برگزیده های پرشین تولز

طرف ازم شکایت کرده

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
سام لیک!!!
آقایون ما 4 شنبه رتیم خیر سرمون تفریح رسیدم به یه سر بالایی ماشن کم آورد(شایدمن!:دی)منم گفتم ولش میرم پایین دوباره میام!چشتون روز بد نبینه ترمزو ول کردیم بعدش دیگه....نگرفت....با گوشه سپر عقب شه ته رق کوبوندیم به سپر عقب یه سوناتا!!!!:f34r:رفتیم پایین و پلیس و... که کاشف به عمل امود در صندوقم بسته نمیشه:hmm:!منم بیمه دارم گفتم خسارتشو بیمه میده...که یارو گفت 500 افت قیمت میگیرم!!!!:blink:منم گفتم باشه قرار شد فردا بریم در بیمه واسه کاراش که یارو نیومد!!!دوستم باهام بود زنگ زد بهش خیلی باهاش تند حرف زد...:grrr:حالا امروز sms داده که سینی عقب و سنسور هم آسیب دیده که اول نخواستم خسارت بگیرم ولی چون دیگران دخالت کردن شکایت میکنم!!!!زبنگ زدم گفت الان باید 1 تومن افت قیمت بدی خسارتم بالای 3 میلیون شده!!!:blink::blink:(سپرش یه خورده رفته تو)
حالا چه کار میتونه بکنه؟!
اصلا افت ماشینش چقدره؟؟
خسارت اینایی که گفتم چقدر میشه؟!بیمه من تا 2 تومن خسارت میده!!!

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
خسارت رو که منو شما تعیین نمیکنیم.ولی اگه سنسورش آسیب دیده یه چیزی تو همین مایه ها میشه :دی

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
میدونم بیمه تعییین میکنه!!!
مگه سنسورش چنده!؟

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
مردك عجب تازه به دنيا رسيده بوده!!!

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
به هر حال فکر کنم باهاش صحبت کن راضیش کن.ولی اگه دیدی زیاد حرف میزنه بگو برو شکایت کن.یکم که پله بالا پایین بره از شکایت منصرف میشه.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
به هر حال فکر کنم باهاش صحبت کن راضیش کن.ولی اگه دیدی زیاد حرف میزنه بگو برو شکایت کن.یکم که پله بالا پایین بره از شکایت منصرف میشه.

بهنام از تو بعیده

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
میگفت که شکایت کرده!حالا باید ببینم چی میشه!

khofash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شکایت ؟!جدی نگیر هیچی نمیشه .
طرف یه ذزه میچرخه خودش آخر سر میره بیمه

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
برو بشین باهاش حلش کن . ماشین رو اول با هم ببرین یک تعمیرگاه درست و حسابی و بی طرف ببین یارو اصلا راست میگه . بعدم بشین حلش کن دیگه . درسته سخته اما اگر بره شکایت کنه کشک هم نیست که هیچی نشه و ضمننا اگر ماشینشو خسارت زدی خب باید بدی. حالا یارو یک ذره سخت گیره بشین با کدخدا منشی حلش کن بره

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
بگو برو شکایت کن
چیزی نمیشه

حالا ماشین خودت چیه؟

Roham_06

Registered User
لایک‌ها
49
یه احتمالی هم که من میدم اینه که ممکنه سنسورش از قبل خراب باشه و اینو بهونه کرده باشه
2-3 سال پیش داداشم از عقب زد به یه 206 اونم بعد چند روز گفت که گیربکش اوتوماتم خراب شده! آخرشم نفهمیدیم که خراب بوده یا خراب شده!!!!

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
یه احتمالی هم که من میدم اینه که ممکنه سنسورش از قبل خراب باشه و اینو بهونه کرده باشه
2-3 سال پیش داداشم از عقب زد به یه 206 اونم بعد چند روز گفت که گیربکش اوتوماتم خراب شده! آخرشم نفهمیدیم که خراب بوده یا خراب شده!!!!
این مورد بسیار محتمل است.

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
بهنام از تو بعیده

واسه اینه که طرف میخواد تیغ بزنه.در ضمن اگه صحبت میکرد بهتر نبود؟
در ضمن یه توصیه هم به دوست خوبمون دارم :دی دوباره برو امتحان رانندگی:D آخه کی تو سر پایینی ماشین رو به امون خدا ول میکنه؟

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
در ضمن یه توصیه هم به دوست خوبمون دارم :دی دوباره برو امتحان رانندگی:D آخه کی تو سر پایینی ماشین رو به امون خدا ول میکنه؟

آخهممکنه واقعا خسارت دیده باشه :دی

از کجا میدونی میخواد تیغ بزنه ؟

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734
بهش بگو مرتیکه مگه من گلابیم ؟؟؟
برو شکایت کن :hmm::hmm:
شکایت کرد دوباره بیا اینجا تا راهنمایی بیشتر کنم :)

شکایت ؟!جدی نگیر هیچی نمیشه .
طرف یه ذزه میچرخه خودش آخر سر میره بیمه
از اون ادماست که دیگه فکر میکنه من مقصرم وسنم ازش پایین تره هرجوری دلش میخواد میتونه باهام رفتارکنه!!!
برو بشین باهاش حلش کن . ماشین رو اول با هم ببرین یک تعمیرگاه درست و حسابی و بی طرف ببین یارو اصلا راست میگه . بعدم بشین حلش کن دیگه . درسته سخته اما اگر بره شکایت کنه کشک هم نیست که هیچی نشه و ضمننا اگر ماشینشو خسارت زدی خب باید بدی. حالا یارو یک ذره سخت گیره بشین با کدخدا منشی حلش کن بره
والا داشتیم حلش میکردیم،قرار بود روز بعد از تصادف بریم بیمه حل بشه بریم پی کارمون،چندبار بهش زنگ زدم جواب نداد ، دوستم زنگ ز شماره غریبه بود جواب داد ، دوستمم باهاش تند حرف زد حالا یارو میگه چون دیگران دخالت کردن میرم شکایت حالا از چی میخواد شکایت کنه خدا عالمه!!!
بگو برو شکایت کن
چیزی نمیشه

حالا ماشین خودت چیه؟
نمیدونم والا!:(
405 مال خودمه

این مورد بسیار محتمل است.
این جوری بهش بگم میره اعاده حیثیتم میکنه!
بابا دیگه این چیزا رو که حالیمه ترمیز ماشین نگرفت چیکار میکردم؟در رو باز میکردم پامو میکشیدم رو زمین وایسه!؟:D

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754

خسارتی که دیده رو بیمه میده.فوقش باید درست بشینن باهم صحبت کنن.ولی وقتی صحبت شکایت میشه یعنی طرف دنبال دردسره

golabi2

Registered User
لایک‌ها
734

من که بیمم تا 2 میلیون تومن خسارتشو میده دیگه نمیدونم این چی میخواد...

بالا