برگزیده های پرشین تولز

طـ ـ ـ ــراحی حـ ـ ـ ـرفه ای گـ ـ ـ ـرافیک | بنر ، هیدر ، کاور و ...

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
نمونه کار جدید :

hyqd6sj8m4krwh6ka8ki.gif

r6cwhcuqj33q87dssk1t.gif
5efcbj0rd1zjb0zqx2le.gif
7asdw6eysambn8nl2i63.gif

ntcnq7zbshtarmkrwqa2.gif

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
/خدایی حقش بود بهت منفی میدادم حالا میفهمم چرا بهت اینهمه منفی دادن.توی زمان مارو اذیت کردید آخرشم کار عجله ای به بنده تحویل دادید در صورتی که عملا بارها تکرار کردم پشت زمینه ها فرق کنه بهتون نامه زدم ولی جوابی ندادید

rezagfa

Registered User
لایک‌ها
295
/خدایی حقش بود بهت منفی میدادم حالا میفهمم چرا بهت اینهمه منفی دادن.توی زمان مارو اذیت کردید آخرشم کار عجله ای به بنده تحویل دادید در صورتی که عملا بارها تکرار کردم پشت زمینه ها فرق کنه بهتون نامه زدم ولی جوابی ندادید

در مورد منفی ها هیچ کدوم در مورد طراحی نیست و مشکلاتی که پیش اومده بود رو حل کردم باهاشون
من یک مدتی نبودم و شما درست میگید شرمنده هستم
برای جبرانش میتونید سفارش جدید بدید براتون طراحی بشه و پیش زمینه های قبلی ادیت میشه

x460

Registered User
لایک‌ها
702
بنده دوشنبه هفته گذشته به تاریخ 95/11/11 از ایشون پرسیدم امکان طراحی بنر با جزئیاتی که پیام خصوصی فرستادم رو دارن یا خیر؟ اگه امکانش رو دارن، هزینه و زمان رو ذکر کنن.
ایشون هم ضمن اعلام هزینه، گفتن 1 روزه تحویل می دن. بنده هم همون روز مبلغ رو واریز کردم.
الآن بعد از گذشت 1 هفته هیچ خبری از ایشون نشده و و مبلغ رو هم برگشت نزدن.
توضیحات بالا صرفا برای سایر کاربران هست که زمانشون رو اینطوری از دست ندن.

bijan_darvishi

Registered User
لایک‌ها
660
بهتره از این کاربر خریدی انجام ندید این شکل رو من هم داشتم ور دزمان تحویل یک کار بسیار افتضاح تحویل ما داد!!خواهشمندم مدیران به ان تایپیک رسیدگی کنند تا فکر نکنه مردم گوششون درازه!!

بالا