برگزیده های پرشین تولز

طرح هاي خلاق كسب درآمد از اينترنت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

tohid_rasa

Registered User
لایک‌ها
2
نقل قول .........................................................................................نقل قول

خوب من يا هر کس ديگه که بخوايم طرح و ايده بديم بايد بدونيم که منابع تامين مالی شما چه قدر هست و از چيه و خوتون چه قدرشو برای پايه و اساس طرح اصلی خودتون اختصاص داديد - ما پرسيديم جواب ندادی

به عنوان کسی که ميخواهد تجارت کنه - شما هيچ مدرک محکم و مستدلی بنا به فعاليت قانونی ارائه ندادی - يا چيزی که بعدها در صورت لزوم بشه پيگيری کرد - مثل شماره ثبت و سال ثبت و اسم شرکت و حوزه فعاليت

در اين مورد توضيحات بيشتر لطفا - مثلا چه شرايطی ما ميخايم - شما در مقابل چی ميگيری و يکمی هم در مورد کانالت بگو مثلا قانونی هست يا نه با پارتی و غيره

ميشه شما بگيد اين چه پروژه اقتصادی هست که نياز به مهندس و کارشناس نداره

به همين دلايل هست که ايشون و باقی ادما مدرک ميخوان و دليل و قبلش سوال ميکنن ~ از قديم هم گفتن حساب حسابه کاکا برادر
در ضمن شما هنوز طرح های که قول داده بودی رو ندادی

???? !!!!!!!

اين تيکه از حرف شما با گفته های قبليتون تناقض داره -
سنگ اندازی يعنی درست کردن مشکل اگر با 2 تا سوال من برا کار شما مشکل درست شده پس از الان بايد فاتحه کار شما رو خوند
اگه منظورت اينه کار و کاسبی رو کساد کردم : من سوال منطقی پرسيدم اگه شما جواب درست بدی و قصدت مثبت باشه تازه بهت کمک هم ميکنه جز اينکه قصدت چيزه ديگه باشه

من گفتم يکی از اين 2 حالت ميتونه باشه مگر اينکه خلافش ثابت شه که برای اينکار احتياج به جواب به سوال ها هست
کلاه برداری هم فقط درباره پول نيست - دادن اطلاعات ناقص يا غلط هم که باعث سود يا ضرر افرادی بشه کلاه برداری هست -
همچنين دادن وعده های بيجا و تو خالی و بدون مدرک - يا انجام يه بيزينس در سطح کلان يا نيمه کلان بدون پشتيبانی قانونی و شرکت و غيره و دعوت افراد هم کار غيرقانونی هست -
ما هم چون دوست داريم در سود حاصل شريک باشيم - اين سوال ها رو کرديم ~ چون دوست نداريم کمکمون يک طرفه باشه - و ما سودی نکنيم :)
شما شرايطی که گفتی کاملا يک طرفه بوده و فقط گفتی بيا طرح رو کن - هيچ آدم عاقلی همچين کاری رو نميکنه ! مگر اينکه شک و سوالاش جواب داده شده باشن

اگه منبع ماليتون از حالا فقط اين باشه طرح با شکست مواجه هست - امضاء شما هم خيلی مشکل داره و جای بحث

جزوتون معلوم خيلی روش کار شده - حالا اگه کسی به دليل روش غلط شما نتونست جواب بگيره تکليفش چيه ؟

فکر کنم بقيه هم به پست ها شما تو ترد های ديگتون جواب دادن - لطف کنيد جواب پستای قبلی من خصوصا پست شماره 61 در اينجا رو بديد[/QUOT]

تا اینجا نقل قول بود......................................................................................تا اینجا نقل قول بود

دوستان خواهشا یکی به این دوستمون بگن که من جواب همه این سوالات رو دادم. پس الکی تکرار نکنن و انقدر به تبلیغات منفی ادامه ندن.

من 50 دفعه گفتم که ما الان زیر نظر شبکه جهانی ایران سپهر کار می کنیم که یه آی اس پیه و داره اینترنت می ده تو حومه تهران. و ببخشید از اینکه من نرفتم به مدیر عاملش بگم شماره ثبتشو بده من چون شما یه خورده بیش از حد مشکوکید...!!!! این از مجوز

در مورد بقیه چیزها هم باید بگم که ما کارمون مشخصه و من این رو هزاربار توضیح دادم و دیگه فکر نکنم نیاز به توضیح باشه. ما می خوایم یه شهر مجازی پایه گذاری کنیم که توش اکثر اون کارایی که تو شهر واقعی انجام می گیره و میشه تو اینترنت هم پیاده اش کرد انجام میشه. مثل همین کسب درآمد.

حالا هم که دیگه طرح کلید خورده من پستای خودمو از این تاپیک حذف می کنم که دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه. شما هم وایسا و طرح که به مرحله اجرا دراومد نتیجه اش رو ببین و اونوقت قضاوت کن نه الان که هم یه تنه میری به قاضی و هم خیلی زود قضاوت می کنی.

از همه دوستانی هم که تو این تاپیک شرکت کردن ممنونم.

در ضمن آقای منجمد هم بدونن که ما تا وقتی که ایشون با ما تماس نگیرنو کاملا صحبت نکردیم طرحشون رو به هیچ عنوان اجرا نمی کنیم و در کل این اجازه رو به خودموننمی دیم. و ما بی صبرانه منتظر تماس ایشون چه از طریق تلفن و یا یاهو مسنجر و یا ایمیل هستیم.

با تشکر.
یاعلی

Last edited:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
نقل قول .........................................................................................نقل قول

خوب من يا هر کس ديگه که بخوايم طرح و ايده بديم بايد بدونيم که منابع تامين مالی شما چه قدر هست و از چيه و خوتون چه قدرشو برای پايه و اساس طرح اصلی خودتون اختصاص داديد - ما پرسيديم جواب ندادی

به عنوان کسی که ميخواهد تجارت کنه - شما هيچ مدرک محکم و مستدلی بنا به فعاليت قانونی ارائه ندادی - يا چيزی که بعدها در صورت لزوم بشه پيگيری کرد - مثل شماره ثبت و سال ثبت و اسم شرکت و حوزه فعاليت

در اين مورد توضيحات بيشتر لطفا - مثلا چه شرايطی ما ميخايم - شما در مقابل چی ميگيری و يکمی هم در مورد کانالت بگو مثلا قانونی هست يا نه با پارتی و غيره

ميشه شما بگيد اين چه پروژه اقتصادی هست که نياز به مهندس و کارشناس نداره

به همين دلايل هست که ايشون و باقی ادما مدرک ميخوان و دليل و قبلش سوال ميکنن ~ از قديم هم گفتن حساب حسابه کاکا برادر
در ضمن شما هنوز طرح های که قول داده بودی رو ندادی

???? !!!!!!!

اين تيکه از حرف شما با گفته های قبليتون تناقض داره -
سنگ اندازی يعنی درست کردن مشکل اگر با 2 تا سوال من برا کار شما مشکل درست شده پس از الان بايد فاتحه کار شما رو خوند
اگه منظورت اينه کار و کاسبی رو کساد کردم : من سوال منطقی پرسيدم اگه شما جواب درست بدی و قصدت مثبت باشه تازه بهت کمک هم ميکنه جز اينکه قصدت چيزه ديگه باشه

من گفتم يکی از اين 2 حالت ميتونه باشه مگر اينکه خلافش ثابت شه که برای اينکار احتياج به جواب به سوال ها هست
کلاه برداری هم فقط درباره پول نيست - دادن اطلاعات ناقص يا غلط هم که باعث سود يا ضرر افرادی بشه کلاه برداری هست -
همچنين دادن وعده های بيجا و تو خالی و بدون مدرک - يا انجام يه بيزينس در سطح کلان يا نيمه کلان بدون پشتيبانی قانونی و شرکت و غيره و دعوت افراد هم کار غيرقانونی هست -
ما هم چون دوست داريم در سود حاصل شريک باشيم - اين سوال ها رو کرديم ~ چون دوست نداريم کمکمون يک طرفه باشه - و ما سودی نکنيم :)
شما شرايطی که گفتی کاملا يک طرفه بوده و فقط گفتی بيا طرح رو کن - هيچ آدم عاقلی همچين کاری رو نميکنه ! مگر اينکه شک و سوالاش جواب داده شده باشن

اگه منبع ماليتون از حالا فقط اين باشه طرح با شکست مواجه هست - امضاء شما هم خيلی مشکل داره و جای بحث

جزوتون معلوم خيلی روش کار شده - حالا اگه کسی به دليل روش غلط شما نتونست جواب بگيره تکليفش چيه ؟

فکر کنم بقيه هم به پست ها شما تو ترد های ديگتون جواب دادن - لطف کنيد جواب پستای قبلی من خصوصا پست شماره 61 در اينجا رو بديد[/QUOT]

تا اینجا نقل قول بود......................................................................................تا اینجا نقل قول بود

دوستان خواهشا یکی به این دوستمون بگن که من جواب همه این سوالات رو دادم. پس الکی تکرار نکنن و انقدر به تبلیغات منفی ادامه ندن.

من 50 دفعه گفتم که ما الان زیر نظر شبکه جهانی ایران سپهر کار می کنیم که یه آی اس پیه و داره اینترنت می ده تو حومه تهران. و ببخشید از اینکه من نرفتم به مدیر عاملش بگم شماره ثبتشو بده من چون شما یه خورده بیش از حد مشکوکید...!!!! این از مجوز

در مورد بقیه چیزها هم باید بگم که ما کارمون مشخصه و من این رو هزاربار توضیح دادم و دیگه فکر نکنم نیاز به توضیح باشه. ما می خوایم یه شهر مجازی پایه گذاری کنیم که توش اکثر اون کارایی که تو شهر واقعی انجام می گیره و میشه تو اینترنت هم پیاده اش کرد انجام میشه. مثل همین کسب درآمد.

حالا هم که دیگه طرح کلید خورده من پستای خودمو از این تاپیک حذف می کنم که دیگه این بحث ادامه پیدا نکنه. شما هم وایسا و طرح که به مرحله اجرا دراومد نتیجه اش رو ببین و اونوقت قضاوت کن نه الان که هم یه تنه میری به قاضی و هم خیلی زود قضاوت می کنی .

از همه دوستانی هم که تو این تاپیک شرکت کردن ممنونم.

در ضمن آقای منجمد هم بدونن که ما تا وقتی که ایشون با ما تماس نگیرنو کاملا صحبت نکردیم طرحشون رو به هیچ عنوان اجرا نمی کنیم و در کل این اجازه رو به خودموننمی دیم. و ما بی صبرانه منتظر تماس ایشون چه از طریق تلفن و یا یاهو مسنجر و یا ایمیل هستیم.

با تشکر.
یاعلی

اگه اينجا کسی جواب (قانع کننده) ميبينه بياد به منم بگه و تفهيم کنه ! شايد مجبور شدم برم چشم پزشک-

شبکه جهانی سپهر يا بقول خودشون : IRANSEPEHR international engineering CO
آدرس سايت : http://www.iransepehr.com
بگزريم که سايت کامل هست و حاوی اطلاعات کافی به 2 زبان و هيچ غلطی هم نداره !!!!!!!!!!!! ولی نکته مهمتر
آيا شما فکر ميکنی صرف داشتن کلمه " جهانی " اونم نه بين المللی يعنی اين شرکت بين المللی هست ؟ ميدونی چند نوع شرکت داريم و برای هر کدومشن به چه قدر سرمايه و مدارک و ... احتياج هست ؟!
بعد شما گفتی ما داريم زير نظر اين شرکت کار ميکنيم - هر آدمی که تا حالا يک بار کار کرده ميدونه که برای کار قرار داد ميبندن - 2 طرف يک سری اطلاعات مهم به هم ميدن و از هم ميگرن - يعنی ميخوای بگی تو اون فرم استخدامی يا قرارداد هيچ اشاره اي به شماره ثبت شرکت نشده ؟!
خوب حداقل مشکل مجوز حل شد ~!!! خوبه باز !!

تا اينجا رو همه فهميدن که شما قصد يک کاری رو داريد ، ولی کسی که قصد يک کار داره ، بسترش رو هم به وجود مياره : با برنامه نويس قرار داد ميبنده ، محل تامين سرمايه ، اجازه نامه های لازم و ...
در ضمن شما برای بار اول پايه گزاری نميکنی ، داری دوباره انجام ميدی - پس ميتونی بری ببينی قبليا چه راه هايی رفتن چه قدر هزينه کردن تا يکم واقعی تر و عملی تر تفکر و برنامه ريزی کنی
نکته ديگه هم که هست وقتی که شما ميای تو يه انجمن تخصصی که مربوط به کامپيوتر هست و اين قسمتش هم پل ارتباطی بين سرمايه گزار های خرد و نيمه کلان و کسايی که از اينترنت کسب درامد ميکنن ، و يک حرفی رو ميزنی و يک سری وعده ميدی
انتظار داشته باش که افرادی که اينجا هستن اينگونه سوال ها رو ازت بکنن - چون کارشون اينه و همچينن سنشون و تفکرشون مثل يک آدم 14 ساله نيست - اکثرا شاغل هستن يا دانشجو و تحصيل کرده - پس بايد بتونی اونرا رو راضی کنی اگه بخوای يک طرح واقعی رو اجرا کنی
کسی که ازت سوال نکنه معمولا يا جدی نيست يا طرح و سرمايه اي مفيد نداره و شرکات با اينچنين ادمی اگر هدفت کار کردن باشه کاملا اشتباس -
البته افرادی هم که تازه به دوران رسيدن و با فروش گله اي که اونم شانسی گيرشون امده به پولی رسيدن .، اونا هم سوال نميکنن

بنده نه قضاوتی کردم نه چيزی ،طبق تجربه يک پيش داوری کردم و برای اينکه شکم بر طرف بشه سوال پرسيدم که شما به عمد يا غيرعمد جواب مناسب ندادی

بنده هم وای نميسم ، چون کلی کار و طرح برای انجام و شراکت هست -

با اين حال اگر هدفت واقعا کار کردن و ايجاد يک چيزه مفيده برات ارزو ديد باز و تفکر و سواد بالا ميکنم

منم فکر کنم تکليف تاپيک معلوم باشه - ديگه اينجا چيزی نمينوسم مگر اينکه شما پاسخی بدی
يا افراد فروم سوالی بکنن

وقت خوش

Last edited:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
- جناب مدير گروه ژابيز 14 سالشون نيست، بيشتره سنشون. تقريبا بالغ هستن.
- شبكه جهاني ايران سپهر تا اونجايي كه بنده اطلاع دارم، اسمش همينه و البته يه ISP معتبر.
(البته در اينكه گروه ژابيز زير نظر اين شركت كار كنه، شك دارم! به احتمال زياد يه صحبت‌هاي خيلي معمولي‌اي شده و چيزي به اسم قرارداد و ... اين وسط نبوده)
- وبلاگ گروه ژابيز. خب. سايت هم داشته اين گروه، كه به دلايلي ...
- طرح كليد بخوره خيلي بهتره. اونجوري راحت‌تر ميشه ايده جذب كرد !
- گروه ژابيز، يه اسمه. فكر نمي‌كنم يه اسم احتياجي به شماره ثبت و ... داشته باشه!!! :دي

براي شادي روح اين تاپيك هم صلوات. انشاا... جناب مدير حلواش رو هم ميدن!

(جناب مديريت محترم گروه ژابيز، مي‌دونم گفته بوديد، كه ديگه اين طرفا پيدام نشه، ولي خب هرچي كلنجار رفتم، نتونستم جلوي خودمو بگيرم. در ضمن فكر كنم wcdi.group يه چيزايي رو يادتون بندازه. :دي)

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
جناب توحید من از اول تمام پست ها رو خوندم. اینجا هیچکس با شما بد صحبت نکرد و تهمت هم نزد.
ولی شما هر سئوال یا انتقادی رو توهین قلمداد میکنین و خیلی بد جواب میدین.

میدونین که من خودم شما رو تشویق کردم و همین فردا هم باهاتون تماس میگیرم تا ایدمو با شما درمیون بذارم.
اگه تاپیکای دیگه رو نگاه کنین میبینین وبمسترا چقدر محترمانه صحبت میکنن. این از اصول اولیه ی تجارت الکترونیکه.

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
دوستان. دعتتون مي‌كنم قسمتي از مكالمه‌اي كه چند وقت پيش بين من و جناب مدير گروه ژابيز انجام شد رو بخونيد : :f34r:

کد:
mahdi89_pro (10:43:38 PM): akhe adame bad bakht
mahdi89_pro (10:43:48 PM): ideye in kar male ki bud?
mahdi89_pro (10:43:57 PM): male man
mahdi89_pro (10:44:05 PM): ki avalin bar nevesht
mahdi89_pro (10:44:08 PM): ?
mahdi89_pro (10:44:09 PM): man
mahdi89_pro (10:44:16 PM): ki dozdid?
mahdi89_pro (10:44:17 PM): to
xabiz_group (10:44:29 PM): نه
xabiz_group (10:44:30 PM): بايد بگي
xabiz_group (10:44:33 PM): کي بهتر نوشت
xabiz_group (10:44:36 PM): ؟
xabiz_group (10:44:41 PM): کي بهتر ازش استفاده کرد
xabiz_group (10:44:58 PM): کي مثل آدم تا آخر دنبال هدفش رفت؟

البته مي‌تونيد به صحت اين نوشته‌ها شك كنيد. با خودتونه. ;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا