برگزیده های پرشین تولز

طرح مباحث در مورد غولهای امنیتی و ضد مخربهای :

disna

Registered User
لایک‌ها
39
منظور من این جمله بود که کومودو زرت و زورت پیغام میداد:blink:
خوب اچ آی پی اس یعنی همین..
هنوز نمیدونی کومودو و محصولات دارای این تکنولوژی رو میشه کاری کرد که آرومترین و کم پیغامترین انتی ویرسها باشن
من پستهای بی معنی و پر از سفسطه و مغلطه شما رو نبینم خوشم....
گفتم هر وقت خواستی با غولهات در مقابل هر محصول رایگان مثل اویرا یا کومودو تست انجام بدی بسم الله...اگه جراتشو داری چرا مغلطه میکنی؟؟؟؟یه مخرب یکسال پیش رو جرات نکردی تست کنی حتی توی سیتم مجازی و مجازی سازها

شما تاپیکی برای غولهات بزن و دوستان دیگه رو مستفیذ کن...منم میام استفاده میکنم...این تاپیک برای تستو مقایسه ست نه مغلطه و تبلیغ غولهای بی شاخ و دم
من خیلی وقته شما رو بلک ایگنور کردم و این پستتون رو هم بخاطر یوجین که خبرشو خودم یک هفته پیش توی تاپیک کومودو گذاشتم خوندم...
دیدار به قیامت

من منتظرم بفرمائید چطوری رو فایلی که وجود نداره کلیک کنیم .؟!!! لطفآ بفرمائید . منتظریم .

فایل رو ضد ویروس شناسایی کرده و پاک شده و نباید Trust بشه .
ضد ویروس هم نباید غیر فعال بشه . چون میخوائیم ویروس رو اجرا کنیم تا ببینیم آیا چند لایه حفاظتی داره یا نه .

خوب منتظریم .

شما بهتره به جای تشویش اذهان عمومی پاسخ رو بدی تا ما از دانش بیکرانتون بهره ببریم .

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39

بچه جان نیشت رو ببند .
biggrinsmiley.gif
من جای پدر بزرگتم .
فایل مشکوک و آلوده جدید بفرست .
blinksmiley.gif

disna

Registered User
لایک‌ها
39
خوب از اون 20 تا فایل که ارسال کرده بودید ( P30Virus_92(2) ) پنج تاش ( 5 تاش ) ویروس نیست .

روزتون بخیر .

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
مثلا میکروسافت آنتی ویروسش رایگانه . ولی مثلا نود32 یا کسپرسکی یا بیت دفندر یا اسمهای دیگه protect antivirud 2012 و صدها برنامه دیگه که به رایگان در اینترنت هستن جعلی هستن .

دوست گرامی، میشه بگید منظورتون از این حرف چیه؟ یعنی شما به آنتی ویروس رایگانی که سایت خود سازنده های معتبری مثل آویرا، آواست، و بیت دیفندر برای دانلود و نصب در اختیار کاربران گذاشتن هم شک دارید؟؟؟
تشریف ببرید توی سایت آویرا و همچنین بیت دیفندر، ملاحظه میکنید که یه نسخه رایگان با تقریبا همه همون امکاناتی که توی نسخه پولی شون دارن، گذاشته شده و میشه دانلود کرد. لطفا بفرمایید منظورتون از اون جمله ای که فرمودید چیه تا من بیسواد هم متوجه بشم.

در ضمن این صفحه نتایج تست انجام شده روی محصولات آنتی ویروس از سایت معروف av-comparatives.org رو ببینید که دقیقا برعکس ادعاهای شما، برترین نتایج رو به ترتیب: آویرا، بیت دیفندر، بولگارد، اف سکیور، کسپرسکی و ... آورده ن و در انتهای لیست ترندمایکرو و سایمنتک شما جای گرفته ن!

http://chart.av-comparatives.org/awards.php?year=2013

تروخدا نفرمایید این یه توطئه ست و فلان و بهمان، من در زمینه نکات فنی آنتی ویروس اصلا سواد و دانش شما رو ندارم اینه که فقط ناچارم از روی تست های که منابع و سایتهای متخصص در این حوزه انجام میدن داوری و قضاوت کنم. روی همین اصل اگه شما سایت یا منبع معتبری مثل سایتی که من گفتم سراغ دارید که نتایج آزمایش هاش با این متضاده، بنده رو خبر کنید، وگرنه بحث هایی مثل اینها همه توطئه و دسیسه فلان سایته و فلانی میخواد سایمنتک و ترند مایکرو رو بی آبرو کنه و ... اینا توی کت من نمیره. از الان گفتم که به خودت زحمت ندی بشینی بعنوان پاسخ، اینجور دلایل رو واسه بنده ردیف بفرمایی.
آقا موفق باشید

Last edited:

disna

Registered User
لایک‌ها
39
دوست گرامی، میشه بگید منظورتون از این حرف چیه؟ یعنی شما به آنتی ویروس رایگانی که سایت خود سازنده های معتبری مثل آویرا، آواست، و بیت دیفندر برای دانلود و نصب در اختیار کاربران گذاشتن هم شک دارید؟؟؟
تشریف ببرید توی سایت آویرا و همچنین بیت دیفندر، ملاحظه میکنید که یه نسخه رایگان با تقریبا همه همون امکاناتی که توی نسخه پولی شون دارن، گذاشته شده و میشه دانلود کرد. لطفا بفرمایید منظورتون از اون جمله ای که فرمودید چیه تا من بیسواد هم متوجه بشم.

در ضمن این صفحه نتایج تست انجام شده روی محصولات آنتی ویروس از سایت معروف av-comparatives.org رو ببینید که دقیقا برعکس ادعاهای شما، برترین نتایج رو به ترتیب: آویرا، بیت دیفندر، بولگارد، اف سکیور، کسپرسکی و ... آورده ن و در انتهای لیست ترندمایکرو و سایمنتک شما جای گرفته ن!
AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Award List

تروخدا نفرمایید این یه توطئه ست و فلان و بهمان، من در زمینه نکات فنی آنتی ویروس اصلا سواد و دانش شما رو ندارم اینه که فقط ناچارم از روی تست های که منابع و سایتهای متخصص در این حوزه انجام میدن داوری و قضاوت کنم. روی همین اصل اگه شما سایت یا منبع معتبری مثل سایتی که من گفتم سراغ دارید که نتایج آزمایش هاش با این متضاده، بنده رو خبر کنید، وگرنه بحث هایی مثل اینها همه توطئه و دسیسه فلان سایته و فلانی میخواد سایمنتک و ترند مایکرو رو بی آبرو کنه و ... اینا توی کت من نمیره. از الان گفتم که به خودت زحمت ندی بشینی بعنوان پاسخ، اینجور دلایل رو واسه بنده ردیف بفرمایی.
آقا موفق باشید

سلام .

ما 3 نوع ضد ویروس داریم .
1- ضد ویروس رایگان :
یعنی خود اون شرکت ی نسخه از آنتی ویروسهاش رو رایگان داده و 1 ساله رجیستر میشه .
مثلا microsoft , avast , avg , comodo ، آویرا از جمله این شرکتها هستن .

که مثلا محصولات avast و avg قابل استفاده تو ایران نیست .

2- ضد ویروس پولی :

همین شرکتها بجزء ضد ویروسهای رایگانشون ضد ویروس پولی هم دارن ، بقیه شرکتها هم هستند که فقط ضد ویروس پولی دارن مثل اف-سکیور ، بیت دفندر ، نود32 ، ترند میکرو ، سایمنتک ، وب روت ، پاندا و ...

3- ضد ویروس جعلی : این ضد ویروسها در ظاهر اصلی هستن ، حالا یا بابتش پول میدی یا نمیدی مهم نیست . مهم اینه که جعلیه .
مثلا شما بیت دفندر نصب می کنی یا سایمنتک بعدش برای لایسنسش پول نمیدی یا نصب می کنی و مینویسه 10 سال لایسنس داره . یا اسم ضد ویروسش معتبر نیست .
اینها رو میگن FAKE AV .

مثلا اگه کاربری الان آوست نصب کنه از ی سی دی و این آپدیت بشه مشخصه جعلیه . البته اگه نشه نشون دهنده این نیست که اصلیه . بلکه باید از لینک اصلی خودش دانلود کنه و ...

4-ولی این وسط شرکتها ی سری نرم افزار دارن که ضد ویروس نیست ، بلکه ابزار ویروس یابی و اسکن سیستمه .
این ابزارها رو آنتی ویروس نمیگن چون حفاظت بالادرنگ و Real Time ندارن .
بیت دفندر ی زمانی ضد ویروس رایگان داشت . ولی تا اونجایی که میدونیم الان فقط ابزار ویروس یابی داره . نه ضد ویروس رایگان
یا مثلا ترند میکرو ATTK و Housecall ابزار ویروس یابی هستن و نه آنتی ویروس .
اوکی بابا جان ؟

در ضمن ما نتایج تستهای وب سایتها و .. رو معتبر نمیدونیم و نه فقط ما خیلی شرکتها اینطوری هستن . مهم نیست اول بشه ی محصول یا آخر .
در ضمن بد نیست اعتبار و معتبر بودن رو تعریف کنی .
بیشتر توضیح نمیدم چون گفتی اطلاعات زیاد نداری و وقتی زیاد توضیح بدم خیلیش رو نمیفهمی و تازه دچار سوء تفاهم و سوء تغذیه میشی .

اطلاعات بیشتر میخوایی برو وبلاگ دیسنا مطالعه کن . 2500 تا یادداشت اونجا به فارسی نوشته و میتونی بخونی .

در ضمن برای ما مهم نیست برداشت تو از ی موضوع چیه . کتت بره یا نره . مطالب هست همه هم نظر میدن هر کدوم رو عشقت میکشه قبول کن .

هم میگه سواد نداره , هم زبونش ی متر درازه , تازه کت و کول هم میکنه . انگار به پاش افتادیم نه تورو خدا بیا حرف ما رو باور کن . :D

( حیف مکان عمومیه و خانواده زندگی میکنه .) :blush:

خوش باشی .

Last edited:

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
سلام .

ما 3 نوع ضد ویروس داریم .
1- ضد ویروس رایگان :
یعنی خود اون شرکت ی نسخه از آنتی ویروسهاش رو رایگان داده و 1 ساله رجیستر میشه .
مثلا microsoft , avast , avg , comodo ، آویرا از جمله این شرکتها هستن .

که مثلا محصولات avast و avg قابل استفاده تو ایران نیست .

2- ضد ویروس پولی :

همین شرکتها بجزء ضد ویروسهای رایگانشون ضد ویروس پولی هم دارن ، بقیه شرکتها هم هستند که فقط ضد ویروس پولی دارن مثل اف-سکیور ، بیت دفندر ، نود32 ، ترند میکرو ، سایمنتک ، وب روت ، پاندا و ...

3- ضد ویروس جعلی : این ضد ویروسها در ظاهر اصلی هستن ، حالا یا بابتش پول میدی یا نمیدی مهم نیست . مهم اینه که جعلیه .
مثلا شما بیت دفندر نصب می کنی یا سایمنتک بعدش برای لایسنسش پول نمیدی یا نصب می کنی و مینویسه 10 سال لایسنس داره . یا اسم ضد ویروسش معتبر نیست .
اینها رو میگن FAKE AV .

مثلا اگه کاربری الان آوست نصب کنه از ی سی دی و این آپدیت بشه مشخصه جعلیه . البته اگه نشه نشون دهنده این نیست که اصلیه . بلکه باید از لینک اصلی خودش دانلود کنه و ...

4-ولی این وسط شرکتها ی سری نرم افزار دارن که ضد ویروس نیست ، بلکه ابزار ویروس یابی و اسکن سیستمه .
این ابزارها رو آنتی ویروس نمیگن چون حفاظت بالادرنگ و Real Time ندارن .
بیت دفندر ی زمانی ضد ویروس رایگان داشت . ولی تا اونجایی که میدونیم الان فقط ابزار ویروس یابی داره . نه ضد ویروس رایگان
یا مثلا ترند میکرو ATTK و Housecall ابزار ویروس یابی هستن و نه آنتی ویروس .
اوکی بابا جان ؟

در ضمن ما نتایج تستهای وب سایتها و .. رو معتبر نمیدونیم و نه فقط ما خیلی شرکتها اینطوری هستن . مهم نیست اول بشه ی محصول یا آخر .
در ضمن بد نیست اعتبار و معتبر بودن رو تعریف کنی .
بیشتر توضیح نمیدم چون گفتی اطلاعات زیاد نداری و وقتی زیاد توضیح بدم خیلیش رو نمیفهمی و تازه دچار سوء تفاهم و سوء تغذیه میشی .

اطلاعات بیشتر میخوایی برو وبلاگ دیسنا مطالعه کن . 2500 تا یادداشت اونجا به فارسی نوشته و میتونی بخونی .

در ضمن برای ما مهم نیست برداشت تو از ی موضوع چیه . کتت بره یا نره . مطالب هست همه هم نظر میدن هر کدوم رو عشقت میکشه قبول کن .

هم میگه سواد نداره , هم زبونش ی متر درازه , تازه کت و کول هم میکنه . انگار به پاش افتادیم نه تورو خدا بیا حرف ما رو باور کن . :D

( حیف مکان عمومیه و خانواده زندگی میکنه .) :blush:

خوش باشی .
اولا: اینم لینک صفحه دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر رایگان[h=2]Antivirus Free Edition[/h] از سایت خود سازنده :Free Antivirus Software - Download Bitdefender Antivirus Free

دوم: اون آنتی ویروسهای جعلی رو که هر ننه قمری هم میدونست جریانشون چیه. لازم نکرده بود شما بیایی توضیح بدی. هر کودکی هم میدونه که آنتی ویروس رو باید از
سایت اصلی سازنده دانلود کرد.
سوم: فرق ابزار (Tool) رو بازم هر بچه ای با خود آنتی ویروس که روی سیستم نصب میشه میفهمه. پس اینم توضیح واضحات بود که دادی.
چهارم: تو نتایج تست سایتهای معتبر رو قبول نداری پس میشه بگی چی چی رو قبول داری؟؟ نکنه نتایج تستی که خود سایمنتک روی محصول خودش میکنه! رو قبول داری؟!
یعنی همه دروغ میگن فقط خود تو و سایمنتک راست میگین؟
پنجم: من درسته بیسوادم اما اینقدری اطلاعات دارم که بفهمم تو هیچی سرت نمیشه. چون همینکه افتضاح بودن محصولی رو که تو واسش سینه ت رو چاک میدی، با تست و سایت شناخته شده و دلیل و مدرک هم قبول نداری، خودش نشون میده نفهمی و از اینکه مچت رو گرفتم عصبانی شدی رودل کردی. فهمیدی عمه جون؟
ششم: اطلاعات هم بخوام بخونم چرا بیام چرت و پرت های تو رو توی اون سایت مجهول الهویه ت بخونم. میرم بزبان انگلیسی از سایتهای شناخته شده توی اینترنت میخونم.
هفتم: زبون دراز هم توی بی خانواده و بی تربیت هستی که نشون دادی اصل و نسبت چیه. من بهت بی احترامی نکرده بودم اما حالا که خودت خواستی اینا رو بارت کردم که بفهمی اینجا کسی تحمل پر رو بازی های امثال تو رو نمیکنه.

راستی تازه اینجا مکان عمومیه و خانواده زندگی میکنه و تو اینقدر دهنت لق و هرزه؟ اگه دروازه غار بود دیگه چه کثافتی از دهنت میریخت. هان؟

disna

Registered User
لایک‌ها
39
اولا: اینم لینک صفحه دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر رایگانAntivirus Free Edition

از سایت خود سازنده :Free Antivirus Software - Download Bitdefender Antivirus Free

دوم: اون آنتی ویروسهای جعلی رو که هر ننه قمری هم میدونست جریانشون چیه. لازم نکرده بود شما بیایی توضیح بدی. هر کودکی هم میدونه که آنتی ویروس رو باید از
سایت اصلی سازنده دانلود کرد.
سوم: فرق ابزار (Tool) رو بازم هر بچه ای با خود آنتی ویروس که روی سیستم نصب میشه میفهمه. پس اینم توضیح واضحات بود که دادی.
چهارم: تو نتایج تست سایتهای معتبر رو قبول نداری پس میشه بگی چی چی رو قبول داری؟؟ نکنه نتایج تستی که خود سایمنتک روی محصول خودش میکنه! رو قبول داری؟!
یعنی همه دروغ میگن فقط خود تو و سایمنتک راست میگین؟
پنجم: من درسته بیسوادم اما اینقدری اطلاعات دارم که بفهمم تو هیچی سرت نمیشه. چون همینکه افتضاح بودن محصولی رو که تو واسش سینه ت رو چاک میدی، با تست و سایت شناخته شده و دلیل و مدرک هم قبول نداری، خودش نشون میده نفهمی و از اینکه مچت رو گرفتم عصبانی شدی رودل کردی. فهمیدی عمه جون؟
ششم: اطلاعات هم بخوام بخونم چرا بیام چرت و پرت های تو رو توی اون سایت مجهول الهویه ت بخونم. میرم بزبان انگلیسی از سایتهای شناخته شده توی اینترنت میخونم.
هفتم: زبون دراز هم توی بی خانواده و بی تربیت هستی که نشون دادی اصل و نسبت چیه. من بهت بی احترامی نکرده بودم اما حالا که خودت خواستی اینا رو بارت کردم که بفهمی اینجا کسی تحمل پر رو بازی های امثال تو رو نمیکنه.

راستی تازه اینجا مکان عمومیه و خانواده زندگی میکنه و تو اینقدر دهنت لق و هرزه؟ اگه دروازه غار بود دیگه چه کثافتی از دهنت میریخت. هان؟

از اینکه لینک دانلود ضد ویروس رایگان بیت دفندر رو دادی خیلی ممنون .
ظاهرآ Real Time هم داره .
چند وقتی نبودش . درسته ؟ حالا دوباره نسخه رایگان که Real time داره رو گذاشته . به به . عالیه .

دوم : من فکر کنم شما جزء ننه قمر ها نباشی . چون از نوشتت مشخص بود که تشخیص نمیدادی .

حالا ننه کی هستی من نمیدونم . باید تحقیقات بشه .

سوم : جواب دوم .
چهارم : جوابت قبلا داده شده .
پنجم : هرچی صحبت کردی جوابت داده شده و اگه نحوه حرف زدنت مشکل داشته حتمآ الان میدونی کجاش مشکل داشته .
در ضمن ما فقط مباحث رو فنی بحث می کنیم . ربطی به محصول نداره .

ششم : خیلی خوبه که بتونی مستقیم وب سایتهای انگلیسی و لاتین رو مطالعه کنی .

در ضمن اون سایت من من نمینویسم که شما مجبور شدی از اون کلمات که شآن و شخصیتت رو نشون بدی استفاده کنی .

هفتم : مطالب و پستی که دادی رو بخون و صحبت کن . البته اگه خودت میفهمیدی قطعآ بهتر صحبت میکردی . به هر حال ما از کسی انتظاری نداریم . شما هم روش .

و خط آخرت مشخصه خیلی بهت فشار اومده و فکر نمیکردی خط به خط پستی که دادی رو منطقی و صحیح نقد کنیم . حق داری . بنده خدا . برو ی آبی به صورتت بزن و چند روزی بگیر بخواب شاید فکرت کمی آزاد بشه .

در ضمن خودش رو ناراحت نکن . دنیا 4 روزه . ;)

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
تست کنید :

virus3.jpg

30 نمونه مخرب جدید...
http://space.sadedel.net/storage/984P30Virus_92_4.zip
پسورد : bat
عواقب تست به عهده خود تست کننده ست....ترجیحا در محیط مجازی تست شود :(تاریخ آخرین آپدیت مو قع تست و فایلهای باقیمانده و شناسایی ضد مخرب رو حتما با شات بذارید...

disna

Registered User
لایک‌ها
39
تست کنید :

مشاهده پیوست 355001

30 نمونه مخرب جدید...
http://space.sadedel.net/storage/984P30Virus_92_4.zip
پسورد : bat
عواقب تست به عهده خود تست کننده ست....ترجیحا در محیط مجازی تست شود :(تاریخ آخرین آپدیت مو قع تست و فایلهای باقیمانده و شناسایی ضد مخرب رو حتما با شات بذارید...

سلام .

وب روت 17 تا رو به عنوان ویروس شناخت .
ترند میکرو تو تست اول همه فولدر رو پاک کرد .
و تست دوم که دقیقتر تست کردیم 19 تا رو به عنوان ویروس شناخت .

البته جالب این بود که نوشت 16 ویروس شناخته . ولی دیدیم 11 تا فابل تو فولدر باقی مونده . عجیب بود .

زمان تست حداکثر 3 دقیقه پیش از بارگذاری این یادداشت .

disna

Registered User
لایک‌ها
39
البته دوستان توجه داشته باشید ما ضد ویروس رو اول غیر فعال می کنیم و فایل حاوی فایلهای مشکوک رو باز می کنیم وگرنه همون موقع 99.9% فایل زیپ به طور کامل ممکنه پاک بشه .
البته بستگی به تنظیمات ضد ویروس هم داره .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام :
شما نه شات گذاشتین نه فیلم از عملکرد انتی ویروسهاتون...
من که اعلام تست دیتابیس نکردم ...لازم نیست انتی ویروس رو غیرفعال کنید...فقط فیلم بذارید ببینیم چطوری و کدوم انتی ویروس 99.9 درصد این فایلها رو پاک میکنه...حتی انتی ویروسهای دارای HIPS و رفتارشناسی و اعتبار سنجی هم ادعای پاکسازی 99.9 درصدی ندارن...

=========================================================
ناگفته نماند که امکان داره چند فایل سالم باشن ( البته من میدونم کدوما سالمن :D) شما دوستان هم تست کنید و برامون شات یا فیلم عملکرد انتی ویروستون رو بذارید...
بدون شات و فیلم هم وقت شما دوستان گرفته میشه هم من و هم اشتراک گذاری درستی برای افزایش دانشمون انجام نمیشه...
ممنون:)

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام :
من که اعلام تست دیتابیس نکردم ...لازم نیست انتی ویروس رو غیرفعال کنید...فقط فیلم بذارید ببینیم چطوری و کدوم انتی ویروس 99.9 درصد این فایلها رو پاک میکنه...حتی انتی ویروسهای دارای HIPS و رفتارشناسی و اعتبار سنجی هم ادعای پاکسازی 99.9 درصدی ندارن...

ناگفته نماند که امکان داره چند فایل سالم باشن ( البته من میدونم کدوما سالمن :D) شما دوستان هم تست کنید و برامون شات یا فیلم عملکرد انتی ویروستون رو بذارید...
بدون شات و فیلم هم وقت شما دوستان گرفته میشه هم من و هم اشتراک گذاری درستی برای افزایش دانشمون انجام نمیشه...

پدر جان سلام .

1- ( آنتی ویروسهاتون ) آنتی ویروسها مال من نیست . البته اگه بود خوب بود . :D
2- ی نرم افزار برای گرفتن فیلم هست الان اسمش رو یادم نمیاد . ولی الان هیچی نصب ندارم .
3- متوجه نشدم منظورتون از اعلام تست دیتا بیس چیه ؟!
4- عزیزه دل . من کلا اسکن کردم و گفتن فلان ضد ویروس اینقدر شناخته . اون یکی اونقدر . خوب خوبه دیگه !
5- بابا HIPS ، بابا XYZ ، بابا HIV : من این چیزها بلد نیستم چیه . اسکن میکنم نتیجه رو میگم .
بعدش پدر جان ما که به طور یقین و صد در صد نمیتونیم هرچی تکنولوژی تو ی ضد ویروسه بکشیم بیرون . درسته ؟
این کارا دیگه کار شما جوونهاست که باید آینده رو بسازید .:rolleyes:
میترسم مثال بزنم باز جیغت بره هوا .
ارادتمندیم

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام :

پس وسطاش فایل سالم گذاشتی ؟؟؟؟

اینطوری فقط خواننده رو گمراه میکنی . نکن . زشته .

aylar6888

Registered User
لایک‌ها
201
سلام :
من فایل سالم نذاشتم.فایل سالم توی خود پک 30 تایی بود...
در ضمن گذاشتن فایل سالم برای تست فالس پازیتیو انتی ویروس یه امر کاملا رایج و استاندارده و گرنه فالسهای آنتی ویروس از کجا معلوم میشه؟؟... (البته شما که بهتر میدونید...:happy: )
فقط فایل 29 سالمه و بقیه مخرب هستن...

disna

Registered User
لایک‌ها
39
سلام :
من فایل سالم نذاشتم.فایل سالم توی خود پک 30 تایی بود...
در ضمن گذاشتن فایل سالم برای تست فالس پازیتیو انتی ویروس یه امر کاملا رایج و استاندارده و گرنه فالسهای آنتی ویروس از کجا معلوم میشه؟؟... (البته شما که بهتر میدونید...:happy: )
فقط فایل 29 سالمه و بقیه مخرب هستن...

بله بله . هم من میدونم . هم شما . :happy:

بازم لطفآ فایل ویروس و مشکوک بفرست .

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
پدر جان سلام .

1- ( آنتی ویروسهاتون ) آنتی ویروسها مال من نیست . البته اگه بود خوب بود . :D
2- ی نرم افزار برای گرفتن فیلم هست الان اسمش رو یادم نمیاد . ولی الان هیچی نصب ندارم .
3- متوجه نشدم منظورتون از اعلام تست دیتا بیس چیه ؟!
4- عزیزه دل . من کلا اسکن کردم و گفتن فلان ضد ویروس اینقدر شناخته . اون یکی اونقدر . خوب خوبه دیگه !
5- بابا HIPS ، بابا XYZ ، بابا HIV : من این چیزها بلد نیستم چیه . اسکن میکنم نتیجه رو میگم .
بعدش پدر جان ما که به طور یقین و صد در صد نمیتونیم هرچی تکنولوژی تو ی ضد ویروسه بکشیم بیرون . درسته ؟
این کارا دیگه کار شما جوونهاست که باید آینده رو بسازید .:rolleyes:
میترسم مثال بزنم باز جیغت بره هوا .
ارادتمندیم

یه دکمه روی صفحه کلید هست بنام print screen یعنی صفحه کلید شما این دکمه را هم نداره؟؟ فیلم پیشکش!!!

disna

Registered User
لایک‌ها
39
یه دکمه روی صفحه کلید هست بنام print screen یعنی صفحه کلید شما این دکمه را هم نداره؟؟ فیلم پیشکش!!!

بله مشخصه داره .
ولی ی موضوع اینه که عموما گزارشات 1 صفحه نمیشه و باید 2-3 تا عکس گرفته بشه و بعدش به صورت کم حجم jpg ذخیره بشه و بعدش آپلود بشه و الی آخر .

چشم عزیز . سعی می کنیم پرینت اسکرین بزاریم .

بالا