برگزیده های پرشین تولز

طرفداران الیور کان

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
اخطار : اگه غیر از بحث فنی , حرف دیگه زده بشه و یا توهین بشه , تاپیک رو می بندم.

مرسی از توجه شما.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از ukabod :
از نظر من شما بهتره به سریالهای چینی بچسبی.hmm:

:f34r:

ه... چه بی ادب

به نقل از hamedsullivan :
اخطار : اگه غیر از بحث فنی , حرف دیگه زده بشه و یا توهین بشه , تاپیک رو می بندم.

مرسی از توجه شما.

مدیر حمایتت می کنیم

ای مدیر آزاده آماده ایم آماده :lol:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از Dong Fang BuBai :
:f34r:

ه... چه بی ادب

مدیر حمایتت می کنیم

ای مدیر آزاده آماده ایم آماده :lol:
برای اخرین بار : لطفا به هم توهین نکنید.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
وا

مدیر توهین کجا بود , داشتم حمایتت می کردم :(

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
آقایون دعوا نکنید.دروازه بان فقط پیتر چک.عشق من پیتر چک.چه میکنه این چک!

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از Dong Fang BuBai :
وا

مدیر توهین کجا بود , داشتم حمایتت می کردم :(
ممنونم از حمایتت...
238.gif

قسمت اول پستت رو گفتم.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از hadipro :
آقایون دعوا نکنید.دروازه بان فقط پیتر چک.عشق من پیتر چک.چه میکنه این چک!

از پیتر چک حمایت میکنیم , رسما دروازه بان بسیار خوبی است , شاید در آینده بهترین شود

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ukabod :
اقای bocelli! درسته هر کسی نظری داره.من هم نمیگم هر کس مخالف منه چیزی از فوتبال حالیش نیست اما باید مشخصا چند نکته رو متذکر بشم اولا: من معمولا در زمینه ی مورد علاقم اینقدر کار می کنم تا بتونم در اون زمینه صاحب نظر باشم مثلا:در زمینه ی تحصیلات مدرک کارشناسی ارشد عمران(سازه) رو از بهترین دانشگاه دارم و بورس امریکا هم شدم و...
ببین دوست من شما تو زمینه مورد علاقه تون هر چقدر هم کار کرده باشیدحتی اگه تحصیلات آکادمیک هم داشته باشید( از بهترین دانشگاههای دنیا) ربطی به فوروم ورزش نداره. چه بسا کسانی تو پی تی هم باشن که سطح سوادشون از شما و امثال شما بیشتر باشه.ولی در زمینه ورزش به خصوص فوتبال اظهار نظر نکنن.
در ضمن لزومی نداره اول به چیزی علاقه داشتی باشی بعد اظهار نظر کنی. مثلا شاید فلان شخص به فوتبال علاقه نداشته باشه ولی اظهار نظرش از کارشناس ورزشی تلویزیون هم فنی تر باشه.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همون طور که پستهای قبلی من گواهی میده من هیچگاه نگفتم کانو قبول ندارم. گفتم جیجی بوفونو بیشتر میپسندم.نگفتم کان اسطوره آلمان نیست بلکه نظرم اینه که بهترین دروازه بان حال حاضر دنیا شخص دیگه ایه.از بهترین دروازه بان تاریخ هم صحبتی نکردم. اگه به تاریخ باشه و تالار افتخارات٬ اولی کان بعد از خیلی ها از جمله یاشین و دینو زوف و... قرار میگیره.

الیور کان بهترین دروازه بان جام جهانی 2002 کره و ژاپن بودهمین . مرد سال جهان که نبوده. رکورد گرانقیمت ترین دروازه بان جهان هم که دست بوفونه و خوابشو ببینه:lol:

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ukabod :
کان در حال حاضر هم بهترین دروازه بان دنیاست و این رو بزودی ثابت می کنه
بالاخره ما نفهمیدیم الیور کان از نظر شما بهترین دروازه بان جهان هست یا چند سال دیگه و در سالهای پایانی دوران فوتبالش این قضیه رو ثابت میکنه؟!:D

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی دونم منظورتون از مقطعی و معمولی بودن بوفون چیه؟ فقط اینو می دونم لوچیانو موجی و روبرتو بته گا بیخودی رکورد نقل و انتقالات دنیا رودرسال 2001 برای یک جوون22 ساله نمی شکونن . یوونتوس در تاریخ فوتبال یه این معروف بوده که به راحتی ستاره های خودشو می فروخته ولی با سختی و با معیارهای خاص خودش بازیکنان جدید رو جذب میکرده!
حتما یه استعداد ویژه در بوفون دیده بودن که این مبلغو براش پرداختن.به خصوص اینکه پستش هم یه پست ویژه بود. فراموش نکنیم بوفون رکورد نقل و انتقالات دروازه بانهای اروپایی رو که دست خودش بود امسال و سال گذشته هم می تونست بشکنه. رئال مادرید و فلورنتینو پرز سخت دنبال جیجی بودن. همینطور آبراموویچ و چلسی.کسی که از نظر شما یک دروازه بان مقطعیه!

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ukabod :
شاید بوفون بتونه تا یه مدت در سطح اول فوتبال دنیا بازی کنه
بوفون متولد 1978 هستش یعنی 27 سالشه نه تنها یه مدت! بلکه تا سالها بهترین دروازه بان اروپا باقی میمونه البته اگه مصدوم نشه حداقل تا هفت هشت سال دیگه می تونه در سطح اول دنیا بازی کنه. درست بر خلاف کان که تا یکی دو سال دیگه فوتبالش تموم شده س.برای همین چیزاس که میگم با تعصب خشک نسبت به کان داری صحبت میکنی.
:D

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببین درسته که کان یکی از اسطوره های آلمان بوده و هست.ولی برای حضور فیکس در تیم ملی زیاد نمی تونه مطمئن باشه. تو خیلی از بازیها کلینزمن ینس لمنو به عنوان مرد شماره یک آلمان به زمین بازی میفرسته.حتی چند هفته قبل بکن باوئر در مورد دروازه تیم ملی آلمان اظهار نگرانی کرده بود.

درست بر خلاف کان و تیم ملی آلمان ٬آتزوری که همیشه مهد دروازه بانهای بزرگ بوده جانشینی رو در حد بوفون نمیبینه. حتی اگه این گلرها در سطح بالای اروپا باشن!

در ضمن من از مردم امین آباد و بچه محلهای شماحرف نزدم! من دارم میگم مردم ایتالیا دیوانه وار سوپر جیجی رو دوست دارن چه برسه به تیفوسیهای ایتالیا!!اونوقت شما میگی مردم امین آباد طرفدار کان هستن؟!بوفون امسال به رئال مادرید نرفت . رکورد جدید نقل و انتقالات رو که دست خودش بود نشکست فقط به خاطر مردم ایتالیا . اونوقت شما میگی مردم این کشور که در احساسی بودن نظیر ندارن کانو به بوفون ترجیح میدن؟! این اطلاعات عجیبو از کجا گیر میارین؟!:rolleyes:

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه بخوایم بر اساس محبوبیت هم مقایسه کنیم بر خلاف لوئیجی بوفون تو ایتالیا اولی کان تو آلمان همچین محبوب نیست.کافیه به موزهایی که به سمتش پرتاب میشه دقت کنی.ولی محبوبیت جیجی مختص به ایتالیا نیست .:rolleyes:

اما آمار!
در تایید حرفهای دوستمون حامد عزیز...تو لیست بهترین دروازه بانهای جهان در سال گذشته میلادی این دروازه بانها قرار دارن. این آمار متعلق به فدراسيون بين‌المللي تاريخ و آمار فوتبال (IFFHS) هستش که مقرش هم در کشور آلمانه.هر چند حامد عزیز باید قبول کنه که پیتر چک هیچ وقت به خوبی سوپر جیجی نیستش:)
1 ـ پيتر چك (چلسي) 175 امتياز
2 ـ ديدا (ميلان) 91 امتياز
3 ـ جان لوئيجي بوفون (يوونتوس) 78 امتياز
4 ـ گره‌گوري كوپه (ليون) 43 امتياز
5 ـ اليور كان (بايرن مونيخ) 42 امتياز
6 ـ آيكر كاسياس (رئال مادريد) 41 امتياز
7 ـ يرزي دودك (ليورپول) 34 امتياز
8 ـ ادوين ون درسار (منچستر يونايتد) 32 امتياز
9 ـ روگريو سني (سائوپائولو) 31 امتياز
10 ـ روبرتو كارلوس آبوندانزيري (بوكاجونيورز) 26 امتياز
11ـ هرليو داسيلوا گومز (آيندهون) 17 امتياز
12ـ ايگور آكبنفيف (زسكا مسكو) 12 امتياز
13 ـ ويكتور والدس (بارسلونا) 11 امتياز
13ـ ينس لمان (آرسنال) 11 امتياز

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ukabod :
قبل از هر چیز:ضمن تشکر از مدیریت محترم گروه.
اقای bocelli! عزیز درست هر کسی نظری داره.من هم نمیگم هر کس مخالف من چیزی از فوتبال حالیش نیست اما باید مشخصا چند نکته رو متذکر بشم اولا: من معمولا در زمینه ی مورد علاقم اینقدر کار می کنم تا بتونم در اون زمینه صاحب نظر باشم مثلا:در زمینه ی تحصیلات مدرک کارشناسی ارشد عمران(سازه) رو از بهترین دانشگاه دارم و بورس امریکا هم شدم و جالب که اوقات فراغتم رو بر خلاف بعضی از بچه درسخون ها کامل به فوتبال اختصاص دادم و نه تنها فونبال اروپا رو از سال 90 به بعد بلکه از دهه ی 40 به بعد کاملا دنبال کردم .در این زمینه واقعا صرف زمان کردم به طوری که خودم به نوعی منبع اطلاعاتی شدم و با دیدن یه بازیکن دیگه براحتی می تونم بگم چند مرده حلاج.در ضمن من نگفتم فلان بازیکن خدای فوتبال. در مورد کان باید بگم اون یه اسطوره است و لقب کینگ یا سلطان رو در فوتبال المان به اون دادن درست همونطور که در برزیل و ارژانتین به پله و مارادونا چنین لقبی دادن . در مورد کان هم دنیا این لقب رو قبول داره نه من.ثانیا:یکی از دلایل اسطوره شدن کان جام جهانی بود .شما می گید تا چند سال دیگه اون می تونه در سطح اول فوتبال دنیا بازی کنه اما من میگم:اون در حال حا ضر هم بهترین دروازه بان دنیاست و این رو بزودی ثابت می کنه شاید بوفون بتونه تا یه مدت در سطح اول فوتبال دنیا بازی کنه.در ضمن من خودم رو اصلا عذاب نمی دم چون مسلماهمه یه اسطوره رو دوست دارن.بعضی از اوقات باید یک سری اطلاعات داده بشه تا تفاوت یه اسطوره با یه دروازه بان معمولی و مقطعی مشخص بشه.در مورد بوفون هم دوست عزیز :تولدو زیاد دست کمی از بوفون نداره و در بعضی از موارد از اون بهترم هست در ضمن منظور من از درخشش مقطعی این بود که کان در کنار یوشین(البته بعد از سال 2000)جزء بهترین دروازه بانهای تاریخ فوتبال شناخته شدن و برای همین مثل بقیه ی اسطوره ها وارد تاریخ فوتبال شدن مثل:مارادونا و بکن بائرو پله در صورتی که بعضی از بازیکنان مثل:رونالدو درخشش مقطعی دارن و بعد از یه مدت کاملا فراموش میشن.در مورد کان هم در سال 2000اون بدترین دورانش رو سپری نمی کردو بجز این حتی اسطوره ها هم یه مدت دچار افت می شن اما مدت کوتا هی رو نیاز دارن تا خودشون رو نشون بدن درست مثل مارادونا و کان.اتفا قا کان باز هم بزودی خود شو نشون می ده و به اونچه حقشه میرسه.در مورد طرفدارای ایتالیا هم در این محل تهران که من زندگی می کنم(امیر اباد)طرفدارای ایتالیا رو می شناسم که کاملا نظرشون همون چیزیه که گفتم بجز این من برای کارم مدام (بورسیه)مدام با افراد مختلف سرو کار داشتم و جالب توی خود ایتالیا هم چنین نظری داشتن چون کان بهترین دروازه بان دنیاست و نه تنها در ایتالیا بلکه تمام دنیا دوست دارن اسطوره ای مثل کان توی دروازشون باشه همونطور که دوست دارن مارادونا توی تیمشون باشه.در مورد عابد زاده هم من متعصب نیستم فقط اگر حقیقت رو بخوام بگم بعضی از کارشناسای معتبر معتقدن بهترین دروازه بان فوتبال ایرانه.:cool:
اینا یه سری ویژگی خاص بوفونه که به نظرم رسید تو این تاپیک جای خالیش حس میشه!

اواخر دهه نود، زمانی كه رونالدو در اوج دوران فوتبال خودش گلرها رو يكى پس از ديگرى از حرفه خودش پشيمون مى كرد، كارلو آنچلوتى سرمربى وقت پارما، بوفون نوزده ساله رو رونالدوى دروازه بانان جهان ناميد.می تونم بگم جیجی بوفون هديه آپولون به گلادياتورهاى رومى بود. بوفون هر مهاجمى رو ازخودش مى ترسونه و شبیه مازوخيست هاى رومانتيك عاشق اينه كه گل هاى زيبا و به ياد ماندنى دريافت كنه. مثل همون گلی که از ایبرا در بازی آتزوری و سوئد خوردو همونطور که بارها گفته این گل تا ابد در ذهنش باقی می مونه!

بوفون به گونه اى باورنكردنى، جسوره و بازى خوانیش به عنوان يك دروازه بان نظير نداره اما ويژگى منحصر به فرد و متمايزكننده اش نسبت به دروازه بانهای دیگه اروپا از جمله کان و چک در موقعيت هاى بغرنج و نفس گير دروازه بانیه كه بروز مى كنه. مثل مهارت فوق العاده اش در گرفتن موقعيت هاى تك به تك و شوت هاى سهمگين از راه نزديكه که این ویژگی مهاجمان حريف رو مستأصل مى كنه. بوفون تنها دروازه بانیه كه می تونه ريتم بازى رو تغييربده و آرايش ذهنى خود شو بر **** بازى تيمش تحميل کنه . دقیقا مثل یک **** ارکستر!درواقع بوفون يك دروازه بان مولف به تمام معنى هستش و تنها اميد جامعه گلرها براى داشتن يك نماينده در دپارتمان برترين هاى سال فيفا!:rolleyes:

بوفون بر خلاف اولی کان همیشه تو یه ریتم ثابت بازی کرده. هر زمان که بازی کرده تو اوج بوده در حالیکه بازی اولی کان یا تو اوجه یا حضیض و اشتباهاتی رو داشته که فقط از دروازه بانهای ناشی بر میاد. بوفون هیچ وقت اشتباه کشنده و مهلکی نداشته که باعث حذف ایتالیا یا یووه از میادین فوتبال بشه.(بوفون از 17 سالگی در پارما ) تا حالا فصل چندان بدی نداشته.چیزی که ما از کان زیاد دیدیم!!شما که طرفدار کان هستید و اطلاعاتتون هم به قول خودتون بالاست می تونید سال 2004 رو به یاد بیارید دو سال بعد از جام جهانی و در اوج دوران فوتبالی کان! بایرن مونیخ 3جام بوندس لیگا٬ لیگ قهرمانان و جام حذفی آلمان رو فقط با اشتباهات کان از دست داد.به ترتیب در مقابل وردر برمن٬رئال مادرید و آلمانیا آخن!!

در ضمن بازی تو اسکودتو مقابل بهترین مهاجمهای حال حاضر اروپا نظیر شوچنکو ٬ آدریانو و... با مهاجمهای تیمهای ماینز و هانزاروشتوک تفاوت زیادی داره. خیلی خوب میشد کان رو در کالچو میدیدم و اونوقت بهتون ثابت میشد که چند مرده حلاجه.تو همون جام جهانی کره و ژاپن هم دیدید کان تا قبل از فینال جلوی فوروارد های بزرگی قرار نگرفت.ولی تو فینال جلوی رونالدو کم آورد!در حالیکه تو سری آ هر هفته بوفون جلوی همچین مهاجمهایی بازی میکنه.:rolleyes:

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از hamedsullivan :
فکر نمیکنم کان تو ایران طرفدار زیادی داشته باشه
دقیقا! کان نه تنها در ایران بلکه در کشور خودشم محبوبیت چندانی نداره. ولی دروازه بان بزرگیه.اینو کسی نمی تونه کتمان کنه:rolleyes: .

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این حال این یکی دو ساله از کان بهتر نشون داده :thumbsup:

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از bocelli :
با این حال این یکی دو ساله از کان بهتر نشون داده :thumbsup:
100% چک از کان بهتره , ضریب هوشی بالا و رفلکس عالی.

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
منم از چک خیلی خوشم میاد قدیمما با بوفون خیلی حال میکردم ولی الان نه از اولیور از روز اول بدم میومد
ولی هیشکی اشمایکل نمیشه یادش بخیر

بالا