برگزیده های پرشین تولز

طرح یک سوال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
نه داداش !! من به شما اطمینان میدم صد درصد خودشه.
مطمئنی؟ من که اطمینان ندارم تا وقتیکه از خودش بپرسم
36.gif

bishtar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
یه چیز جالب !! don joun در اصطلاح روانپزشکی به کسی میگن که دوست داره همه دخترهای شهر شیفته و دلباخته اون باشن وبه همه پسرهای شهر پز بده که همه دخترهای شهر خاطر خواه منن !! که به نوعی یه بیماری روحی محسوب میشه.

خدارو شکر دوزار اطلاعات روانپزشکیمون بعضی موقه ها خوب به درد میخوره :D
علیرضا جان یکم دیگه پست بزن بیشتر روانشناسیت کنیم :دی

بابا شاهد تو که دیگه اینجور نبودی .
با این فراوانی دختر و کمبود پسر تو مملکت ما زشته قباحت داره . ( فعلاکه همه دخترای پی تی خاطرخواه تو هسن و مرتب پز در می کنی :D)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
با این فراوانی دختر و کمبود پسر تو مملکت ما زشته قباحت داره . ( فعلاکه همه دخترای پی تی خاطرخواه تو هسن و مرتب پز در می کنی :D)
به جات تک پسرم که میخوام سر به تنش نباشه معنیش همین میشه :D میخواید برید تو کتابها و دائره المعارفهای مختلف سرچ کنید خوب :دی

حالا شاید این اسم فیلمی چیزی بوده و ایشون نمیدونسته معنیشو خوب !

Ninaynay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
صدای پکیدن تو رو از شش فرسخی شنیدم .گفتم الانه که ترکشات بخوره به همه

درد پدرکشتگیه و کاریش هم نمی شه کرد. :D:D:D:D:D:D:D

به من چه بابا
طرف خودش کلش بو قرمه سبزی میداد خیال میکرد کجا رو گرفته

Ninaynay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگه من پشمای این شاهدو داشتم چه صفایی میکردم باهاش چیکار کنم که صورم مثل کلم لق میزنه

پ ن: علیرضا کجایی پستام داره به 5 نزدیک میشه کجایی که منو بن کنی؟؟؟

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
اسپم بازی دیگر کافیست !

تکرار اشتباه دیگران , صحیح نیست .

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

جناب شیرازی میشه بفرمایید از چه موقع دسترسی به فروم ندارید؟

پ ن : از مدیران عزیز خواهشمندیم یه جوابی به این تاپیک بدن.​

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اسپم بازی دیگر کافیست !

تکرار اشتباه دیگران , صحیح نیست .
من همینجا از همه عذر خواهی میکنم.
اما خوب در هر حال حتما دلیلی برای این کار وجود داشته ! ضمن اینکه هر یوزری که بن میشه بخواد بیاد بعدش با یه یوزر دیگه تاپیک بزنه که چرا بن شدم که نمیشه !! خود جناب شیرازی وقتی مدیر بودن با این حرکت چجوری برخورد میکردن؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
خوبه 1 ماه از نمایشگاه نگذشته که همو دیدینو روبوسی کردیناا . شاهد آدم که انقد کینه ای نمیشه. بین شما چیه که انقد به این آقا گیر میدی؟!!

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه چیز جالب !! don joun در اصطلاح روانپزشکی به کسی میگن که دوست داره همه دخترهای شهر شیفته و دلباخته اون باشن وبه همه پسرهای شهر پز بده که همه دخترهای شهر خاطر خواه منن !! که به نوعی یه بیماری روحی محسوب میشه.

خدارو شکر دوزار اطلاعات روانپزشکیمون بعضی موقه ها خوب به درد میخوره :D
علیرضا جان یکم دیگه پست بزن بیشتر روانشناسیت کنیم :دی
don juan یک واژه اسپانیولی است و نام فردی است که به فارسی دون خوان تلفظ میشود .

دون خوان یکی از اساتید مشهور در زمینه عرفان شمن های مکزیک است.

هر کسی از ظن خود شد یار من ....

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوبه 1 ماه از نمایشگاه نگذشته که همو دیدینو روبوسی کردیناا . شاهد آدم که انقد کینه ای نمیشه. بین شما چیه که انقد به این آقا گیر میدی؟!!
شاهد دست خودش نیست . من هم باهاش مشکلی ندارم. مثل خیلی های دیگه بیرون فروم با هم خیلی دوست هستیم اما داخل فروم رفتارهای ایشان به گونه ای است که اصلا حد و حدود دوستی و شوخی و .. را تشخیص نمیدهند.

متاسفانه نتیجه هم جز این نخواهد بود

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یادمه پارسال یه مقاله خوندم که میگفت پسوردی که مردم برای خودشون انتخاب میکنن چیزیه که بیشتر از همه چیز با روحیاتشون مرتبطه و بیانگر روحیاتشون هست !! به عینه هم مصداقش رو روی خودم و دیگران دیدم !! در ضمن این چیزی هست که از طرف روانشناسان هم تائید شده !
دلیل انتخاب این پسورد شوخی دوستی در هنگام آخرین تغییر پسورد بود .

من معتقدم رفتار بیمار گونه و لوده برخی بیشتر بیانگر روحیات آنان باشد.

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته اون چیزی که شما خوندی در مورد عوام درسته ! افرادی که کامپیوتر کارند و احتمال می دن که پسوردشون توسط کس دیگه رویت بشه معمولا" اون شخص رو مخاطب قرار میدن .
یادمه به بنده خدا بود پسورد یاهوش رو زیاد می زدن . این هم یه سری تو پسوردش فحش نوشته بود به کسی که پسوردشو می زنه . (فحش ناموسی)

البته هنوز که معلوم نیست استارتر این تاپیک واقعا" علیرضا خان باشن :blush: بالاخره با ایمیلی که سابمیت کردن باید ایمیل بزنن و بتونن ریپلای اون ایمیل رو هم ریپلای کنن !
شما میتوانید به ایمیل من [email protected] هست ایمیل بزنید و متنی را بنویسید. من هم آن را اینجا قرار میدهم تا مطمئن شوید

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
واقعا که...
پس این ادمینها کجاند؟
اصلا انگار نه انگار!
چرا کاری نمیکنند؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
ادمیینها میخواستن کاری کنن به وضع مدیریتها و وضع خوابیدن سایت چند ساعت در روز رسیدگی میکردن! من دارم به فرضیه اول بیشتر اعتقاد پیدا میکنم!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شاهد دست خودش نیست . من هم باهاش مشکلی ندارم. مثل خیلی های دیگه بیرون فروم با هم خیلی دوست هستیم اما داخل فروم رفتارهای ایشان به گونه ای است که اصلا حد و حدود دوستی و شوخی و .. را تشخیص نمیدهند.

متاسفانه نتیجه هم جز این نخواهد بود
کاری با دوستی ندارم الان. این تاپیک هم جای این حرفها نیست. بحث عقده ای بازی هم نیست. شخصا هم از بازنشسته شدن آقای شیرازی ناراحت نیستم. تنها ضرری که بازنشسته شدن ایشون برای من داشت این بود که مجبور شدم به همه جمعه شیرینی بدم ! :D

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دلیل انتخاب این پسورد شوخی دوستی در هنگام آخرین تغییر پسورد بود .

من معتقدم رفتار بیمار گونه و لوده برخی بیشتر بیانگر روحیات آنان باشد.
خوب دیگه تاپیک داره منحرف میشه. اینجا هم جای این پستها نیست. شماکه روزگاری مدیر بودید بهتر از همه باید این موضوع رو بدونید;)

sghd

Registered User
لایک‌ها
19
ادمیینها میخواستن کاری کنن به وضع مدیریتها و وضع خوابیدن سایت چند ساعت در روز رسیدگی میکردن! من دارم به فرضیه اول بیشتر اعتقاد پیدا میکنم!
ببخشید. فرضیه اول چی بود؟!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
دکتر جکیل بود که روزها یه جور بود شبا یه جور دیگه؟
شاهد انگار تو هم اینطوری شدی تا زیاد خطرناک نشدی برو یه دکتر ببینتت . تاپیکم منحرف میکنی بعد میاد جواب بده تذکر میدی که تاپیکو منحرف کرده؟ :D
--------
قضیه اول بیشتر رو قسمت افت کیفیت فروم دیدم
تو قضیه اول بیشتر گفته شده اگه ما با سرعت 1 متر بر ثانیه حرکت کنیم و سایت هم از توقف ایستاده باشه و ادمینها حرکتشونو شروع نکنن احتمال داره بیخیال سایت شده باشن! و گر این قضیه چند هفته متوالی تکرار شه و ادمینها هم هیچ پستی ننویسن احتمالا به قطعا در بی نهایت میل میکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا