگه فروخته شده و دیگه حتی وجود خارجی نداره و جالبیش اینه که تو وب سایتشون هم دیگه اثری از ضد ویروس و .. نیست . www.[B]virusbuster[/B].hu
3- کومودو رو نوشته رایگان . در صورتی که اون محصول پولیه نه رایگان . ( واقعآ چقدر تستش دقیقه )
4- جالبه وب روت بالاتر از سایمنتکه ؟ وقتی ما با کومودو تست گرفتیم ( همون ابزاری که دادین ) وب روت شد 50 و سایمنتک شد 150 تا 190 .
5- زیر صفحه نوشته "Vendors' responses " که برخی از اونها متعلق به برج 1 سال 2012 میشه . چرااا ؟؟؟

از این موضوع بگذریم . وب سایت روسی هستش . و میدونید که روسها کلا خیلی معتبر تشریف دارن .:rolleyes:

این مواردی بود که ما دیدیم .
خوشحال میشیم نظر شما هم بدونیم .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام .
منظورتون پیغام اتصال به نته ؟ خوب موقع تست اصلا همچین پیغامی ما نگرفتیم . از اول میگفتید پیغام اتصال به نت . ما فکر کردیم منظورتون پیغام بلاک نرم افزاره .

مخرب ؟ منظورتون کدوم مخربه ؟

( زود قضاوت نکن )
خوب مشکل همینجاست که ترند اصلا پیغام اتصال نمیده که شما بخوا بلاکش کنی...اون به کنار اصلا این فایل رو مخرب تشخیص داده؟؟؟
در ضمن میگم نتایج منو قبول نداری لینک سایت تستر بالا براتون گذاشتم...
در ضمن اینقدر نگین گجت...این حفره امنیتی مدتهاست در آپدیتهای ویندوز رفع شده...
نورتون خودش تا 2012 گجت استفاده میکرد...دوس دارین عکس گجت نورتون 2012 رو براتون بذارم؟؟
من میگم اصلا این نرمافزارها مخربهای مریخ رو هم شناسایی میکنن و بقول شما بنز هستند(این تعبیر رو بارها در پستهای دیگه ازتون دیدم) من تاکیدم و اصرارم روی همین امنیت سایبری بقول شماست که تمام و کمال دست فایرواله ...
من میگم اگه انتی ویروس غیرفعال باشه(البته فقط ریل تایمو میشه غیرفعال کرد) و این فایل ران بشه و به نت وصل بشه اون انتی ویروس برای لای جرز خوبه...
در ضمن من خودم رو سیستمم نورتون دارم اما نصف قدرت نورتون توی اتصال به نت خلاصه میشه و ریپیوتیشن اسکن برای فایلهی ناشناس 50 درصد به نورتون کمک میکنه و قدرت تشخیص خیلی عالی نداره ..من فقط انتی اسپایور نورتون رو با هیچ نرم افزار دیگه ای عوض نمیکنم...بیشترین قدرت رو توی سوئیتها داره اما اگه نورتون روی یک سیستم آلوده نصب بشه هیچ کاری ازش برنمیاد و قدرت پاکسازی و ریپیر کمی داره...

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
اولا اون محصول کومودو رایگانه
دوما شما نه سایتهای تستها رو قبول دارین و نه برای ضعف و قوت در دنیای واقعی مخرب تست میکنید...
اصلا نورتون 200 پس حداقل 14 پروتکول باز یا پورت باز یا تزریق کد باز و لیک یعنی نشت اطلاعات داره.... داره...
سوما عزیز من تا کمپانیها تایید نکنن هیچ محصولی از اونها توی این سایت تست نمیشه پس اجازه دادن...
من میگم مخرب بهتون میدم ریل تایم انتی ویروستون رو غیر فعال کنید و روی اون مخرب دو بار کلیک کنید ببینید چی به سر هاردتون میاره...ظرف کمتر از یک دقیقه کل هاردتون رو پاک میکنه...
من همین مخرب رو فقط و فقط با فایروال کومودو یا انلاین آرمور یا اوت پست رایگان یا پریویت فایروال که کلش 3 مگابایته اجرا میکنم و فیلم میگیرم و همینجا میذارم....
اگه شما همین کار رو حاضرید در سیستم اصلیتون نه مجازی انجام بدید فیلم بگیرید و بذارید تا من و دوستان هم با ماژولهای امنیتی دیگه این محصولات بیشتر آشنا بشیم...
منظورم اینه که اگه یه فایل زیرو اکسس انتی ویروستون رو دور زد یا غیرفعالش کرد محصولتون میتونه جلوی تخریب رو بگیره؟؟؟
اگه حاضرید من بدون انتی ویروس و فقط با یکی ازین فایروالها (که الان همون رایگان 3 مگابایتی) رو سیستمم نصبه اجرا میکنم...
بسم الله

disna

Registered User
لایک‌ها
39
اولا اون محصول کومودو رایگانه
دوما شما نه سایتهای تستها رو قبول دارین و نه برای ضعف و قوت در دنیای واقعی مخرب تست میکنید...
اصلا نورتون 200 پس حداقل 14 پروتکول باز یا پورت باز یا تزریق کد باز و لیک یعنی نشت اطلاعات داره.... داره...
سوما عزیز من تا کمپانیها تایید نکنن هیچ محصولی از اونها توی این سایت تست نمیشه پس اجازه دادن...
من میگم مخرب بهتون میدم ریل تایم انتی ویروستون رو غیر فعال کنید و روی اون مخرب دو بار کلیک کنید ببینید چی به سر هاردتون میاره...ظرف کمتر از یک دقیقه کل هاردتون رو پاک میکنه...
من همین مخرب رو فقط و فقط با فایروال کومودو یا انلاین آرمور یا اوت پست رایگان یا پریویت فایروال که کلش 3 مگابایته اجرا میکنم و فیلم میگیرم و همینجا میذارم....
اگه شما همین کار رو حاضرید در سیستم اصلیتون نه مجازی انجام بدید فیلم بگیرید و بذارید تا من و دوستان هم با ماژولهای امنیتی دیگه این محصولات بیشتر آشنا بشیم...
منظورم اینه که اگه یه فایل زیرو اکسس انتی ویروستون رو دور زد یا غیرفعالش کرد محصولتون میتونه جلوی تخریب رو بگیره؟؟؟
اگه حاضرید من بدون انتی ویروس و فقط با یکی ازین فایروالها (که الان همون رایگان 3 مگابایتی) رو سیستمم نصبه اجرا میکنم...
بسم الله

نه ما حاضر نیستیم به روشی که شما میگید تست بگیریم ( اجرای بدافزار ها )

بسیاری از این بدافزارها سیستم رو کار می کنن که باید کلا فرمت بشه سیستم و هنوز اندکی عقل برامون مونده .

مورد بعدی اینکه اینکه ی فایروال ی مخرب رو فقط به خاطر فایروال بودنش شناسایی میکنه نمیتونیم بگیم خوب این خیلی خوبه . نه .
امنیت تلفیقی است از تکنیکها و ماژولها برای حفاظت از تهدیدات مختلف و متنوع سایبری و ویروسها .
درسته ؟

بالا