برگزیده های پرشین تولز

طرح یک سوال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دکتر جکیل بود که روزها یه جور بود شبا یه جور دیگه؟
شاهد انگار تو هم اینطوری شدی تا زیاد خطرناک نشدی برو یه دکتر ببینتت . تاپیکم منحرف میکنی بعد میاد جواب بده تذکر میدی که تاپیکو منحرف کرده؟ :D
--------
قضیه اول بیشتر رو قسمت افت کیفیت فروم دیدم
تو قضیه اول بیشتر گفته شده اگه ما با سرعت 1 متر بر ثانیه حرکت کنیم و سایت هم از توقف ایستاده باشه و ادمینها حرکتشونو شروع نکنن احتمال داره بیخیال سایت شده باشن! و گر این قضیه چند هفته متوالی تکرار شه و ادمینها هم هیچ پستی ننویسن احتمالا به قطعا در بی نهایت میل میکنه
شاهد انگار تو هم اینطوری شدی تا زیاد خطرناک نشدی برو یه دکتر ببینتت . تاپیکم منحرف میکنی بعد میاد جواب بده تذکر میدی که تاپیکو منحرف کرده؟ :D
من از شما عذر خواهی میکنم بابت این موضوع. اما باید در نظر گرفت که اساس و بنیاد وجود این تاپیک هم بر اسال مرامنامه ممنوع هست !

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از شما عذر خواهی میکنم بابت این موضوع. اما باید در نظر گرفت که اساس و بنیاد وجود این تاپیک هم بر اسال مرامنامه ممنوع هست !
این مرامنامه

لطف کنید و بفرمایید با کدام بند مرامنامه مغایرت دارد

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
به اين نکته دقت کنين که در پنجره بن که موقع تلاش برای ورود ظاهر ميشه نوشته:
No reason specified !
...

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دیگه تاپیک داره منحرف میشه. اینجا هم جای این پستها نیست. شماکه روزگاری مدیر بودید بهتر از همه باید این موضوع رو بدونید;)
بله دقیقا !

اما ظاهرا شما بودید که با شرکت در بحثی که اساسا نه ربطی به شما داشت و زدن پستهای بی محتوا بحث را به انحراف کشاندید.

شما هم که کاربر قدیمی هستید و قرار بود مدیر شوید اما به خاطر همین چیزها مدیر نشدید و از آن روز به بعد شروع به رفتارهای اینچنین کردید هم باید خوب این مطالب را بدانید!

به هر حال : من سوال خود را مطرح کردم و منتظر نظر ادمین های فروم هستم!

Don juan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کاری با دوستی ندارم الان. این تاپیک هم جای این حرفها نیست. بحث عقده ای بازی هم نیست. شخصا هم از بازنشسته شدن آقای شیرازی ناراحت نیستم. تنها ضرری که بازنشسته شدن ایشون برای من داشت این بود که مجبور شدم به همه جمعه شیرینی بدم ! :D
آفرین !

هیچ کس هم به اندازه خود من از بیرون رفتن از یک محیط مبیتنی بر توهین و بی احترامی به مدیران خوشحال نیست.

ضمن آن که جلوی ضرر را از هرکجا بگیری منفعت است! یک دقیقه وقت کمتر در این فروم گذاشته شود خو موهبتی است! حالا بگذریم که برخی نه درسی دارند و نه دانشگاهی و نه مطالعاتی و ... فقط صبح تا شب بیکارند بیان تو یک محیط مجازی پست بزنند!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
این سایت یتیم شده دیگه ادمیناش بهش سر نمیزنن... منتظر یه خونواده دیگخ میگردن که سایتو بسپن دستش از شرش راحت شن :D ...اگه نه پس کجان این ادمینها؟ نه درباره داون بودن های طولانی سایت که قبلا سابقه نداشته توضیحی میدن نه به مدیریت بخشهایی که خیلی وقت دارن خاک میخورن توجه میکنن!
---شاهد پس تو قرار بوده مدیر شی؟ بخش سیستم عامل؟ ممکنه حساسیت زیادت برای انتخاب مدیر واسه اون بخش این باشه که خودت دوس داری مدیر اونجا شی؟ اگه به خاطر اینه مطمئن باش من شخصا علاقه ای به مدیریت مجازی ندارم و چند تایی رو هم که قبول کردم به خاطر ادمینهاش بوده . اگه علاقمندی درخواست بده مدیر شی ما که بخیل نیستیم :D دعا کن انجمن سایت سرپا بمونه وگرنه مجبور میشیم کوچ پاییزه رو شروع کنیم :(

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
جالب اینجاست توی گفتگوی آزاد یه پست بزنی خیلیم مورد نداشته باشه 500 تا مدیر میریزن سرت یکی کارت میده یکی پستو پاک میکنه یکی... ولی اینجا که حضورشون حس میشه تا بیان پاسخگو باشن رسیدگی کنن شفاف سازی پرنده پر نمیزنه!;)

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
---شاهد پس تو قرار بوده مدیر شی؟ بخش سیستم عامل؟ ممکنه حساسیت زیادت برای انتخاب مدیر واسه اون بخش این باشه که خودت دوس داری مدیر اونجا شی؟ اگه به خاطر اینه مطمئن باش من شخصا علاقه ای به مدیریت مجازی ندارم و چند تایی رو هم که قبول کردم به خاطر ادمینهاش بوده . اگه علاقمندی درخواست بده مدیر شی ما که بخیل نیستیم :D دعا کن انجمن سایت سرپا بمونه وگرنه مجبور میشیم کوچ پاییزه رو شروع کنیم :(
هیچ غصه نخور ! الان اگه همه فروم هم بگن شاهد باید مدیر بشه و فرض محال خودم هم بخوام ! باز هم مثل استاد شیرازی پیدا میشن کسایی که سنگ اندازی بکنن !!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
جالب اینجاست توی گفتگوی آزاد یه پست بزنی خیلیم مورد نداشته باشه 500 تا مدیر میریزن سرت یکی کارت میده یکی پستو پاک میکنه یکی... ولی اینجا که حضورشون حس میشه تا بیان پاسخگو باشن رسیدگی کنن شفاف سازی پرنده پر نمیزنه!;)
همش بخاطر اینه که مدیر این بخش (موزمار) رفته مرخصی !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
یه چیز جالب !! don joun در اصطلاح روانپزشکی به کسی میگن که دوست داره همه دخترهای شهر شیفته و دلباخته اون باشن وبه همه پسرهای شهر پز بده که همه دخترهای شهر خاطر خواه منن !! که به نوعی یه بیماری روحی محسوب میشه.

خدارو شکر دوزار اطلاعات روانپزشکیمون بعضی موقه ها خوب به درد میخوره :D
علیرضا جان یکم دیگه پست بزن بیشتر روانشناسیت کنیم :دی
اسم یه کتاب هم هست به جون بچم

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
ولی در کل پی تی جای جالبیه انقدر میبرنت بالا بعد با سر میزننت زمین :دی

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
هیچ غصه نخور ! الان اگه همه فروم هم بگن شاهد باید مدیر بشه و فرض محال خودم هم بخوام ! باز هم مثل استاد شیرازی پیدا میشن کسایی که سنگ اندازی بکنن !!

اگه دانششو داری چرا مدیر نشی. مشگل همیشه سرزدن به فرومو هم که نداری چون همیشه آنلاینی! ولی یه قانون رو خودتون گفتین هست که اگه کسی اخطار داشته باشه مدیر نمیشه. مگه اینطور نیست؟
شاهد جان شما اگه اطلاعات سیستم عاملتون قویه چرا همین الان اونجا فعالیت نمیکنی؟؟؟ مگه حتما باید مدیرشی تا به اونجا سر بزنی؟ اگه اینکاره ای بیشتر به اون بخش سر بزن که بدجور خوابیده!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اسم یه کتاب هم هست به جون بچم

اینجا برای خنده اسمای زیادی رو نیک نیمها میذارن. دیلیل نداره هرکی هر اسمی ماذاره به شخصیتش ربط داشته باشه!!! میخواین چند هزارتا مثال بیارم؟ ماشالا این فروم چیزی که کم نداره کاربره.
82000 :eek:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اگه دانششو داری چرا مدیر نشی. مشگل همیشه سرزدن به فرومو هم که نداری چون همیشه آنلاینی! ولی یه قانون رو خودتون گفتین هست که اگه کسی اخطار داشته باشه مدیر نمیشه. مگه اینطور نیست؟
شاهد جان شما اگه اطلاعات سیستم عاملتون قویه چرا همین الان اونجا فعالیت نمیکنی؟؟؟ مگه حتما باید مدیرشی تا به اونجا سر بزنی؟ اگه اینکاره ای بیشتر به اون بخش سر بزن که بدجور خوابیده!
مدیر بشم که چی بشه؟ بدون داشتن دسترسی مدیریتی هم میشه مفید بود !

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
مدیر بشم که چی بشه؟ بدون داشتن دسترسی مدیریتی هم میشه مفید بود !

من نگفتم شما میخواستی مدیر شی! ولی انگار میخواستیو نشده درسته؟
آره بدون این کلمات بالای آواتار هم میشه مفید بود ... ولی انقدر حساسیت برای تاپیک انتخاب مدیر برای سیستم عامل خرج دادی که فکر کنم از مدیریت اونجا بدت نیاد! چون من که فقط یه خط نوشتم مدیر برای این بخش بذارین که اوضاش مرتب بشه ولی تو اول کاری متهم کردی که قصد سو پشته این تاپیکه!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
Coolzero عزیز ، مثل اینکه دلت خیلی پره از ادمین ها !!!!

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
اوووووووه حسابی :D
وقتی تو روز 100 بار دکمه رفرش رو بزنی و مدلهای مختلم eror رو بهت بده ولی forum بالا نیاد . دل شما هم پر میشه :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا