برگزیده های پرشین تولز

طرح یک سوال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
امروز مگه ارور گرفتی رو سرور ؟

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
مگه قراره هر روز eror بگیرم؟:eek:
دیشب زیاد eror گرفتم

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
نه امروز مشکلی نبود. مثل بنز کار میکرد همه چی. مرسی :)

بنز بنز هم که نبود! ولی نفسی میومدو میرفت :D
الان مدت زیادیه سرور مشکل داره . حالا از صبح تاحالا مشگل نداشته معنیش نمیشه که این هفته های اخیر هم مشگل نداشته

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شما اینجا رو بخون :

http://forum.persiantools.com/t93691-page7.html

مگه قراره سرور همیشه مثل ساعت کار کنه !!!!!! ؟ !!
سروره دیگه ! باگ میافته توش ، Backup لازم داره ، آپدیت باید بشه ، گاهی وقتا روش DDOS میافته و 1000 تا اتفاق دیگه.
تیم فنی پرشین تولز توی تمام ساعات شبانه روز حواسشون به سرورها هست که مشکلی پیش نیاد و اگه اومد سریعا حلش کنند. این یک مقداری هم صبر و شکیبایی شما رو می طلبه.
بسیاری از فروم های فارسی به همین دلیل مشکلات سرور و سخت افزار اون از کار افتادند. ولی ما با آپگرید مرحله به مرحله سرور ، مشکلات رو تا جایی که ممکنه حل کردیم.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بنز بنز هم که نبود! ولی نفسی میومدو میرفت :D
الان مدت زیادیه سرور مشکل داره . حالا از صبح تاحالا مشگل نداشته معنیش نمیشه که این هفته های اخیر هم مشگل نداشته
من نگفتم هفته های اخیر. من می گم در هفته گذشته.
الان یک هفته تا 10 روزه که سرور عوض شده.

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
درسته سرور همیشه قرار نیست بدون مشگل باشه ولی ودتیه که مشگلات زیاد شده
از زمانی که من عضو شده بودم ندیده بودم سرور به اندازه هفته های اخیر با مشگل بیاد بالا
وقتی هم مشگلی هست اگر ادمین سایت بیاد بگه مشگل بزودی حل میشه و اینکه دارین تلاشتونو بکنین بهتره تا اینکه احساس کنیم نمیخواین به فروم دیگه توجه کنن
الان از آخرین باری که یکی از ادمینها درباره مشگلات زیادی که فروم این چند هفته داشته پست زده چقدر میگذره؟ شما باشین فکری که ما کردیمو نمیکنین؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه والا ، شما چرا فکر بد به دلت راه میدی. همینکه دیدید سرور جابجا شد خودش نشون دهنده توجه مدیران است.
شما اگه بدونید برای این انتقال و جابجایی کامل دیتابیس ما چند روز بی خوابی کشیدیم متوجه اهمیت فروم برای ما میشید.
منتها همه چیز رو نمی شه هی اومد اینجا گزارش داد. شما اجازه بدید به جای گزارش دادن ، ما تمام تلاشمون این باشه که فروم به بهترین نحو ممکن در حال سرویس دهی باشه.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
در نهايت احترام ! فکر کنم تاپيک رسماً منحرف شد، البته شايدم هدف همين بوده !

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
در مورد اصل تاپیک ،

این تصمیم ادمین های پرشین تولز بوده. باید توجه داشته باشید که قوانین برای کاربران عادی و مدیران یکی است. همانطور که کاربر عادی در صورت تخلف دسترسیش به فروم قطع می شه ، یک مدیر هم در صورت تخلف دسترسیش به فروم قطع می گردد.

من این تاپیک رو می بندم چون دلیلی برای ادامه این بحث وجود ندارد. لطفا تاپیک جدید در این مورد نزنید.

ممنون.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا