برگزیده های پرشین تولز

طرز پیدا کردن مقاله

bebakhshid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من به صورت کامل میخوام بدونم برای پیدا کردن مقاله مثلا در زمینه concurrency چه جوری باید بگردم؟

من به کتاب خانه دیجیتال دسترسی دارم اما نمی دونم که چه جوری به صورت جامع و کامل بگردم؟

ebook چه طور

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
خب شما باید key word هایی که واسه ات مهم هستش رو سرچ کنی ... اگه مشخصا دنبال یه موضوع خاص می گردی ، همون رو بصورت "...." سرچ کن ...

Huashan

Registered User
لایک‌ها
13
سلام

من به صورت کامل میخوام بدونم برای پیدا کردن مقاله مثلا در زمینه concurrency چه جوری باید بگردم؟

من به کتاب خانه دیجیتال دسترسی دارم اما نمی دونم که چه جوری به صورت جامع و کامل بگردم؟

ebook چه طور

من بیشتر این کار رو می می کنم ...

اول یه سرچ کلی انجام می دم ... شبیه به همون چیزی که سیمور گفت , و سعی می کنم که حداقل یه مقاله نزدیک به موضوعی که دارم , پیدا کنم ...

بعد می رم توی رفرنس هایی که توی مقاله ی اول داده شده می گردم ... و بعد , کلمات کلیدی توی این مقاله ها رو , به صورت انتخابی و یا حذفی , سرچ می کنم ...

به عنوان مثال ...مقاله ای رو که اول پیدا کردی , یه سری کلمات کلیدی رو اولش معرفی کرده , شما می تونی سرچ بعدی رو بر اساس همین کلمات کلید انجام بدی ولی یه کلمه ی کلیدی که به موضوع شما ربط نداره و بیشتر توی مقاله ی اول اومده رو از نتیجه ها حذف کنی . ( نمی دونم تونستم خوب بگم یا نه ! ...)

بالا