برگزیده های پرشین تولز

طریقه اتصال به اینترنت در p990با Wlanچگونه است؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوستان،من لپ تاپ دارم که WiFi داره همچنین یک دستگاه گوشی P990i دارم که همونطور که می دونید اونم سیستم WiFi داره ، حالا می خوام ببینم اگه با لپ تاپ به اینترنت وصل بشم ،چطور میشه از طریق WiFi اینترنت رو به گوشیم share کنم؟
میدونم میشه اما هر کاری میکنم نمیشه ...وقتی سرچ میکنم همذیگه رو پیدا میکنن اما کانکت نمیشن ....خیلی با تنظیمات بازی کردم اما نشد :( کسی از دوستان تجربه اینکار رو داره کمک کنه؟
تا حالا 100 بار اکانت تعریف کردم اما همچنان روی وای فای pc ضربدر هست..در حالی که گوشی مینویسه کانکنت:wacko:

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
آقا یه سوال هم من بکنم(اولی رو کسی جواب نداد چه برسه به این):
دانشگاه ما یه جاییه که اطرافش ساختمونهای اداری قرار داره و همشون به لن و اینترنت بیسیم مجهزن. من با گوشیم سرچ میکنم و اون هم شبکه ای رو با اسم پیشفرضDEFAULT پیدا میکنه ولی موقع کانکت شدن مرتب پیغام failed میده!
من چه کاری باید انجام میدادم که ندادم؟

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
--------------------------------------------------------------------------------

دوستان،من لپ تاپ دارم که WiFi داره همچنین یک دستگاه گوشی P990i دارم که همونطور که می دونید اونم سیستم WiFi داره ، حالا می خوام ببینم اگه با لپ تاپ به اینترنت وصل بشم ،چطور میشه از طریق WiFi اینترنت رو به گوشیم share کنم؟
میدونم میشه اما هر کاری میکنم نمیشه ...وقتی سرچ میکنم همذیگه رو پیدا میکنن اما کانکت نمیشن ....خیلی با تنظیمات بازی کردم اما نشد کسی از دوستان تجربه اینکار رو داره کمک کنه؟
تا حالا 100 بار اکانت تعریف کردم اما همچنان روی وای فای pc ضربدر هست..در حالی که گوشی مینویسه کانکنت

دوست عزیز همچنین کاری غیر ممکنه !

باید یه راوتر بی سیم داشت بعد با وای فای به اون کانکت شد ، حالا چه با موبایل چه با لپتاپ .

نمیشه که با لپتاپ کانکت معمولی شد بعد با موبایل با وای فای به لپتاپ کانکت شد .

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
دانشگاه ما یه جاییه که اطرافش ساختمونهای اداری قرار داره و همشون به لن و اینترنت بیسیم مجهزن. من با گوشیم سرچ میکنم و اون هم شبکه ای رو با اسم پیشفرضDEFAULT پیدا میکنه ولی موقع کانکت شدن مرتب پیغام failed میده!

گوشی شما چی هست ؟ شاید شبکه رو قفل کردند که هر کس نتونه وارد بشه و احتمالا یه پسوورد مخصوص هست برای کسانی که میخواهن وارد بشوند .

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
گوشی شما چی هست ؟ شاید شبکه رو قفل کردند که هر کس نتونه وارد بشه و احتمالا یه پسوورد مخصوص هست برای کسانی که میخواهن وارد بشوند .
همون پی 990 کو فتی!
پسوردی موقع کانکت شدن از من نمیخواد.فقط مینویسه conection faild

bahrain

کاربر فعال
لایک‌ها
15
خوب همونطوري كه گفتم شاید قفلش کردند تا کسی دیگه نتونه وارد شبکه بشه !

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

عزیز من شبکه بیسیم حیاط بی در و پیکر نیست که هرکی از راه می رسه سرک بکشه داخل رو . علت اینکه شما نمی تونی کانکت بشی اینه که شبکه برای خودش ادمین داره و اون ادمین شبکه رو secure می کنه که هرکی از راه رسید به شبکه نتونه دسترسی پیدا کنه مانند مک فیلترینگ ، ip فیلترینگ و غیره . شما هم بی خود زحمت نکش برای وصل شدن به اکسس پوینت ها .

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
عزیز من شبکه بیسیم حیاط بی در و پیکر نیست که هرکی از راه می رسه سرک بکشه داخل رو . علت اینکه شما نمی تونی کانکت بشی اینه که شبکه برای خودش ادمین داره و اون ادمین شبکه رو secure می کنه که هرکی از راه رسید به شبکه نتونه دسترسی پیدا کنه مانند مک فیلترینگ ، ip فیلترینگ و غیره . شما هم بی خود زحمت نکش برای وصل شدن به اکسس پوینت ها .
حالا چرا میزنی!
اگر حرف شما درست باشه پس لپ تاپ هم نباید به این شکل وصل بشه ولی من دیدم که افرادی که نوت بوک همراهشونه میان و توی سالن اجتماعات ومحوطه اطراف میشینند و وب گردی میکنن.حتی یه کافی نت اونجا بود که بعد از وصل شدن شبکه بساطشو جمع کرد و رفت.........
پ ن: خودشون هم گفتن که این شبکه تا یه بردی برای همه قابل دسترسیه!

wazet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من بنده کسی رو نمیزنم . دوست من اینها همه برمیگرده به سیاست ادمین نت . بله در فرودگاه ها ، هتل ها ، سالن اجتماعات و غیره اساس کار بدین شکل هستش که ادمین میاد اکسس پوینت رو در حالت DHCP قرار میده و در سیستم اشتراک گذاری اینترنت تنظیماتی انجام میده که هر بریجی که از اکسس پوینت ip گرفت بهش اینترنت بده. لپ تاپ یا هر چیزی که قابلیت وایرلس داره میاد سرچ می کنه یا site survey میزنه اکسس پوینت اکتیو رو پیدا می کنه و اون رو که انتخاب کرد بلافاصله اکسس پوینت بهش ip میده و بقیه تنظیمات خودش بصورت اتوماتیک انجام میشه و شما اینترنت دریافت می کنی . و تا هر فاصله ای که سیگنال موجوده میشه از سرویس استفاده کرد. متاسفانه پرسش های مربوط به وایرلس جسته و گریخته در همه جای این انجمن عنوان میشه که اصلا مناسب نیست مدیران این انجمن اگر بخش وایرلس رو جدا کنند دوستان استفاده بیشتری خواهند برد از مسایل ، مقالات و پرسش پاسخ های مربوط به وایرلس.

بالا