برگزیده های پرشین تولز

طرح مباحث در مورد غولهای امنیتی و ضد مخربهای :

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
نه ما حاضر نیستیم به روشی که شما میگید تست بگیریم ( اجرای بدافزار ها )

بسیاری از این بدافزارها سیستم رو کار می کنن که باید کلا فرمت بشه سیستم و هنوز اندکی عقل برامون مونده .

مورد بعدی اینکه اینکه ی فایروال ی مخرب رو فقط به خاطر فایروال بودنش شناسایی میکنه نمیتونیم بگیم خوب این خیلی خوبه . نه .
امنیت تلفیقی است از تکنیکها و ماژولها برای حفاظت از تهدیدات مختلف و متنوع سایبری و ویروسها .
درسته ؟
ما؟؟؟؟مگه شما چند نفرین؟؟؟
در ضمن شما دوست دارین چجوری تست بگیرین/؟؟تست گندزدایی و ریپیر و تست جلوگیری و تست شناسایی رفتار زیرو دیها و....فقط با ران شدن مخرب هست دیکه...توی تست حلوا خیرات نمیکنن
پس اعتراف میکنید انتی ویروستون با کلیک روی این فایل فلج میشه و بدرد نمیخوره...
من بقول شما یه کاربر ساده که فایل رو نمیشناسم روش کلیک کنم که هاردم فرمت میشه...در ضمن همیشه خودتون از سادگی برای استفاده کاربر معمولی میگید و اصلا هدف این نرم افزارها امنیت خانگیه نه تجاری...
من میگم بدون هیچ انتی ویروسی و فقط با hips این فایروالها بدون نصب هیچ اینترنت سکوریتی یا انتی ویروس دیگه حاضرم توی سیستمم ران کنم اما شما با اینترنت سکوریتی حاضر نیستید اجراش کنید؟؟؟
اصلا ریل تایم رو غیر فعال نکنید و همینجوری روش کلیک کنید تا ران بشه ...
پس من یوزر معمولی این امنیت سایبری ببرای کجام خوبه؟؟
یعنی قدرت پیشگیری یه فایروال رایگان 3 مگابایتی از این غولهایی که هر کدوم حداقل یک گیگابایت از حجم هارد رو میگیرن بیشتره؟؟؟
شما که به قدرتشون ایمان داری ران کن...اگه امنیت خودتو تامین نمیکنه پس دیگه ازش تبلیغ نکن...(اینجا رو عرض میکنم ...این تاپیک) با هر کدوم چه ترند چه نورتون چه بولگارد چه وب روت اگه مطمئنی اجراش کن...
در ضمن کل هاردتون رو رو فرمت میکنه و دیگه احتیاجی به فرمت نیست..
در ضمن دو نمونه از همین مخرب رو دارم که یکیش درایوی که توش ران میشه پاک میکنه یکی هم یه پوشه بسازین و مثلا 100 مگ اطلاعات توش بریزین و فقط همون پوشه رو پاک میکنه...
در ضمن این مخرب دست ساز خود ایرانه...تولید ملی
===================================
در ضمن فایروال مخرب شناسایی نمیکنه ..انتی که نیست ...فقط فیلتر اطلاعات میکنه

disna

Registered User
لایک‌ها
39
خوب مشکل همینجاست که ترند اصلا پیغام اتصال نمیده که شما بخوا بلاکش کنی...اون به کنار اصلا این فایل رو مخرب تشخیص داده؟؟؟
در ضمن میگم نتایج منو قبول نداری لینک سایت تستر بالا براتون گذاشتم...
در ضمن اینقدر نگین گجت...این حفره امنیتی مدتهاست در آپدیتهای ویندوز رفع شده...
نورتون خودش تا 2012 گجت استفاده میکرد...دوس دارین عکس گجت نورتون 2012 رو براتون بذارم؟؟
من میگم اصلا این نرمافزارها مخربهای مریخ رو هم شناسایی میکنن و بقول شما بنز هستند(این تعبیر رو بارها در پستهای دیگه ازتون دیدم) من تاکیدم و اصرارم روی همین امنیت سایبری بقول شماست که تمام و کمال دست فایرواله ...
من میگم اگه انتی ویروس غیرفعال باشه(البته فقط ریل تایمو میشه غیرفعال کرد) و این فایل ران بشه و به نت وصل بشه اون انتی ویروس برای لای جرز خوبه...
در ضمن من خودم رو سیستمم نورتون دارم اما نصف قدرت نورتون توی اتصال به نت خلاصه میشه و ریپیوتیشن اسکن برای فایلهی ناشناس 50 درصد به نورتون کمک میکنه و قدرت تشخیص خیلی عالی نداره ..من فقط انتی اسپایور نورتون رو با هیچ نرم افزار دیگه ای عوض نمیکنم...بیشترین قدرت رو توی سوئیتها داره اما اگه نورتون روی یک سیستم آلوده نصب بشه هیچ کاری ازش برنمیاد و قدرت پاکسازی و ریپیر کمی داره...

ترند میکرو سیستم فایروال خاصی داره که ی مطلب قبلا دربارش نوشتیم و مطالب ترند میکرو رو گذاشتیم .
بعدش پیغام دادن روی فایروال نشان دهنده خوب بودن یا بد بودش نمیتونه باشه .
موضوع بعدی اینکه میدونیم تو نسخه 2012 نورتن کدجت استفاده میکرد . ولی تو نسخه 2013 حذف کرد این ویژگی رو و تو فروم نورتن توضیح داده به خاطر نقص امنیتی و توصیه میکروسافت دیگه استفاده نشده این ویژگی .

اینکه رفع شده رو خبر نداریم ولی حتمآ ی چیزی هست که دیگه استفاده نشده . ( احتمال فراوان نقصش برطرف نشده و خود میکروسافت به پشتیبانیش از گدجت پایان داده. )

نمیتونید بگید اگه فایروال نباشه پس ضد ویروس به درد نمیخوره .

همونطور که در پاراگراف قبلی گفتیم تهدیدات طیف متنوعی دارن و هر تهدید با ی ماژول خاص و یا تلفیقی از اونها شناسایی میشه .

همینطور اینکه فرمودید نورتن قدرت تشخیص خوبی نداره . اگه اینطوری بود الان فضای سایبر کلا به فنا رفته بود . چون پر فروش ترین ضد ویروس هستش .

نکته آخر اینکه نورتن محصولی با نام " انتی اسپایور نورتون " نداره . Norton Antivirus und Internet Security Software | Norton.de و الان همه ضد ویروسهای نورتن ویژگی ضد جاسوس افزار دارن .

آنتی ویروس نورتن - اینترنت سکیوریتی - 360 - وان .

ی زمانی ( 4-5 سال پیش ) ضد جاسوس افزار اختصاصی تولید می شد مثل ضد جاسوس افزار وب روت ولی دیگه اینها تولید و پشتیبانی نمیشه و کاربر برای تامین امنیتیتش باید ضد ویروس بگیره که همه تهدیدات رو دیگه پوشش میده .

دیگه نمیشه تهدیدات رو جدا کرد و بگیم این رو بیشتر بشناسیم اون رو کمتر .

و به ی نکته بسیار بسیار خوب اشاره کردی . نصب ضد ویروس روی سیستم آلوده .

دوست عزیز اینکه ی ضد ویروس روی سیستم آلوده نصب بشه نشان دهنده قدرت یا خوب بودنش نیست .

اتفاقآ ی جای کاریش ایراد داره .

خیلی از ویروسها بعد از آلوده کردن سیستم قادر به شناسایی توسط ضد ویروسها نیستن و وقتی کاربری سیستمش رو فکر میکنه امنیت داره به سادگی اطلاعاتش به سرقت میره و آلودگی در سیستمش هست .

ضد ویروسهای برای حفاظت هستن و نه پاک سازی ویروس .
ی ویروس کلی تغییرات در سیستم میده و اگه ی ضد ویروس بخواد اون تغییرات رو برگردونه باید حجمی نزدیک به 20-30 گیگابایت داشته باشه .
همچنین وقتی سیستمی آلوده باشه و ضد ویروس هم داشته باشه اون ضد ویروس نمیتونه کارایی مناسبی داشته باشه و تازه ویروسهای دیگه هم میتونن بیان راحت تو سیستم و ویروسی که روی سیستم پنهانه با ضد ویروس بازی میکنه .

برای همینه همیشه در توصیه های شرکتهای معتبر امنیتی هست ( بخشهای پشتیبانی ) که ضد ویروس باید از همون روز اول روی سیستم باشه و سیستم باید پاک پاک باشه ( New OS ) .

ی مورد دیگه اینکه دقیقآ ی ضد ویروسهای مثل کسپرسکی همین مشکل رو دارن . مثل مترسک روی سیستم آلوده نصب میشن و کاربر همیشه با ی سیستم آلوده و غیر متعمد روبرو هستش .

همچنین نورتن نرم افزاری با نام انتی اسپایور نه تولید میکنه و نه پشتیبانی .
ی زمانی 5-6 سال پیش شاید هم بیشتر از این نرم افزارا تولید میشد که اتفاقآ وب روت معروفترینش بود .
ولی الان دیگه نرم افزارها ضد ویروس شدن که همه تهدیدات رو شناسایی می کنن .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
خوب منم اونی که شما دانلود کرده بودی رو اول دانلود کردم
حجمش کم بود و طبیعتا باید برای دانلود یه سری فایل به اینترنت وصل میشد
شما نسخه بالای 100 مگابایتش رو دریافت کن

شاید باورت نشه من بدون یا ساکسی چیزی آپدیت میکنم به راحتی
ولی این رجیستری که میگی رو نمیدانم؟!چیه؟ همون رجیستر کردن برنامه رو میگی؟

ثبت یعنی رجیستر که شما هر ضد ویروسی میگیری برای اینکه استفاده کنی باید به نت وصل باشی و رجیستر کنی ( حتی ضد ویروسهای رایگان ) .
نسخه شما به طور یقین جعلی و fake av هستش و یا شما ایران تشریف ندارید .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
ما؟؟؟؟مگه شما چند نفرین؟؟؟
در ضمن شما دوست دارین چجوری تست بگیرین/؟؟تست گندزدایی و ریپیر و تست جلوگیری و تست شناسایی رفتار زیرو دیها و....فقط با ران شدن مخرب هست دیکه...توی تست حلوا خیرات نمیکنن
پس اعتراف میکنید انتی ویروستون با کلیک روی این فایل فلج میشه و بدرد نمیخوره...
من بقول شما یه کاربر ساده که فایل رو نمیشناسم روش کلیک کنم که هاردم فرمت میشه...در ضمن همیشه خودتون از سادگی برای استفاده کاربر معمولی میگید و اصلا هدف این نرم افزارها امنیت خانگیه نه تجاری...
من میگم بدون هیچ انتی ویروسی و فقط با hips این فایروالها بدون نصب هیچ اینترنت سکوریتی یا انتی ویروس دیگه حاضرم توی سیستمم ران کنم اما شما با اینترنت سکوریتی حاضر نیستید اجراش کنید؟؟؟
اصلا ریل تایم رو غیر فعال نکنید و همینجوری روش کلیک کنید تا ران بشه ...
پس من یوزر معمولی این امنیت سایبری ببرای کجام خوبه؟؟
یعنی قدرت پیشگیری یه فایروال رایگان 3 مگابایتی از این غولهایی که هر کدوم حداقل یک گیگابایت از حجم هارد رو میگیرن بیشتره؟؟؟
شما که به قدرتشون ایمان داری ران کن...اگه امنیت خودتو تامین نمیکنه پس دیگه ازش تبلیغ نکن...(اینجا رو عرض میکنم ...این تاپیک) با هر کدوم چه ترند چه نورتون چه بولگارد چه وب روت اگه مطمئنی اجراش کن...
در ضمن کل هاردتون رو رو فرمت میکنه و دیگه احتیاجی به فرمت نیست..
در ضمن دو نمونه از همین مخرب رو دارم که یکیش درایوی که توش ران میشه پاک میکنه یکی هم یه پوشه بسازین و مثلا 100 مگ اطلاعات توش بریزین و فقط همون پوشه رو پاک میکنه...
در ضمن این مخرب دست ساز خود ایرانه...تولید ملی
===================================
در ضمن فایروال مخرب شناسایی نمیکنه ..انتی که نیست ...فقط فیلتر اطلاعات میکنه

انتی ویروستون ؟ ما ضد ویروس نداریم .
بعدش دوست عزیز به نظر شما وقتی ی هواپیما میسازن باید برای تست تو هوا موتورش رو خاموش کنه ببینه اگه مسافری سالم موند اونوقت اون هواپیما خوبه ؟؟؟

ی حرفهایی میزنید .

ضد ویروس برای حفاظته ( در درجه اول و دوم و سوم ) و نه پاکسازی .
پاکسازی وجود نداره .

برخی شرکتها ( اسم نمیبرم ) میان فای رو کلا پاک می کنن ولی به کاربر نشون میدن فایل پاکسازی شد . این ضد ویروسها معتبر نیستن و شرکتهاشون با فریب میخوان محصول بفروشن .

همه میدونن کارکرد واکسن با کارکرد آمپولی که برای مبارزه با ویروسی که الان تو بدنه باهم فرق داره .
سیستم وقتی آلودگی به جونش بیافته در 98% موارد باید سیستم عامل عوض بشه .

من پیشنهاد می کنم موضوع رو اط طریق فرومهای شرکتهای معتبر امنیتی پیگیری کن . تا خود متخصصین اونها بهت پاسخ بدن . فردا نگی ما اینطوری گفتین یا ما طرفداری کردیم .

در ضمن شما شاید حاضر باشید از آپارتمان 100 طبقه بپرید پایین . این نشان دهنده شجاعت نیست .

در ضمن شما تبلیغات نمی کنید برای کومودو و آویرا ؟

ترند میکرو ZA2 ور تو همون موقع باز کردن زیپ شناسایی کرد . TROJ_SPNR.09J112

شما باید درباره شیوه مقابله و شناسایی تهدیدات مطالعه کنی . اونوقت نمیایی بگی باید روی تهدید کلید کنی و بدتر اینکه روش اصرار کنی .

ویروس هست روش باید کلیک بشه . ویروس هست بدون کلیک هم اجرا میشه . هر کدوم به ی شیوه شناسایی میشن .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
این مخرب رو هم تست کنید اما مسولیت فایلها و تست انها با خودتون :
پسورد : bat
ZA2

این مخرب خیلی قدیمیه و قائدتا فایروالتون باید جلوی اتصالات اون به نت رو بگیره...بعدشم انتی ویروس اونو گند زدایی کامل کنه...توی سیستم مجازی یا با شادو دیفندر تست کنید...اول ران کنید ببینید فایروالتون اتصالاتشو بلاک میکنه و بعد انتی ویروستون رو فعال کنید تا پاکسازی و گند زدایی بشه...

آنتی ویروس ( webroot Secure Anywhere ) با نام Trojan.Dropper.Gen شناساییش کرد .
MD5 : DE211CA3BB327040DF0DD1114CF908C7

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
انتی ویروستون ؟ ما ضد ویروس نداریم .
بعدش دوست عزیز به نظر شما وقتی ی هواپیما میسازن باید برای تست تو هوا موتورش رو خاموش کنه ببینه اگه مسافری سالم موند اونوقت اون هواپیما خوبه ؟؟؟

ی حرفهایی میزنید .

ضد ویروس برای حفاظته ( در درجه اول و دوم و سوم ) و نه پاکسازی .
پاکسازی وجود نداره .

برخی شرکتها ( اسم نمیبرم ) میان فای رو کلا پاک می کنن ولی به کاربر نشون میدن فایل پاکسازی شد . این ضد ویروسها معتبر نیستن و شرکتهاشون با فریب میخوان محصول بفروشن .

همه میدونن کارکرد واکسن با کارکرد آمپولی که برای مبارزه با ویروسی که الان تو بدنه باهم فرق داره .
سیستم وقتی آلودگی به جونش بیافته در 98% موارد باید سیستم عامل عوض بشه .

من پیشنهاد می کنم موضوع رو اط طریق فرومهای شرکتهای معتبر امنیتی پیگیری کن . تا خود متخصصین اونها بهت پاسخ بدن . فردا نگی ما اینطوری گفتین یا ما طرفداری کردیم .

در ضمن شما شاید حاضر باشید از آپارتمان 100 طبقه بپرید پایین . این نشان دهنده شجاعت نیست .

در ضمن شما تبلیغات نمی کنید برای کومودو و آویرا ؟

ترند میکرو ZA2 ور تو همون موقع باز کردن زیپ شناسایی کرد . TROJ_SPNR.09J112

شما باید درباره شیوه مقابله و شناسایی تهدیدات مطالعه کنی . اونوقت نمیایی بگی باید روی تهدید کلید کنی و بدتر اینکه روش اصرار کنی .

ویروس هست روش باید کلیک بشه . ویروس هست بدون کلیک هم اجرا میشه . هر کدوم به ی شیوه شناسایی میشن .
دوستانی که این پستها رو میخونن قضاوت کنن...انتی ویروس اگه فقط کارش شناساییه پسر همسایه ما هم با دیتابیسش ویروس رو میشناسه...پس یه کاربر عادی چطوری باید پاکش کنه؟؟جل الخالق میگه انتی ویروس فقط کارش شناساییه نه پاک کردن ویروس...
ببخشید نورتون و ترند و... فایل رو فقط شناسایی میکنن و به یوزر میگن هورا من ویروس پیدا کردم و ویروس داره کار خودشو و خرابکاریشو میکنه توی یوزر بیا برو خودت اگه میتونی حذف و پاکسازیش کن؟؟؟؟:blink:
من میگم فرض کن من یه کاربر عادی روش کلیک کردم...اینم از عجایبه؟؟؟فایلو مثلا نمیشناسم و روش کلیک کردم و ران شد...میخوام محک بزنیم هر سوییت چطور جلوشو میگیره...
در ضمن من شما رو بلاک کردم ...لطفا اطلاعاتتون رو ببرید و دیگر دوستان رو مستفیذ کنید ما را به خیر شما امید نیست...
خوانندگان خودشون قضاوت میکنن...
من از کومودو و اویرای رایگان حمایت کردم و لی شما اولا فروشنده اید و دوما تبلیغ میکنید نه حمایت...
در ضمن هیچکدوم از محصولات شما توی لیستشون نمایندگی توی ایران ندارن...هیچ کدوم...ثبت و آپدیت...

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
دوستانی که این پستها رو میخونن قضاوت کنن...انتی ویروس اگه فقط کارش شناساییه عمه منم ویروس رو میشناسه...پس یه کاربر عادی چطوری باید پاکش کنه؟؟جل الخالق میگه انتی ویروس فقط کارش شناساییه نه پاک کردن ویروس...
ببخشید نورتون و ترند و... فایل رو فقط شناسایی میکنن و به یوزر میگن هورا من ویروس پیدا کردم و ویروس داره کار خودشو و خرابکاریشو میکنه توی یوزر بیا برو خودت اگه میتونی حذف و پاکسازیش کن؟؟؟؟:blink:
من میگم فرض کن من یه کاربر عادی روش کلیک کردم...اینم از عجایبه؟؟؟فایلو مثلا نمیشناسم و روش کلیک کردم و ران شد...میخوام محک بزنیم هر سوییت چطور جلوشو میگیره...
در ضمن من شما رو بلاک کردم ...لطفا اطلاعاتتون رو ببرید و دیگر دوستان رو مستفیذ کنید ما را به خیر شما امید نیست...
خوانندگان خودشون قضاوت میکنن...
من از کومودو و اویرای رایگان حمایت کردم و لی شما اولا فروشنده اید و دوما تبلیغ میکنید نه حمایت...
در ضمن هیچکدوم از محصولات شما توی لیستشون نمایندگی توی ایران ندارن...هیچ کدوم...ثبت و آپدیت...

الکی شلوغش نکن .

کاربری که ضد ویروس اصلی و خوب استفاده می کنه ، ویروس توسط آنتی ویروس شناسایی میشه ، قبل اینکه کاربر روش کلیک کنه .

مگه وب سایت آلوده نیست وقتی شما اسم سایت هم میزنی همون موقع بلاک میشه توسط ضد ویروس .

اگه هم کاربری ضد ویروس نداره یا نسخه جعلی داره یا نرم افزار اصلی ولی کیفیتش خوب نباشه مشکل خودشه نه مشکل چیزی که نداره .

شما کلا متضادی .

"آنتی ویروس اگه فقط کارش شناساییه عمه منم ویروس رو میشناسه...پس یه کاربر عادی چطوری باید پاکش کنه؟؟ " عمه ؟ ای کاش میگفتی بجزء ضد ویروس چه برنامه دیگه ای کارش شناسایی ویروسه ؟ نکنه فوتوشاپ ؟ یا مدیا پلیر ؟

چیزی که ضد ویروس میشناسه نیازی به پاک کردشن نیست . چون ضد ویروس جلوش رو میگیره و خودش پاک میکنه یا بلاک میکنه و به ی طریقی سعی می کنه مشتری اون محصول رو مورد حفاظت قرار بده .

صحبتهای آخر شما هم نشون میده نتونستید به صورت منطقی پیش برید .

دوباره گفتید محصولات شما . فلان شما و نمایندگی و ....

دوست عزیز اتفاقآ کاربرها میخونن و خودشون میفهمن .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
خوشحال میشم دوستان هم نظرشون رو بدن و سطح اطلاعات ناقص و بسیار کم بنده رو بیشتر کنن...

disna

Registered User
لایک‌ها
39
خوشحال میشم دوستان هم نظرشون رو بدن و سطح اطلاعات ناقص و بسیار کم بنده رو بیشتر کنن...

راستی ی موضوعی .

تقریبآ در صد در صد موارد که برخی ضد ویروسها می نویسن فایل ویروسی رو repair کردن ، در حقیقت بازسازی و repair ی صورت نمیگیره و کل فایل پاک به عنوان ویروس پاک میشه و از کلمه و عنوان Repair فقط برای متفاوت نشون دادن محصول و بازاریابی استفاده می کنن .

شما باید برخی موارد رو تست کنی و ببینید به چشم خودتون .

طبیعی هم هست فرض کن روزی 20 هزار ویروس باشه و هر ویروس به طور متوسط 5 تغییر در سیستم بده ( فایل ، رجیستری و .. ) و حالا فرض کن بخوائیم ی برنامه بنویسیم که هم تهدیدات رو شناسایی کنه و هم پاکسازی کنه.

به نظرت چقدر میشه حجمش ؟ 10 گیگ ؟ 20 گیگ ؟ یا 100 گیگ ؟؟؟

این موضوع با ی جستجوی ساده مشخص میشه وقتی بتونی به سادگی مواردی رو مشاهده کنی که حتی بسیاری از ابزارهای ویروس یابی که به عنوان شناسایی و Repair ارائه میشن فوق فوقش فقط شناسایی می کنن و نه Repair .

به فرومهای خارجی مراجعه کن و نظرات کاربرهای خارجی رو ببین .
وگرنه مگه ما بدمون میاد ی ضد ویروس Repair کنه ؟؟؟ والا .
الان ما بگیم مثلا ترند میکرو یا سایمنتک قویترین Repair رو دارن کسی میتونه بگه نه ؟ تو Av-TEST اومده . یکمی دقت کنی متوجه میشی ما میخوائیم بحث رو فنی و حرفه ای و براساس مشاهدات و تکنیکی پیش ببریم .
البته مشاهدات حرفه ای و درست .
وگرنه ی آدم معمولی هم گوش داره و هم زبون . ولی کاری رو که ی مشاور یا ی وکیل میتونه انجام بده رو نمیتونه انجام بده .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
راستی ی موضوعی .

تقریبآ در صد در صد موارد که برخی ضد ویروسها می نویسن فایل ویروسی رو repair کردن ، در حقیقت بازسازی و repair ی صورت نمیگیره و کل فایل پاک به عنوان ویروس پاک میشه و از کلمه و عنوان Repair فقط برای متفاوت نشون دادن محصول و بازاریابی استفاده می کنن .

شما باید برخی موارد رو تست کنی و ببینید به چشم خودتون .

طبیعی هم هست فرض کن روزی 20 هزار ویروس باشه و هر ویروس به طور متوسط 5 تغییر در سیستم بده ( فایل ، رجیستری و .. ) و حالا فرض کن بخوائیم ی برنامه بنویسیم که هم تهدیدات رو شناسایی کنه و هم پاکسازی کنه.

به نظرت چقدر میشه حجمش ؟ 10 گیگ ؟ 20 گیگ ؟ یا 100 گیگ ؟؟؟

این موضوع با ی جستجوی ساده مشخص میشه وقتی بتونی به سادگی مواردی رو مشاهده کنی که حتی بسیاری از ابزارهای ویروس یابی که به عنوان شناسایی و Repair ارائه میشن فوق فوقش فقط شناسایی می کنن و نه Repair .

به فرومهای خارجی مراجعه کن و نظرات کاربرهای خارجی رو ببین .
وگرنه مگه ما بدمون میاد ی ضد ویروس Repair کنه ؟؟؟ والا .
الان ما بگیم مثلا ترند میکرو یا سایمنتک قویترین Repair رو دارن کسی میتونه بگه نه ؟ تو Av-TEST اومده . یکمی دقت کنی متوجه میشی ما میخوائیم بحث رو فنی و حرفه ای و براساس مشاهدات و تکنیکی پیش ببریم .
البته مشاهدات حرفه ای و درست .
وگرنه ی آدم معمولی هم گوش داره و هم زبون . ولی کاری رو که ی مشاور یا ی وکیل میتونه انجام بده رو نمیتونه انجام بده .
شما انگار پستهای منو نمیخونی؟؟من میگم اگه یه مخرب زیرو دی و تازه که توی دیتابیس ترند میکرو (مثلا) نیست و یه کاربر آماتور مثل من روش دبل کلیک کرد چجوری میخواد جلوشو بگیره که ران نشه و خرابکاری نکنه باز شما داری از ریپیر حرف میزنی؟؟؟واقعا سفسطه باز قهاری هستی ...
زمانی بیا پست بده که مجوز نمایندگی تکت تک محصولاتی که میفروشی رو توی سایتتون ارائه بدین و سرتیفیکیتاتون معتبر باشن.. اولین مشتریتم خودمم
تو با این محصولات حاضر نیستی یه دونه مخرب رو بهت بدم تست کنی ...پس محصولاتت برای لای جرز دیوار خوبن....
وقتی خودت ازشون اطمینان نداری چجوری میخوای میردم بهشون اطمینان کنن؟؟؟
در ضمن شما که ای وی تست و ای وی کامپ رو قبول نداشتی چطور الان قبول داری؟؟؟
در ضمن همه عالم میدونن بیت دیفندر (فعلا) بهترین ریپیر رو داره..در ضمن ریپیر یعنی تعمیر و جدا کردن مخرب از فایل بدون گمترن تخریب نه اینکه اون فابل کاملا همون فایل سالم سالم بشه...

===================================================================

Last edited:

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
دوست عزيز aylar6888 خيلي ممنون بابت تاپيكت . جاي خاليش احساس ميشد . تا حالا k7 و كوئيك هيل رو تست كردين ؟ من خودم بيت دفندر استفاده ميكنم و به شدت راضي هستم . قبل از خريد اكانت بيت دفندر از تركيب آويرا و فايروال كومودو استفاده ميكردم .

Choose the Best Antivirus in 2013

disna

Registered User
لایک‌ها
39
شما انگار پستهای منو نمیخونی؟؟من میگم اگه یه مخرب زیرو دی و تازه که توی دیتابیس ترند میکرو (مثلا) نیست و یه کاربر آماتور مثل من روش دبل کلیک کرد چجوری میخواد جلوشو بگیره که ران نشه و خرابکاری نکنه باز شما داری از ریپیر حرف میزنی؟؟؟واقعا سفسطه باز قهاری هستی ... زمانی بیا پست بده که مجوز نمایندگی تکت تک محصولاتی که میفروشی رو توی سایتتون ارائه بدین و سرتیفیکیتاتون معتبر باشن.. اولین مشتریتم خودمم تو با این محصولات حاضر نیستی یه دونه مخرب رو بهت بدم تست کنی ...پس محصولاتت برای لای جرز دیوار خوبن.... وقتی خودت ازشون اطمینان نداری چجوری میخوای میردم بهشون اطمینان کنن؟؟؟ در ضمن شما که ای وی تست و ای وی کامپ رو قبول نداشتی چطور الان قبول داری؟؟؟ در ضمن همه عالم میدونن بیت دیفندر (فعلا) بهترین ریپیر رو داره..در ضمن ریپیر یعنی تعمیر و جدا کردن مخرب از فایل بدون گمترن تخریب نه اینکه اون فابل کاملا همون فایل سالم سالم بشه... ===================================================================
سلام . خوب ضد ویروسها از تکنولوژی های مختلفی برای شناسایی انواع مختلف تهدیدات استفاده می کنن . دیتا بیس - رفتار شناسی - کلود و چیزهای دیگه که احتمالا ما اسمشون رو نمیدونیم یا شرکتهای امنیتی نمیگن . ترند میکرو هم از این قضیه جدا نیست . موضوعی که هست اینه که وقتی تهدیداتی براساس وب باشن یا ایمیل ( ضد هرزنامه ) و ... الان عمومآ توسط کلود سکیوریتی شناسایی میشه . یعنی شبکه امنیت ابری که هر شرکتی ی اسم گذاشته براش . ترند میکرو : Smart Protection Network سایمنتک : Star وب روت : Webroot Intelligent Network کسپرسکی : KNS و .... حالا کدومش بهتره یا کاراتره و درست تره رو خدا میدونه . ( ولی ترند میکرو اونطور که ما تحقیق کردیم اولین شبکه امنیت ابری هوشمند تو دنیا هستش . ) حالا این زیرو دی از کجا میاد ؟ از وب سایتها ؟ یا نت ؟ یا ... درباره سرتیفیکیت هم خواهر یا برادر عزیز دیسنا فروشنده ضد ویروس نیست که بخواد به کسی گواهی نشون بده . بعدش دوست عزیز حالا که صحبتش شد مگه خود شما گواهی کومودو و آویرا و .. داری ؟؟؟ البته داشته باشی هم ما که بخیل نیستیم . نوش جونت . حالا اون کسپرسکی که 100 تا نماینده گواهی دار داره تو ایران چه غلطی کرده بجزء کلاهبرداری و شیادی ؟ و از طرفی از پاسخ به ی تیکت پشتیبانی عاجزه . پس بهتره اول از همه بدونی با پیش گشیدن این صحبتها اون شخصی که به بیراهه میره شما هستید . درسته ؟ درباره اطمینان هم دوست عزیز بد نیست درباره Test Antivirus at Real world تحقیق کنی تا متوجه بشی چرا نباید ی ویروس رو به زور روی سیستم اجرا کرد . و این موضوع ربطی به اطمینان و این حرفها نداره . من جای شما بودن درباره غولهای آنتی ویروس از کلمه اطمینان استفاده نمیکردم . وقتی 99% شرکتهای فناوری دنیا دارن از سرویسها و محصولات این شرکتها استفاده می کنن . یعنی بحث تائید من و شما وسط نیست . درسته دوست عزیز ؟ بعدش این "همه عالم میدونن " چی رو میدونن ؟ کدوم عالم ؟ جهان بعد از مرگ منظورتونه ؟ یا خداوند باری تعالی ؟ یا کاربرهای عادی که فرق ضد ویروس با دسته بیل رو تشخیص نمیدن ؟ به ی نکته خیلی خوب اشاره کردی . جدا کردن ویروس از فایل . ی سوال این بیت دفندر " شما " چطوری برای روزی شما بگو 10 هزار ویروس الگوریتم Repair تو برنامش مینویسه ؟؟؟ این ی مثال بود فقط . اگه خیلی کنجاوی بدون دورانتاش ، بیت دفندر هم میفروشه . ( ی جا تبلیغش رو دیدیم ) میخوام بحث رو فنی و بدور از موضع گیری پیش ببریم و چیزهای جدید یاد بگیریم . اگه قرار باشه لجوج باشیم ( خودمون رو میگم ) خوب نیست . من سعی دارم به ساده ترین شکل ممکن توضیح بدم ولی در برخی موارد یا من بلد نیستم یا اگه ندونم میگم نمیدونم .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
دوست عزيز aylar6888 خيلي ممنون بابت تاپيكت . جاي خاليش احساس ميشد . تا حالا k7 و كوئيك هيل رو تست كردين ؟ من خودم بيت دفندر استفاده ميكنم و به شدت راضي هستم . قبل از خريد اكانت بيت دفندر از تركيب آويرا و فايروال كومودو استفاده ميكردم . Choose the Best Antivirus in 2013
به شدت ؟ یاد ارسطو تو سریال پایتخت 2 افتادم که خودش نمیدونست واقعآ چی درسته و چی درست نیست . ولی خوب بازی میکرد . بگذریم . اولا این عکس که گذاشتی ظاهرآ مربوط به Av-TEST هستش ؟ یا PC-MAG ؟ فکر کنم av-test باشه . مال چه سالی هست ؟؟؟ 2000 ، 2005 یا 2010 یا 2014 ؟ بگذریم . بیت دفندره محصول خوبی داده . خدا رو شکر ی شرکت خصوصی دیدیم محصولش بهتر از کسپرسکی باشه . شاید هم کسپرسکی از بس محصولاتش آشغال شده ، ضد ویروس ی شرکت مثل بیت دفندر بیشتر به چشم میاد . شاید ! خوب Toolbar داره ؟ حجم آپدیتش در 1 روز به طور متوسط چقدره ؟ وقتی آپدیت Program میده بی دردسر آپدیت میشه یا گیر میکنه گاهی ؟ فایل نصبش چقدره ؟ مدیریت پسورد براساس کلود و قابل دسترسی از کامپیوتر و موبایل داره ؟ ( بگذریم اصلا مدیریت پسورد داره ) . حفاظت از مرورگر ها به صورت vulnerability Protection داره ؟ روی موزیلا ، کروم و اینترنت اکسپلورر .

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
منظورتون از ارسطو رو متوجه نشدم اگه خوشتون اومده ميتونيد سفارش بديد ببينيد :D . از نظر اپديت بدون مشكل عمل ميكنه . حجم اپديت روزانه سنگين نيست . vulnerability Protection رو داره . مديريت پسورد ها رو هم داره . قابليت game mode هم زياد به كار مياد مخصوصا براي زماني كه كار سنگين با سيستم دارم . من نسخه 2013 و فقط آنتي ويروسش رو دارم و يقينا براي تمديد از اينترنت سكوريتيش استفاده خواهم كرد .
اين هم ميتونه جالب باشه
www.av-comparatives.org/images/docs/avc_sum_201212_en.pdf

disna

Registered User
لایک‌ها
39
منظورتون از ارسطو رو متوجه نشدم اگه خوشتون اومده ميتونيد سفارش بديد ببينيد :D . از نظر اپديت بدون مشكل عمل ميكنه . حجم اپديت روزانه سنگين نيست . vulnerability Protection رو داره . مديريت پسورد ها رو هم داره . قابليت game mode هم زياد به كار مياد مخصوصا براي زماني كه كار سنگين با سيستم دارم . من نسخه 2013 و فقط آنتي ويروسش رو دارم و يقينا براي تمديد از اينترنت سكوريتيش استفاده خواهم كرد . اين هم ميتونه جالب باشه www.av-comparatives.org/images/docs/avc_sum_201212_en.pdf
جالبه چون من قابلیت مدیریت چسوردهاش رو ندیدم ( تو بالاترین نسخش هم total هستش .) تو سایتش هم چیزی نزده . Anti Malware Software - Bitdefender Total Security 2013 سفارش ؟ نه داداش . مثل این میمونه که طرف داره سوار ماشین لکسوس میشه بعد بهش بگی پژو سوار شو . چون مثل لکسوس شیشه بالابر داره . Toolbar هم ندیدیم ولی آره vulnerability داره . اون pdf هم که فرستادی چندان مهم نیست . الان این وب سایت به خاطر سوتی که تو آخرین تستش داده حسابی زیر سوال رفته . حمله AV-C به Symantec دیسنا - اولین و برترین وبلاگ تخصصی حوزه امنیت اطلاعات به زبان فارسی - حمله AV-C به Symantec درباره game mode هم این ویژگی به صورت اتوماتیک تو ضد ویروسهایی مثل ............ هستش و ماجراش مثل کی بود مجازیه که تکنولوژی های پیشرفته تری الان به جاشون اومده . یاد ماجرای پنجره 3 ضلعی پیکان افتادم . یادش بخیر . حتمآ میدونی کجای ماشین پیکان رو میگم !

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
مثال هاي جالبي ميزني . خوشحال ميشم يك تبادل نظر كنيم و چيزي ياد بگيريم . البته به نظر من بوگاتي ويرون رو هم نميشه با لكسوس مقايسه كرد . بيت دفندر تو سال 2012 عالي بوده و نسخه 2013 هم بهتر شده . اون pdf از چه نظر مهم نيست گزارش كامليه .قابليت هاي safe go و آنتي تيف ايدي پروتكشن هم امكانات خوبيه

disna

Registered User
لایک‌ها
39
مثال هاي جالبي ميزني . خوشحال ميشم يك تبادل نظر كنيم و چيزي ياد بگيريم . البته به نظر من بوگاتي ويرون رو هم نميشه با لكسوس مقايسه كرد . بيت دفندر تو سال 2012 عالي بوده و نسخه 2013 هم بهتر شده . اون pdf از چه نظر مهم نيست گزارش كامليه .قابليت هاي safe go و آنتي تيف ايدي پروتكشن هم امكانات خوبيه

اون که بله . منم موافقم که بیت دفندر تونسته پیشرفت خوبی هم در محصول و هم همکاراش ( همکار فنی و نماینده تجاری ) داشته باشه .

مخصوصآ که در سالهای اخیر خیلی از نماینده ها و همکارای کسپرسکی رو به خودش جذب کرده و همین باعث شده مشتری های شرکتی های دیگه ای مثل کسپرسکی به سمتش جذب بشن .

دلیل اینکه کسپرسکی رو مثال زدم برای اینه که کسپرسکی خیلی ادعاش میشد و منم منم میکرد در حالی که اصلا نه از لحاظ اعتبار شرکت و نه کیفیت محصول هیچوقت چیزی تو چنته نداشته و فقط با تبلیغات نادرست تونست اندکی مشتری برای خودش جمع کنه که این تبلیغات هم الان اثر خودش رو از دست داده .

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
دوستان pro من بالاخره نتیجه چی شد؟ میشه خلاصه بگید در حال حاضر و به طور کلی محصولات کدوم شرکت در زمینه ویروس یابی و از بین بردن اون از بقیه معتبر ترند و میشه به اونا اعتماد کرد؟

disna

Registered User
لایک‌ها
39
خوب خودتون یکم باید مطالب رو بخونید و نتیجه گیری کنید وگرنه هر کسی ی چیزی میگه . یکی میاد میگه نود32 ، یکی میگه بیت دفندر ، یکی میاد میگه ترند میکرو یکی هم سایمنتک شاید یک هم این وسط پاشه بیاد بگه VBA32 و کوئیک هیل .

ولی تو غولهای امنیتی محصولات ترند میکرو و سایمنتک قابل تهیه هست . البته ماگزیمم سکوریتی ویژگی هاش کامله .
وب روت ، بیت دفندر ، کسپرسکی ، نود32 ، جی دیتا ، پاندا ، اف-سکیور ، آویرا و .. هم هستن .

:D می بینی انتخاب چقدر راحته .

بدش می رسی به گارانتی . چون فرض کن محصولی خوبی رو انتخاب کنی ولی گارانتیش معتبر و خوب نباشه و نتونه پشتیبانی خوبی بده و خوب یعنی نه تنها محصولی نخریدی ، بلکه ضرر هم کردی .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
دوست عزيز aylar6888 خيلي ممنون بابت تاپيكت . جاي خاليش احساس ميشد . تا حالا k7 و كوئيك هيل رو تست كردين ؟ من خودم بيت دفندر استفاده ميكنم و به شدت راضي هستم . قبل از خريد اكانت بيت دفندر از تركيب آويرا و فايروال كومودو استفاده ميكردم .

Choose the Best Antivirus in 2013
سلام :
نه کوئیک هیل و کی سون رو تست نکردم...چشم هر موقع تست کردم نتیجه شونو میذارم...البته بیشتر هدف من محصولات رایگان قدرتمند بود چون محصولات ارژینال فقط برای تست چند روزه نصب میکنم...
چشم

Last edited:
بالا