برگزیده های پرشین تولز

طرح هاي خلاق كسب درآمد از اينترنت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ما منتظريماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
در زندگي فرصت هاي زيادي هست اما بايد يه كم اعتمادكني.

همیشه سوال کردن کافی نیست

باید خلاق باشی خودت، باید ببینی چه چیزی از دستت برمیاد، چه تجربه هایی داری و نداری، راه های صحیح کدامند...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
به استحضار تمامي دوستان عزيز مي رسونم كه يكي از طرح هاي ما در حال اجرا شدنه. اگه مي خواين بيشتر راجع بهش بدونيد به آدرس زير بريد:

http://xabiz.blogfa.com
طرح جالبیه :)
پس این تبلیغاتی که تو وبلاگ میاد کار شماست :)
من این سیستم را دو هفته پیش نوشتم روی هر وبلاگی میتونه کامنت بزاره :) جالب بود :) قبلا سال 83 روی پرشین بلاگ هم نوشته بودم همچین چیزی را :)

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
ممنون

نمي‌دونم. شايد.

يعني شما هم چنين سيستمي رو در اختيار داريد؟!!! :eek:
منظورت از هر وبلاگي چيه؟ :)

(يادم رفت بگم. منم از بچه‌هاي گروه ژابيزم)

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر میاد هدف خوبی دارین، امیدوارم موفق بشین.
من تا به حال 3 تا اختراع صنعتی داشتم که داره مراحل ثبت اختراع رو طی میکنه.
در زمینه ی تجارت الکترونیک هم ایده های جالبی دارم که گذاشته بودم بعد از کار روی طرح حایی که الآن روشون کار میکنم رو اونها کار کنم، چون الآن نه وقت دارم و نه بودجه! ولی خوب با شرایطی که شما گفتین حاضرم...
فقط مشکل اینه که من مشهدم و به این راحتیا نمیتونیم همدیگه رو ببینیم.
از مطرح کردن ایده ها در این تاپیک هم معذورم :blush: ولی اگه باهام تماس بگیرین میتونم بگم.
در کل من بیش از 50 ایده در زمینه ها و رشته های مختلف دارم!

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
منم طرحای زیادی دارم که دست کم دوتاش بلافاصله می تونه عملیاتی بشه
ولی خب انقدر خاطره بد دارم که دیگه سخت می تونم به بقیه اعتماد کنم. از طرفی هم انگیزه این که تنهایی کار رو شروع کنم ندارم!
خلاصه خیلی علاقمند به همکاری هستم ولی نمی دونم چه جوری اعتماد کنم. بخصوص که طرحم به قول دسوت مون توحید تابلوئه! و کاملا قابل تقلید...

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
من هيچ منظوري نداشتم.
ولي مثل اينكه شما بد برداشت كردي؟!

monjamed

كاربر فعال سریال تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
2
چی شد آقا؟ :) طرح رو نوشتم براتون ولی دیگه خبری نشد...

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
دوستان شرمنده - فکر نکنم کس اينقدر ساده باشه ولی اگه مسه من فکر نميکنی يک بار ديگه همه پست های اين آقا رو تو يه اين ترد و ترد های ديگه بخون - حتما کمی شک ميکنيد ، نميکنيد ؟!
شما خودتون مختاريد ولی من به دلايلی بو سواستفاده يا کلاه برداری احساس ميکنم و گفتم که قبلش به شما خبر داده باشم .
اميدوارم اين دفعه جريان خسرو مترجمی پيش نياد و ما بگيم بقيه فحش بدن تا اينکه سرشون به سنگ بخوره

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
فکر کنم میخواد چیزی شبیه home که سونی درست کرده درست کنه:D
بعدش هم حتما میخواد یه کنسول جدید به بازار معرفی کنه:D

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
من نمیخوام نون کسیو آجر کنم
ولی خوب دوستان این موضوع که آدم بیاد طرح نوشو تو ایران با کسی مطرح کنه واقعا مسخرس.
10000 تا از این دفاتر زابیر هم تا حالا تو ایران بوده
دوست من توحید جان خودت یکم فکر کن.
به نظر من هم پستها بسیار مشکوکه.بهتره به جای استفاده از فکر دیگران خودتون دست به کار بشید اینطوری از شر شراکت هم خلاص میشید

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
کسی که فعلا تند رفته شما هستيد با امضاء جالبتون " اولين شهر الکترونيک " و ...
بر فرض محال شما اولين شهر الکترونيک (ايرانی ) - شما نبايد از قبلش زيرساخت هاشو فراهم کرده باشی ؟! [ منظور از شما گروهتون هست ]
شما نبايد چنتا برنامه نويس از قبل داشته باشی ؟! اصلا منابع تامين سرمايه شما چيه ؟!
شماره ثبت شرکت چنده ؟! يک کپی از اساس نامه شرکت و مدارک ثبت بزار اينجا ، لول
بعد جالبه که شما حتی هنوز سايت نداری داری از وبلاگ مجانی استفاده ميکنی و از آی-دی يهو برای ارتباط استفاده ميکنی اونم چنتا مختلف و يک ايميل معتبر ندادی
بعد هم کسی فکر نکنم باور کنه اين لحن صحبت مال يک آدم تحصيل کرده اي باشه که بخواهد يک کار رو جدّی انجام بده .

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
راستی چرا عکس خودتو برداشتی تازه داشتيم عادت ميکرديم ببينيم چه شکلی هستيد !

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
اولا دوست عزیز همیشه اول سلام و بعدا کلام به قول قدیمیا

دوما دیگه دارین از حدود خودتون خارج میشینو توهین می کنین که حتما گزارشش رو به مدیر خواهم داد.

در ضمن در جواب شماره ثبت و این چیزا باید بگم که ما زیر نظر شرکت ایران سپهر کار می کنیم و این هم سایت فروششون: www.iransepehr.com
برای مجوز خودمون هم باید بگم که ماشالا اونقدر مسئولین کشور ما فکرشون بازه و می فهمن این چیزا چیه که ما نتونستیم بهشون بفهمونیم. و گفتن برید هر کاری می خواید بکنید. خوب ما هم برای اطمینان اومدیم زیر نظر ایران سپهر.

در ضمن برای یه کاربر فعال افت داره که برای اینکه پستاش بره بالا دوتا پست پشت هم بذاره. البته شاید هم بلد نیستید ویرایش کنید.!!!!!!!

به هر حال ما این پروژه رو به امید خدا راه میندازیم و اصلا هم این سنگ ها برامون مهم نیست چون دیگه بهشون عادت کردیم.

هر چه قدر دوست دارید ادامه بدید. موفق باشید.

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13

دوما دیگه دارین از حدود خودتون خارج میشینو توهین می کنین که حتما گزارشش رو به مدیر خواهم داد.

در ضمن در جواب شماره ثبت و این چیزا باید بگم که ما زیر نظر شرکت ایران سپهر کار می کنیم و این هم سایت فروششون: www.iransepehr.com
برای مجوز خودمون هم باید بگم که ماشالا اونقدر مسئولین کشور ما فکرشون بازه و می فهمن این چیزا چیه که ما نتونستیم بهشون بفهمونیم. و گفتن برید هر کاری می خواید بکنید. خوب ما هم برای اطمینان اومدیم زیر نظر ایران سپهر.

در ضمن برای یه کاربر فعال افت داره که برای اینکه پستاش بره بالا دوتا پست پشت هم بذاره. البته شاید هم بلد نیستید ویرایش کنید.!!!!!!!

به هر حال ما این پروژه رو به امید خدا راه میندازیم و اصلا هم این سنگ ها برامون مهم نیست چون دیگه بهشون عادت کردیم.

*-من دوست شما نيستم - اينرو نگيد ممکن هست برای يک عده سو تفاهم پيش بياد
**-شما لطف کن و گزارش بده - خوشبختانه هنوز مديری اينجا نيست که به اين دليل به من اخطار بده - چون کاری خلاف آيين نامه سايت نکردم - در ضمن حرف هام هم کاملا منطقی بود
خوشبختانه در فروم اينجا هم ملاک کار بر فعال بودن به تعداد پست نيست :) برای ويرايش هم حتما بايد به آلمانی يا چينی مينوشتن که من متوجه شم -
خوب به اندازه خنديديم - بريم سراقه چند کلمه حرف در رابطه با اين شرکت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :

1- شما مدرکی داری که زير نظر هم چين سايتی کار ميکينی ؟!
2- در سايت اونها هم اطلاعات خاصی نبود - تقريباً تمام لينک ها خالی بودن يا دسترسی موجود نبود -
سايت هم بسيار اماتور بود - چه از لحاظ طراحی - چه سواد انگليسی افراد -
3- شماره ثبت و مدارک همين شرکت ؟!
4- شما هنوز مشکل برنامه نويس ها رو حل نکرديد !!!
5- منابع تامين سرمايه برای چنين پروژه !!!!!! بزرگی !!!!!!!!!!
6- ثبت شرکت هم ربطی به بسته بودن فکر افراد نداره و هيچ وقت هم نميگن برو هر کاری ميخوای بکن ؟ [ جز اينکه يک بچه 15 ساله به يک بچه 15 ساله ديگه بگه !]

تجربه نشون داده کسانی که بجای منطق و جواب دادن از جمله های مثل :
- تو اعتماد نکن
- بعدا ميبينی
- حالا به خواست و اميد خدا معلوم ميشه
- سنگ اندازی
- مسئولين سواد ندارن
- برا ما مهم نيست ...
و جملات مشابه استفاده ميکنن قصد و هدف مثبتی برای ديگران ندارن - و همکاری با اونا بسيار خطرناک هست - چون در آخر کار همونطور که خودشون اول گفتن : براشون چيزی مهم نيست

حرفايه اينطوری رو دو دسته آدم ميزنن :
1- سواد بالا ندارن و در رويا سير ميکنن و فکر ميکنن با 2 جمله همه چيز به وجود مياد
2- يا اينکه قصد کلاهبرداری و فريب دارن - که خوشبختانه بسيار اماتور و بی تدبير عمل کردن

خوشحال ميشم اگه بتونيد با مدرک و منطق يک آدم بالغ که ميخواهد يک پروژه علمی يا تجاری رو اجرا کنی جواب منو بدی

===
be elate inke fonte farsi nadaram az en2fa estfade kardam va ghalate emlayi ham dare - mese " soragh " ro ke eshtebah neveshtam :)

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
سلام
راستش با كلي چك و چونه زدن با خودم و دوستام به اين نتيجه رسيدم كه يه تاپيك تو اين انجمن ايجاد كنيم تا محلي باشه براي تبادل نظر راجع به راه هاي مختلف كسب درآمد.

البته نه راه هايي كه اكثرا ميشناسنشون.
:)

البته هدف اصليم پيدا شدن طرح هاي عملي و خوب و پردرآمد و همچنين تشكيل يه گروه از بچه هاي فعاله تا شايد بتونيم در كنار يك ديگه و با همكاري هم يه كار بزرگ بكنيم البته به اميد خدا. :)

اينم بگم كه اگه طرحتون نياز به هزينه هم داشت اصلا نگران نباشيد. چون اونم ميشه جور كرد.;)

پس اين تاپيك بايد از طرح هاي ما بتركه مگه نه؟

ثابت مي كنيم كه ذهن خلاق جوون ايروني يعني چي:)

در ضمن مي تونيم ارتباطمونو وسيع تر هم كنيم. منظورم خارج از اينترنتو اين صحبت هاست.

منتظر طرح هاي خلاقانه تون هستم .

براتون آرزوي موفقيت مي كنم.

خوب من يا هر کس ديگه که بخوايم طرح و ايده بديم بايد بدونيم که منابع تامين مالی شما چه قدر هست و از چيه و خوتون چه قدرشو برای پايه و اساس طرح اصلی خودتون اختصاص داديد - ما پرسيديم جواب ندادی

به عنوان کسی که ميخواهد تجارت کنه - شما هيچ مدرک محکم و مستدلی بنا به فعاليت قانونی ارائه ندادی - يا چيزی که بعدها در صورت لزوم بشه پيگيری کرد - مثل شماره ثبت و سال ثبت و اسم شرکت و حوزه فعاليت

طرح خيلي جالبيه.
ميشه ازش استفاده‌هاي زيادي كرد. احتمالا خيلي براش زحمت كشيدي.

بهت خسته نباشيد و تبريك مي گم به خاطر اين هوش خلاقت.

يه چيز هم به اون دوستايي كه مي‌گن اگه طرح هاشون اينجا مطرح بشه دزديده ميشه و يا ديگه دسته اول نيست و رقيب پيدا ميشه و غيره و غيره بگم و اون اينه كه هدف اصلي اين تاپيك شناسايي ذهن ها و طرح هاي خلاق براي تشكيل يه گروه بزرگ از همين ذهن هاي خلاق هستش براي رسيدن همه اون طرح هاي خوب به مرحله اجرا و خوب يه كسب درآمد توپ براي همه طراحان و اجرا كنندگان طرح و اين تاپيك اولين جرقه از اين كار بزرگه و لازم نيست اون دوستاني كه مي خوان طرح بدن مو به مو همه طرح رو تو اين تاپيك توضيح بدن. فقط يه توضيح كوچيك. پس خيالتون راحت راحت باشه.

براي اجرايي شدن طرح ها هم خيالتون راحت باشه. از اونجايي كه دست من توسط رفيقام به خيلي جاها ميرسه مطمئن باشيد اگه مجوز خيلي مشكلي هم طرحتون بخواد مي تونيم بگيريم. پس نگران اين هم نباشيد.

الان من و چند تا از دوستانم داريم رو يكي از اين طرح ها تو دفترمون كه پايه اش هم همين كارهاي اينترنتيه كار مي كنيم و خوب درآمد بدي هم نداريم شكر خدا.

البته اين طرح ما يه جور ديگه است و ميشه فراگيرش كرد تو همه استان ها. كه بعدا به ا اعضاي اون گروهي كه قصد تاسيسشو داريم توضيحش ميدم. الان به خاطر اون نمي گم كه طرح تابلوييه.

حالا بسم الله هركي مي خواد كار كنه و در كل درآمد خوبي داشته باشه دست از كاراي بي فايده برداره و بياد جلو...

منتظرم

در اين مورد توضيحات بيشتر لطفا - مثلا چه شرايطی ما ميخايم - شما در مقابل چی ميگيری و يکمی هم در مورد کانالت بگو مثلا قانونی هست يا نه با پارتی و غيره

عرضم به حضورتون ترتيب كار به اين صورته كه اگه شما طرحي تو ذهنتونه من شماره مو ميدم كه تماس بگيرين و بعد يه قرار ملاقات حضوري و به اميد خدا بررسي طرح و نيازهاي اون و عملي كردن اون با همكاري همديگه.

نيازي به مهندسو اين حرفا هم نداريم.

ماشاالله ما جووناي ايروني خودمون يه پا مهندسيماااااااااااااااااااااااا

مخصوصا اگه عضو PT هم باشيم.
اگه موافقين اعلام كنين تا من شماره مو بدم. من همون جرقه ام كه مي خوام اين موتورو راه بندازم.

توحيد . ق​

ميشه شما بگيد اين چه پروژه اقتصادی هست که نياز به مهندس و کارشناس نداره

شما هم خيلي ببخشيداااااااااااااا اما قرار نيست اگه يه نفر به شما رو دست زده بقيه هم هدفشون اين باشه.

من برا اين كه اينو ثابت كنم امروز خودمم چند تا طرح كلي مي‌ذارم، تا بدونيد كه هدف اين تاپيك يه همكاري براي رسيدن به درآمد خوب و مطمئن براي همه‌ي اوناييه كه باورش دارن و قدم ميزارن جلو.

مثل همين جناب امير باحال كه مرد و مردونه اومد جلو، الآنم من، شماره تماسمو دادم بهش تا به اميد خدا با هم بيشتر همكاري داشته باشيم. شما هم اگه اعتماد نداريد خيلي راحته. طرحتو برا خودت نگه دار. اما اگه اعتماد داري بسم ا...

به همين دلايل هست که ايشون و باقی ادما مدرک ميخوان و دليل و قبلش سوال ميکنن ~ از قديم هم گفتن حساب حسابه کاکا برادر
در ضمن شما هنوز طرح های که قول داده بودی رو ندادی

به استحضار تمامي دوستان عزيز مي رسونم كه يكي از طرح هاي ما در حال اجرا شدنه. اگه مي خواين بيشتر راجع بهش بدونيد به آدرس زير بريد:

http://xabiz.blogfa.com

???? !!!!!!!

اين تيکه از حرف شما با گفته های قبليتون تناقض داره -
سنگ اندازی يعنی درست کردن مشکل اگر با 2 تا سوال من برا کار شما مشکل درست شده پس از الان بايد فاتحه کار شما رو خوند
اگه منظورت اينه کار و کاسبی رو کساد کردم : من سوال منطقی پرسيدم اگه شما جواب درست بدی و قصدت مثبت باشه تازه بهت کمک هم ميکنه جز اينکه قصدت چيزه ديگه باشه

جناب جان میشه بگید ما می خوایم چطوری کلاه یه عده آدم رو برداریم؟ فقط می خوم توضیح بدید.

از کسی پول خواستیم؟
گفتیم ایده تونو بدید به ما بعدا خبرت می کنیم؟
یا شاید هم گفتیم که کا ربزگی داریم انجام میدیم و کمکمون کنید؟

ما فقط کفتیم اگه دوست دارید بیاید با این شرایط با ما کار کنید. تمام . همین.

حالا شما به چی این میگید کلاه بردار

من گفتم يکی از اين 2 حالت ميتونه باشه مگر اينکه خلافش ثابت شه که برای اينکار احتياج به جواب به سوال ها هست
کلاه برداری هم فقط درباره پول نيست - دادن اطلاعات ناقص يا غلط هم که باعث سود يا ضرر افرادی بشه کلاه برداری هست -
همچنين دادن وعده های بيجا و تو خالی و بدون مدرک - يا انجام يه بيزينس در سطح کلان يا نيمه کلان بدون پشتيبانی قانونی و شرکت و غيره و دعوت افراد هم کار غيرقانونی هست -
ما هم چون دوست داريم در سود حاصل شريک باشيم - اين سوال ها رو کرديم ~ چون دوست نداريم کمکمون يک طرفه باشه - و ما سودی نکنيم :)
شما شرايطی که گفتی کاملا يک طرفه بوده و فقط گفتی بيا طرح رو کن - هيچ آدم عاقلی همچين کاری رو نميکنه ! مگر اينکه شک و سوالاش جواب داده شده باشن

با سلام خدمت دوستان

ما می خوایم یه سایت بزنیم که منبع درآمدش تبلیغاته.

حالا از دوستان عزیز خواهش می کنم از بین سیستم های تبلیغاتی ایرانی اون هایی رو که معتبرن و پرداختی داشتن رو بهم معرفی کنن تا ما هم یه نونی بخوریم. :D

ممنون

یا علی

اگه منبع ماليتون از حالا فقط اين باشه طرح با شکست مواجه هست - امضاء شما هم خيلی مشکل داره و جای بحث

سلام بچه

من یه جزوه آموزش کسب درآمد از اینترنت دارم که به احتمال زیاد چون طرح تقریبا جدیدیه جواب میده.

از دوستانی که می خوان با من همکاری کنن می خوام که این جزوه رو دانلود کنن و طبق اون عمل کنن و ببینن که جواب میده یا نه.

هر کدوم از دوستان جواب بگیره من قول یه سود خوب رو از یه طرح بزرگ بهش میدم.

یه سود بزرگ تو اولین شهر الکترونیک ایران

پس اونایی که می خوان بسم الله

این هم لینک دانلودش:

http://zom.ir/download.php?file=olgpydnyg4ckjnibzik0.rar

جزوتون معلوم خيلی روش کار شده - حالا اگه کسی به دليل روش غلط شما نتونست جواب بگيره تکليفش چيه ؟

فکر کنم بقيه هم به پست ها شما تو ترد های ديگتون جواب دادن - لطف کنيد جواب پستای قبلی من خصوصا پست شماره 61 در اينجا رو بديد

Last edited:

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
آقای توحید لطفا به جای بحث های بیخود جواب بدین.
مثلا اگه مجوز نگرفتین خوب بیشتر تلاش کنین و بگیرین
ضمنا آقای cyb3rninja666 ،منظور توحید رو از سنگ اندازی اشتباه متوجه شدین.
منظورشون از سنگ اندازی ندادن مجوز بود، نه سوال های شما

Last edited:

cyb3rninja666

کاربر فعال
لایک‌ها
13
آقای توحید لطفا به جای بحث های بیخود جواب بدین.
مثلا اگه مجوز نگرفتین خوب بیشتر تلاش کنین و بگیرین
ضمنا آقای cyb3rninja666 ،منظور توحید رو از سنگ اندازی اشتباه متوجه شدین.
منظورشون از سنگ اندازی ندادن مجوز بود، نه سوال های شما

هنوز آنلاين نشدن ، بلاگشون هم خبری نيست
:(

از اونجا که طرف صحبتش با من بود و اشاره به مورد ديگه نکرده و چند بار قبلش هم به کسايی که سوال کردن به طور مشابه جواب داده من فکر کردم با من هست
با من هم نباشه - باز مهم نيست !
اين آقا مگر ادعا نکرده بود مجوز همه چيز رو ميتونه بگيره ؟! - بعد برای ثبت شرکت که آسون ترين کاره مشکل داشته ؟! جالبه !!!
و اگر هم ثبت شرکتش مشکل داشته ، اين پروژه در صورتی که همه منابعش تامين باشه و همه چيزا هم به خوبی پيش بره باز هم ريسک بالايی داره و غير قانونی
:)
به نظر شما که خودتون تو اين کاريد ، درست نميگم ؟!

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا