برگزیده های پرشین تولز

طرفداران ایتالیا - لاجوردی پوشان بی همتا

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
من فقط از یک چیز ایتالیا خوشم میاد اونم اینه که عین ایران میمونه جلوی تیمهای ضعیف کم میاره تیمهای بزرگ رو لوله میکنه بعضی اوقات اینقدر بد بازی میکنه که آدم باورش نمیشه شاید بشه گفت تنها تیم بزرگی که تو بازیکناش هنوز نشانی از تعصب واقعی ملی (و البته احساسی بازی کردن) دیده میشه و بازکناش تو بعضی بازیها خودشون رو به آب و آتیش میزنن چیزی که دیگه حتی تو برزیلی ها هم دیده نمیشه البته آرژانتینی ها هم یه کم این خصوصیت رو دارن هر چند نسبت به گذشته خیلی کمتر شده

united

Registered User
لایک‌ها
1
خود من از سال 96 طرفدار ایتالیا شدم

قبلا هم با آقای Roby در این رابطه صحبت کرده بودم و کلی با هم درد دل کرده بودیم

اما باید بگم برای ایتالیا و همه طرفداراش ( از جمله خودم ) متاسفم چون این دوره باید آلمان قهرمان بشه

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از united :

اما باید بگم برای ایتالیا و همه طرفداراش ( از جمله خودم ) متاسفم چون این دوره باید آلمان قهرمان بشه
نه آقا بایدی وجود نداره. البته این حرف رو با ترس رو لرز میزنم قضیه همون پنالتی ها.
یه بار برزیل. یه بار فرانسه. این پنالتی فرانسه هم بد بازی بود. آخرش همه گریه میکردن. من یادمه ایتالیا رو که نشون میداد ملت همه تو خیابون بودن اما جیک یکی در نمیومد .
حال کردم با این تاپیک. حالا باجو که بازنشسته شد اما الکس که هنوز هست.

Roby

کاربر فعال فوتبال<br> عضو تحریریه مجله فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از united :

وقتی آرژانتین بتونه در سال 90 ایتالیای میزبان رو حذف کنه و آیمات قهرمان بشه پس لابد میشه آلمان میزبان که به مراتب ضعیف تر از اون ایتالیای میزبان هست رو هم حذف کرد
دیشب که آلمان در حد یک تیم اروپایی نشان نمیداد حتی تیمهایی مثل نروژ و دانمارک هم با اون وضع فحیع تو زمین ایتالیا شکست نمی خورند

نه به نظر من این جام حتما مال یکی از این دو تیمه انگلستان - ایتالیا

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از shazdeh kocholo :
نه آقا بایدی وجود نداره. البته این حرف رو با ترس رو لرز میزنم قضیه همون پنالتی ها.
یه بار برزیل. یه بار فرانسه. این پنالتی فرانسه هم بد بازی بود. آخرش همه گریه میکردن. من یادمه ایتالیا رو که نشون میداد ملت همه تو خیابون بودن اما جیک یکی در نمیومد .
حال کردم با این تاپیک. حالا باجو که بازنشسته شد اما الکس که هنوز هست.
متاسفانه الان الکس هم زیر تیغ انتقادات هست اگه توتی دوباره به مرز آمادگی برسه شاید آلکس یک نیمکت نشین محض بشه تنها شانسی که آلکس نسبت به باجو داره اینه که بودایی نیست وگرنه تا بحال از تیم ملی و تیم یوونتوس کنار گذاشته شده بود

به نظر من دل پیرو الان دیگه یه بازیکن شش دانگ نیست هرچند هنوز هم بدرد تیم می خوره هم تو یوونتوس هم تو تیم ملی
بدی تیمهای اروپایی همینه که بازیکنان خوب رو فدای تاکتیک های تیمی می کنند ولی شما برزیل رو نگاه کنید همیشه جوری تاکتیکشون رو می چینند که از ستارگانشون بیشترین استفاده رو بصورت همزمان داشته باشند بقول یه مفسری
اروپایی ها فوتبال رو با عقلشون بازی میکنند ولی برزیلی ها با دلشون

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Roby :
متاسفانه الان الکس هم زیر تیغ انتقادات هست اگه توتی دوباره به مرز آمادگی برسه شاید آلکس یک نیمکت نشین محض بشه تنها شانسی که آلکس نسبت به باجو داره اینه که بودایی نیست وگرنه تا بحال از تیم ملی و تیم یوونتوس کنار گذاشته شده بود

به نظر من دل پیرو الان دیگه یه بازیکن شش دانگ نیست هرچند هنوز هم بدرد تیم می خوره هم تو یوونتوس هم تو تیم ملی
بدی تیمهای اروپایی همینه که بازیکنان خوب رو فدای تاکتیک های تیمی می کنند ولی شما برزیل رو نگاه کنید همیشه جوری تاکتیکشون رو می چینند که از ستارگانشون بیشترین استفاده رو بصورت همزمان داشته باشند بقول یه مفسری
اروپایی ها فوتبال رو با عقلشون بازی میکنند ولی برزیلی ها با دلشون
خوشبختانه الان دل پیرو تو اوجه.. این انتقادات مال چند ماه قبل بود . لیپی هم مطمئنا دل پیرو رو بازی میده. ولی هافبک بازیساز ایتالیا بدون شک توتیه.به احتمال زیاد الکس تو همون پست بازی با آلمان یعنی هافبک چپ بازی میکنه.

الان اکثرگلهایی رو که یووه میزنه مال نیمه دومه که بر میگرده به حضور موثر الکس تو بازی.تو خیلی از بازیها هم گلهای 3 امتیازی میزنه. بازی با نراتزوری یه مثال زنده س. تا به بازی اومد ورق برگشت و گل دوم رو به زیبایی هر چه تمامتر به اینتر زد.نمونه های دیگه زیاده که ازش صرفنظر میکنم. من متوجه نشدم منظورتون از بودن دل پیرو زیر تیغ انتقادات چی بود.

یکی از دلایلی که برزیل این 10-12 سال گذشته خوب نتیجه گرفته بر می گرده به تفکر جدید مربیان برزیلی مثل اسکولاری و... که علاوه براولویت قرار دادن تاکتیک تیم به فوق ستاره ها٬ به فوتبال دفاعی هم توجه ویژه ای نشون می دن . سبکی که مورد علاقه مردمش نیست ولی بهترین نتایج رو براشون به ارمغان میاره.اونا همون سبکی رو می خوان که زیباترین بازیهای تاریخ رو انجام میدادن ولی نتیجه نمی گرفتن . ( سال 1986 مکزیکو سیتی).

اتفاقا وقتی یه مربی اروپایی ستاره تیمشو کنار میگذاره نشان دهنده هنر مربیگریشه . چون می دونه هدف تاکتیک تیمه و هیچ وقت تاکتیک تیم رو نباید فدای بازیکن کرد.نمونه بارزش کاپلو- لیپی و ... هستن.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Roby :
دیشب که آلمان در حد یک تیم اروپایی نشان نمیداد حتی تیمهایی مثل نروژ و دانمارک هم با اون وضع فحیع تو زمین ایتالیا شکست نمی خورند

نه به نظر من این جام حتما مال یکی از این دو تیمه انگلستان - ایتالیا
با این حرفتون موافق نیستم. آلمان شکستهای بدتر از این رو هم داشته.نمونه بارزش شکست 5 بر یک مقابل رومانی یا شکست با 5 گل مقابل انگلیسه.ولی شرایط جام جهانی و بازیهای رسمی با بازیهای تدارکاتی کاملا فرق میکنه. اتفاقا آلمان با این ترکیب یکی از مدعیان اصلی فتح جامه به خصوص اینکه میزبان هم هست.

united

Registered User
لایک‌ها
1
البته من نگفتم آلمان به دلیل میزبان بودنش قهرمان میشه

به نظر من بهتره الکس اون نقشی رو در ایتالیا داشته باشه که در یوو داره یعنی به عنوان یک بازیکن ذخیره در دقایق پایانی وارد بازی بشه ( در این شرایط نقش خودش رو به بهترین شکل ایفا میکنه ، حتی در جام جهانی گزشته هم این امر ثابت شد )

اما بازیکنانی که مدعی حظور در تیم ملی هستند:
بوفان
تولدو
آبیاتی
پلیزولی
آنجلو پروتزی

کاناوارو
نستا
چیه لینی
استفانو دیانا
فاوالیو
فراری
ماته راتسی
ادو
پانکارو
پانوچی
زامبروتا

زانتی
آمبروزینی
بلازی
کامورانزی
د روسی
فیوره
گتوزو
مائوری
استفانو مائوری
سیمونه پروتا
آندره پیرلو

تونی
جیلاردینو
توتی
دل پیرو
دی وایو
میکولی
مونتلا

( اگه روی افراد دیگه ای اعتقاد دارین همین جا بگین )

ایتالیا انقدر بازیکن داره که میتونه همزمان چندین تیم ملی قدرتمند بسازه ، فقط تنها پیزی که نداره شانسه
برخلاف ایتالیا هرچقدر ایتالیا بد شانسی آورده برزیل خوش شانس بوده ( جام جهانی 2002 این امر کاملا ثابت شد )
اگه خوش شانسی هایی که برزیل داشته ایتالیا داشت تمام جام جهانی ها را قهرمان میشد

united

Registered User
لایک‌ها
1
رمیها بعد از کسب 11 پیروزی پیاپی که در تاریخ 110 ساله Serie A بی سابقه است این هفته در مقابل اینتر متوقف شدند تا نتوانند رکورد خود را افزایش دهند
رمیها در حالی این بازی را با تساوی به پایان رساندند که در دقیقه 9 از حریف خود اینتر با یک گل جولو افتادند
اما در دقیقه 90 مقلوب ضربه سر ماتراتسی شدند و در نهایت با تساوی 1-1 ورزشگاه المپیک رم را ترک کردند

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
بله و
یووه همچنان بی رفیب
این هفته یوونتوس علیرغم بازی دشواری که هفته آینده در مقابل وردربرمن در لیگ قهرمان داشت موفق شد در زمین تیم خوب سامپدوریا با تک گل پاول ندود به پیروزی برسد
بعید به نپر میاد که امسال تیمی غیر از یووه قهرمان سری آ بشه

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
به نقل از bocelli :
با این حرفتون موافق نیستم. آلمان شکستهای بدتر از این رو هم داشته.نمونه بارزش شکست 5 بر یک مقابل رومانی یا شکست با 5 گل مقابل انگلیسه.ولی شرایط جام جهانی و بازیهای رسمی با بازیهای تدارکاتی کاملا فرق میکنه. اتفاقا آلمان با این ترکیب یکی از مدعیان اصلی فتح جامه به خصوص اینکه میزبان هم هست.

بله آلمانها شکست های بدتر هم داشتند ولی آلمان مدتهاست نه تنها شکست میخوره بلکه از لحاظ فنی هم هیچ حرفی برای گفتن نداره
یورو 2004 رو که یادتون هست آلمان حتی از پس تیم دوم چک هم بر نیومد

نه من مطمئنم که امسال آلمانها خودشون هیچ شانسی برای حتی رسیدن به جمع چهار تیم ندارند فقط آوانس های میزبانیه که آلمان را نهایتا میتونه تا نیمه نهایی بالا بکشه ولی قهرمانی هرگز

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
بازی ایتالیا و آلمان آدمو یاد جام جهانی 70 میندازه ایتالیا 4گل به آلمان زد.ایتالیا بدون شک یکی از مدعیان درجه یکه و بخت مسلم قهرمانی.ولی من اعصابم از رسانه ها خورد میشه که میگن( آلمان با نتیجه خیلی عجیبی باخت) ایتالیا که از پشت کوه نیومده، اون قهرمان 3دوره جام جهانیه .به امید قهرمانی در 2006

Roby

کاربر فعال
لایک‌ها
1,395
بله
به امید قهرمانی در جام جهانی
بعد از چهار بدشانسی متوالی در 90 - 94 - 98 و 2002 خدا کنه اینبار دیگه بدشانسی نیاریم

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Roby :
بله آلمانها شکست های بدتر هم داشتند ولی آلمان مدتهاست نه تنها شکست میخوره بلکه از لحاظ فنی هم هیچ حرفی برای گفتن نداره
یورو 2004 رو که یادتون هست آلمان حتی از پس تیم دوم چک هم بر نیومد

نه من مطمئنم که امسال آلمانها خودشون هیچ شانسی برای حتی رسیدن به جمع چهار تیم ندارند فقط آوانس های میزبانیه که آلمان را نهایتا میتونه تا نیمه نهایی بالا بکشه ولی قهرمانی هرگز
نمیشه رو این شکستها زیاد مانور کرد.قبل از جام جهانی کره و ژاپن کمتر کسی برای آلمان شانسی قائل بود. ولی همونطور که دیدیم به غیر از برزیل جلوی هیچ تیمی کم نیاورد.اصولا میزبانی یه کشور صاحب فوتبال همه شرایط رو برای قهرمانی مساعد میکنه و در بازی بین قدرتهای کلاسیک و ریشه ای فوتبال اون توازن قدرت رو به نفع کشور میزبان عوض میکنه.با این حال اگه اتفاق خاصی نیفته آلمان بین چهار تیمه ولی اونجا کم میاره.

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از bocelli :
نمیشه رو این شکستها زیاد مانور کرد.قبل از جام جهانی کره و ژاپن کمتر کسی برای آلمان شانسی قائل بود. ولی همونطور که دیدیم به غیر از برزیل جلوی هیچ تیمی کم نیاورد.اصولا میزبانی یه کشور صاحب فوتبال همه شرایط رو برای قهرمانی مساعد میکنه و در بازی بین قدرتهای کلاسیک و ریشه ای فوتبال اون توازن قدرت رو به نفع کشور میزبان عوض میکنه.با این حال اگه اتفاق خاصی نیفته آلمان بین چهار تیمه ولی اونجا کم میاره.
توی 2002 آلمان غیر از برزیل جلوی هیچ تیمی کم نیاورد چون به هیچ تیم قوی نخورد بقیه رو هم 1-0 برد آخه کره و پاراگوئه و آمریکا هم شد تیم
هرچند این دوره هم مثل دوره های گذشته با شانس شروع کرده خداییش آلمان توی لواشک ترین گروه ممکنه افتاده

hamedsullivan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
137
به نقل از mammad81 :
توی 2002 آلمان غیر از برزیل جلوی هیچ تیمی کم نیاورد چون به هیچ تیم قوی نخورد بقیه رو هم 1-0 برد آخه کره و پاراگوئه و آمریکا هم شد تیم
هرچند این دوره هم مثل دوره های گذشته با شانس شروع کرده خداییش آلمان توی لواشک ترین گروه ممکنه افتاده
جالب اینجاست که بکن باوئر گفت : گروه ها عادلانه هست!!!!!

adi1358

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Roby :
بله
به امید قهرمانی در جام جهانی
بعد از چهار بدشانسی متوالی در 90 - 94 - 98 و 2002 خدا کنه اینبار دیگه بدشانسی نیاریم

--------------
البته 2002 بدشانسی نبود حق کشی بود

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از adi1358 :
--------------
البته 2002 بدشانسی نبود حق کشی بود
من از سال 1990 تا حالا همه جام جهانیها رو دنبال کردم. کلاس هیچ کدومشون به اندازه این جام پایین نبود. نه به خاطر حذف ایتالیا کلا بازیهای چندان زیبایی ندیدیم. همه تیمهای بزرگ هم نابود شدند. جامی که تیمهایی مثل ترکیه و کره جنوبی رو در جمع 4 تیمی پایانی خودش دید!

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از hamedsullivan :
جالب اینجاست که بکن باوئر گفت : گروه ها عادلانه هست!!!!!
بکن باوئر اینو نگه کی بگه :) :) :)
حتما آسونترین گروه هم گروه آرژانتینه دیگه

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
آقا شرمنده من دیر وارد بحث میشم ... صفحه سومه ... ولی پایم شدید
19.gif
ایشالا که امسال جام رو ببرن
19.gif

بالا