برگزیده های پرشین تولز

طرح کوچه گردان عاشق

soltany

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
امروز که رفتم دانشگاه ، دانشکدمون پر شده بود از یک سری کاغذ و داشتن یک برگه به همه بچه ها می دادن .
من هم رفتم گرفتم و گفتم اینجا بذارم تا همه بهره ببرند .
معرفی طرح کوچه گردان عاشق :
همه ساله جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) همزمان با ماه مبارک رمضان و شبهای قدر مراسم "کوچه گردان عاشق" را برگزار می نماید . این مراسم که جنبه نمادین دارد ، به تاسی از شیوه عملی حضرت علی (ع) در سرزدن شبانه به نیازمندان ، کودکان یتیم و بی سرپرست و تهیه مایحتاج مورد نیاز ایشان ، شکل گرفته است .
در این طرح دانشجویان به همراه اساتید و اقشار مردم ، مایحتاج تعریف شده در سبد غذایی یک ماهه خانواده های فقیر را تهیه و به صورت یک کیسه غذایی در می آورند و در شب شهادت حضرت علی (ع) و به یاد ایشان به در خانه محرومان می برند .
هم اکنون این طرح به عنوان یک آیین جای خود را در میان مردم باز کرده است و علاوه بر اجرا توسط نمایندگان جمعیت در تعداد زیادی از شهرستان ها ، در بسیاری از شهرها ، بصورت خود جوش توسط دانشجویان اجرا می گردد . کوچه گردان عاشق در حقیقت بیانیه علمی دانشجویان و مردم دوست دار و عاشق علی (ع) و عدالت می باشد ، او که می فرماید : فقیری گرسنه نماند ، مگر این که توانگری از حق او ، خود را به نوایی رساند.
آدرس سایت : www.kuchegardan.com
شماره حساب :
حساب جام : شماره 577468/94 بانک ملت شعبه هجرت ، جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی
حساب ارزی : شماره 1429849 بانک ملت شعبه هجرت کد 7525

dedboy

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
امروز که رفتم دانشگاه ، دانشکدمون پر شده بود از یک سری کاغذ و داشتن یک برگه به همه بچه ها می دادن .
من هم رفتم گرفتم و گفتم اینجا بذارم تا همه بهره ببرند .
معرفی طرح کوچه گردان عاشق :
همه ساله جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) همزمان با ماه مبارک رمضان و شبهای قدر مراسم "کوچه گردان عاشق" را برگزار می نماید . این مراسم که جنبه نمادین دارد ، به تاسی از شیوه عملی حضرت علی (ع) در سرزدن شبانه به نیازمندان ، کودکان یتیم و بی سرپرست و تهیه مایحتاج مورد نیاز ایشان ، شکل گرفته است .
در این طرح دانشجویان به همراه اساتید و اقشار مردم ، مایحتاج تعریف شده در سبد غذایی یک ماهه خانواده های فقیر را تهیه و به صورت یک کیسه غذایی در می آورند و در شب شهادت حضرت علی (ع) و به یاد ایشان به در خانه محرومان می برند .
هم اکنون این طرح به عنوان یک آیین جای خود را در میان مردم باز کرده است و علاوه بر اجرا توسط نمایندگان جمعیت در تعداد زیادی از شهرستان ها ، در بسیاری از شهرها ، بصورت خود جوش توسط دانشجویان اجرا می گردد . کوچه گردان عاشق در حقیقت بیانیه علمی دانشجویان و مردم دوست دار و عاشق علی (ع) و عدالت می باشد ، او که می فرماید : فقیری گرسنه نماند ، مگر این که توانگری از حق او ، خود را به نوایی رساند.
آدرس سایت : www.kuchegardan.com
شماره حساب :
حساب جام : شماره 577468/94 بانک ملت شعبه هجرت ، جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی
حساب ارزی : شماره 1429849 بانک ملت شعبه هجرت کد 7525

خیلی طرح خوبی هست . امیدوارم من هم بتونم به این دوستان بپیوندم .

پ ن : میشه یکی از این کیسه های کمک برای ما هم بفرستند :دی

اقلام موجود در هر کیسه:

برنج :8 کیلو ، روغن : 5/4 کیلو ، مرغ یا گوشت: 5/1 کیلو ، قند: 5/1 کیلو، شکر: 5/1 کیلو ، چای:0/50 کیلو، عدس:1 کیلو

تن ماهی: 2 کیلو ، پنیر:0/5 کیلو ، خرما: 1 بسته، عسل :1 شیشه ، پودر رختشویی:1 عدد ، مایع ظرف شویی :1 عدد،

صابون : 1 عدد ، خمیر دندان:1 عدد، حلوا شکری:2 عدد، ماکارونی :2 بسته

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
منم میخوام تو این طرح شرکت کنم...یعنی الان تموم شده؟ از شریف فکر کنم شروع شده...
فقط شب شهادت یوده؟یعنی دیشب؟

MMaker

Registered User
لایک‌ها
2
منم میخوام تو این طرح شرکت کنم...یعنی الان تموم شده؟ از شریف فکر کنم شروع شده...
فقط شب شهادت یوده؟یعنی دیشب؟
دیشب شب ضربت خوردن بوده دوست گرامی!

soltany

Registered User
لایک‌ها
1
فردا که از دانشگاه ما می برن برای این امر
کسی خواست بیاد دانشگاه علم و صنعت

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
منظورم همون ضربت...منم خواجه نصیرم اما مجازی...خبری ندارم فردا دارم میرم دانشگاه ببینم خبری هست یا نه...شماره حساب ها هنوز فعال هستن اگر بخوام کمک مالی کنم؟ اخه الان تو سایتش نبود...

بالا