• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

طــراحی چهره(سیاه قلم) با بالاتــرین کیــفیت و کمترین قیمت ممــکن !

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام بر همه دوستان عزیز و گرامی
راستش یه چند وقتی هست وقت آزاد دارم، و هنری دارم که داره الکی خاک می خوره !
چنین طرحی رو تا به حال تو اینترنت جایی ندیدم، کلا هیچ جا ندیدم !
کاری که من انجام میدم، خیلی با کیفیت تر و بهتر ممکنه نرم افزار هایی مانند فتوشاپ انجام بدند !اما کیه که کارِ دست رو نخواد و بره سراغِ نرم افزار و کار ماشینی ؟بنده با استفاده از بهترین اصول طراحی با قلم می تونم هر چیزی رو طراحی کنم، اعَم از چهره،منظره،حیوانات و......
کار به این صورت هست که شما هر عکسی رو که بخواید براتون طراحی بشه برای بنده ارسال می کنید، و جزئیاتی اگر لازم هست می گویید و من کار رو استارت می زنم، نکته دیگه اینه که(اگه خودتون تکایل داشته باشید) در حینِ کار چند عکس از انجام پروژه گرفته میشه و بهتون نشون داده میشه تا خودتون هم مراحل کار رو دنبال کنید و اگر نکته ای لازم هست به ما بگید !
باور کنید نسبت به اون وقت و کیفیتی که دارم رو کار هام می زارم این مبلغی که میگم در مقابلش 0 هم نیست !
یکی از بهترین هدیه ها می تونه برای تولد یکی از دوستانتون یا آشناهاتون باشه!می تونید اونا رو سورپرایز کنید با نقاشی خودشون اونم با کار دست !واقعا جایی ندیدم من همچین ایده ای رو و چون وقت آزاد پیدا کردم تصمیم به انجام اینکار گرفتم
اما یه چندنمونه کوچک از نمونه کارام رو می زارم تا آشنا بشید....

نکته: (همه عکس ها اسکن شده هستند و چون خواستم حجمشون بیاد پایین کیفیت شون رو به شدت کم کردم)

عکس اصلی :

نقاشی آن :

همه طراحی ها روی مقوای بافت دار(بافت چکشی،بافت راه راه و یا بدون بافت) و یا کاغذ بنا به درخواست خودِسفارش دهنده

مدت زمان طراحی بستگی به کار دارد و حداکثر 3-4 روز و حداقل یک روز( بستگی به به طرح شما دارد)

بعد از اتمامِ کار، طرحِ شما به آدرسی که خودتون به ما دادید، ارسال می کنیم !

اما می رسیم به قیمت طراحی از 20 تومن شروع میشه به بالا !(بستگی به نوعِ طرح دارد
باز هم قیمت های بالاتر توافقی هستش و سعی می کنیم هر دو طرف راضی بشیم

این هم از راه های ارتباطی:

شماره تماس: 09393501324
ایمیل : [email protected]

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
آموزش هم داريد؟

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
داداش قبول نیست اگه عکس بفرستیم از رو میندازی میکشی اگه واقعاً این هنرو داری بدون عکس که ما میفرستیم بکش بعدش با عکس مقایسه میکنیم اینجوری ثابت میشه از رو میندازید میکشی یا نه واقعاً یه هنری داری.

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
داداش قبول نیست اگه عکس بفرستیم از رو میندازی میکشی اگه واقعاً این هنرو داری بدون عکس که ما میفرستیم بکش بعدش با عکس مقایسه میکنیم اینجوری ثابت میشه از رو میندازید میکشی یا نه واقعاً یه هنری داری.

درود دوست عزیز
از رو ؟منظورتونو متوجه نشدم مگه شابلونه که از رو بندازم ؟:D
دوستِ عزیز یه حرفایی رو می زنیا !مثلا یه نفر بگه چهره منو بکش بعد عکسشو نفرسته من چی بکشم اون وقت ؟:eek:
بازم ممنون از نظرتون، موفق باشید;)

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
درود دوست عزیز
از رو ؟منظورتونو متوجه نشدم مگه شابلونه که از رو بندازم ؟:D
دوستِ عزیز یه حرفایی رو می زنیا !مثلا یه نفر بگه چهره منو بکش بعد عکسشو نفرسته من چی بکشم اون وقت ؟:eek:
بازم ممنون از نظرتون، موفق باشید;)

نه داداش من خودم میگفتن نقشه فلان قاره یا فلات رو بکش بر میداشتم کاغذو روغن میزدم شفاف بشه میزاشتم رو عکس میکشیدم.
حالا اون کار هم نمیتونی بکنی ذهنی بکشی عیبی نداره حضور ی چی امکانش هست؟

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
نه داداش من خودم میگفتن نقشه فلان قاره یا فلات رو بکش بر میداشتم کاغذو روغن میزدم شفاف بشه میزاشتم رو عکس میکشیدم.
حالا اون کار هم نمیتونی بکنی ذهنی بکشی عیبی نداره حضور ی چی امکانش هست؟
خیر حضوری امکانش نیست :)
البته برا شما میگم بنده !وگرنه تشریف بیارید قم براتون حضوری هم می کشیم;)

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
چنین طرحی رو تا به حال تو اینترنت جایی ندیدم، کلا هیچ جا ندیدم !​
سلام مجدد
دوست عزيز قيمت رو كاغذ A3 لطفا
و اينكه چون خودتون گفتيد مي گم آقاي رضا رشيدي طراحي قلم تو فضاي مجازي انجام ميده با قيمت 5000 تومان. اگه خواستيد بگيد پستم رو ويرايش كنم.

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
سلام مجدد
دوست عزيز قيمت رو كاغذ A3 لطفا
و اينكه چون خودتون گفتيد مي گم آقاي رضا رشيدي طراحي قلم تو فضاي مجازي انجام ميده با قيمت 5000 تومان. اگه خواستيد بگيد پستم رو ويرايش كنم.

درود
خوش حال شدم ولی من ندیده بود چنین طرحی رو، که شما میگید هست، ممنون
ضمنا 5 هزار تومن اگه میگرین خیلی خوبه می تونید بدید بهشون چون حداقل خودِ بنده که به هیچ وجه با این قیمت طراحی نمی کنم
قیمت بستگی به عکس داره، تا عکسو نبینم نمی تونم نظر بدم...

mehrabooni

Registered User
لایک‌ها
2,270
قیمت تنده اما واقعا هنرمند هستید

بالا